Mogoče je Ian malo preveč samozavesten?
03. februar 2016
u193093
u193093
hahahaha mogoče pa sej je strarešji od nje to so ˝izkušnje˝ hahahaha
Next
03. februar 2016
ja, sej... samo mogoče sem mu vlila preveč samozavesti hehehe
03. februar 2016

Ni se mu upirala. Skupaj sta se stuširala, čeprav je Ian se prilepil nanjo in je ni spustil iz svojega naročja. Z rokami se je sprehajal po njenemu telesu, da je zadrhtela, ko so se njegovi prsti srečali z mokro kožo.
Ko sta sedela v dnevni sobi, je Ian prižgal televizor. V kopalnem plašču in z mokrimi lasmi, ki si jih je vrgla na hrbet, je nadaljevala z risanjem. Ni je motil. V prijetno tišini sta sedela.
“Kaj praviš, če bi nama naročil kaj za jesti?” je nenadoma vprašal.
“Vseeno mi je,” je zamrmrala. Bila je pri zadnji obleki z vrtnicami, ki ji nikakor ni šla. Večkrat je z radirko popravljala, vendar ji ni bilo všeč. Nejevoljno je odložila skicirko in se naslonila v Ianovo naročje.
“Kaj te muči?” je vprašal. Z dlanjo je nežno pobožal njene lase.
“Ne gre mi zadnja obleka,” se je nejevoljno obrnila in se mu zastrmela v oči. Ian jo je nekoliko dvignil in ji pritisnil poljub na ustnice.
“Saj imaš še časa,” je zamrmral. “Raje poteši mojo željo po seksu.”
“Očitno res dolgo časa nisi,” ga je podražila.
“Nisem. Nazadnje sem preden sem prišel v Milano. Ko pa sem se vrnil v Ameriko, sem prekinil s punco,” je šepnil.
“Zakaj?” je vprašala.
03. februar 2016
zakaj je prekinil s punco?
03. februar 2016
u193093
u193093
hmmmmmm
..............
..........................
.................................
.............................
...............................
...................................
mogoče zaradi tega ker se nista razumela oziroma on je želel novo punco ki bi bla tista ta prava s katero bi želel preživet ostanek njegovega življenja
03. februar 2016
mogoče res... mogoče pa ne ... vsekakor bomo videli sedaj
03. februar 2016

“Ker sem spoznal tebe, Izabela,” je nežno dejal. “Zdelo se mi je, da bo najbolje, če ... Če ne naredim prvega koraka, dokler nisem samski.”
“Jaz pa sem te hotela od začetka,” mu je priznala. “Od tistega dne, ko sva te s teto srečali v butiku.”
“No, škoda, ker sem tako odhitel,” jo je pobožal po licu. “Mudilo se mi je na sestanek s profesorjem ... Ampak nekako sem upal, da te bom srečal. Nisem vedel, da obiskuješ IED.”
Izabela ga je poljubila. Po vsem hrepenenju in odrekanju, se ni mogla naužiti njegovih poljubov. Ian jo je potisnil na kavč in ji odvezal kopalni plašč. Z ustnicami se je zapeljivo spolzel preko vdobline njenih prsi in še naprej, dol. Izabela je začutila, kako se je njegov hrapav jezik dotaknil njenega mednožja in zvilo jo je. Ian se je oklenil njenih bokov, da se ni mogla premikati.
“Ian, mučiš me,” je zamrmrala.
Zaslišala je tih smeh, nato pa je nadaljeval. Spravljal jo je ob pamet. Zastokala je od užitka, on pa se je dvignil. Spretno je prodrl vanjo.
Po stastnem seksu sta obležala na kavču. Ian jo je pritisnil na svoje prsi, ona pa se je zastrmela v televizijo. Prvič je bila z nekom povezana na takšen način, kot je bila z Ianom. In godilo ji je.
03. februar 2016
u193093
u193093
Next
03. februar 2016

