Le pokimala je.
“Mudi se mi,” je zamrmrala.
Poslovila se je od njega. Srce ji je močno razbijalo, ko je poiskala naslednjo učilnico in sedla v klop. Ni ji bilo jasno, zakaj je ob Ianu postala nervozna. In vznemirjena. Vedela pa je, da si raje ne bo delala utvar.
Po koncu predavanj je odšla na avtobus. Ravno je prišel, ko je nekdo potrobil. Obrnila se je in zagledala Iana v avtomobilu pred avtobusom. Z roko ji je pomahal, da se mu pridruži. Izabela je opazila presenečen pogled študentov, vendar je samozavestno stopila proti avtomobilu in odprla vrata. Sedla je na udoben sedež.
“Sem mislil, da potrebuješ prevoz,” je dejal.
“Saj bi šla z avtobusom,” je odvrnila. Ozrla se je k njemu, ko je speljal. Bil je .... Tako mamljiv ...
“Vem, vendar potrebujem malo družbe,” se je zasmejal. “Bi šla na kosilo?”
“Me čaka kosilo doma,” je odkimala. “Mogoče drugič.”
“Velja.”
Nekaj minut sta se vozila v tišini.
“Si iz Milana?” je Ian spregovoril.
“Ne.”
“Iz kje pa?”
“Iz Slovenije,” je odgovorila na njegovo vprašanje.
“Kako to, da si se odločila za študij v Milanu?” je bil radoveden.
“No ... Pri nas ni takšnih fakultet,” je zamrmrala. “Sploh pa želim imeti izkušnje. In IED mi nudi le te. Pa še z modnimi kreatorji delaš, z najbolj priznanimi ... Mislim, da je to bil dovolj dober razlog, da sem se tako odločila.”
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
26. januar 2016

“Če želiš biti v svetu mode, potem si se prav odločila,” se je nasmehnil. “Koliko si stara?”
“Osemnajst,” je zamrmrala.
“Mislil sem, da si vsaj dvajset,” jo je premeril s svojimi očmi. Izabela se je trudila, da ne bi zardela. Mar deluje starejša?
“Hvala za kompliment,” je zamrmrala.
Ko jo je pripeljal domov, je bila ura dve. Zahvalila se mu je za prevoz, nato pa zapustila avtomobil in se napotila proti hiši. Čutila je Ianove oči na sebi in vedela je, da jo opazuje, saj še ni odšel ...
Hitro je vstopila skozi prag. V jedilnici je slišala vesele glasove in vstopila je.
“Oh, končno!” je bila vesela Cassandra. “Pridi, samo tebe smo še čakali ... Mami je naredila odlično mesno lazanjo!”
“Sem pa res sestradana,” je prikimala Izabela in zasedla svoj prostor.
“Kako je bilo?” je vprašala teta, ko jim je postregla z lazanjo. Za sladico so imeli tiramisu, ki je sedaj počival na vozičku, ki ga je uporabljala teta, da je pripeljala hrano in pribor iz kuhinje. Izabeli so se skoraj pričele cediti sline.
“Odlično,” je dejala Izabela.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnneeeeeeexxxxxxxtttttttttttttt
26. januar 2016

Povedala jim je, kako je bilo na fakulteti. Iana in prevoz, ki ji ga je ponudil, je raje spustila. Odločila se je, da bo raje zatajila srečanje z njim.
Ko je končno prišla v sobo, se je preoblekla v domača oblačila in sedla za svoj prenosni računalnik, ki ga je prinesla iz Slovenije. Povezala se je z internetom in vtipkala v brskalnik Ian Somerhalder.
Brskala je po njegovem življenjepisu, bivših puncah in vse, kar je odkrila, ji ni bilo niti najmanj všeč. Človek ni znal nikoli biti samski. Sploh pa misel, da je celo spal s temi ženskami, jo je odbila.
Potem pa je našla še en pomemben podatek. Trenutno naj bi hodil z neko Maggie. Ob pogledu na žensko se je namrdnila in zaprla brskalnik. Mogoče bi bilo bolje, da si ne dela utvar. Ian ji je plačal obleko iz prijaznosti, ni se zaljubil vanjo na prvi pogled. Mogoče je bilo tako še najbolje, saj je bil od nje starejši dvanajst let.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
26. januar 2016

* * *

Naslednje dni se je vklopila v tempo fakultete. Uživala je ob predmetih, ki so jih imeli. Spoznala je nekaj punc s katerimi je vestno po pouku odšla na kavo v bližnji lokal. Veselo so klepetale v notranjosti lokala in debatirale o modi, šoli in celo fantih. Vse pa so vedele, da je prvi šolski dan odpeljal Ian Somerhalder Izabelo domov.
Bil je petek. Imeli so modno kreiranje in Izabela je prvič, po ponedeljku, videla Iana. Ian je bil veselo razpoložen in jim ocenil izdelke, ki so jih delali pri prejšnji uri.
“Torej, izbral sem osebo, ki bo delala z menoj,” je dejal, ko jim je razdelil izdelke z napisanim mnenjem. Izabela je na hitro preletela papir. Odlično, je bil pri njej kratek in jedrnat.
“Kdo pa bo?” je vprašal nekdo.
“Izabela,” je preprosto odgovoril na vprašanje. “Gospodična Izabela, po uri počakajte, da se bom dogovoril z vami, kdaj bova začela z delom.”
“Prav,” je bila presenečena.
Po koncu ure je počakala, da so vsi odšli iz predavalnice. Profesor je zaprl vrata za seboj, Ian pa se ji je nasmehnil.
“Torej, kdaj imaš čas?”
“Vedno,” mu je vrnila nasmeh. “Hvala za priložnost.”
“Ni za kaj,” je odvrnil. “Že v ponedeljek sem vedel, da bom izbral tebe, saj pri drugih nisem našel nič zadovoljivega.”
“Aha,” je bilo vse, kar je dejala.
Med njima je nastopila neprijetna tišina, ki jo je Ian razbil: “Vem, da si med vikendom prosta, ampak ... Kaj če bi se dobila v računalniški učilnici? Jutri? Ob desetih? Po delu lahko greva nekaj pojest.”
“No, potem se vidiva,” je pokimala.
“In Izabela ... Ne govori ničesar o tisti obleki,” je dodal.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
26. januar 2016
Next!!
26. januar 2016

Pokimala je. Poslovila se je od njega in odhitela na naslednjo uro. Bila je zmedena. Že nekaj trenutkov na samem z Ianom ji je bilo dovolj, da je pozabila na vse okoli sebe. Sploh pa se je bala, da se bo zaljubila vanj, v nedosegljivega.
Ko je končala z urami, je šla z Anno in Gabriello na pijačo. V lokalu je bilo natrpano, saj so vsi študenti prišli na pijačo ali na hamburger.
“Kaj pravi Ian?” je vprašala Gabriella, ko so dobile kavo.
“Nič, dogovorila sva se o projektu,” je skomignila z rameni Izabela in sladkor stresla v svojo belo kavo.
“Kdaj pa bosta začela?” je bila radovedna Anna.
“Zmenila sva se za jutri. V računalniški učilnici bova delala,” je odgovorila. Ni jima omenila, da je Iana srečala v butiku. Razumela je, zakaj ne želi, da vedo drugi za račun, ki ji ga je plačal. Vse bi se razvedelo. Bolje je, če skrivnost drži v sebi. Teta je ne bo izdala, ona pa se tudi ne bi hvalila, da je od Iana dobila darilo.
“Kaj bi dala, da imam takšno priložnost,” je zavzdihnila Anna. “Mogoče bi vprašala Iana, če bi ti pomagali?”
“Počakajta, da se najprej dobim z njim,” je odgovorila Izabela. “Ne vem, kaj naj pričakujem. Vsekakor mu bom omenila, da bi želela pomočnici.”
Ostale so v lokalu še dve uri, nato pa se je Izabela poslovila in odšla domov. Bila je utrujena od dolgega tedna in naslednji dan jo je čakalo srečanje z Ianom. Mogoče je pretiravala, vendar se ji je zdelo sumljivo, da jo je povabil k projektu.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
26. januar 2016

* * *

Alarm je zazvonil ob sedmih. Kar skočila je pokonci in se pričela urejati. Neupadljivo se je naličila, čeprav je bila zaspana in bi se najraje vrnila v posteljo. Oblekla si je tuniko, ki je razkrila preveč, vendar se ni sekirala. Nase je navlekla pajkice in obula škornje z visoko peto. Ko je bila zadovoljna s svojo podobo, je pograbila torbico in odšla v pritličje.
“Kaj ne spiš?” sta bila presenečena teta in stric. Zajtrkovala sta, saj sta se odpravljala v službo. Ob sobotah sta delala samo do dvanajstih oziroma enih.
“Ne,” je odkimala.
“Kam pa se odpravljaš?” je nekoliko sumničavo vprašal stric in premeril njeno opravo.
“Z Anno in Gabriello se dobim,” je dejala. Čeprav jima ni želela lagati, je morala, da ne bi karkoli posumljala. “Delale bomo na projektu, ki ga moramo narediti za modno kreiranje.”
“Ah, le pojdi,” je zamrmrala teta. “Sem se že bala, da si si uspela najti fanta v tednu dni.”
“Ne, ne,” se je sproščeno nasmehnila Izabela. Pograbila je toast in začela jesti. “Mislim, da bi bilo prezgodaj.”
“Se strinjam,” ji je stric pritrdil. “Najdi si fanta, ki ne bo bil navadna zguba, Izabela.”
“Bom upoštevala tvoj nasvet, stric,” se je nasmehnila.
Po zajtrku se je odpravila na avtobus. Ob devetih je bila že pred fakulteto, vendar se je odločila, da bo šla na kavo. Nekoliko nestrpno je pila kavo v notranjosti lokala in gledala na uro. Urini kazalci so se preveč počasi premikali. Kako si je želela, da bi bila že ura deset! Pa še Iana bo videla.
Petnajst do desetih je poravnala račun in odkorakala proti fakulteti. Bila je neobičajno prazna, vendar odprta. Poiskala je računalniško učilnico.
26. januar 2016
u193093
u193093
nnneeexxxttttttt
mislim da bo še vroče
26. januar 2016

Pritisnila je na kljuko in vrata so se odprla. Presenečeno je vstopila naprej in zagledala Iana, ki je že sedel za računalnikom.
Obrnil se je proti njej.
“Nekoliko zgodnja si,” se je nasmehnil.
“Ja, avtobus pride prezgodaj,” je odgovorila.
“No, pridi, bova kar pričela z delom ...”
Lotila sta se dela. Izabela je dovolj dobro obvladala programe, da je že v prvi uri imena osnutek. Ian je bil zahteven in je neprestano popravljal osnutek. Ker pa se ji je šlo, da ji na koncu napiše priporočilo, je ubogljivo popravljala, da je bil zadovoljen.
Ob enih, ko sta se odločila, da bosta šla na kosilo.
“Kam lahko greva?” je vprašal.
“Pojma nimam. Najbolje je, da poiščeva kakšno menzo,” je dejala, ko sta zapustila fakulteto. Prva menza je bila v bližini, zato sta vstopila.
Kosilo je bilo dobro. Naročila sta si krompir in košček pohanega purana in sedla za prosto mizo.
“Naslednji teden me ne bo,” je Ian začel s pogovorom.
“Zakaj?” je dvignila pogled.
“Moram se vrniti na snemanje Vampirskih dnevnikov,” je odgovoril na njeno vprašanje. “Si gledala serijo?”
26. januar 2016
u193093
u193093
nnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt
27. januar 2016

“Nekaj,” je odgovorila. “Kdaj bova nadaljevala?”
“Prvo soboto, ko se vrnem,” je odgovoril. “V petek bom prišel, proti večeru, v soboto lahko spet pričneva z delom, če ne boš imela drugih opravkov.”
“Velja,” je pokimala.
Pojedla sta. Izabela je začutila cmok v grlu, saj je vedela, da ga ne bo videla kar nekaj časa. Mogoče se bo ta čas ohladila in pričela spet razmišljati s trezno glavo.
Pospremil jo je do doma, v njej pa je vrelo od čustev. To je bilo to. Zaljubila se je v napačnega. Zaljubila se je v slavnega igralca, ki se niti ne zaveda njenih čustev. Mogoče bo tako še najbolje. Mogoče bo bolje, če pozabi nanj.
“Se vidiva, Izabela,” je dejal, ko je izstopila iz avtomobila.
“Se vidiva,” je zamrmrala in mu pomahala. Obrnila se je na petah in odhitela v hišo.
Ian je opazil, da se z njo dogaja nekaj čudnega. Zavzdihnil je. Čeprav je bil v zvezi, mu je študentka ogrela srce in če je bil iskren sam s seboj, bi bil takoj z njo. Tako pa je raje zatrl misel, da bi jo objel ali poljubil. Tega si ni smel privoščiti, čeprav je hrepenel po njej in njenih dotikih. Bila je stara le osemnajst let, on jih je imel trideset.
Speljal je. Naslednja dva tedna jo bo pogrešal.
27. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
27. januar 2016
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
27. januar 2016

2.
Izabela je naslednja dva tedna se vrgla v delo. Prihajale so domače naloge, imeli so prva kreiranja in učili so se oblikovanja oblačil. Odrinila je Iana iz misli in se posvetila šoli, čeprav je vedela, da se ne bo mogla pretvarjati, ko ga bo ponovno videla. Vedela je, da bo prej ali slej se mu izpovedala.
* * *

Ian se je vrnil v petek zvečer in prvo, kar je storil, je šel na večerjo. Med hojo je razmišljal o Izabeli in kaj naj naredi z njo. Z Maggie je prejšnji teden prekinil in ji povedal, da noče biti več z njo. Rešil je prvi problem, sedaj mora še drugi. Kako naj osvoji Izabelo, če pa je bila punca enostavno premlada zanj? In delala sta na istem projektu?
Izabela je bila preveč talentirana, da bi jo spustil iz rok. V Milanu je našel tisto kreativnost in nadarjenost, ki jo je iskal. Izabela je pokazala, da je spretna z oblikovanjem in pod vsako ceno je želel sodelovati z njo. Za njegovo podjetje je bila idealna oblikovalka. Pa tudi zanj bi bila idealna punca.
“Gospod Somerhalder, ste se vrnili!”
27. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
27. januar 2016

Dvignil je pogled in zagledal znano punco pred njim. Spomnil se je, da sedi v klopi z Izabelo in da sta prijateljici.
“Gabriella, kajne?” je vprašal.
“Ja,” je pokimala. “Ste se vrnili zaradi projekta?”
“Seveda,” se je nasmehnil. “Ravno sem mislil oditi do Izabele, pa ne vem, če je doma ... Imaš morda njeno številko? Jutri naj bi nadaljevala z delom...”
Zlagal se je, pa kaj. Važno, da si je v svoj telefon vpisoval Izabelino številko. Zahvalil se je Gabrielli in se poslovil.
* * *

Izabela je ravno prišla izpod tuša. Naslednji dan naj bi se dobila z Ianom, vendar ni bila prepričana, če se je vrnil. Kljub temu pa je bila odločena, da bo šla pogledati na fakulteto, če bo tam.
Ravno je legla na posteljo, ko je zapiskal njen telefon.
“Kdo pa je zdaj?” je nejevoljno zamrmrala.
Pograbila je telefon. Čakalo jo je novo sporočilo. Odprla ga je.
27. januar 2016
u193093
u193093
hahahahahahaahaa
27. januar 2016

