♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Nexttttt!
15. junij 2019
neext
15. junij 2019
Next
15. junij 2019
Hojla!

Tukaj je nov del,kmalu pa bom začela pisati še eno zgodbo(tudi to bom nadaljevala).Anyway,
enjoy reading
------------------------------
~Iza~

Veste kako je,ko se prejšnji dan napiješ in se ko se zjutraj zbudiš nič ne spomniš in imaš tako groznega mačka,kaj mačka tigra!Ob sebi pa nobene tablete?!Počasi sem odprla oči in jih spet takoj zaprla saj so me zapekle od sonca,ki je svetil v sobo. Obrnila sem se,da še malo zadremam,ko sem ob seboj začutila nekaj oz. nekoga. Počasi sem odprla oči in zagledala fanta,ki je spal poleg mene. Skoraj so mi oči padle iz jamic,kaj sem počela včeraj?!Sem šla v posteljo z neznancem?!Se mi je zmešalo?Z nikomer še nisem spala od kar sva šla z Liamom narazen,niti z Alexsom ne.Zdaj pa sem šla spat kar z nekom,ki ga ne poznam?Zmajala sem z glavo in zaprla oči ter jih spet odprla,da bi preverila ali prav vidim. Fant je bil s hrbtom obrnjen proti meni zato nisem mogla videti njegovega obraza. V kaj sem se zapletla?Pomela sem si oči in poskusila vstati,v glavi sem začutila grozno bolečino zato sem glavo hitro položila nazaj na blazino. Koliko sem včeraj sploh spila?sem se spraševala. Nekaj časa sem razmišljala kaj naj storim nato pa sem se odločila,da zbudim tistega fanta poleg mene in mu pojasnim,da je bila to napaka. Roko sem počasi položila na njegovo ramo in ga rahlo stresla. Nekaj je tiho zamrmral a se ni zbudil. Spet sem ga stresla in tokrat se je malo zdramil.
"Si že budna?"je zamrmral. Kaj za vraga?!Zakaj je imel ta tip tako podoben glas kot je Liamov?!
"Kdo si ti?"sem tiho vprašala. Nič ni odgovoril,le obrnil se je proti meni in me presenečeno pogledal. A to ni bil neznanec,ne!Ko bi vsaj bil!Bil je Liam!Kaj za vraga sem počela v isti postelji z Liamom?!
"Kaj za vraga?!Kje sem? In kaj ti počneš zraven mene v ISTI postelji?!"sem se zadrla. Opazila sem njegov žalosten pogled.
"Mislil sem,da...da si včeraj mislila resno..."je otožno dejal. Kaj sem mu včeraj govorila?
"Karkoli sem že rekla,se ne spomnim več."sem mu hladno dejala in vstala. Glavo mi je presekala ostra bolečina. Prijela sem se za glavo in zaprla oči.
"Si okej?"me je zaskrbljeno vprašal in me prijel za ramo.
"Samo ne dotikaj se me!"sem zavpila in vstala. Opotekla sem se do vrat in odšla po stopnicah navzdol.Takoj je pritekel za mano.
"Ne skrbi,nič nisva počela. In tableto je v omarici."mi je rekel.
Po eni strani sem si oddahnila po drugi strani pa sem se čudila kako sem se pustila pripeljati sem.
"Karkoli je že bilo,pozabi. Jaz zdaj grem in oba pozabiva na vse skupaj. In ne vem niti kaj sem ti rekla a vedi,da sem bila zelo pijana in nisem vedela kaj govorim."sem mu rekla v naslednjem trenutku pa sem odšla skozi vhodna vrata in po ulici.Upam,da mu nisem priznala,da ga še vedno ljubim. Ko sem bila pijana sem ponavadi počela traparije ampak pustimo to,pozabila bom,da se je to zgodilo. Bilo je čudovito jutro in odločila sem se,da grem na kavo. Glava me je še vedno strašansko bolela.Napotila sem se v kavarno poleg nekega butika. Sedla sem za mizo v kotu,da bom imela mir,samo to sem potrebovala v tem trenutku. In tableto proti glavobolu.Naročila sem kavo in vzela neko revijo in ko začela prebirati.Ravno sem bila pri članku o modi,ko me je nekdo ogovoril. Dvignila sem pogled iznad revije in zagledala nekega fanta. Čez glavo je imel poveznjeno kapuco zato ga ni prepoznala.
"Lahko prisedem?Novinarji in oboževalke so mi tik za petami."je rekel
--------------------------
Kdo jo je ogovoril?
Nadaljujem?
04. julij 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next
04. julij 2019
neext
04. julij 2019
Next
05. julij 2019
Next
17. marec 2020
Tinky Granger
Tinky Granger
Next
17. marec 2020
Next
18. marec 2020
Hojla! Ne vem ali še berete...ampak glede na vztrajnost nekaterih,bom poskusila nadaljevati,čeprav se ne spomnim več dobro kaj sem imela v mislih. Tako,da če kakšen podatek narobe napišem se opavičujem.
Upam,da mi bo uspelo napisati do konca.
Enjoy reading

"Am seveda lahko."sem zmedeno rekla,fant pa se je olajšano usedel na stol in me pogledal. Šele takrat sem ga prepoznala,če ga že prej po glasu nisem.
"Oh ti si! Sploh te nisem videl čez ta očala!"se je namrdnil Luke in si snel očala ter si začel mencati oči.
"Od kdaj pa ti nosiš očala?"sem se zasmejala,saj je bil z očali prav smešen ali pa enostavno nisem bila navajena na njih.
"Oh saj jih ne,ampak rabil sem nekaj,da me ne bi prepoznali. In imajo tako veliko dioptrijo,da nič ne vidim pa še glava me boli."je potarnal in hkrati zmajal z glavo.
"Pa veš,da obstajajo očala brez dioptrije?"sem ga vprašala in v odgovor prejela njegov zmeden pogled. Zavila sem z očmi in mu razložila,da so očala lahko tudi modni dodatek. Jaz sem že skoraj spila svojo kavo in,ko si je Luke vzel še eno kavo,sem tudi jaz naročila še eno zase,saj sem jo res potrebovala po tistem zjutraj.
"In kako si?"me je vprašal medtem,ko je mešal po kavi.
"Gre."sem mu podala jedernat odgovor. Že tako sem mu zaupala preveč s tistem o Liamu in gotovo bo mislil,da se cel čas smilim sama sebi,če mu bom začela tarnati o mojem življenju.
"Sta se z Liamom še kaj srečala,po tistem?"vpraša in prebudi temo,za katero sem upala,da mi je ne bo treba ponovno vlačiti na plano,a očitno sem si želela preveč. Za odgovor si vzamem,kar nekaj časa,saj nisem prepričana,da me moj glas ne bo izdal takoj,ko bom samo začela govoriti. Vzela sem zavojček rjavega sladkorja in si ga stresla v kavo,pomešala nato pa lonček prislonila on ustnice in naredila dolg požirek.
"Pravzaprav sem se danes zjutraj zbudila zraven njega."sem zamomljala in trenutek kasneje zaslišala zvoke davljenja,kar me je prisililo,da sem dvignila pogled iznad mize. Očitno se je Luku zaletela kava,saj je močno kašljal in ker nisem vedela kaj bi storila,sem enostavno počakala,da konča.
"Kaj misliš s tem?"me je vprašal,ko ga je končno minil napad kašlanja in se je le še tu in tam malo po tiho odhrkal.
"Včeraj sem se odločila,da se ga bom napila v klubu,kar sem tudi storila. Vem,da sem plesala z nekim fantom in od tam,do danes zjutraj,tema."sem mu obrazložila. Zbrano je pokimal in izgledalo je,da nekaj razmišlja.
"Torej sta..."je začel in točno sem vedela kaj je mislil. Ob misli na to sem zardela in verjetno sem izgledala kot zrel paradižnik.
"Ne! No,rekel je,da ne,pa še..oblečena sva bila."mogoče sem malo preveč na glas rekla "Ne" saj me je nekaj ljudi jezno pogledalo. No bilo je skoraj še jutro in nekateri so zjutraj pač zelo razdraženi.
Luke je razumevajoče pokimal in počutila sem se,kar malo nelagodno,da to razlagam nekomu,ki ga poznam cca 2 dni,čeprav ga spremljam že vsaj 3leta.
Do konca sem spila kavo in Luke prav tako.
"Am mislim,da bom mogel iti,čaka nas intervju. Mi daš telefonsko?"Luke je vstal in jaz sem naredila isto ob tem pa še pobrskala po torbici za telefonom. Izmenjala sva si številki in povedal mi je,da ga lahko pokličem kadarkoli bom kaj potrebovala.
"In Iza?"je rekel,ko sem se že obrnila,da bi šla. Pogledala sem čez ramo in ga vprašujoče pogledala.
"Pogovori se z Liamom o tem,boš?"je vprašal a mu nisem mogla dati obljube,ker sem vedela,da je ne bom mogla izpolniti. Le skomignila sem z rameni,se obrnila in odhitela po ulicah Los Angelesa proti "domu".
Luči v hiši so že gorele,torej je vsaj eden od mojih prijateljev že pokonci. Zavzdihnila sem ob misli,da bom spet poslušala pridige in v torbici poiskala kjuče,saj je Jessy vedno zaklepala vrata.
Ko sem vstopila je bilo vse tiho,zato sem si sezula čevlje in slekla plašč nato pa sem se odločila,da čimprej izginem v zgornje nadstropje. Do kuhinje je še nekako šlo,ko pa sem se plazila mimo dnevne sobe,me je zavstavila roka na mojem ramenu,ob čemer bi me skoraj kap. Obrnila sem se in se zagledala točno v Jessin jezni in zaskrbljeni obraz. Oh super,začelo se bo. 10,9,8,7,6...
"Kje si bila celo noč? Zakaj mi nisi odpisala? Kaj za vraga se greš?"no očitno sem se malo zmotila pri štetju,izbruhnila je še prej kot sem pričakovala.
"1.nisi moja mama,2.Telefon imam napol prazen in potiho.3. Nisi me iskala,sploh te ni brigalo zame!"sem se razjezila in očitno s tem priklicala Jacka,saj se je sekundo kasneje že pojavil v sobi.
"Poklicala sem te najmanj 100 in poslala sem ti pol toliko sporočil! Najprej sem mislila,da si šla pač posvoje,ko pa te ni bilo od nikoder sva te začela iskati! In potem izvem,da je po opisu točno taka punca odšla iz kluba z nekim fantom."
zavpije Jessy. 2 leti je starejša od mene pa se obnaša že kot,da bi me rodila IN vzgojila.
"Nisem dobila nobenega sporočila ali klica."rečem,kar se,da mirno in ji podam telefon a ga niti ne ošine. Kako naj vem,kam so šli klici?
"To sploh ni pomembno v tem trenutku! Si res odšla iz kluba z nekim fantom?"me vpraša.
"Ja,in?"rečem in jo grdo pogledam.
"Kaj se dogaja s tabo Iza! Nisi več takšna kot takrat,ko sva se spoznali! Ne poznam te več!"obupano zavpije in zmaja z glavo.
"Ljudje se spreminjamo,navadi se."rečem preprosto,čeprav se v meni vse trga. Dobim njen razočaran pogled,ki ga nisem videla ze odkar sva bili majhni in sem se raje šla igrat z Mio,drugo prijateljico,kot pa z njo.
"Ne morem verjeti,da si takšna. In od kdaj hodiš z neznanci domov?! Obnašaš se kot kurba!"ob njenih zadnjih besedah mi zastane dih,saj me njene besede močno zadenejo. Obrnem se in stečem v zgornje nadstropje ter se vržem na posteljo. Od kdaj sva se tako oddaljili? Mi je res rekla,da sem kurba? Sem, sem prišla,da bi pozabila na vse skupaj,se družila s prijateljico,zdaj pa je vse še slabše. Ob misli na to sem glavo zakopala v blazino in potiho zajokala.
Next
18. marec 2020
Tinky Granger
Tinky Granger
Next!!!!!!
18. marec 2020
Neext
18. marec 2020
neeext
27. marec 2020
Next
28. marec 2020