* * *

Ian jo je zbudil ob pol sedmih. Zaspano se je pokrila z blazino, saj sta šla spati ob dveh zjutraj. Preveč sta bila obsedena drug z drugim, da bi samo dvakrat seksala. Predajala sta se drug drugemu, dokler ni Izabela uničeno padla na posteljo in zaprla oči. Čutila je Ianove roke, ki so jo privile v svoj objem, njegova brada je počivala na njenem ramenu.
“Izabela, moraš na faks,” je šepnil.
“Ne, Ian, rada bi še spala!” je zastokala izpod blazine, vendar je bil neomajen.
“Naročil sem nama zajtrk. In pred zajtrkom te želim imeti,” je dejal. Izabela je ob tem odmaknila blazino in se zastrmela v njegove ledeno modre oči, ki so se nagajivo svetlikale.
“Misliš resno?”
“Ja, da te nekoliko prebudim,” je odvrnil. Pričel je vleči odejo z nje in spomnila se je, da je popolnoma gola. Postalo ji je nerodno, vendar je v naslednjem trenutku se spolzel z ustnicami preko njenega vratu. Zastokala je od naslade in užitka. Želela si ga je čutiti v sebi, želela si je njegovih dotikov ...
Ko se je le dvignila s postelje, jo je bolela glava.
“Mar ne boš šla takšna naokoli?” je vprašal Ian, ko se je zagledala v ogledalu. Njeni lasje so bili razmršeni in ker je zaspala z mokrimi, so bili nakodrani. Najraje bi zaklela, vendar se je zadržala. Tako je le zavzdihnila in odtavala v kopalnico.
03. februar 2016
u193093
u193093
Next
03. februar 2016

Ko se je vrnila v oblačilih, ki jih je kupil Ian (seksi modra majica, ki je nagajivo poudarjala njene prsi, ozke kavbojke in nizki škornji z visoko peto), je sedla poleg Iana. S pudrom si je uspela prekriti podočnjake, lase pa je spravila v red in si jih spela v konjski rep.
“No, glede na to, da si imela burno noč ... Izgledaš odlično,” jo je podražil. Izabela je planila nanj in ga potisnila na kavč. “Predam se!”
“Bolje je, da se ne zafrkavaš z mano takrat, ko sem nenaspana,” je dejala.
“Plačala mi boš za to, ker si me potisnila na kavč. Pazi, da te sedaj ne slečem,” ji je pomežiknil Ian.
Nenadoma sta se pričela smejati. Odmaknila se je in sedla, on pa se je dvignil in jo nežno objel. Poljubil je njeno lice.
“Raje se najej,” je šepnil. Pobožal je njen hrbet.
Pojedla sta zajtrk, nato pa je prišel čas, ko se je morala odpraviti.
“Peljal te bom, Izabela,” je dejal, ko se je hotela že posloviti. “Mar res misliš, da te bom pustil zmrzovati na avtobusni?”
“No, verjetno imaš svoje obveznosti,” je skomignila z rameni.
“Imam, vendar ti si moja prva obveznost,” je odvrnil. Oblekel si je jakno. “Ko boš končala s predavanji ... Greš domov?”
“Bi bilo dobro, da bi se prikazala,” je dejala.
03. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
03. februar 2016

“Jaz imam sestanek z kreatorjema Dolce&Gabbana,” je začel. “Razmišljal sem, če bi šla z menoj. Za njiju bom posnel reklamo in naročila sta mi, da bi ... Hm, da bi našel sebi primerno punco, ki bi nastopala z mano. Ker skrbim zate in za tvojo kariero, sem razmišljal o tebi. Seveda, če bi si vzela dve uri časa.”
V njej je zavrelo od navdušenja. Dolce&Gabbana? Ni bilo slabo biti v vezi z Ianom Somerhalderjem!
“Si jima povedal zame?” je končno vprašala.
“Ja,” je pokimal. “Ampak ... Mogoče bi bilo bolje, da ne izpostavljava najinega odnosa. Ne bi bilo profesionalno.”
Postala je sumničava. “Zakaj?”
“Zato, ker mislim, da ne bi bilo prav, da bi dobila vlogo zaradi tega, ker si moja punca,” je odvrnil. “Lahko ti pomagam, da prideš do stikov, vendar dokazati se moraš sama, Izabela. Jaz sem se tudi moral.”
“Prav,” se je strinjala. “In kaj če me kdo vidi od novinarjev in me vpraša, kaj delam s teboj?”
Na ustnice si je priklical nagajiv nasmešek. “Reci, da ne moreva drug brez drugega in da je seks fantastičen,” je odvrnil. “Izabela, zasebno življenje je nekaj drugega. Profesionalno pa ... Moraš se izkazati, če želiš imeti dobro službo.”
03. februar 2016
u193093
u193093
Next
03. februar 2016