Hej. Kako si? Za jutri velja? Ian.
Njeno srce je ponorelo od razburjenja. Še malo pa bi lahko doživela srčni infarkt. Ian se je vrnil! In kje je dobil njeno številko?
Velja. Kje si dobil mojo številko?
Čakala je odgovor. Čez minuto je prišlo sporočilo: Od Gabrielle.
Seveda, to je pojasnilo marsikaj, se je nasmehnila sama pri sebi. Odpisala mu je in napisala, da gre spat. Saj je bilo res. Morala se je spočiti, saj bo naslednji dan videla njega, kar se ji je zdelo najbolj pomembno.
Naslednji dan je prišla spet prezgodaj, vendar je bil Ian že bil v računalniški učilnici. Veselo se ji je nasmehnil. Izabela mu je vrnila nasmeh, nato pa sedla za računalnik.
“In kako si?” je Ian začel s pogovorom.
“Dobro,” je odgovorila. “Kolikor sem pač lahko. Utrujena sem. Vsak dan delam kakšen projekt in komaj čakam fraj dan.”
“Oprosti, enega sem ti pobral,” se je zasmejal.
“Ni problema, ostala je še nedelja,” je odgovorila.
Posvetila sta se delu. Izabela je opazila spremembo v njegovem obnašanju. Bil ji je nenavadno blizu in sproščeno se je dotikal njenih ramen, ko ji je karkoli razlagal. Ko ji je pokazal, kaj naj popravi, je njeno dlan prekril s svojo. Zdelo se ji je, da se med njima nekaj spremenilo, vendar ni imela pojma, kaj.
“Si zadovoljen?” je nenadoma vprašala.
“Sem,” se je veselo nasmehnil.
27. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. januar 2016
Bila sta oddaljena le nekaj centimetrov. Izabela se je komaj zadrževala, da ni planila na njegove ustnice. Drhtela je in želela si ga je poljubiti. Toliko časa je hrepenela po njem, da je komaj verjela, da ga ima sedaj na dosegu roke.
“Si za kosilo?” je nenadoma vprašala.
“Ja,” je šepnila.
“In da greva jutri skupaj ven?” je nadaljeval.
“Ideja bi bila odlična,” je šepnila.
Nasmehnil se je in se odmaknil. Izabela se je posvetila izdelku. Njeni možgani so brneli od preveč informacij. Z Ianom Somerhalderjem gre na zmenek, čeprav se ji je zdelo nemogoče. Nemogoče, da gre ven ravno z njim. Sprejela je njegovo vabilo in upala, da je ni povabil ven zgolj iz vljudnosti.
“Mislim, da bi bil čas, da greva na kosilo,” je dejal po naslednji uri dela. Izabelo so bolele oči od računalnika in pograbila je ponudbo. Sploh pa je bila lačna.
“Koliko časa boš še ostal v Milanu?” je vprašala, ko sta zapustila fakulteto. Tokrat sta se odločila, da bosta šla raje jesti v kakšno restavracijo na ulici Vittorio Emanuelle.
“Še nekaj časa,” je odgovoril. “Ko bom imel vse pripravljeno za podjetje, bom odšel.”
“Ah,” je bilo vse, kar je izustila.
Po kratkem kosilu sta se vrnila nazaj. Izabela je dokončala drugi osnutek, nato pa sta se odločila, da bo dovolj.
Ko sta sedla v avtomobil, se je Izabela obrnila k njemu: “Kdaj se dobiva jutri?”
“Mislil sem, da bi šla z menoj na nek dobrodelen dogodek, nato pa bi šla na pijačo ... Seveda, če ti ustreza,” je dejal. “Ob šestih bi prišel pote.”
“No, če želiš,” se je nasmehnila.
Pospremil jo je do doma. Po poti sta se pogovarjala o njegovem osebnem življenju. Prvič sta se sproščeno pogovarjala o vsem in začutila je, da se med njima plete posebna vez. Upala je, da tokrat ne bo preveč razočarana. Želela si je biti z njim, preživljati trenutke v njegovem naročju ... Enostavno želela si ga je.
28. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
28. januar 2016

* * *
“Izabela, zdaj mi pa povej. Zakaj mi tega prej nisi povedala?” je bila jezna Cassandra. Sedela je na njeni postelji in opazovala, kako si je Izabela zapenjala obleko. Cassandra ji je posodila belo obleko z ozkim pasom, ki je poudaril njeno vitko postavo. K obleki je spadala majhna torbica in čevlji z visoko peto, ki so bili tudi Cassandrini.
“Nisem želela, da bi kdo izvedel,” je zamrmrala Izabela.
“Ampak ... Ian Somerhalder te je povabil ven! To bova morali proslaviti,” je dejala Cassandra.
“Nič ne bova proslavili,” je zavzdihnila Izabela. “Povabil me je na dobrodelen večer, nato je pijača in ...”
“Oh, daj no, Iza! Pa vendar ga ne boš zavrnila, če ti ponudi kaj več?” je nekoliko razočarano vprašala Cassandra.
“Seveda ga bom,” je pokimala Izabela. “Nisem lahka.”
“No, to verjamem,” se je nasmehnila njena sestrična. “Kaj naj rečem mami in očetu?”
“Da sem šla s sošolkami ven,” je preprosto odgovorila. “Še dobro, da ne bereta revij, kjer bi me lahko kje videla.”
“Ok, naslednjič mi ti kriješ hrbet!” je bila odločena Cassandra.
Ura se je nevarno bližala šesti, ko se je poslovila od strica in tete ter jima sporočila, da gre s sošolkami ven. Vedela je, da bo Cassandra potrdila njeno zgodbo. Tako se je oblekla v topel plašč in stopila ven.
Ian se je pripeljal nekaj minut kasneje. Ustavil je avtomobil pred njo in počakal, da se je namestila.
28. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt
28. januar 2016
torej, kaj mislite, bosta skupaj ali ne?

Bil je prečudovit. Na sebi je imel črno obleko s kravato, ki mu je odlično pristajala. Izabela se mu je nasmehnila.
“Oprosti, malo sem zamudil,” se ji je opravičil.
“Je že v redu,” je zamahnila z roko. “Greva?”
Pokimal je. Izabela se je trudila, da bi med vožnjom speljala pogovor. Ian je bil za spremembo zelo zgovoren. Pojasnil ji je svojo ljubezen do živali in da daruje v humanitarne namene, da bi jim pomagal.
“Ampak veš, da tvoj denar ne gre v celoti živalim?” je nenadoma vprašala. “Rada imam živali, vendar ne prenesem, da bi si kdo polnil žepe na njihov račun.”
“Nisem sploh vedel, da imaš rada živali,” se ji je nasmehnil. Izabela mu je vrnila nasmeh. Vsi, ki so jo poznali, so vedeli, da je proti krznu in da obožuje živali. Je bilo res, da je jedla meso, vendar ne bi mogla gledati, kako žival zakoljejo.
“Marsikaj ne veš o meni,” je veselo odvrnila.
“Upam, da bom izvedel,” je odgovoril. Nenadoma je avtomobil ustavil. “Tako. Prišla sva.”
Počakala je, da ji je odprl vrata. Predal je ključe šoferju, ki je skrbel za avtomobile, on pa jo je prijel za dlan in jo stisnil.
Izabela je postala nervozna. Prvič jo je samodejno prijel za roko. Kar tako, brez razloga. Vrnila mu je stisk roke. Trudila se je, da bi bila videti samozavestno, čeprav je v njej vrelo. Ian Somerhalder jo drži za roko!
28. januar 2016
Next!!
28. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg