u26679
u26679
NEXT???
16. avgust 2010
u26679
u26679
16. avgust 2010
u26679
u26679
a kdo bere???
16. avgust 2010
u26679
u26679
prosm kumentirite
16. avgust 2010
u18082
u18082
PŁisss NeXtiii
16. avgust 2010
u18082
u18082
ZdeŁeeeee
16. avgust 2010
u25512
u25512
NEXTI PLISS
16. avgust 2010
dej nexti ful dobra zgodba
16. avgust 2010
u26679
u26679
naslednji dan sem zamudila šolo... ker nisem imela budilke sem spala do 8.00. tekla sem do šole in vstopila. Na hodniku ni bilo nikogar... ko sem odprla svojo omarico je nekaj zasmrdelo. Pogledala sme kaj bi to bilo in zagledala gnilo banano! »Maja!« sem se na pol zadrla in stekla do razreda. Z Majo sva sošolki in zato jo še bolj sovražim, saj me tudi med poukom zafrkava! Ko sem vstopila so se vsi zazrli vame. »oprostite, ker sem zamudila.« sem rekla učiteljici in odšla do svoje klopi. Tjaša je že bila v šoli in mi je pomahla, naj se vsedem zraven nje. »kje si bila?« me je vprašala. »zaspala sem. A si ti že okej?« sem jo vprašala. »ja. Samo eno virozo al neki podobnega sm mela...« je rekla. učiteljica je razlagala nekaj čisto nerazumljivega. Sploh je nisem poslušala...med odmorom smo šli v jedilnico kjer se je zgodilo nekaj česar nisem pričakovala. Ko smo z Tjašo in Petro vstopile sem videla da se Matej poljublja z Majo! Sploh nisem mogla verjeti svojim očem. Obstala sem in buljila vanju. Petra me je prijela za roko in potegnila k sebi, vendar ni pomagalo. Šla sem do Maje in Mateja in ju potegnila narazen. »kako mi lahko to narediš?!« sem se zadrla in ga udarila z vso močjo. Gledal me je, kot da bi me prvič videl. »am...« je zamomljal, jaz pa sem ga še enkrat klofnila in stekla iz jedilnice. Matej je tekel za mano... »Zala, počakaj, ni tako kot je videti!« je vpil, vendar meni je bilo vseeno. Tekla sem iz šole in vse do gozda. Čez gozd je tekel manjši potoček in jaz sem se vsedla na kamen, ki je bil najbližje vodi. »zakaj?! Zakaj se mi to dogaja?« sem jezna rekla in z rokami tolkla po kamenju. Solze so mi tekle po licih, nato pa so padle v vodo, ki jih je odnesla skozi gozd. Kmalu sem opazila da nekdo stoji za mano. Obrnila sem se in zagledala fanta, ki je bil lepši od vsakega bitja na tem planetu. »je to mogoče?« sem si potiho rekla...
17. avgust 2010
u26679
u26679

17. avgust 2010
u26679
u26679
fant, ki ga je vidla v gozdu
17. avgust 2010
u26679
u26679
Obrnila sem se k njemu in ga pogledala v oči. Tudi on me je gledal. »hej, js sm Nick.« mi je rekel. »js sm Zala.« sem zamomljala in si obrisala solze. »zakaj jokaš?« me je vprašal. »ljubezen, pa to...« sem mu odgovorila in se spomnila na Mateja. »aha...« je zamomljal. »in kaj počneš tuki?« sem ga vprašala. »z mami sva prišla na počitnice k eni njeni prijatelci.« mi je rekel. »špricam šolo.« sem mu rekla in se zasmejala. »haha...« se je zasmejal. »hodiš v srednjo šolo?« sem ga vprašala. »mhm. Nam so se zdaj že začele počitnice.« je odgovoril. »nam se bojo čez en teden. Komaj čakam!« sem odgovorila, že precej boljše volje. »te pospremim do doma?« je vprašal. Spet sem se spomnila na Mateja. »ja seveda.« sem odgovorila in vstala. Odločila sem se da bom Mateja pozabila! Z Nickom sva hodila po potki v gozdu dokler nisva prišla do šole. Pred šolo ni bilo nikogar saj so vsi imeli pouk. Pogledala sem v okno kjer sta bili Tjaša in Petra. Ker sta sedeli ob oknu sta me takoj opazili. Tjaša mi je pomahala in s prstom pokazala na Nicka. Zamaknila sem z roko in ji pomežiknila. Z Nickom sva odšla do naše hiše. »tukaj živim.« sem mu rekla in vstavila pred našo hišo. »vredu. Jaz grem. Se še kaj vidiva.« je rekel in odšel. Pomahala sem mu in ga gledala dokler ni izginil. Vsedla sem se na stopnice in čakala da se mami vrne iz službe. Sploh nisem opazila da je na vratih nalepljen listek. Ko sem ga končno zagledala sem stekla do vrat in prebrala:
Ljubica,
morala sem na službeno potovanje, saj je moja sodelavka zbolela. Ne bo me dva tedna.
Bodi pridna.
Ps.: ključ imaš p.p.
Mami!
Bila sem vesela, saj bom dva tedna sama doma! Z mami sva imeli neko skrivno pisavo, zato sem vedela da je ključ pod predpražnikom... vstopila sem v hišo in se vsedla na stol. Razmišljala sem kako naj se maščujem Mateju... kmalu sem dobila krasno idejo!
17. avgust 2010
u18082
u18082
NeXttTii
ZdeŁe
PŁisss
17. avgust 2010
u26679
u26679
Šla sem v svojo sobo in se vrgla na posteljo. Zazvonil mi je telefon in oglasila sem se. Bil je Matej. Najin pogovor:
Js: kaj hočš?
On: lej tist u šoli...
Js: briga me kaj maš z Majo!
On: ni blo tko kot je zgledal.
Js: a hočš rečt da mam privide?
On: ne to, ampak, ona me je poljubila ne js nje!
Js: zgledal je da si kr uživu k te je poljubljala...
On: bil sm preveč u šoku da bi lohka kej naredu.
Ja: ja itak! Js nej ti pa vrjamem.!?
On: ja vrjem mi. Samo ti si mi všeč! Rad bi bil s tabo!
Ja: no, js pa ne vem če te mam sploh še rada! Adijo in ne kliči me več!
On: Zala, počaki...
Prekinila sem in mobitel vrgla na omaro. Glavo sem zakopala v blazino in začela jokat. »sovražm Majo!!!« sem se drla in stvari metala na okrog. Spet mi je zazvonil mobitel. Klicala je Maja. »WTF?!« sem si rekla in se oglasila. Najin pogovor
Js: kaj hošč prasica?
Ona: dej nehi.
Ja: zakaj me kličš?
Ona: rada bi ti sam povedala da je Matej zdej moj in ga pust na mer!
Js: j-e-b-i s-e! Štekaš? In briga me kaj mata z Matejom. Zarad mene se lahko že jutr poročita in mata 10 otrok!
Prekinila sem in spet začela jokat. Ko sem se končno pomirila sem šla malo na zrak...
17. avgust 2010
napreej ful nora zgodbica
17. avgust 2010
u26679
u26679
Sprehajala sem se po cesti in si mrmrala neko pesem, ki sem jo danes slišala po radiu... kmalu sem zagledala Nicka, ki je hodil proti meni. V roki je nekaj držal, vendar nisem vedela kaj. Ko je prišel do mene, sem videla da ima v rokah vrtnico... »hej.« sem ga pozravila. »živjo.« je rekel in se mi nasmehnil. »tole je zate lepotička.« mi je rekel in mi dal vrtnico. »hvala!« sem vzkliknila. »am, hotel sem ti povedati, da si mi zelo všeč. Odkar sem te danes videl kar naprej mislim nate...« je rekel. »tudi si všeč meni.« sem mu odgovorila in se nasmehnila. »Zala, bi bila moja punca?« je vprašal »ja, itak!« sem vzkliknila in ga objela. Bila sem zelooo srečna in vesela in v trebuhu sem imela polno metuljčkov... »mi daš svojo številko?« je vprašal. »aha.« na roko sem mu napisala svojo številko on pa meni svojo. Nato sva se poslovila. »adijo lubi!« sem mu rekla. »dijo! Lubm te!« mi je odgovoril in odšel. Kar odskakljala sem domov in si v mislih ponavljala njegovo ime. Takoj ko sem prišla do hiše sem poklicala Tjašo in Petro. Povabila sem ju naj danes prespita pri meni. Obe sta se strinjali. Dobile smo se ob 16.00 pred trgovino. Nabavile smo si sladkarije, čips, kokice, kokakolo in čisto malo alkohola. Doma smo se pogovarjale in povedala sem jima da hodim z Nickom. Obe sta bili ful veseli zame in sta mi čestitali. Tjaša je rekla da mi kar malo zavida, saj je Nick zlo luštkan. Pozneje smo gledale grozljivko. V filmu je neki moški s sekiro ubijal otroke iz sirotišnice... nekdo je trkal po vratih in vse smo se prestrašile. Šla sem odpret in na tepihu je ležal listek na katerem je pisalo:
»Pazi se! Vem kje živiš in poznam tvojo družino! Kmalu te bom ubil!«
Zelo sem se prestrašila, vendar sem kmalu slišala smeh, ki je prihajal iz grma pred hišo. »zelo smešno Maja!« sem se zadrla in zaluputnila vrata. Skozi okno sem videla da se Maja in njena bff Liza smejita in kažeta jezik proti meni. Pokazala sem jima sredinca in odšla gledat grozljivko...
17. avgust 2010
u26679
u26679

17. avgust 2010
u26679
u26679
Liza
17. avgust 2010
u20030
u20030
piš naprej plz k je fuuuuuuuul zakon
17. avgust 2010
u20030
u20030
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
17. avgust 2010
u26679
u26679
»kdo je bil?« sta me vprašali Tjaša in Petra. »Maja in Liza.« sem odgovorila, nato pa smo gledale film. Spet je nekdo pozvonil. »pa kdo hodi sem ob devetih ponoči?« sem bila jezna. Ko sem odprla vrata je pred njimi stal Matej. »kaj delaš tukaj? Ali sta se z Majo zmenila da mi bosta uničila večer, ali kaj?« sem bila jezna. »ne, ampak rad bi se ti opravičil. Zala, ljubim te!« je rekel in me poljubil. Odrinila sem ga stran. »nikoli več me ne poljubi, ti svinja!« sem se zadrla »zakaj ne? Ti ni všeč?« me je vprašal. »ne, ni mi všeč in zdaj imam fanta!« sem mu rekla in zaloputnila vrata. Ko sem pogledala skozi okno je Matej še zmeraj stal pred vrati in se držal za glavo. Odšla sme k Petri in Tjaši in se nasmehnila. »Matej je bil. Poljubil me je, pa sem mu povedala da imam fanta.« »tako se dela punca!« je rekla Petra in se zasmejala. Film smo pogledale do konca nato pa odšle spat. Zjutraj nas je zbudil veter, ki je zapihal skozi moje okno. Oblekle smo se, nato pa odšle v šolo. Na igrišču sem videla Mateja in Majo. Držala sta se za roke. Najbolj mi je bilo všeč to, da nisem bila ljobosumna... Maja je mislila da sem zaljubljena v Mateja zato se je pred mano še posebej važila. Z Tjašo in Petro smo odšle na najbližjo klop in se vsedle. Maja je zanalašč Mateja pripeljala točno pred nas in ga poljubila. »zelo lep par sta.« sem jima rekla. Maja me je čukasto pogledala, jaz pa sem ji čestitala »čestitam Maja. Res me veseli da sta skupaj.« nasmehnila sem se ji in pogledala Mateja. Izgledal je žalosten. Maja še kar ni mogla verjeti mojim besedam. Ko sta Maja in Matej odšla smo se s Tjašo in Petro začele smejati. »si videla izraz na njenem obrazu?« se je smejala Tjaša. Tudi jaz sem bila srečna saj sem Mateja končno prebolela. Sploh pa imam zdaj najlepšega fanta na svetuu!
17. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTi
PŁiss
ZdeŁe
PŁisss
17. avgust 2010
u26679
u26679
Po koncu pouka sem odšla domov. Pripravila sem si kosilo, nato pa odšla v sobo kjer sem naredila domačo nalogo. V kuhinji je nekaj zaropotalo. Spomnila sem se da sem pozabila zakleniti vrata. Šla sem iz sobe v kuhinjo. Ko sem stopila do hladilnika sem videla da se v dnevni sobi nekaj premika »kdo je tam?« sem vprašala. Bilo me je strah... »samo jaz sem.« je rekel glas. Prepoznala sem obris človeka, ki je stal pri omari. Bil je Matej! »kaj delaš tukaj? Takoj izgini iz moje hiše!« začel se mi je prebliževati, jaz pa sem se mu umikala. Ko sem prišla do svoje sobe sem vzela mobitel in poklicala Nicka... Matej mi je mobitel izbil iz roke in me porinil na posteljo. »kaj ti je? Nehaj!« sem se drla on pa mi je začel slačiti majico... »Zala, nor sem nate! Ne zdržim več!« je rekel in me začel poljubljati. V roko sem vzela najbližjo stvar, ki sem jo dosegla in ga udarila po glavi. Stvar s katero sem jo udarila je bila moja vaza. Matej se je prijel za glavo in zavpil » zmešana si!« »ti si zmešan!« sem rekla in stekla do vrat. Bila so zaklenjena. »zaklenil sem.« je rekel Matej in se nasmehnil. Bila sem obupana. Stekla sem v kopalnico, vendar je prišel za mano. »danes boš moja!« je rekel in se smejal. »psihič f*****i!« sem se zadrla in stekla v dnevno sobo. Kmalu me je dohitel in me porinil na sedežno. Brcala sem in opletala z rokami, vendar Matej je bil premočan. Z roko mi je zamašil usta in me začel slačiti. Ko sem bila samo še v spodnjem perilu sem začela jokati... ko sem že mislila da je vse izgubljeno, pa je nekdo razbil okno in skočil noter. Bil je Nick! »baraba pokvarjena!« je renčal Nick in udaril Mateja. Stepla sta se. Nick je bil vseeno močnejši, in ko je Matej ugotovil da je brez veze da se tepe je zbežal ven. »si vredu?« je zaskrbljeno vprašal Nick. Nič nisem rekla, samo objela sem ga in ga poljubila...
17. avgust 2010
u18082
u18082
NeXtTi
PŁiss
17. avgust 2010
u26679
u26679
še en komentar pa nextam
17. avgust 2010
u18082
u18082
OMG Komii čakam nasledn DeŁ
17. avgust 2010
u26679
u26679
»nikoli me ne zapusti.« sem mu rekla in ga še enkart poljubila. »ne bom, obljubim.« mi je rekel in me objel. »pojdi se oblečt.« je še dodal. Čisto sem pozabila da sem na pol gola. Stekla sem v sobo in se oblekla. Ko sem prišla nazaj je Nick sedel za mizo in se držal za glavo. Sedla sem poleg njega in se nasmehnila »kako si vedel da je nekaj narobe?« sem ga vprašala »ko si klicala, sem se oglasil in slišal kričanje. Takoj sem prišel sem.« je odgovoril in me pobožal po laseh. »me jutri pospremiš v šolo? Zadnji šolski dan je...« sem ga vprašala. » okej.« je rekel. »zdaj pa morem it, ker sem mami rekel da grem samo na obisk k eni prijateljici in da bom takoj nazaj.« je še dodal. Poljubila sva se potem pa je odšel. Ogledala sem si razbito okno, nato pa poklicala v trgovino s steklom in naročila novo steklo...
17. avgust 2010
u26679
u26679
comment?
17. avgust 2010
u26679
u26679

17. avgust 2010
u26679
u26679
moja mami XD
17. avgust 2010