Pokimala je. Ian jo je privil v svoj objem in ji pritisnil nežen poljub na ustnice.
“Kaj pa bo, ko se boš vrnil v Ameriko?” je vprašala.
“Ne skrbi,” je zamrmral. “V Milanu imam vsaj še tri mesece dela. Vmes bom sicer moral za kakšna dva tedna na snemanje Vampirskih dnevnikov, vendar to ne bo vplivalo na najin odnos.”
“Pogrešala te bom,” je šepnila.
“Ljubezen moja, tudi jaz tebe,” je dejal. Njegov vonj jo je omamil in komaj se je zadržala, da ga ni pričela slačiti. Le zakaj jo je Ian toliko privlačil?
“Težko mi bo,” se je odmaknila od njega.
“Misliš, da meni ne?” se je nasmehnil. “V vsakem primeru pa, ko bom opravil s snemanjem, se bom vrnil k tebi, draga moja.”
“Upam,” je zamrmrala.
“Ne smeš dvomiti vame,” jo je poskušal pomiriti. “Ko sem zadnjič moral oditi, sem skoraj ponorel, vendar sem zmogel. Gnalo me je dejstvo, da moram prekiniti z bivšo in priti nazaj k tebi. Morala bova zdržati vsaj dokler ne bova lahko živela skupaj.”
Pomiril jo je z besedami. Izabela se je odmaknila od njega, nato pa pobožala njegovo lice. Besede niso bile potrebne. Ljubila sta se in to sta oba vedela.
03. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnneeexxxxxttttt
03. februar 2016
pripravljam Next. le kaj se bo zgodilo?
03. februar 2016

5.
Ian jo je pustil pred šolo. Pritisnila mu je le rahel poljub na lice, nato pa je izstopila iz avtomobila. Pridružila se je skupini študentov, ki je s pogledi opazovala njen prihod in poiskala svoji prijateljici.
“Oh, vidva pa mislita popolnoma resno,” je dejala Gabriella. Izabela je čutila, kako ji sili rdečica v oči.
“Lepo,” je dodala še Anna. “Mislim, da se nam obeta nova zvezda šole.”
“Kakšna zvezda,” je Izabela zamahnila z roko. “Z Ianom se imava lepo, vendar zaradi tega ne bom zvezda.”
“No, ampak se ti je le nasmehnila sreča,” se je zasmejala Gabriella. “Ko bi le jaz imela takšno srečo ...”
“Saj boš spoznala pravega,” se je nasmehnila Izabela. “Prej ali slej.”
Zasmejale so se in odšle v šolo. Izabeli so predavanja prehitro minila. Ko je izstopila ven, se je s prijateljicami odpravila na kavo. Ravno je spila še zadnji požirek, ko je zazvonil njen mobilni telefon.
“Ja?” se je javila.
“Kje te poberem?” je vprašal.
“Nasproti fakultete sem,” je odgovorila. “Zunaj pijemo kavo.”
“Pridem čez petnajst minut. Imava natanko pol ure časa, da prideva na sestanek,” je dejal.
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
04. februar 2016
Next!!
04. februar 2016

Poslovila sta se. Izabela je nekoliko nestrpno čakala nanj in se medtem pogovarjala s svojima prijateljicama. Bila je navdušena nad sestankom z modnima kreatorjema Dolce&Gabbane. Ian ji je želel pomagati in njegovo pomoč se ji bo obrestovala. Imela je priložnost snemati reklamo s svojim fantom, kar jo je spodbudilo, da je pričela resno razmišljati o svoji karieri.
Ko je ponjo prišel Ian, jo je narahlo poljubil na lice, nato pa sta se odpeljala. Spraševal jo je o faksu in kaj namerava početi, ko končata s sestankom.
“Mislila sem biti s teboj,” je dejala.
“Dobro,” se je nasmehnil. “Torej bova preživela nekaj časa v moji sobi ... Pravzaprav postelji.”
“Postal si pokvarjen,” ga je podražila.
Ian jo je nagajivo ošinil s pogledom. “Ti si povzročila to spremembo v meni, draga moja,” se ji je nasmehnil.
Vrnila mu je nasmešek. Ko sta prišla na dogovorjeno mesto, sta poiskala mesto na parkirišču. Nato sta odhitela v poslovno stavbo.
Na recepciji so preverili njune podatke, nato pa ju poslali v drugo nadstropje. V dvigalu je Ian izkoristil priložnost in jo potegnil k sebi. Njune ustnice so se v trenutku spojile v strasten poljub. Vznemiril jo je. Najraje bi ustavila dvigalo in se dala dol z njim kar tam. Vendar za to ni bilo časa.
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttttt
04. februar 2016

