“Kdaj pa bova ...” je nenadoma vprašala in zardela. Ne, tega ni mogla izgovoriti.
“Ob pravem času,” je ugotovil njene misli. “Mislim, da bo bolje, če nekaj dni počakava. Saj se ne mudi, Izabela.”
“Meni je vseeno,” je odgovorila. Nikakor se ni mogla nasititi njegovih poljubov. Bil je drugačen od fantov, ki jih je poznala. Znal se je poljubljati, bil je strasten in ljubeč. Prvič so jo vznemirili rahli poljubi, dotiki ... Njeno telo je kričalo po dotikih in želela si je, da bi že opravila s seksom.
“Nisi prej govorila o tem, da nisi želela takoj?” jo je nagajivo pobaral.
“Ja, ampak ne morem si pomagati, če me znaš vznemiriti,” mu je vrnila in se ga oklenila. Potisnil jo je na kavč in legel nanjo.
“Bolje je, da me ne izzivaš,” se ji je nasmehnil. “Še dobro, da te nihče pred mano ni imel, saj bi bil ljubosumen, da se te je kdo sploh dotikal.”
Planila sta v smeh. Nekoliko se je dvignila. Ianove roke so se med poljubom sprehodile do njenih dojk. Gorela je pod njegovimi dotiki. Tako neznansko gorela, da si je želela izgoreti v njegovem naročju.
“Ian,” je zamrmrala.
“Ja?” jo je pogledal s svojimi svetlimi oči.
“Želim si te,” je šepnila.
“Imela me boš,” je odgovoril in se ji nasmehnil. “Nikoli te ne bom izpustil, Izabela.”
“Kaj bodo rekli drugi?” je nenadoma pomislila. “Ko se bo razvedelo za naju ...? Razlika v najini starosti jih bo najbolj zbodla.”
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
oprosti za oglaševanje: http://www.igre123.com/forum/tema/woolfblood-story/178219/1
samo rabi brealce za Next
30. januar 2016
ni panike, jaz tudi rabim bralce

pišem Next
30. januar 2016
u193093
u193093
ok še enkrat hvala in yaay
30. januar 2016

“Veš kaj? Me ne zanima. Ničesar napačnega ne počneva, če sva skupaj. Nisem te prisilil v ničesar, niti ti mene,” je dejal. Z dlanjo je nežno pobožal njeno lice, se sprehodil s prsti preko ustnic in jo nežno poljubil nanje.
Kosila sta za mizo, kjer jima je sobna postrežba pripeljala puranje meso in krompir. Jedla sta in se sproščeno pogovarjala o vsem. Izabela je bila končno srečna. Hodila je z Ianom! In kar je bilo najbolj pomembno je bilo to, da sta se odlično razumela.
Nenadoma je zapiskal njen mobilnik.
“Oprosti,” je zamrmrala.
Čakamo te, Iza!
Cassandra je dobro vedela kje je in verjetno je sedaj opravičevala njeno odsotnost. Pogledala je Iana.
“Morala bom domov,” je šepnila. “Sestrična mi je sporočila, da me čakajo.”
“Ni problema,” se je nasmehnil. Vstal je. “Peljal te bom.”
Dvignila se je na noge, nase navlekla jakno in pobrala svoje knjige ter akto. Ian jo je objel prek ramen ter privil v svoj objem. Vedela je, da ga bo pogrešala, čeprav se bosta videla naslednji dan.
Poljubil jo je na ustnice.
“Jutri se dobiva kar tukaj,” je dejal. “Na recepciji jim bom naročil, da te pošljejo gor.”
Le pokimala je.
“Je kaj narobe?”
“Ne, ampak ... Rada bi bila s teboj,” je šepnila.
“Saj boš. Jutri. Greva, da mi ne bo tvoj stric odtrgal glavo.”
Ko sta prišla pred hišo, jo je še zadnjič objel in poljubil. Izabela se je težko ločila od njega, vendar je izstopila iz avtomobila in mu veselo pomahala. Njegove ustnice so se razširile v nasmeh.
Zvečer, po večerji, je nenadoma pozvonilo pri vratih. Stric je zagodrnjal in odšel odpreti, ženske pa so se posvetile sladici.
“IZABELA!”
Stricev krik je odmeval proti celi hiši. Izabeli je padla žlička iz rok. Mar se je ... Oglasil Ian pri njih. Ko pa je zagledala strica, ki je prišel v dnevno sobo z ogromnim šopkom rdečih vrtnic, pa je izbuljila oči.
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
30. januar 2016
pišem nadaljevanje, brez skrbi
30. januar 2016

“Kdo, za vraga, je Ian?” je vprašal.
“Am ... On je ... On je ...” se je pričelo zatikati Izabeli.
“Pa ne, da imaš fanta?” je vzkliknila teta. “Oh, Giovanni, poglej kako prečudovit šopek vrtnic. In koliko jih je! Ta fant je red radodaren.”
“Jaz ... Khm ... No ...” je poskusila Izabela povezati besede in stavke, vendar ji ni preveč uspevalo. Njena lica so gorela.
“Ian je njen fant,” ji je pomagala Cassandra. “In oči, preden začneš govoriti o tem, kako naj si najde poštenega fanta z denarjem ... Ta ima denar. In slaven je. Igralec.”
“Ok, zdaj mi pa res pomagaš, Cass,” je zamrmrala Izabela.
“No, potem pa ... Drago dekle, lahko daš v vazo,” je dejal stric in ji podal šopek. Ni preštela vseh vrtnic, ampak gotovo jih je bilo sto. Ian se je res potrudil. Potegnila je listek, ki je bil zataknjen za rob rdečega papirja.
Razprla ga je:
“Ljubim te. Ian.”
Na ustnice si je priklicala rahel nasmešek, nato pa položila vrtnice v vazo, ki jo je prinesla teta.
“In kdaj nam ga boš predstavila?” je nenadoma vprašala teta.
“V bistvu si ga že srečala,” je odgovorila Izabela na njeno vprašanje. Teta je dvignila obrv. “V Pradi.”
“Oh, tisto je bil on?” je bila presenečena. “In kje sta se zopet srečala?”
“V šoli,” je odgovorila Izabela. “Delava skupaj na projektu.”
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2016

“No, zdaj mi je jasno, zakaj si skoraj vsako soboto v šoli,” je zamrmral stric. “Nič, pripelji ga, da vemo s kom hodiš naokoli in da smo brez skrbi.”
“Prav,” je pokimala Izabela. “Bom.”
Po večerji se je odpravila v svojo sobo, da bi poklicala Iana, vendar je Cassandra prinorela za njo. Izabela je zavzdihnila in sestrično spustila noter.
“Torej?” je bila radovedna. “Čakam na tvojo izpoved. Ian ti je poslal vrtnice. To pomeni ...”
“Da sem upoštevala tvoj nasvet in se pogovorila z njim,” se je veselo nasmehnila Izabela. “Skupaj sva.”
“JEEEEEEEEEE!” je veselo zakričala Cassandra in jo objela. Punci sta se dolgo v noč pogovarjali o njej in Ianu. Izabela je bila srečna, presrečna. Ian ji je med pogovorom s sestrično, ki jima je prinesla vročo čokolado in piškote, pisal smse. Pogrešala ga je, čeprav je bil od nje oddaljen samo slabih petnajst minut.
“Kdaj se bosta videla?” je nenadoma vprašala Cassandra.
“Jutri,” se je nasmehnila Izabela. “Po predavanjih. Mislim, da ga bom pripeljala sem, da ga bosta stric in teta spoznala.”
“Kdo bi si mislil, da boš ujela slavnega igralca. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi mi predstavil kakšnega iz Vampirskih dnevnikov. Mogoče tistega, ki igra Matta?” se je nasmehnila njena sestrična.
“Ti bom dovolila, da ga vprašaš za telefonsko,” se je zasmejala Izabela.
Prvič, po dolgem času, je bila presrečna. Bila je utrujena, ko je legla v posteljo, vendar srečna, ker je imela Iana.
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2016
pišem nadaljevanje kaj misliš, da se bo zgodilo?
30. januar 2016
u193093
u193093
mislim da bo nekdo mogel v bolico ker mu bo od začudenja padla čeljust na tla. sej ne hecam se . nevem zdi se da bo še bilo zelo zanimivo
30. januar 2016
bo.. evo, zdaj pišem in čez kakšnih pet min objavim
30. januar 2016
u193093
u193093
yay
30. januar 2016
3.

“Izabela!”
Njeni prijateljici sta ji nestrpno mahali. Šla je čez cesto in se jima nasmehnila.
Celo jutro je porabila, da se je pripravila. Oblekla si je modro obleko z naborki, ki jo je dobila od tete in črn plašč povrh. Tokrat je raje izbrala debelejše žabe, ki jih je navlekla nase in škornje s peto, ki so jo naredili višjo. Lasje si je strogo zlikala z likalnikom, make up pa je uredila Cassandra.
“Torej,” se je nasmehnila Gabriella. “Slišala sem, da si prejšnji dan odšla z Ianom ... In? Kam sta šla?”
“Lahko nama zaupaš,” je pokimala Anna. “Mislim, ej! Vse nama poveš, glede Iana pa ... Si skrivnostna.”
Izabela se je prešerno zasmejala.
“No, z Ianom sva pristala skupaj,” se je nasmehnila. “Včeraj. In prosim, zadržita skrivnost za sebe. Zaenkrat je bolje, da ne vedo vsi.”
“Moraš se zavedati, da se bo razvedelo,” jo je opozorila Gabriella. “Pred njegovim hotelom se zbirajo paparazzi. Receptorji jih morajo odganjati proč.”
“In po Milanu vaju bodo sigurno videli,” je zmajala z glavo Anna. “Ne misli, da bosta imela zasebnosti.”
“No, vsaj na začetku ne potrebujem medijske pozornosti,” je Izabela zamahnila z roko. Počasi so se odpravile na prvo predavanje. Med predavanjem je Izabela razmišljala. Dobro je vedela, da imata punci prav. Njeno življenje bo postalo javno takoj, ko se bo prvič prikazala z Ianom v javnosti. Poleg tega pa sta bila že skupaj na humanitarnem večeru ...
Po zadnjem predavanju se je usedla na avtobus, ki jo je odpeljal do Ianovega hotela. Na poti se je ustavila v pekarni in kupila sebi rogljiček, saj je bila sestradana. Verjetno bo jedla z njim, saj je odpovedala kosilo doma.
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
30. januar 2016
ok, in sedaj prihajamo do iana. se bo zgodilo tisto, kar imam v mislih ali ne? ali pa se bo izabela spet izvlekla?
30. januar 2016
u193093
u193093
hmmmmmmmm zanimivo vprašnje s težkim odgovorom.
Izabela je mojstrica izmikanja mogoče se bo uspela imuzniti težavnim zapletom
30. januar 2016
če ji bo ian dopustil
30. januar 2016
u193093
u193093
jap
30. januar 2016
u193093
u193093
in kdaj bo Next?
30. januar 2016
evo, še tri minute
31. januar 2016
u193093
u193093
yay
31. januar 2016

Prišla je na recepcijo hotela. Gabriella in Anna sta imeli prav, saj je opazila fotografe, ki so se prepirali z receptorjem. Receptor jo je opazil in ji z roko pomahal, da gre naprej. Hitro je stopila v dvigalo in se naslonila nazaj. Mogoče je bilo res, da se je že začelo. Kljub vsemu pa je bila preveč zaljubljena, da bi razmišljala o tem. O tem bosta z Ianom razmišljala kasneje.
Ko je prišla do njegove sobe, je obstala. Počasi je dvignila roko in potrkala na vrata.
“Naprej!” je zaslišala njegov glas.
Pritisnila je na kljuko. Švignila je noter in zaprla vrata za seboj. Ko pa se je obrnila, jo je čakal šokanten prizor.
Ian si je ravno brisal lase v brisačo. Okoli pasu je imel ovito drugo brisačo, zgoraj ni imel popolnoma ničesar. Izabela se je za trenutek zastrmela v njegove mišice in pomislila, da bi najraje planila nanj.
“Ok, Ian, obleci se,” je zastokala in se obrnila.
“Kaj pa je narobe?” je bil presenečen. Začutila ga je za seboj. V naslednjem trenutku jo je objel in jo potegnil k sebi. Odmaknil ji je lase, nato pa se z ustnicam spolzel preko njenega vratu. Izabela je skoraj zastokala od užitka.
“Ne, prosim te ...” je šepnila.
“Si me ne želiš?” je zapeljivo vprašal. Spretno jo je obrnil, nato pa močno privil k sebi.
“Ja, ampak ne na takšen način!” je dejala in se zastrmela v njegove svetle oči, ki so se nagajivo nasmihale. “Ian ... Pričakal si me napol gol!”
“Nisem vedel, da boš prišla tako hitro,” je odvrnil. V naslednjem trenutku je pritisnil ustnice na njene in jo poljubil.
31. januar 2016
jo bo osvojil ali ne?
31. januar 2016
u193093
u193093
mislim da ja
nnnnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
31. januar 2016

“Nisem vedel, da boš prišla tako hitro,” je odvrnil. V naslednjem trenutku je pritisnil ustnice na njene in jo poljubil.
“Obleci se,” je šepnila, ko se je za trenutek odmaknil. Ian jo je potegnil k sebi, nato pa nežno poljubil na ustnice. Z dlanmi se je sprehajal po njenem hrbtu, Izabela pa je počasi zakopala roke v njegove lase in mu pričela vračati strastne poljube.
“Želim si te,” je šepnil Ian, ko jo je potiskal do vrat spalnice. “Moram te imeti, Izabela. Prosim te.”
“Ian ...” je šepnila njegovo ime.
Spretno jo je potisnil v spalnico. Vzel ji je iz rok knjige in akto ter stvari položil na nočno omarico. Usedel se je na posteljo, jo prijel za boke in potegnil k sebi. Izabela je brez premisleka položila roke na njegova široka ramena, nato pa poljubila njegove mehke ustnice. Hrepenela je po njegovih dotikih.
Pričel je slačiti njen plašč. Izabela je otrpnila. Ni vedela, kaj naj naredi oziroma kaj naj ne naredi. Ko je bila rešena plašča, jo je ponovno potegnil k sebi, nato pa jo spretno položil na ogromno zakonsko posteljo.
“Tokrat ne želim, da me zavrneš,” je šepnil.
31. januar 2016
Uuuuuu....
nexttt
31. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
31. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani