Žiujoo! Drage bralke jst zdj prvič pišm če vm kj nou ušeč p povejte upam d boste uživale.
Ime mi je Perry. Stara sem 15 let imam sestro ki je stara 17 let.Neke deževne noči sta se starša vračala domov iz službe.Domov je prišla policija (newem kako so zvedeli kje živimo) in nama so povedali da sta starša v bolnici.V bolnici so nama povedali da je hudo in da bosta morala na operacijo.Po operaciji nama je zdravnik povedal da je nista prestala in da sta umrla.Zelo sva bili žalostni nisva vedeli kaj narediti.Poklicali sva teto in stica in povedali kaj se je zgodilo hitro sta prišla k nama in uredila pogreb.Odločili smo se da bova živeli pri njiju.Tega nisva in tudi ne bova nikoli preboleli.

Po enem letu naju je teta uprašala če gremo na počitnice v London,s sestro sva se strinjali.Kupili smo vozovnice in šli na letališe.Po kakšni uri smo prišli na letalo.Na letalu mi je bilo doglčas brala sem knjigo, nato zaspala, se dolgočasila, pogovarjala s sestro, jedla, spala in končno smo prispeli v London. Tam smo šli v nek apartma.Spoznali sva nekaj prijatrljev še dobro da sva znali angeško. Tam sva hodili tudi v šolo.Čez nekaj dni naju je teta začela naderati, nato pa še pretepati.Seveda ne pred stricem.S sestro sva jokali cele dni in noči.Stric tega ni videl.Neke noči sva sklenili da bova pobegnili.

Upam d vm je blo ušeč
27. november 2013
mau mau je blo sm upam d vm je blo ušeč če boste še hotle bom drugič probala veš napisat.
27. november 2013
Next
27. november 2013
Neeext
29. november 2013
u153711
u153711
nexxt
01. december 2013
u154422
u154422
NE OGLAŠUJ VRAČAM+1D SO NAJVEČJI GAYI!!!
01. december 2013
EJJJJ UMERI SE !!!!! ČE TI KAJ NI VŠEČ ZADRŽI TO ZATE!!!!!! PA ONE DIRECTION NISO GAYI SO BOLJ POPOLARNI KOT TI!!!! SAMO LJUBOSUMNA SI KER SO TAKO PERFEKTNI!!! AJA JBS!!;** RESNO MISLIM NAJDI SI DRUGO TEMO PA JIH JEBI U GLAVO TO PA PUSTI PRI MERU!!! KURBA SPIZDI STRAN OD TUKI ČE MISLŠ BLATIT DA TI JE JASN!!
02. december 2013
ONE DIRECTION SO ČIST SUPER MAJO DOBRE PESMI SO THE BEST SKUPINA in plis dejte mi še eno prložnost prvič sm začela pisat nek čudn dan mi je biu takt plis dejte mi še eno prložnost če p še enkat nou dobr pol bom p nehala pisat.

Sestra Emma me je vprašala:
»Ali si pripravljena?« Odgovorila sem ji:
»Kot še nikoli.« Pograbili sva kovčke iz pod postelje in zbežali bili sva zelo tiho, da se ne zbudijo ker v nasprotnem primeru se z nama ne bi dobro končalo. Vsaj jaz tako mislim. Za seboj sva vzeli svoj denar. Prišli sva do nekega hotela s šestimi zvezdicami. Gospo ,ki je bila tam sva vprašali:
»Dober večer,ali imate sobo za 2?« Odgovorila je:
»Dober večer, seveda samo osebne pokažita.« Pokazali sva ji. Dala nama je listek na katerem je pisalo nadstropje in soba ter seveda ključe. Ko sva prišli sva odklenili sobo, moram reči bila je lepo opremljena. Kovčke sva dali v kot šli v spalnico in zaspali. Naslednje jutro sva pojedli zajtrk in nato obleke zložili v omare. Emmo sem vprašala:
»Kaj bova pa ko nama zmanjka denarja?« Emma mi je odgovorila:
»Nebo nama ga, ker bom začela hoditi v službo in še šolo bom dokončala. Ti pa če boš hotela, da imava malo več denarja boš še ti delala.« Odgovorila sem ji:
»Seveda, bom tudi jaz delala, ker bi rada, da se preseliva v hišo ker tole bo stalo preveč in ne bova imeli dovolj za šolske potrebščine, pa še kužka bi imela. Saj me razumeš.« Odgovorila mi je:
»Seveda te, torej sva zmenjeni. Pojdiva na računalnik in poglejva prosta delovna mesta.«
Na računalniku sva našli veliko delovnih mest. Vzeli sva pisalo in papir ter napisali kje lahko delava. Nato sva se odpravili, iskat službo. Jaz sem jo dobila v kavarni. Emma pa jo je dobila v prodajalni čevljev. Naslednji dan sva če delali pa tudi šolo sem končala prvi letnik z odličnim uspehom, Emma pa je maturirala. Končno nekaj dobrega. Čez nekaj tednov sva se preselili v neko lepo hišo. Naslednji dan, ko sem šla v službo, sem videla teto in strica. Na smrt sem se prestrašila in nisem vedela kaj naj naredim. Po telefonu sem poklicala Emmo in jo vprašala:
»Nekaj resnega je!« Emma se je prestrašila in vprašala:
»Kaj se je zgodilo?« Hitro mi je rekla:
»Reči komu drugemu naj to opravi namesto tebe, ker če te vidita ne bo dobro.« Rekla sem ji, da sem neki prijateljici zaupala kaj se je zgodilo in mi bo pomagala.« Odgovorila mi je:
»Samo pazi, da te ne izda, pa ne zaupaj nikomur več.« Je rekla z nizkim tonom. Rekla sem ji:
»Dobro,seveda bom pazila in pazi tudi ti.« Poslovili sva se. Prijateljici po imenu Laurin se rekla:
»Prosim, ali bi šla k tistima in ju prosila za naročilo.« Rekla je:
»Seveda, samo ne morem mimo vprašanja zakaj?« Odgovorila sem ji:
»To sta…To sta moja teta in stric in saj veš kaj se je zgodilo.« Rekla mi je:
»Žal mi je in seveda bom to poskrbela, da te ne vidita.« Rekla sem ji:
»Sem vedela,da se lahko zanesem nate.« Naslednji dan sem imela vaje in sem morala peti. To se je zgodilo ko sem nekega dne pela in me je šef slišal in me je vprašal:
»Ali bi pela v naši kavarni?« Rekla sem mu:
«Seveda bom.« In od takrat pojem vsako nedeljo. Med tem, ko sem pela so prišli menedžerji na kavo, ko sem odpela pesem, so me povabili za mizo. Ženska po imenu Siera je rekla:
»Ali bi pela na šovu talentov.« Rekla sem:
»Seveda, kdaj pa.« Rekla je:
»Čez en mesec.« Imel sem veliko vaj in prišel je ta dan, bilo je veliko slavnih zelo me je bilo strah, saj tam so bili vsi profesionalni pevci, ampak Siera me je merila vedela sem da se gre za nagrado in prvi trije jo dobijo. Ko so sešteli točke so nas poklicali na oder. Poklicali so prve tri, to pa je bila Taylor Swift, One Direction in jaz nisem mogla verjeti. One Direction so bili prvi, Taylor druga in jaz tretja . Res nisem mogla verjet, od takrat sem postala slavna. Fantje iz 1D so mi čestitali in me povabili na pijačo.
Tam se je spet vse zapletlo …
Kaj mislite, da je bilo?
02. december 2013
Neext
03. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeext.!
06. december 2013
u142227
u142227
next
07. december 2013
Nov next
Za čelo se je zapletati. Prišli smo v kavarno v kateri sem imela službo in videla mojo najboljšo prijateljico Laurin (vsaj jaz sem mislila, da je moja najboljša prijateljica) 2 policista (za katera vem, da ju je teta najela za moj in Emmin umor). Fantom sem rekla:
> Zbežimo ven in prosim krijte me, da me noben ne vidi.< Vsi so se spraševali zakaj in me čudno gledali a so me vseeno ubogali. Skobacali smo se v avto in že so padala vprašanja:
>Zakaj?< Povedala sem jim celo zgodbo. Vsi so se zgrozili in v en glas rekli:
>Moje sožalje.< Rekla sem jim:
>Ali me odpeljete domov, ker se morava z Emmo pogovoriti, ker naju hočejo ubiti.< Takrat me je bilo zelo strah kaj bo Emma rekla in samo o tem sem razmišljala. Harry me je vprašal:
>Lahko se preselita k meni za kolikor časa bosta hoteli.< Rekla sem mu:
>Hvala Harry zelo si prijazen samo ne vem, če se bo Emma strinjala ti sporočim, če se bo.< Harry reče:
>Ok.< Peljali so me domov nato pa so šli ne vem točno kam.< Hitro sem stekla do Emme in ji rekla kaj se je zgodilo.< Emma reče:
>Kaj bova pa sedaj, ti moraš končati šolo pa preživeti se morava, sem ti rekla da ne povej nikomur.< In, ko sva slišali zvonec sva se ustrašili mislili sva si, da so naju odkrili in je z nama konec zelo sva se potili. In slišali sva nek globok glas:
>Ne bojta se jaz sem tukaj Harry.< Previdno sem odprla vrata in videla Harrya. Rekla sem:
>Vstopi.<
Harry je rekel:
>Lepo imata.< Rekla sem mu:
>Hvala. Oprosti nočem viti vsiljiva, se še spomniš tistega v avtu ko si rekel, da lahko živiva pri tebi.< Rekel je:
>Seveda, kar spakirajta in pridita k meni. Samo ena težava je.< Vprašala sem:
>Katera?< Rekel je:
>Stanovanje je za 2 osebi in ne za 3, lahko pa gre ena k meni ena pa k Louisu pa sploh ne bodo posumili kje sta.
Strinjali smo se samo še Louis se je moral. In tudi on se je. Sklenili sva, da se bova pogovarjali vsak večer po skypu in ne po mobitelu ker, lahko vidijo številko. Ko smo prišli do Louisa je že čakal pred vrati Emma izstopila in objeli sva se in si zaželeli srečo. Ko sva s Harryem prišla do njegove hiše oz. apartmaja sva vstopila v hišo in vse sem tiho razpakirala v omaro, ko sem razpakirala sem se obrnila proti Harryu in ga objela ter rekla hvala nato sva odšla spat. Spala sem na njegovi postelji on pa na kavču. Zjutraj sem se zbudila odšla v kopalnico oblekla in Harryu rekla da grem v šolo saj mu včeraj nisem. Rekel mi je :
>Pazi, da te ne vidijo.< Rekla sem mu :
>Ne skrbi.< Poslovila sem se in odšla v šolo.
Bila sem drugi letni, dobili smo tudi novega sošolca po imenu Žiga takoj sem se zaljubila vanj. Imeli smo matematiko, po matematiki pa malico. Odhitela sem k njemu in ga vprašala:
>Ali se lahko usedem k tebi.< Rekel je:
>Ja< Vprašala sem ga:
> Zakaj si tako tiho in zamišljen?<
Rekel je:
>Zakaj se tako zanimaš zame?< Rekla sem mu:
>Rada bi imela prijatelja kot si ti in rada bi takemu prijatelju vse zaupala, ker…< Prekinil me je in rekel:
>Jaz bi tudi imel takega prijatelja.< In sva se spoprijateljila. Povedal mi je največjo skrivnost jaz pa sem sklenila, da je ne bom povedala in ne bom spet tako naivna. Rekel mi je:
>Ker sva najboljša prijatelja ti bom povedal zakaj sem tak. Moja starša sta se ločila in v prejšnji šoli sem imel punco in en dan preden sem odšel me je prevarala z najboljšim prijateljem videl sem, da se poljubljata ona pa mene prej ni hotela nikoli. Zmeraj, ko sem se ji približal me je udarila in rekla da še ni pripravljena. Povedal sem ti upam, da me ne boš izdala tebi sem zaupal ker sem videl da si dobra oseba. Ali imaš tudi ti kako skrivnost.< Rekla sem:
>Povedala ti bom, ker si tudi ti meni samo pri meni je bolj resno ker mene hočejo…..(zajokala sem) mene hočejo ubiti in povedala celo zgodbo.< Rekel je:
>Moje sožalje.< In obljubi mi, da me ne boš izdal, ker nekdo me je že in skoraj so me videli. Rekel je:
>Obljubim ti da te ne bom izdal.< Ko sem prišla domov sem si mislila budala povedala si mu kaj če te izda tega ne smem nobenemu povedat, ampak sem se odločila da bom Harryu. Sedla sva na posteljo in je rekel:
>Upam, da se te ne bo izdal.< Rekla sem mu:
>Ne bo me, ker njemu verjamem najboljša prijatelja sva in tudi on mi je povedal skrivnost pa še… všeč mi je. Harry je rekel:
>Lepo, da si si našla fanta.< Vstala sem in se vrgla na njega ter ga udarila z vzglavnikom po glavi, ko sem odmaknila vzglavnik sem še vedno ležala na njemu glavi sva bližala in bližala in…zvonec Rekla sem mu:
>Oprosti za tole.< Rekel je:
>Saj je v redu.< Malo me je bilo sram samo je minilo. Ko je odprel vrata sem slišala Emmin glas rekla je:
>Ali je Perry doma?< Rekel je:
>Seveda vstopi.< objeli sva se in sem ji vse povedala tudi tisto, ko sem Žigatu povedala za zgodbo. Udarila me je in rekla:
>Kako si lahko ti… ne morem reči kaj.!! Kako si lahko !!! S tabo se ne pogovarjam več ne morem verjeti!!!!!!< Ter me preklinjala in ven odvihrala jezna in objokana brez pozdrava. Jokati sem začela. Harry me je meril a brez uspeha. Stisnil me je ob sebi res je bil dober prijatelj. Nehala sem jokati in šla delati nalogo, ko sem jo naredila sem šla na skype in videla da je Emma gor kliknila sem in pisalo je pogovor zavrnjen spet sem začela jokati Harry me je spet miril stisnil k sebi in tako sva zaspala. Zjutraj sva se zbudila v objemu. Harry se je ustrašil in rekel:
>Perry oprosti zaspal sem in nisem vedel, da…< Rekla sem:
>Saj je v redu.< In se šla preobleči ter odšla v šolo. Čez en mesec, se še zmeraj nisva pogovarjali z Emmo, bila sem žalostna. Šla sem v šolo. Po malici me je Žiga vprašal:
>Perry, zelo si mi všeč ali bi bila moja punca?< Rekla sem mu:
>Seveda. Tudi jaz sem se zaljubila vate že takoj.< Bil je moj srečni dan. Šla sem do Emme in ji povedala. Naj prej me ni hotela poslušati potem mi je oprostila se opravičila za kletvice in spet sva bile najboljše sestre in prijateljice. Ko sem prišla domov oz. k Harryu sem mu vse povedala. Po celem stanovanju se je drl:
>Perry ima fanta!!!!!!!!!!< Spet sem se vrgla na njega (seveda s heca)
in ga tepla s vzglavnikom začel me je še on in povsod po spalnici je bilo perje. Spet sem obležala na njemu. In čez nekaj časa ko sem se spomnila na Žigata in rekla:
>Oprosti.< Rekel je:
>Ni hudega in opravičilo sprejeto, mlada dama to se je že tri krat zgodilo seveda če štejemo, da sem pri tebi zaspal.< Zavila sem z očmi in rekla:
>Mladi gospodič oprosti samo to, da si zaspal pri meni ni moja krivda ali se strinjaš?< Rekel je:
>No mogoče res.< Bila je tema in šla sem na računalnik z Emmo sva se pogovarjali 1uro in odšli spat.

Upam, da je bilo uredu.
07. december 2013
hehehe srčakno.

next.!
08. december 2013
u153711
u153711
nexxxxt
08. december 2013
u139353
u139353
Next
08. december 2013
Evo spet pišem next upam da boste uživale.

Ko sva se nehali pogovarjat sem se ulegla na posteljo in začela razmišljati o Žigatu in o današnjem dnevu. Razmišljala sem tudi o mojima staršema in teti ter stricu. A me je po uri premišljevanja premagal spanec. Sanjala sem ne morem verjeti, da se spomnim, ker po navadi se ne. Sanjal sem o Žigatu. Začelo se je v šoli…ko sem prišla do omarice sem na drugi strani zagledala kako se poljublja z mojo prijateljico Klary. Zakričala sem:
>Žiga kaj počneš pusti jo jaz sem tvoja puncaaa, zabodla te boo!!! < In ga je zabodla z nožem in rekla >On bo moj pusti ga!!< Zelo sem bila žalostna. Ko sem prišla domov….(konec sanj) Harry se je drl:
>Perry šolo boš zamudila!!!< Hitro sem se zbudila bila sem čisto potna. Vprašal me je:
>Perry kaj se je zgodilo, čisto si potna.< Rekla sem:
>Ni časa za pojasnilo, zamudila bom v šolo.< Hitro sem stekla v kopalnico in se oblekla ter stekla v šolo. Tam sem se preobula in vzela zvezke za matematiko ker smo jo imeli prvo uro, jaz sem razmišljala samo o sanjah. Žiga je prišel k meni in rekel:
>Hellou lepotička, danes si pa zamudila. Zmenila sva se da se dobiva.< Ustrašila sem se, izpustila zvezke in ga objela ter ga poljubila na usta. Začudil se je ampak mi je poljub in objem vseeno vrnil. Rekla sem mu:
>Še si živ nikoli te ne bom pustila z njo, prosim ne zapusti me nikoli obljubi mi.< Rekel je:
>Nikoli te ne bom zapustil, obljubim.< In se čudil. Zazvonilo je šli smo v razred. Pri pouku nisem nič sledila samo o Žigatu in sanjah sem razmišljala ter ga na vsake 5 min pogledala nazaj. Vsi so se čudili zakaj gledam Žigata nazaj, saj niso vedeli, da sva par. Učiteljica mi je rekla:
>Mlada dama, sledi pouku in ne glej nazaj, med odmorom pa osvajaj fante.< Vsi so se začeli smejati in me zejbavati >Perry plus Žiga to je lepi par otroke bosta imela hahaha.< Rekla sem:
>Fuck you.< Še dobro da učiteljica ni slišala saj bi me poslala ven. Med odmorom, sva šla v svoj kotiček in sem mu vse povedala kaj se je zgodilo. Čutila sem, da se telesi približujeta in glavi in zašla sva v dolg poljub. Rekel mi je:
>Verjemi nikoli te ne bom prevaral, to so bile le sanje.< Rekla sem mu:
>Seveda ti verjamem in nikoli ne bom več nezaupljiva do tebe, ker vem da me ne boš nikoli prevaral in jaz te tudi ne bom.< Po koncu šole sem šla v njegovo stanovanje bil je sam, ker je oče delal v službi. Rekel mi je:
>Ali bova naredila nalogo, beautiful?< Rekla sem mu:
>Seveda hanny.< Tako sva se klicala on mene beautiful jaz pa njega hanny. Ko sva naredila domačo nalogo, sva se poljubila. Med poljubom me je poklical Harry. Mislila sem si ali me more vedno med poljubom kdo zmotiti, no saj me še ni nikoli ampak vseeno oglasila sem se in rekla:
>Kaj je?< Harry je rekel:
>Kje si? Pridi domov.< Rekla sem:
>Sem na poti.< Ter prekinila. Žigatu sem rekla:
>Hanny pokliči me kaj. Sedaj moram domov.< Poljubila sva se, poslovila in odšla sem 3 minute so me ločile do moje oz. Harryeve hiše. Ko sem prišla domov sem mu vse povedala, nato pa sva se pogovarjali še z Emmo po skypu.
Kako se vam zdi je kul.
08. december 2013
next
08. december 2013
next
08. december 2013
ena napaka oz 2 tm k je hanny je napaka mogl bi bit cutie plis oprostite za napaki
08. december 2013
next
09. december 2013
next
15. december 2013
Nou next

Povedala sem ji vse in šla spat. Naslednji dan spet šola in moj rojstni dan. Zbudila sem se in odšla v kopalnico, se umila preoblekla za v šolo in nato sem slišala ko je Harry rekel v spanju:
>Zakaj me zavračaš, ljubim te.< Zbudila sem ga in ga pomirila saj je bil ves poten. Po nekaj minutah sem odšla v šolo. Šla sem do omarice, jo odprla in videla pismo v njem je pisalo:
Draga moja!
Ali imaš danes popoldne kaj časa? Pokliči me. Tvoj cutie. Love u!
Žiga

Pisma sem bila zelo vesela. Spraševala sem se zakaj mi tega ni povedal, ker v šoli sem ga videla in zakaj ni prišel k meni ker vedno je. Šla sem do njega in ga hotela vprašati a se me je izogibal ,ko sem šla mimo njega me niti pogledal ni in še naprej se je pogovarjal s prijatelji. Mislila sem, da me vara. Nisem si mislila, da mi bo to kdaj naredil še posebej ne na rojstni dan zelo sem bila žalostna. Po šoli sem ga poklicala kot sva se zmenila in določila čas kdaj se dobiva in kje. Nič ga nisem vprašala zakaj se je to zgodilo. Šla sem domov in bila sem žalostna. Naredila sem nalogo Harrya ni bilo doma. Nato sem videla pismo spet, zakaj ljudje ne povejo, saj imajo glas za boga. Poleg pisma je bila tudi majhna tortica na njej je pisalo vse najboljše Perry. Malo sem se razveselila, a, ko sem se spomnila na tisto v šoli, sem začela jokati. Pisalo je:

Danes pridem pozno, vaje imamo pa še nekam gremo pridemo ob 10.00. Pa vse najboljše!
Harry

Šla sem jesti. Naredila sem si kosmiče in mleko. Ko je prišel čas, da se dobiva sem šla. Čakala sem ga kakšnih 10 min. Prišel je do mene in me prijel za roko in šla sva do njegove hiše nič ni rekel jaz ga nisem nič vprašala, ko sva prišla sva vstopila prižgal je luč in vsi so zakričali >VSE NAJBOLJŠE< nisem mogla verjet in jaz sem mislila, da me vara neumnica. Čestitali so mi in mi prinesli darila. Žiga mi je rekel:
>Pridi greva gor v mojo sobo.< Nisem vedela kaj ima v mislih, mislila pa sem si. Rekel je:
>Perry oprosti za danes presenečenje smo ti pripravljali za tvoj 16sti rojstni dan in smo hoteli res narediti veliko presenečenje.< Rekla sem mu:
>Opravičilo, sprejeto.< Ulegla sva se na posteljo, glavi sta se približevali in približevali, ko sta se približali, sva se poljubila in spet in spet nadaljevalo se je prvič sem se poljubila ne morem verjeti roke sem zarila v njegove lepe goste kodre on je roke dal na moje boke bilo mi je všeč. Nato je potihem vstopil njegov prijatelj in naju videl. Rekel je:
> Vidva malo sta premlada za take stvari, in ali sta par???!! Ah me ne zanima itak mi boš po tem povedal kar nadaljujta.< Prevzela naju je panika in zardela sva. Spogledala sva se in Žiga mu je rekel:
>Ne deri se!!!!Prosim nobenemu ne povej ti potem vse povem po skypu. In je odšel, Žiga je zaklenil sobo in nadaljevala sva. Dokler ni spet nekdo potrkal Žiga je potihem rekel fuck you bila je moja prijateljica Klary. Rekla je:
>Kaj pa vidva tukaj.< Rekla sem:
>Pogovarjava se.< Rekla je:
>Pridi torto moraš rezati.< In je odšla z Žigatom sva se zmenila, da bova vsem povedala za najino zvezo. Razrezala sem torto in rekla:
>Preden pojem torto vam moram nekaj povedati. Midva z Žigatom sva par že par mesecev in nisva hotela povedati.< Vsi so kričali:
>Kiss, kiss, kiss.< Poljubila sva se in rekli so nama, da morava torto pojesti skupaj. Bilo je kot na poroki. Tistega večera sem bila vesela, ko so vsi odšli sva pospravila stvari in šla sva v njegovo sobo. Spet se je začelo. Približevala sva se in še malo in spet je bil telefon. V mislih sem si rekla fuck you idiot. Oglasila sem se bil je Harry, vprašal me je:
>Kje si?< Rekla sem mu:
>Takoj pridem.< Prekinila sem. Žigatu sem rekla:
>No, čas je, da grem, hvala za vse.< Žiga je rekel:
<Ni za kaj, čaw beautiful.< Rekla sem mu:
>Bye, cutie. < Poslovila sem se in odšla domov. Ko sem prišla je bilo vse temno, ko sem prižgala luč, so vsi zavpili> VSE NAJBOLJŠE>Tam so bili Emma, skupina 1D,Žiga in prijateljice (te še niso vedele za najino razmerje). Nevem kako to, da se je Žiga pojavil pred mano tako hitro. Vsi so mi čestitali in spet so bila darila in torta. Harryu sem rekla:
>Hvala ti, ampak danes sem že dobila torto.< Rekel je:
>A res, no boš pa še eno.< Zasmejala sva se in spet sem morala pojesti torto. Pred tem sem rekla:
>Kot že nekateri veste , sva z Žigatom uradno skupaj…< Prekinili so me in začeli kričati:
>Kiss, kiss, kiss!!!<Poljubila sva se in spet jedla torto skupaj rekel je:
>Danes sva pa res veliko torte pojedla.< Harry je prišel in rekel:
>Koliko jo še bosta morala.< Zasmejali smo se. Bila sem vesela bil je najboljši dan mojega življenja. Ko so vsi odšli smo šli jaz, Harry in Žiga v mojo sobo. Harryu sem s pogledom namignila naj gre ven iz moje sobe. Pomežiknil mi je in šel ven. Ulegla sva se na posteljo in strmela v strop, spet sva se začela poljubljati in bil je od Žigata telefon klicala ga je mama. Slišala sem kako je vzdihoval in skoraj je jokal. Ko je prekinil sem ga vprašala:
>Kaj je narobe.< Rekel je:

Ali je v redu? Kaj mislite, da je mama Žigatu rekla? Razpišite se.
15. december 2013
u139353
u139353
Next
15. december 2013
next. o.O
men ne zgleda, da bi blo uredu, ampak nimam pojma kaj mu bo rekla. zato pa prosim next.
16. december 2013
Nou next upam, da vm bo ušeč.

Rekel mi je:
>Oče se je ponesrečil, vendar še zdaj ne vem, kaj mama dela pri njem in kako to, da me je poklicala in…< Prekinila sem ga in rekla:
>Greva, bova potem ugotavljala.< Harryu sva rekla:
>Greva v bolnišnico, ker se je oče poškodoval.< Rekel nama je:
>Ali vaju peljem.< Strinjala sva se in smo odšli. Ko smo prišli do bolnišnice, smo videli Žigatovo mamo. Žiga jo je vprašal:
>Kaj ti delaš tukaj in kaj se je zgodilo in…< Prekinila ga je in mu rekla:
>Prepirala sva se potem pa je po stopnicah padel.< Žiga jo je vprašal:
>Kaj si delala pri naju, zakaj si naju zapustila in zakaj si spet prišla!< Se je bolj kot ne zadrl. Vsi so mu govorili pšt…tiho..kako se pa obnašaš, smrovc? Kmalu je prišel zdravnik in rekel:
>Gospa operirati ga bomo morali, ampak to je lahko usodno.< Vsi smo bili zgroženi samo zdelo se i je, da je to njegova mama naredila za nalašč, ker se je videlo, da bolj kot ne igra. Mojih ugotavljanj Žigatu nisem želela povedati, če ne, bi se drl nanjo in tako dalje. Šla sem do Harrya in mu rekla:
>Mislim, da ona tole igra in da ga je za nalašč porinila po stopnicah.< Rekel je:
>Meni se tudi zdi, samo tega ne povej Žigatu.< Pokimala sem in odšla k Žigatu. Rekla sem mu:
>Pridi sem.< Odšla sva v nek kot kjer naju ne bi videla in objela sva se in poljubila rekel mi je:
>Kaj ti misliš, ali misliš, da ga je za nalašč porinila, ali ne.< Rekla sem mu:
>Jaz mislim, da ga je za nalašč, samo ne razburi se prosim, ker boš mogel potem ven, tukaj se ne smeš dreti. Če želiš lahko tvojo mamo kaj vprašam in če bo kaj sumljivega lahko, da je najin sum resničen. Pokimal je. Odšla sem do nje in jo vprašala:
>Gospa, kako se je to sploh zgodilo in ali nista ločena? Pa oprostite za vmešavanje.< Prijela me je za ramo in zvlekla v kopalnico, ter rekla:
>Smrkla, ti si od tistega neumneža punca kaj?! Ne boš se vtikala u nas si razumela in ne boš me spraševala, ker vem, da ti je tisti hudič rekel in pusti me pri miru. In ali nisi ti hčerka tistih amm…kako se že imenujejo ki so ti starši umrli potem so te prevzeli stric in teta in potem si pobegnila?< Rekla sem ji:
>Poglejte, kaj pa če to povem Žigatu. Ne nisem.< Rekla je:
>Potem bom ubila tista neumneža, kako jima je že ime, nekaj…nekaj amm…< Hotela sem zbežati iz kopalnice, a je bila zaklenjena, nato pa sem videla, kako je ven potegnila nož in to krvav zgrozila sem se in rekla:
>Hoteli ste ga ubiti, da dobite denar in potem ste ga zabodli z nožem in ga porinili po stopnicah in poklicali rešilce, da se vidi kot, da bi udrli v hišo in kaj je naslednji korak a.< Sem se opogumila. Rekla je:
>Ti si pa še hujša kot detektivka. Moj naslednji korak je ubiti tebe.< Rekla sem:
>Zakaj, a da ne izdam ali in kar tukaj v kopalnici me boste ubili, da bodo videli, da ste morilka vi in če se poveže bodo videli, da ste ubili oz. skoraj ubili Žigovega očeta.< Rekla je:
>Seveda ne, misliš da sem tako neumna, da bom to naredila…< Prekinila sem jo in rekla ja. Nadaljevala je:
>…no zmotila si se in samo, če pisneš komu in poveš policiji ali komu drugemu si ubita.< Rekla sem:
>Kako boš pa to naredila, če boš pa v zaporu.< Rekla je:
>Vikaj me! Zasledovala bom vsak tvoj gib.< In se me je z konico krvavega noža dotaknila mojega lica, začela mi je malo teči kri. Spustila sem solzo in upala, da bo tega kmalu konec. Spustila me je ven pred tem pa še enkrat rekla:
>Pazi, da tega ne izdaš nobenemu, če ne veš kaj bo.< In z nožem podrsala po mojem vratu. Videlo se je malo krvi rekla je:
>Obriši se in tiho bodi!< Obrisala sem si kri in solze in odšla ven k Žigatu. Rekel je:
>Kako to, da sta bili toliko časa noter, ali ti je kaj naredila?< Videl je brazgotino na licu in se je dotaknil in rekel:
>Sveža je in prej tega nisi imela, povej kaj ti je naredila.< Je rekel s povzdignjenim glasom. Pogledala sem jo in mi je s prstom neopaženo pokazala na torbo, spustila sem solzo ter objela Žigata. Rekla sem mu:
>Nič ni bilo in to sem že imela.< Rekel je:
>Ne pa ne.< Nekaj časa sva se prepirala potem sva se usedla in se objela čez rame in zaspala.

Če ni uredu napisan povejte.
22. december 2013
uredi je napisan in ful fajno..

next. (:
22. december 2013
Next
26. december 2013
NEXT HITRO
30. december 2013
Next
31. december 2013
u120926