Odmaknila se je od njega, ko se je dvigalo odprlo. Šla sta po hodniku. Tajnica ju je pospremila v pisarno.
Izabela je skoraj dahnila od lepote pisarne. Pisarna je izgledala bolj kot studio, vendar ji je bilo všeč. Imela je priložnost videti skice dveh modnih kreatorjev, ki sta pripravljala po risbah sodeč spomladansko kolekcijo.
“Ian!” je zaslišala vzkliknil in se obrnila.
Ian se je pozdravil z moškima, ki ju je videla le preko interneta; Domenico Dolce in Stefano Gabbana, ki sta skupaj ustvarila blagovno znamko Dolce&Gabbana. Ravno sedaj je nosila kavbojke in majico iste znamke. Nenadoma je spoznala, da ji je Ian kupil namenoma oblačila, da bi jo prikazal v najboljši luči.
“Vidim, da si nama pripeljal dekle za reklamo,” je dejal Stefano in skoraj stekel proti njej. Ponudil jo je roko. Izabela si je na ustnice priklicala samozavesten nasmešek in prijela ponujeno roko.
“Seveda,” je odvrnil Ian. “To dekle hodi na IED in oblikuje za Ian Somerhalder Foundation. Mislil sem, da bi bila odlična za našo reklamo.”
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
04. februar 2016

“Mere manekenske, na sebi ima najino zimsko kolekcijo ...” je slišala Domenica, ki jo je zamišljeno opazoval. “Popolna bi bila.”
“Predlagam, da sedemo,” se je vmešal Stefano. Izabelo je popeljal do pisalne mize in ji odmaknil stol. Sedla je, v naslednjem trenutku pa je bil Ian že ob njej.
“Torej, dragi prijatelj ... Snemali bi naslednji vikend,” je končno dejal Domenico. “Če se seveda ne boš vrnil v Ameriko.”
“No, potem bi meni ustrezalo,” je pokimal Ian. “Povejta, kaj sta si zamislila.”
Snemali bi na Siciliji. Izabela je poslušala pogovor in si zamišljala prizore. Za to priložnost bi nosila obleko iz nove spomladanske kolekcije ter bi jo na koncu dobila v dar, kar jo je potihem navdušilo.
Ko so se poslovili, je bila ura štiri. Ian je pospremil Izabelo do avtomobila, nato pa ji odprl vrata.
“Kaj praviš? Naslednji vikend bova na Siciliji,” je dejal, ko je počasi speljal v gnečo Milana.
“Odlično,” je zamrmrala. “Vendar vseeno se bojim. Nikoli nisem snemala reklame.”
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxttttt
04. februar 2016

“No, sedaj imaš priložnost,” je odvrnil. Segel je z roko proti njej in jo namestil na njeno koleno. Izabelo je dotik vznemiril. “To ti bo dobra popotnica za naprej.”
“To pa je res,” je pokimala. Svojo roko je namestila na njegovo in jo nežno pobožala. “Ian, se bova videla zvečer?”
“Seveda,” se je nasmehnil. “Poslušaj ... Za najin projekt bi bilo najbolje, da se raje dobivava v hotelu. Imela bova več zasebnosti in ... Lahko delava vso noč, če želiva.”
Pokimala je. Ian jo je pripeljal domov, kjer sta izkoristila priložnost in se strastno poljubila. Želela si ga je, vendar se je zadržala. Zvečer se bosta videla in nadoknadila vse tisto, kar bi sedaj počela.
“Komaj čakam, da te vidim zvečer,” je zamrmrala, ko se je za nekaj centimetrov odmaknila proč.
“Tudi jaz, Izabela” se je nasmehnil. “Ljubim te, ljubezen moja.”
Ponovno jo je poljubil. Če ne bi bila pred hišo strica in tete, bi se povzpela nanj in ga pričela nagajivo slačiti. Tako pa se je zadovoljila le s poljubi.
“Ljubim te,” je šepnila, ko se je odmaknila.
04. februar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt
05. februar 2016
Next!!
05. februar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani