u26679
u26679
(zalina mami)
17. avgust 2010
u26679
u26679
A NEXTAM?
17. avgust 2010
u18082
u18082
naprejjj
carsko resss
17. avgust 2010
u26679
u26679
še en kumentar pa nextam. sam more bit od koga druzga
17. avgust 2010
u18082
u18082
naprejjj
18. avgust 2010
u26679
u26679
Takoj ko sem prišla v sobo sem poklicala Tjašo. Pogovor:
Jaz: hojlla!
Ona: oii!
Jaz: ne boš vrjela kaj se mi naredil!
Ona: kajj?
Jaz: Matej me je hotu posilt, ampak me je Nick rešu!
Ona: Omg! Noro! A je ubil Mateja?
Jaz: pretiravaš! Itak da ga ni ubil. Samo mal ga je pretepu in pol je Matej odšel.
Ona: Matej je eno obsedeno, psihično, prizadeto, butasto, debilno bitje!
Jaz: haha... to maš pa prouu. Grem jaz zdaj. papa!
Ona: čaw, fajn se mej!
Jaz: ti tut!
Prekinem in se zagledam v strop. Komaj čakam jutri! Si rečem v mislih. Potem pa je nekaj počilo in na mojem okno se je zarisal vijoličen madež. »wtf?« rečem in grem pogeldat. Pod oknom stoji Maja in se smeje »to je pa zato, ker si udarila mojega fanta!« mi reče. »nisem ga jaz udarila ampak moj boyfriend!« ji odgovorim in zaprem okno. Še enkrat pogeldam madež in se zasmejim. Vijolični madež se je lepo ujemal z mojo sobo in pravzaprav mi je bil zelo všeč. »hvala Majči.« si rečem in se zasmejim.
18. avgust 2010
u18082
u18082
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
18. avgust 2010
u26679
u26679
Ko sem se drugi dan zbudila sem takoj pogeldala skozi okno če me Nick že čaka. In res, bil je pred oknom in opazoval vijolični madež. Zasmejala sem se mu in mu pomahala. Skočila sem v kopalnico in se namazala. Oblekla sem si črne hlače in vijolično majico. Izgledala sem zelo vredu... vzela sem še manjšo torbico in odšla k Nicku. Pred vrati sva se objela in poljubila. Poljubljala sva se 15 minut in jaz sem čisto pozabila na čas... hvalabogu ima Nick avto s katerim me je odpeljal do šole. Tam sva izstopila in šla do Tjaše in Petre. Petra se je zastrmela v Nicka in ga gledala neprekinjeno. Brcnila sem jo v nogo in končno je pogledala stran. »heii1« mi je rekla Tjaša in me objela. »živjo.« je zajecljala Petra in se nasmehnila. Kar naprej je pogledovala k Nicku. Kmalu sta mimo nas prišla Matej in Maja. Matej je imel na obrazu veliko modrico. Maja je Mateja spustila takoj ko je zagledala Nicka. Začela se mu je približevati, vendar sem ga takoj prijela za roko in ga poljubila. Maja se je namrdnila in odšla. Tjaša, Petra in jaz smo se začele smejati, Nicku pa ni bilo jasno zakaj sem ga poljubila točno pred >Majo. »ti potem razložim...« sem mu zašepetala in ga še enkrat poljubila. Nick je pozneje odšel me pa smo odšle v šolo, kjer se je začel zadnji šolski dan. vsi smo se zabavali...
18. avgust 2010
u26679
u26679
kumentirite....
18. avgust 2010
u26679
u26679

18. avgust 2010
u26679
u26679
Zalina sestra
18. avgust 2010
u18082
u18082
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
18. avgust 2010
u26679
u26679
jutr nadaljujem
18. avgust 2010
next ful dobr
18. avgust 2010
u26679
u26679
Po koncu šole smo z sošolci odšli v kino... gledali smo komedijo ODRASLI. Film je bil smešen in vsi smo se zabavali. Kar naenkrat pa nekaj vrst pred sabo zagledam znan obraz. Bil je Nick! In zraven njega je sedelo dekle! Takoj sem vprašala Tjašo če tudi ona vidi Nicka ali se mi samo blede. Tjaša je rekla da je tisto sigurno Nick. Prijela sem se za glavo in pogledala v tla. Kmalu sem imela oči polne solz in vsa sem se tresla. Imela sem dovolj! Vstala sem in odšla. Zanalašč sem hodila tako naglas da me je slišal tudi Nick in se zato obrnil. Hotel je že nekaj reči (najbrž naj hodim bolj potiho), potem pa me je prepoznal... pokazala sem mu sredinca in odšla kar se da hitro. »nikoli več se ne bom zaljubila!« sem se drla po cesti. Vsi so gledali vame, vendar za to mi je bilo vseeno. Šla sem v park in se vsedla na klop. Obraz sem zakopala v roke in jokala. No nogi sem začutila nekaj toplega... pogledala sem kaj je na mojem stegnu in videla znano roko. Takoj sem vstala in zakričala »Nick, pusti me na miru! Med nama je konec! Ne išči me več!« še preden je lahko kaj rekel sem vstala in stekla do hiše. Zaklenila sem vrata in odšla v svojo sobo. Na steno sem z majhnimi črkami napisala: LOVE SUCK! Ko sem pogledala skozi okno je bil tam Nick. »pa kaj mu ni jasno?« sem se spraševala. Ko me je zagledal je rekel »Zala, naj ti razložim... vsaj poslušaj me!« »nič nočem od tebe!« sem odgovorila in zaprla okno.
19. avgust 2010
u26679
u26679

19. avgust 2010
u26679
u26679
dekle, ki je bilo z Nickom v kinu
19. avgust 2010
u26679
u26679
Jokala sem cel dan in nisem šla ven iz sobe. Kar naenkrat pa se vrata moje sobe odprejo. Notri je stopil Nick. »kaj za...« začnem vendar ne morem dokončati stavka saj Nick pride do mene in me poljubi. »poslušaj me, ker ne bom odšel dokler ti ne razložim.« je rekel. Zavijem z očmi in poslušam. »tisto dekle, ki si jo videla v kinu je moja sestrična. Ime ji je Špela. Tudi ona je prišla sem na počitnice, in hotela je iti v kino.« je razložil in me gledal naravnost v oči. »oh, oprosti. Nisem vedela da je tvoja sestrična.« sem žalostno rekla in pogledala v tla. »vem da nisi vedela, ampak lahko bi me vsaj poslušala.« je razočarano rekel. »kako si prišel v hišo?« sem ga vprašala. »Tjaša mi je dala ključ.« je odgovoril in se nasmehnil. Poljubila sem ga on pa me je prijel okoli bokov in položil na posteljo. Poljubljal me je in mi začel slačiti majico... »Nick, nisem še pripravljena...« sem počasi rekla. zavzdihnil je in me pogledal »nikamor se nama ne mudi.« je rekel in me še enkrat poljubil. Res sem imela najboljšega fanta na svetu! Sem si mislila.
19. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtT
PŁisss
Kr
jE
FuŁ
Doßr
19. avgust 2010
u26679
u26679
Nick je kmalu odšel jaz pa sem takoj poklicala Tjašo. Pogovor:
Ona: heloo
Jaz: heii
Ona: kako je šlo?
Jaz: kako je šlo, kaj?
Ona: ja tisti z Nickom
Jaz: aja... uredu spet sva skupaj in se imava neskončno rada.
Ona: super. Imam novičko zate...
Jaz: kaj pa?
Ona: imam fanta!
Jaz: what? Kdo je?
Ona: ime mu je Leon. Spoznala sva se danes in takoj me je vprašal če bi bila z njim!
Jaz: noro! Hočem ga spoznat. Takoiii.
Ona: okej. Kaj če bi šli na dvojni zmenek?
Jaz: ja itag!
Ona: jutri zvečer u parku ob sedmih?
Jaz: jp!
Ona: okči. Se vidmo. Papa
Jaz: dijo.
»yeey!« sem zavpila in se vrgla na posteljo. Komaj sem čakala na jutri. Kaj bom oblekla? Rabim shopping... sem se odločila. Še nekrat sem klicala Tjašo in jo vprašala če gre z mano. Iatk je rekla JA! Zmenile sva se za jutri popoldne. Povedat moram še Nicku. Klicala sem ga in tudi on se je strinjal za dvojni zmenek. Rekel je da Tilna pozna, saj sta sošolca in da je zlo uredu človek. Zdaj sem se še bolj veselila naslednjega dneva...
19. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtT
PŁisss
Kr
jE
FuŁ
Doßr
20. avgust 2010
next next next ful dobro
20. avgust 2010
u26679
u26679
Naslednje jutro smo z Tjašo odšle v trgovino. Kupila sem si tri majice in dvoje hlače. Tjaša si je kupila pet majic, ene hlače in eno mini krilo... za vse skupaj sva zapravili okoli 200 evrov. »mami me bo ubila, ko pride domov!« sem rekla in se zasmejala. »res sva malo preveč zapravili.« se je strinjala Tjaša. »in kak je ta tvoj Leon« me je zanimalo. »lep, prijazen, lep, še lepši in najlepši.« je govorila Tjaša in se smejala kot bi povedala nekaj najbolj smešnega na svetu. Imeli sva se nepozabno dobro! Ko sva prišli domov je Tjaša odšla, jaz pa sem si pripravila kosilo. Jedla sem makarone... pozneje sem gledala film in se dolgočasila. Končno je bila ura 17:30. odšal sem v sobo in se oblekla ter se naličila itd... Nick je pome prišel ob 18:10, kar je bilo prezgodaj... »zakaj si me prišel iskat tako kmalu?« sem ga vprašala. »presenečenje.« je odgovoril in se nasmehnil. Ko sva prišla v park me je posedel na klopco in mi zavezal oči. okoli vratu mi je nekaj pripel potem pa mi je spet osvobodil oči. ko sem pogledala na vrat sem globoko vdihnila. Nick mi je podaril prečudovito verižico. »hvala, zelo je lepa.« sem mu rekla in ga poljubila. Z Nickom sva se še nekaj časa pogovarjala, potem pa sta prišla Tjaša in Leon. Z Leonom sva takoj postala dobra prijatelja. Bil je prijazen in imel je smisel za humor, res je bil lep, vendar je bil nick veliko lepši od njega (vsaj zame)...
21. avgust 2010
u26679
u26679

Leon
21. avgust 2010
u26679
u26679
NEXT? comment please.
21. avgust 2010
next next next next
21. avgust 2010
u18082