u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. januar 2016

Na sprejemu so jima ponudili šampanjec. Ian ni spustil njene roke. Predstavil ji je nekaj ljudi, nato pa jo je popeljal do sedežev, kjer sta sedla. Šepetaje ji je razlagal, da je organizacija pomagala zavetiščem po celotni državi in da je sam poskrbel, da je denar prišel v prave roke. Izabelo je zanimalo njegovo delo. Pozorno ga je poslušala, sledila je njegovim besedam in si zastavila naslednji cilj: pomagala bo Ianu.
Ko je večer končal, jo je odpeljal do avtomobila.
“Ti je bilo všeč?” jo je vprašal.
“Ja,” je pokimala. “Pravzaprav me zelo zanima tvoje delo. Lahko bi me vključil ... Pomoč bi ti prav prišla.”
“Je to izgovor, da preživiš več časa z mano?” je nenadoma vprašal.
Presenečeno se je zastrmela vanj.
“Kako lahko na kaj takšnega pomisliš?” je zgroženo vprašala.
“Oprosti. Bolje, da se ne pretvarjaš in da si to kar si, Izabela,” je dejal. Približal se ji je. Preveč blizu je bil, da bi se lahko sprenevedala, da do njega ničesar ne čuti. Želela je biti v njegovi bližini, objemu ...
“Ničesar ti ne prikrivam, Ian,” je šepnila.
Stopil je še korak bližje.
“Si popolnoma prepričana?”
“Ja,” je pokimala.
“Jaz pa nisem,” jo je nežno prijel za ramena. Njeno srce je pričelo utripati. Pogoltnila je slino, nato pa se mu približala, da sta njuna obraza bila oddaljena le nekaj centimetrov. “Zdaj imaš priložnost povedati ...”
Kaj mislite, da se bo zgodilo? Povejte, preden dam Next
28. januar 2016
u193093
u193093
kissssssssss+vroča noč hahahaha
nnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
29. januar 2016

In mu je povedala, le na drugi način.
Svoje ustnice je pritisnila na njegove. Ian jo je potegnil k sebi in ji vrnil poljub. Njune ustnice so se spojile v poljubu, njegove roke so jo tesne prižele na prsi, da je skoraj ostala brez daha. Prepustila se je njegovemu objemu, njegovi dotiki so jo vznemirjali in najraje bi mu strgala oblačila s telesa.
Nenadoma se je zavedla, kaj je želela od njega. Odmaknila se je proč. Ne, tega ne sme početi! Saj je vendar imel punco, če je bila dobro informirana.
“Ne smem, Ian,” je šepnila.
Prijel je njen obraz.
“Lahko, Izabela. Lahko.”
“Pelji me domov, Ian. Ne morem biti sedaj tukaj. S teboj,” je dejala. Zdelo se ji je smešno. Milijon deklet bi ubijalo, da bi jih poljubil Ian Somerhalder in jim nudil noč v postelji. Ona pa ga je zavrnila.
“Kot želiš,” jo je Ian spustil. “Ne bom silil vate.”
Ko je parkiral pred njenim domov, se je ozrla k njemu. Bil je zamišljen in ... Razočaran? Tudi ona je bila. Pričakovala je, da je ne bo hotel takoj v svoji postelji. Pričakovala je prijeten večer, nato pa bi jo poljubil pred hišo ... Romantika ji je malo pomešala razum. Imela pa je še en razlog, da ga zavrne.
“Ian ...”
“Je že v redu,” jo je pogledal. Narahlo se je nasmehnil. “Malo sem pretiraval, oprosti.”
“Nisi, ampak ... Je nekaj drugega,” je zamrmrala.
“Kaj pa?” je postal radoveden.
“Ne bi sedaj o tem. Uničila sem nama večer,” je dejala.
“Prav. Se bova videla v soboto?” je vprašal z upanjem v glasu. Le pokimala je. Na hitro se je poslovila od njega, nato pa odšla v notranjost hiše.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
29. januar 2016
Next!!
29. januar 2016

Vstopila je v svojo sobo in skoraj zakričala, ko je v temi zagledala postavo. Zadnji hip se je zadržala, saj je ugotovila, da na njeni postelji sedi Cassandra. Prižgala je luč.
“Cass! Prestrašila si me! Kaj delaš tukaj?” je vprašala Izabela. Še vedno je bila šokirana nad dejstvom, da je brezskrbno poljubila Iana Somerhalderja in ga na koncu zavrnila, ko je hotel nekaj več od nje. In še njena sestrična jo je prestrašila.
“Čakala sem te, Iza,” je zavzdihnila njena sestrična. “Kako to, da si tako zgodnja?”
“No ... Prišla sva predčasno,” je zamomljala.
“Ne laži! Nekaj se je zgodilo!” je dejala Cassandra. “In ne bom odšla spat, dokler mi ne boš povedala, kaj se je zgodilo.”
Izabela se je usedla na posteljo, poleg svoje sestrične. Ni imela izbire. Globoko je zavzdihnila in začela:
“Poljubila sva se.”
“In?”
“Nič. Pri tem je ostalo,” je zardela in sklonila pogled.
“Pa ne mi reči, da si ga zavrnila!” je planila Cassandra na noge. Sprehodila se je po sobi, nato pa pogledala Izabelo, ki si je živčno zataknila pramen las za uho. “Pa saj ne morem verjeti! Upala sem, da boš vsaj TI imela fanta, kot se spodobi ... In ko pride princ na belem konju, ki je mimogrede še slaven, ga zavrneš!”
“Cass, sedi,” je dejala Izabela. “Moraš vedeti, zakaj sem ga zavrnila.”
Ubogala jo je in sedla na stol. Prekrižala je noge in roke ter pozorno pogledala Izabelo, ki je med rokami mečkala torbico.
“Da slišim.”
“Cass ... Nočem, da sem mu avantura za eno noč,” je počasi začela Izabela. “Poljubila sem ga jaz, vendar ko sem spredvidela, kaj ima v mislih ... Sem se raje odmaknila, čeprav je v meni gorelo od želje po njem.”
“Ok. To še razumem,” je dejala.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
29. januar 2016

“In ... Zame bi bilo prvič,” je dodala Izabela.
Cassandra je razprla oči in se presenečeno zastrmela vanjo. Izabela je ponovno zardela. Tega, da še nikoli ni spala z nobenim tipom, ni povedala nikomur. Prvič se je izpovedala svoji sestrični, ki je verjetno imela kakšnega fanta.
“No, potem popolnoma razumem,” je dejala Cassandra. Zamišljeno je pogledala Izabelo. “Saj se bosta še videla.”
“Ja,” je pokimala.
“Si mu povedala?” je tiho vprašala.
“Seveda ne!” se je nakremžila. “Kako naj bi mu povedala? Saj sva se poljubila na parkirišču, ne v hotelski sobi!”
“Svetujem ti, da mu poveš,” je njena sestrična stišala glas. “Če mu je do tebe, bo razumel. In počakal. Če mu ne boš povedala, ga boš izgubila.”
Izabela je vedela, da ima Cassandra prav. Iana bo izgubila, če mu ne bo povedala resnice. Poleg tega pa je tako hrepenela po njem ... Mogoče je celo storila napako, ko se je odmaknila proč od njega.
“Vem,” je zavzdihnila.
“Kdaj mu boš povedala?”
“Mogoče že jutri ... Če se bova videla,” je skomignila z rameni.
5 odgovorov. Rada bi bila prepričana, da res sledite zgodbi in da vas je veliko
29. januar 2016
u193093
u193093
če ti nebi sledila ti nebi pisala kak bom fasala živčni zlom zaradi te zgodbe ker ko je nekaj zanimivega je konec. hahahahaha
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
29. januar 2016
heheheh ok, bom dala naslednji Next samo, da pripravim sliko
29. januar 2016

* * *
Naslednji dan je nestrpno čakala, da bi srečala Iana na fakulteti. Bila je skoraj celo uro prej pred šolo, kot običajno. Sedela je na zidu in preklinjala, ker si ni oblekla toplejše pajkice. Vendar za lepoto je bilo treba potrpeti.
Zjutraj je oblekla rdečo tuniko z dolgimi rokavi, tanke pajkice in škornje, ki jih je dobila od Cassandre. Čez si je navlekla jakno, ki je poudarila njeno postavo. Čeprav si je okoli vratu ovila šal, ji ta ni pomagal pri nogah. Bilo ji je žal, da ni raje vzela podložene.
Ravno je pogledala na uro, ko je zagledala Iana že od daleč. Zadržala se je, da ni stekla proti njemu, vendar se je zadržala.
“Ian,” ga je poklicala, ko se je približal.
Če je bil prejšnji dan jezen ali razočaran, tega ni pokazal. Kot vedno se je prijazno nasmehnil in stopil do nje. Izabela je začutila, kako se ji je nabral cmok v grlu. Kaj naj mu reče? Nenadoma ji je postalo neprijetno.
“Izabela,” je dejal in se ji približal. “Mislil sem, da boš prišla kasneje.”
“Mmmm ja,” je zamrmrala. “Morala bi. Vendar ... Mislila sem, da te bom srečala in ... Res bi se rada pogovorila s teboj.”
“Pogovorila? O čem?” je vprašal.
“O tistem, kar se je zgodilo prejšnji večer,” je zamomljala. “Mislim, da ti dolgujem pojasnilo ...”
“Počakaj, Izabela,” jo je prekinil. “O tem ne mislim govoriti tukaj. Najbolje je, da se dobiva kasneje ... Prišel sem le pripravit nekaj stvari za najin projekt in potem grem nekaj opravit. Do kdaj imaš predavanja?”
“Do dvanajstih,” je odgovorila.
“Ob dvanajstih te bom pobral,” je dejal. “Pogovorila se bova, obljubim. In Izabela ... Nisem jezen.”
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
29. januar 2016
Ok, prišli smo do točke, kjer bo sedaj postalo jasno; ali bosta skupaj ali pa ne. Kaj bi raje?
29. januar 2016
u193093
u193093
valda da jjjjjaaaaaaaaaaaaaaaa
29. januar 2016

Le pokimala je. Skupaj sta se odpravila do učilnice, nato pa jo je Ian narahlo pobožal po licu in čez minuto vstopila v učilnico. Ker je bil profesor že v učilnici, se nista pogovarjala. Izabela se je usedla na svoje mesto, Ian pa je s profesorjem pričel debatirati o svojem projektu.
Izabela ga je naskrivaj opazovala. Cassandra je imela prav. Res je bil princ na belem konju. Morala se bo pogovoriti z njim, morala ga bo zadržati. Vse, kar si je želela pri fantu, je našla pri Ianu.
Po zadnji uri je odhitela pred šolo. Ian jo je že čakal na cesti. Ne meneč se za poglede študentov, ki so opazovali dvojico, se je usedla na udoben sedež in se pripela. Ian je v naslednji minuti že speljal.
“Vsi bodo vedeli, da sem šla s teboj,” je zamrmrala in si preložila akto in zvezke v rokah.
“Briga me,” je veselo odvrnil.
“Kam pa greva?” je nenadoma vprašala.
“V hotel,” je bil kratek.
Ni vedela, kaj naj reče. Bala se je pogovora in v mislih vadila, kako bo začela. Ni opazila Ianovega pogleda; hitro je pogledal proti njej, nato pa se posvetil cesti. Izabela si je zamišljeno popravila pramen las.
“No, pa sva tukaj,” je nenadoma dejal.
Izstopila sta iz avtomobila. Bila sta pred hotelom Principe di Savoia. Ian je oddal ključe avtomobila portirju, nato pa jo prijel za roko in jo potegnil za seboj. Na recepciji je vzel ključe svoje sobe. Odšla sta do dvigala.
Izabela je bila očarana nad razkošnostjo hotela. Zavedala se je, da se preveč razgleduje in odmaknila pogled iz fino izrezljanega pohištva. Stopila je za Ianom v dvigalo.
“Ne bi raje odšla na pijačo?” ga je pobarala.
“Imam bar v sobi,” je odgovoril. “Bova spila gor. Ne bi rad, da kdo sliši o čem se bova pogovarjala.”
“Ah,” je zamrmrala. No, pa je imela problem. Hotelska soba in Ian ... To ni bila dobra kombinacija. Bala se je, da bi jo uspel prepričati in jo spraviti v posteljo. Morala bo igrati na prave karte.
Ko sta prišla v sobo, je imela plan v glavi. Ian je odšel do bara in jima natočil pijačo. Whiskey. Dobro sva začela, je pomislila, ko ji je izročil kozarec.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
29. januar 2016

“Torej,” je zamrmrala. “Morala bi se pogovoriti o sinoči.”
“Res je,” je odvrnil. “Glej ... Nisem jezen. Bil sem prepričan, da hočeš ... No, saj ti je jasno. Ni mi pa jasno, zakaj si se odmaknila.”
Za hip je pomolčala.
“Verjetno bi ti vsaka dala,” je končno dejala in srknila požirek pijače. “Nisem takšna in nikoli ne bom bila.”
“Saj te nisem nameraval takoj zvleči v posteljo,” se je zasmejal. “Sedi.”
Pomignil ji je na kavč. Počasi je sedla. Ian se je usedel poleg nje in položil svoj kozarec na klubsko mizico. Roko je stegnil in jo položil za njo, na naslonjalo kavča. Njegov vonj ji je udaril v nosnice in komaj se je zadržala, da se ni stisnila k njemu. Bil je pravi moški in ni se parfumiral s poceni parfumi.
“Izabela ... Mogoče je med nama problem,” je spregovoril prvi.
“Kakšen?” si je z roko šla med lase.
“Med nama je dvanajst let razlike. Skoraj pol noči sem razmišljal in prišel do zaključka, da imava drugačne poglede na svet. Jaz iščem punco, ki bi z menoj imela družino ... Ti pa ... Ti pa hodiš na fakulteto in želiš uspeti v svetu mode,” jo je z roko pobožal po licu. “Mislim, da to med nama ne bi šlo.”
Tega ni pričakovala. Pričakovala je, da bi se mu izpovedala in razložila, zakaj ga je zavrnila. On pa je naredil svoj zaključek.
“Ian, motiš se,” je končno odvrnila.
“Zakaj? Zakaj bi se motil? Mar ne želiš dokončati študija?” je vprašal.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
29. januar 2016
za napetost: kaj mislite, da mu bo izabela odgovorila oz. povedala?
29. januar 2016
u193093
u193093
želim oboje samo če bi morala izbirati bi izbrala hmmmmmmmmmmmmmm...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................njiju dva v erotični noči hahahahaha
29. januar 2016

“Ja, ampak to nima nobene povezave s teboj,” se je zastrmela v njegove svetle oči. “Mislim ... Ni to razlog, da bi te zavrnila. Starost ni pomembna.”
Presenečeno jo je pogledal.
“Bi imela otroke? Družino? Pri osemnajstih, devetnajstih?” je nejeverno vprašal.
“Ja,” je pokimala. Nato je dodala: “S teboj.”
Ian se je nasmehnil, nato pa jo je prijel in potegnil k sebi. Zakopala je obraz v njegovo ramo, z rokami se je oklenila njegovega vratu in se privila k njemu. Ianove roke so se sprehajale po njenem hrbtu in prepričana je bila, da je on tisti pravi. Morala je biti z njim.
“Kaj pa tvoja fakulteta?” je nenadoma vprašal.
“Saj še nisva v zvezi,” je odvrnila. S pogledom je poiskala njegove oči. “Nekatere ženske uspejo tudi ob karieri imeti otroke. Če misliš resno, Ian ...”
“Mislim, vendar ne bi ti rad uničil priložnosti, ki jih boš imela,” se je počasi nasmehnil. Z dlanjo je pobožal njeno lice, nato pa se sklonil. Z ustnicami se je dotaknil njenih, sproščeno se je prisesala s svojimi na njegove in mu ponudila jezik. Njegov poljub jo je omamljal, hrepenela je po njegovih dotikih.
“Kaj je bil razlog, da si me zavrnila?” je vprašal, ko se je odmaknil od nje. Še vedno jo je držal v objemu.
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2016
ok, še eno vprašanje, preden dam Next. mislite, da mu bo povedala resnico?
30. januar 2016
Next!!! in ja povedala mu bo resnico.
30. januar 2016

“No ... Nikoli še nisem,” je šepnila.
“Nisi ... Kaj?” je dvignil obrv.
“Z nobenim ... Spala,” je zamrmrala. Njena lica so gorela. Le kako mu je uspela priznati svojo skrivnost? Počutila se je kot največja zguba.
“Me zafrkavaš?”
“Ne.”
“Ok, tega še nisem doživel,” jo je spustil iz objema. Dvignil se je in zamišljeno pričel korakati po sobi. Čez minuto se je obrnil k njej. “Zakaj mi tega nisi povedala včeraj? Je bilo tako težko?”
“Ni bilo težko, ampak ... Nisem vedela, kako bi reagiral,” ga je opravičujoče opazovala. “Pri nam se fantje smejijo, ko jim kaj takšnega poveš ...”
“Meni to ni niti najmanj smešno,” je odvrnil. “To je zame nekaj novega, Izabela. Še nikoli nisem imel v postelji nedolžne.”
“Ok, me ne preseneča,” je zamrmrala.
Ian se je nekoliko omehčal in se vrnil k njej. Sedel je poleg nje, nato pa jo objel prek ramen in naslonil ustnice na njeno lice.
“Oprosti,” je zamrmral.
“Saj je v redu,” ga je pogledala. “Vem, da je čudno.”
“Precej čudno,” je pokimal.
“Ian ...”
“Povej.”
“Kaj bova sedaj?” je vprašala.
30. januar 2016
Next!!
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2016

“Mislim, da bi lahko šla na kosilo,” se ji je nasmehnil. Nežno jo je objel in poljubil njene ustnice.
“Saj veš, da nisem mislila kosila,” je zamrmrala med poljubom. Oklenila se ga je okoli vratu, nato pa nežno pobožala njegove ustnice s prstom. “Sva skupaj ali ne?”
“Ja. To sem si želel,” je šepnil. Poljubil jo je. “Želel sem si, da bi bila moja.”
Izabela mu je vrnila poljub, nato pa se privila v njegov objem. Bila je v vezi z Ianom Somerhalderjem! Bila je presrečna. Ni ji bilo žal, da je poslušala svojo sestrično. Sploh pa ... Končno je bila njegova!
“Ian,” je šepnila njegovo ime.
“Mmmm?” jo je pogledal.
“Morala bi iti. Doma me bodo pogrešali,” je šepnila.
“Kosila mi ne boš odrekla, kajne? In jutri, ko končaš predavanja, te bom rezerviral samo za sebe,” se ji je nasmehnil. Veselo je pokimala. Ni je spustil z objema. Najraje bi ostala z njim in se v nedogled privijala v njegovem naročju ter poljubljala. Tega si na žalost ni mogla privoščiti.
“Prav, pa greva na kosilo,” je zamrmrala.
“Ne, naročil nama bom kosilo v sobo,” je dejal. “Kaj boš jedla?”
“Ni važno,” je odgovorila.
Počakala je le toliko, da je Ian naročil kosilo v sobo, nato pa sta se namestila na kavč. Več čas jo je objemal in poljubljal. Izabela se je počutila, kot da se je znašla v sedmih nebesih. Njegovi dotiki so jo spravljali ob pamet in želela si ga je.
30. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
30. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg