Ojla. Odločila sem se,da bom napisala zgodbo. Ne morem pa vam garantirati da jo bom speljala do konca,saj sem zelo lena No se bom pa potrudila.Upam da vam bo všeč!<br>
<br>
Vsega je konec,pa po 1 letu še vedno ne morem verjeti. Po 1 letu ga še vedno ljubim in si želim,da bi bila lahko z njim. A on me je verjetno že zdavnaj pozabil. Boli tako zelo boli pa ne morem nič. Ljudje okoli mene pa dajejo še sol na rano,sprašujejo me za mnenja glede njegovih punc,kariere...še vedno ne morejo razumeti da ga hočem pozabiti. Slikajo vsak moj korak in me dajejo na naslovnico z njim. Delajo lažne slike in pišejo lažna mnenja ki naj bi jih podala. Danes spet jokam v sobi kot vsak dan od takrat ko so se najne poti ločile pa do zdaj. Vsi mislijo da ljubim svojega zaročenca ampak se motijo. Če bi le vedeli....mama me vsak dan sprašuje kdaj bo poroka. Jaz pa...jo nočem in iščem izgovore. Ko se le ne bi spoznala takrat v Londonu. Bila bi....srečna.<br>
<br>
FLASH BACK<br>
<br>
Stala sem na ulici nekje v Londonu. Ja izgubila sem se. Nisem imela pojma kje sem in kako bom prišla domov. Tukaj sem živela že 1 mesec pa še vedno nisem poznala Londona. Večinoma sem lenarila doma in nisem hodila po mestu in raziskovala zanimivih kotičkov. In zdaj vidim da je bila to napaka. In za piko na i je začel padati še dež ki se je čez nekaj minut spremenil v naliv. Stekla sem pod streho neke kavarne ker nisem imela dežnika. Vzela sem torbico in pobrskala za telefonom ko sem ga končno našla pa sem ugotovila da je prazna baterija. Zavzdihnila sem in hotela telefon pospraviti v torbico ko se je kar naenkrat nekdo zaletel vame in me skoraj podrl na tla,ter mi zbil telefon iz rok. In ker nimam sreče je pristal v luži. Hitro sem ga pobrala in jezno ugotovila da mu ni več pomoči. Bil je sut in poln vode. Obupano sem se sesedla na klopco,glavo zakopala v roke in zaihtela. Po nekaj minutah smiljenja sami sebi me je nekdo prijel za ramo.Dvignila sem pogled in zagledala rjavolasca,ki me je presenečeno in zaskrbljeno gledal:"Si vredu?Kaj je narobe?"Spet sem zavzdihnila in rekla:"Izgubila sem se,nek kreten je tekel mimo in se zaletel vame da mi je telefon padel iz rok in je zdaj uničen. Lep dan ni kaj."Prijel se je za glavo in jezno rekel:"V katero stvar pa je tekel?"Začudeno sem ga pogledala in počasi vprašala:"Ga poznaš?"Pokimal je in se nasmehnil:"Moj kolega.Ne zameri mu,okej fant je samo...mudilo se mu je k punci."Pokimala sem in se nasmehnila:"Razumem,nujen primer."Hvaležno mi je pokimal in mi namignil naj vstanem:"Emm...se ti lahko oddolžim?Bi šla na pijačo?"Skomignila sem z rameni in pokimala.<br>
<br>
END OF FLASHBACK<br>
<br>
Ja. To so bili lepi časi. Ampak minili so. Ni jih več in jih tudi ne bo. Poročila se bom z Alex-om in si ustvarila družino.Njega pa bom pač pozabila. Zdaj so novi časi zame in odločila sem se da vse spremenim. Sedlacsem za računalnik in razervirala karti. Tako,odločila sem se,odpotovala bom v Los Angeles in si malo odpočila od vsega tega. <br>
---------------------------------------<br>
Vam je všeč?Vem da je kratek del ampak nimam veliko časa. <br>
Kaj mislite da bo v nadaljevanju?
26. april 2019
Se bo zgodba srecno končala?Se bo poročila?
26. april 2019
Oprostite za te <br> pojma nimam kaj je to. Prekopirala sem zgodbo iz svoje beležke v katero sem jo pisala. Zmotila sem se mislila sem napisati tole:
Prijel se je za glavo in jezno rekel:"V katero stvar pa je tekel?"Začudeno sem ga pogledala in pokazala kam je šel ter počasi rekla:"Ga poznaš?"

Oprostite za napakico
26. april 2019
To je super. Res dobro pises in komaj cakam Next
26. april 2019
neext
27. april 2019
Evo. Nov Next

--------------------------------------
Pograbila sem kovčke in jih naložila v avto moje mame ter prisedla na sovoznikov sedež. Z mamo sva se peljali v tišini in ko sva prispeli do letališča me je objela in mi zaželela srečno pot.Pokimala sem in vzela kovčke ter se odpravila na letalo. Sedla sem k oknu in gledala ven ter počasi potonila v spanec. Zbudila sem se ko sem zaslišala stevardesin glas.In ker je bil zvočnik ravno nad mojo glavo me je skoraj vrglo iz sedeža. Gospa poleg mene pa me je grdo pogledala. Med pristajanjem nas je zelo treslo zato sem ko sem se izkrcala iz letala skoraj bruhala. Počakala sem na svoje kovčke nato pa odšla na parkirišče kjer me je čakala moja prijateljica Jessy. Dolgo se nisva videli zato sva druga drugi kar skočili v objem. Jessy je bila moja najboljša prijateljica že od otroštva,skupaj sva celo hodili na faks v Londonu. Vedno sva povsod hodili skupaj. In ona je tudi prva izvedela,da me je prevaral. Ampak zdaj sem v Los Angelesu in malo si bom odpočila od misli o njemu in o poroki...čas je da začnem živeti in pozabiti trenutke iz preteklosti. Sedla sem v Jessy-in avto in odpeljali sva se do njene hiše v kateri je živela z Jackom. Jack je njen fant in tudi moj prijatelj. Hodil je na isti faks kot midve in bili smo najboljši prijatelji.Vstopili sva v hišo in odšli do sobe za goste kjer sem odložila kovčke potem pa sva odšli v kuhinjo. Jack je stal pred odprtimi vrati hladilnika in nekaj iskal. Jack je bil vedno zelo lačen. Vedno si ga videl z kakšno hrano v roki ampak ohranjal je odlično postavo,čeprav nimam pojma kako mu je uspelo. Zasmejala sem se in mu rekla:Jack čisto nič se nisi spremenil.Presenečeno se je obrnil in se zastrmel vame. Nejeverno me je gledal in rekel:Iza?Kaj pa ti tukaj?"Skomignila sem z rameni in se nasmehnila."Moram pozabiti na vse skupaj in se sprijazniti..."sem rekla. Pokimal je in me objel.Potem pa smo odšli v dnevno sobo in Jessy je skuhala kavo. Sem pozabila omeniti da je ona kuhala najboljšo kavo na svetu?Vsakič preden smo šli na faks jo je morala skuhati za nas tri. Nekaj časa smo namreč živeli v svojem stanovanju in bili cimri.
Pogovor je nanesel tudi na NJEGA in na mojega zaročenca.
"Še vedno ga ljubiš,kajne?"je vprašal Jack.Skomignila sem z rameni in pogledala v tla. Nisem si mogla lagati,ljubim ga,še vedno.
"Ja. Kretena še vedno ljubim"sem jezno rekla. Jessy in Jack sta se spogledala.
"Pa si prepričana,da te je res prevaral?"Je počasi vprašala Jessy. V očeh so se mi nabirale solze in le pokimala sem. Nekaj časa smo bili vsi tiho.
"Gotovo me je,videla sem ga z tisto Danielle,kako se poljubljata. In ne dvomim,da me je varal že prej."
Po licu mi je stekla solza in Jessy je to očitno opazila saj me je močno objela.
Jaz pa sem se spominjala kako sem izvedela,da me ljubezen mojega življenja vara.

FLASHBACK

Odprla sem vrata svojega stanovanja in si sezula visoke pete zaradi katerih so me že pošteno bolele noge. Cel dan sem bila v službi in bila sem zelo utrujena. Odšla sem v svojo sobo in se preoblekla v udobnejša oblačila ter se napotila v kuhinjo da skuham kosilo zame in za mojega fanta. Odločila sem se,da bom spekla pico. Razvaljala sem testo in dala dodatke na pico potem pa sem jo dala še v pečico. Med tem ko se je pekla sem pripravila mizo in potem ugasnila pečico,pico pa pustila v njej,da bo topla,ko bova šla jest. Namestila sem se na kavč in malo gledala televizijo,ko mi je zazvonil telefon. Bila je neznana številka. Čeprav se ponavadi ne oglasim na neznane številke sem sprejela klic. Zaslišala sem neznan glas.
"Veš kje je tvoj fant,zdaj?"mi je rekel nek ženski glas.Ali se kdo norčuje iz mene?
"Kdo si,in kaj bi rada?"sem osorno rekla.
"Mislim,da bi te tole utegnilo zanimati."je rekla in se hinavsko zasmejala. Res ne maram takih ljudi.
"Povej kaj bi rada ali pa bom prekinila."sem ji jezno rekla. Zasmejala se je in rekla:"Tvoj fant se ta trenutek poljublja s svojo bivšo punco."Je hinavsko rekla. Zavila sem z očmi.
"Glej,ne vem kdo si. Verjetno spet kakšna prismuknjena oboževalka ampak ne boš naju spravila narazen z lažmi,okej?"Sem ji jezno rekla in hotela prekiniti.
"Poglej skozi okno pa boš videla."Je še rekla potem pa prekinila. Stala sem tam in nisem vedela kaj bi. Zakaj ga še ni domov?Nisem si niti upala pogledati skozi okno. Čeprav sem vedela da on tega ne bi storil,pa vendar....nisem bila prepričana....Danielle je bila lepša od mene...in morda bi lahko bilo to res. Vstala sem in se počasi približala oknu nato pa pogledala na ulico kjer me je čakal grozljiv prizor. V trenutku se mi je srce sesulo v milijon koščkov in nisem mogla niti dihati.Solze so mi začele teči po licih ko sem zagledala Danielle in njega kako se poljubljata na ulici. Stopila sem stran od okna in pograbila telefon ter torbico. Stekla sem po stopnicah navzdol in odrinila težka vrata ter s tem opozorila golobčka da sem tu. Ko me je zagledal je porinil Danielle stran od sebe in me prestrašeno pogledal. Odšla sem do njega in mu prisolila močno klofuto.Presenečeno me je pogledal. "Nisem si mislila,da si tak...prasec!Ne morem verjeti da me varaš...z njo!" Sem v solzah zavpila in se obrnila ter stekla po ulici. Za seboj sem slišala njegov glas in vedela sem da teče za mano a se nisem ustavila dokler mi ni pošla sapa. Mislila sem da se je že prej obrnil in odšel a sem se zmotila. Pritekel je do mene in me prijel za roko,ki sem jo v trenutku izstrgala iz njegove in ga jezno pogledala.
"Iza,ni bilo to kar misliš..."je obupano rekel.
"Da,ne?!Samo poljubljala sta se na sredi ulice,pred najnim stanovanjem. Nič takšnega,kajne?!"Sem jezno zavpila nanj.
"Nisem jo jaz poljubil. Res nisem."Je rekel z solzami v očeh.
"Ne,videla sem da si ji vračal poljube."
sem tiho rekla.
"Ne vem kaj mi je bilo.Res ne vem."je rekel.
"Jaz pa vem. Njo ljubiš. Prekleto!Še vedno jo ljubiš!"Sem mu rekla.
Ostal je tiho kar je po mojem mnenju vse skupaj potrdilo.
"Konec je.Odšla bom od tu,konec je z nama."Sem žalostno rekla.
Odkimal je in obupano rekel:"Ne Iza,prosim ne."
Le odkimala sem in se obrnila ter odšla. Slišala sem da me je klical a se nisem obrnila,solze pa so mi tekle po licih.

END OF FLASHBACK

------------------------------
Upam da vam je všeč. Ne pišem dolgo zato sem za enkrat še bolj amater ampak okej.
Vas pri zgodbici kaj moti?Kaj spremenim?
Nadaljujem?
28. april 2019
neeeext
28. april 2019
neext
28. april 2019
Evo tukaj so še slikce da si boste lažje predstavljali osebe.

Iza:

[url=http://shrani.si/?3N/hB/20DsrxOZ/2/1.jpg]
[/url]

Jessy:

[url=http://shrani.si/?2A/ee/1a2Bx3pF/1/2.jpg]
[/url]

Jack:

[url=http://shrani.si/?30/AS/4yry7fFT/1/3.jpg]
[/url]

Liam(saj vsi veste kako izgleda ampak okej):

[url=http://shrani.si/?19/8U/1deitC/1/4.jpg]
[/url]
28. april 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Super pišeš. Komaj čakam nadaljevanje!

Next!
28. april 2019
Tukaj je nov Next. Oprostite ker ne objavljam redno ampak res nimam veliko časa.
Uživajte v branju,čeprav je spisano bolj hitro ampak ok.
------------------------------------------
03. maj 2019
Ups.Malo mi blokira računalnik.
No tukaj je Next:

V Los Angelesu sem se imela res lepo. Jessy in Jack sta mi vse razkazala in bila sem navdušena. Morda pa se bom enkrat preselila sem,enkrat v daljni prihodnosti. Bila je sobota in dan sem hotela preživeti kar v hiši in pisati zgodbe. A se načrt ni uresničil,saj mi Jessy in Jack nista dovolila. Rekla sta,da ne smem biti doma ampak moram uživati. Po eni strani sta imela prav,če sem sedela in nisem nič delala sem vedno razmišljala o NJEMU.Tudi pri pisanju zgodb ni bilo nič drugače saj sem pisala ljubezenske romane in sem se tako spomnila na stare čase. Zato sem privolila. Bom že doma naprej pisala roman še ta 2 tedna in pol moram samo in izključno uživati in dati vse skrbi na stran.
Ravno sem kuhala kosilo,ko je v kuhinjo pridrvela Jessy ter me skoraj podrla, ko me je objela.Presenečeno sem jo gledala ona pa je skoraj skakala do stropa od veselja.
"Dobila sem karti za koncert 5SOS!!!"Je zavpila in začela skakati po kuhinji.
"OMG!!!Vse so bile že razprodane kako ti je uspelo?!"Sem zavpila in jo objela.
"Ena prijateljica ki ne more iti mi jih je dala!Zdaj lahko gremo ti,jaz in Jack!"
Začeli sva skakati po kuhinji in se smejali. Bili sva tako glasni da je v kuhinjo pridrvel Jack in naju začudeno gledal.Zasmejali sva se in ga veseli objeli.
"Gremo na koncert 5SOS!!!"je zavpila Jessy.
Jack se je nasmehnil,kaj preveč srečen pa ni bil. Z Jessy sva se šli uredit saj je bil koncert že ob 9h zvečer. Stuširala sem se in se oblekla v svetlo modro oblekico ter obula bele balerinke,nisem obula visokih petk saj bi me potem grozno bolele noge.Še naličila sem se,a ne preveč potem pa vzela še torbico in telefon ter šla v Jessy-jino sobo. Ravno se je naličila in skupaj sva odšli ven in sedli v Jackov avtomobil.Imeli smo prižgan radio in napovedovalka je z navdušenjem napovedala pesem:What makes you beautiful.Super,spet sem se spomnila NANJ.Jessy me je zaskrbljeno pogledala in rahlo sunila Jacka,ki je hotel ugasniti radio.
"Pusti Jack."sem rekla.
Začudeno sta me pogledala rekla pa nista nič. Hotela sem,da pustita pesem zato ker se nisem hotela izogibati. Bili so svetovno znani in na vsakem koraku sem videla nekaj njihovega. In enostavno sem obupala nad tem da bi se izogibala njihovih stvari. Na koncu je napovedovalka povedala še,da pripravljajo presenečenje za danes. Potem pa je bilo hvala bogu konec muk in vrtela se je druga glasba. Ko smo prispeli smo se napotili v veliko dvorano kjer je Jessy varnostnikom pokazala karte nato pa smo odšli noter.Luči so se ugasnile in veselo smo vzklikali ko so na oder prišli 5SOS. Ja,sem njihova velika oboževalka,in bila sem že na enem njihovem koncertu. Igrali so res odlično in bilo je super stati v sprednji vrsti in peti z njimi. Ja Jessy je uspelo dobiti karte za v 1. vrsto. Bilo je res noro.Pri zadnji pesmi smo vsi čisto ponoreli. To je bila njihova najboljša pesem. In verjetno bom to pesem pela se 2 tedna po koncertu. Največje presenečenje pa je bilo,ko mi je Luke Hemmings pomežiknil in mi podal roko ter me dvignil na oder. Tam sem bila pred milijon ljudi in stala poleg Luka Hemmingsa. Skoraj bi omedlela. Sicer nisem bila takšna oboževalka,ki bi jih zasledovala in ne vem kaj še vse. Sem jih pa oboževala le da sem bila bolj umirjena. Luke mi je namignil naj pojem z njim in res sem. Njihovo pesem sem znala že na pamet. Ko je bilo konec pesmi so vsi navdušeno ploskali in zvižgali. Luke pa se mi je zahvalil in stopila sem z odra nazaj k Jessy. Objela me je in veselo sva skakali in se smejali.
"OMG!Luku Hemmingsu si všeč!!!"je rekla in se zasmejala. Jaz pa sem zardela.
"Nehaj no. Seveda da nisem.Saj nisem nic posebnega."Takrat pa se je spet oglasil Luke.
"No zdaj pa bo na oder prišla še ena skupina katero prav gotovo vsi poznate. To so eni in edinine Direction!!!Ki so vam pripravili presenečenje in bodo zdaj zaigrali nekaj svojih pesmi."je zavpil in vsi so začeli navdušeno vzklikati. Jaz pa sem otrpnila in nisem vedela kaj bi. Luke je šel iz odra,potem pa so na oder prišli One Direction. Jessy me je tresla in mi mahala pred očmi meni pa so se nabrale solze v očeh ko sem ga zagledala. Stal je tam in navdušeno mahal oboževalcem. Ozrl se je k nam in nasmešek mu je izginil z obraza,ko me je zagledal. Začeli so peti Niall pa ga je rahlo porinil da je nehal strmeti vame in je začel peti. A pel je odmaknjeno in me je začudeno gledal. Prisegla bi da sem videla solze v njegovih očeh. Jessy me je rahlo uščipnila v roko in obrnila sem se k njej.Potem pa se prerinila do vrat in stopila na hodnik. Če bi še nekaj časa stala tam bi verjetno planila v jok. Solze so mi začele polzeti po mojih licih in bila sem šokirana. Komaj sem dihala.Sesedla sem se ob steno in jokala. Zaslišala sem korake in pogledala k višku. Pred menoj je stal Luke Hemmings in me presenečeno gledal.
"Si vredu?Kaj je narobe?"je vprašal in se sklonil k meni.Odkimala sem in še bolj zajokala."Ne,nisem vredu."sem rekla.Sedel je poleg mene na tla in mi obrisal solze.
"Kaj je narobe?Lahko mi poveš če želiš,včasih se je dobro zaupati tujcu"je prijazno rekel.
"Moj bivši."sem žalostno rekla.
"Tvoj bivši?"me je zmedeno vprašal. "Li..Liam."sem rekla in zopet bruhnila v jok. Zavzdihnil je in me objel.
"Šššš je že vredu. Torej Liam je tvoj bivši,kaj?"je rekel.
Pokimala sem.
"Ja na žalost"sem žalostno rekla.
"Mislim,da sem bral o vaju."je rekel.
"Potem veš,da me je prevaral,ne?"sem ga vprašala. Pokimal je.
"Vem. Ampak mislim da Liam ni tak."je rekel.
"Pa je.Točno to je naredil kot večina zvednikov. Vidi,zgrabi,odvrže."sem zajokala.
"Hej!Tudi jaz sem zvezdnik,pa nisem tak."je užaljeno rekel.
"Skoraj vsi,pa so taki."sem rekla.
Bila sva tiho in tam sedela na tleh dokler se niso odprla vrata in skoznje sta stopila Liam in Niall. Liam me je pogledal in otrpnil.
"Iz..Iza."je zmedeno izjecljal.
"Liam."Sem hladno rekla.
"Kaj,pa ti tu?" Me je vprašal.
"Verjetno nisem prišla poslušat tebe,ne?
sem hladno rekla in vstala ter se napotila skozi stranska vrata ven na hladen zrak.Globoko sem vzdihnila in počakala še Jacka in Jessy,ki sta pritekla do mene.
"Hotela sva iti za tabo pa se nisva mogla preriniti naprej."je opravičujoče rekel Jack.
"Vredu je. Ne skrbita."sem rekla.
"Si res, ker..."je začela Jessy.
"Vredu je,Jessy. Gremo?"sem vprašala ter se napotila proti avtu.Onadva pa za mano. Sicer smo mislili iti še na pico a nas je Jack peljal kar domov. Vrgla sem se na posteljo in jokala potem pa v solzah zaspala.

~Liam~

Našim oboževalcem smo pripravili presenečenje skupaj z 5SOS s katerimi se dobro razumemo. Na koncu njihovega koncerta smo hoteli zaigrati nekaj pesmi. Bila je njihova zadnja pesem in pripravljali smo se,ko sem zaslišal Michaelovo punco,ki se je pogovarjala z Anno, Ashtonovo punco.
"Glej,Luke že osvaja eno punco. Kako tipično."se je zasmejala Sarah.
Ozrl sem se na oder in Luke je ravno dvignil na oder neko punco. Ko pa sem videl njen obraz sem otrpnil. Bila je ONA.Iza. Moja ljubezen,moje vse. Ja še vedno jo ljubim.Najprej sem mislil da je imela takrat prav in da sem res še vedno zaljubljen v Danielle a ko je šla sem videl,da ljubim njo in ne Danielle. A nisem mogle nič.Odselili so se in nisem je mogel najti. Zasovražil sem Danielle,ker me je takrat poljubila pred najnim stanovanjem.Iza je pela z Lukom in videl sem kako jo gleda.Imela je čudovit glas in pela je res odlično.Od vedno je bila njihova oboževalka in v meni se je pojavil val ljubosumja. Odpeli so pesem potem pa so prišli v zaoderje.<br>
&quot;Luke,si si našel novo punco?&quot;se je zasmejala Sarah.<br>
&quot;Ne vem.Lepa je.Morda pa res.&quot;se je zasmejal in skomignil z rameni.<br>
&quot;Po koncertu jo začni osvajat. Mogoče pa bo še kaj iz tega.&quot;je rekla Anna.In vsi trije so se zasmejali. Stiskal sem pesti in šel bi do njega in mu povedal,da je ona samo moja a so me fantje zvlekli na oder. Zagledal sem jo pod odrom in otrpnila je,prav tako jaz. Niall me je rahlo sunil,da sem začel peti a nisem odvrnil pogleda od nje. Bila je še lepša kot pred 1letom.Punca zraven nje jo je uščipnila v roko,da je nehala zreti vame nato pa se je zrinila do vrat za na hodnik.Šel bi za njo pa sem mogel odigrati pesmi. Ko smo končno končali smo se zahvalili oboževalcem ker so prišli nato pa sem stekel v zaoderje. Niall je prišel do mene in me rahlo stresel.
"Stari,si okej?"je vprašal.
"Ona je bila.Tukaj je bila."sem zmedeno rekel. Pokimal je in me zvlekel do vrat za na hodnik ter jih odprl. Skoraj bi me razgnalo od ljubosumja,ko sem zagledal Luka,ki je objemal Izo,ki mu je jokala v ramo.Ne bo mi je prevzel,ni šans. Dvignila je pogled in me presenečeno pogledala.Otrpnil sem.
&
"Iz..Iza."sem zmedeno izjecljal
"Liam."Je hladno rekla.
"Kaj,pa ti tu?"sem jo vprašal.
"Verjetno nisem prišla poslušat tebe,ne?"je hladno rekla in vstala ter se napotila ven skozi stranska vrata.Bila je tako hladna. Gotovo me je sovražila. A zakaj je jokala?Zaradi mene?Pogledal sem Luka.
"Moja je. Razumeš?"sem mu jezno rekel.
"Pomiri se.Bral sem o vama. Si jo res prevaral?"je vprašal.
"Ne!Nisem je. Danielle je bila kriva. In jaz bedak sem mislil,da še vedno ljubim njo. Ko pa je Iza odšla sem ugotovil,da jo ljubim."sem mu razložil.
"Prizadeta je. In če jo boš hotel nazaj se boš mogel zelo potruditi."mi je rekel in odšel. Niall pa me je potrepljal po rami. Vem,da se bom mogel zelo potruditi a kaj ko me sovraži.
"Iza se je spemenila,kajne?"je vprašal Niall.
"Še lepša je kot takrat ko sem jo na zadnje videl.Prekleto Niall!Še vedno jo ljubim!"Sem obupano dejal in se prijel za glavo.
"Liam...verjamem,da je nisi hotel prizadeti a si jo vseeno.Ne boš je dobil nazaj tako zlahka. Če hočeš ti..."je hotel nadaljevati a sem ga prekinil."Vredu je,Niall. Domov grem."
Sem osorno dejal.
"Ampak,oboževalke hočejo naše avtograme..."me je skušal ustaviti.
"Reči,da sem se slabo počutil."sem mu še naročil nato pa odšel. Ize ni bilo nikjer več in odpravil sem se domov ter v svojo sobo. Vedel sem,da je zaročena.Prebral sem članek. Ne morem verjeti,da me je pozabila.Tisti tip jo je lahko poljubljal,spal z njo,jo vozil okoli,ji kupoval darila...vse to bi mogel početi jaz. In preprosto nisem prenesel,da jo ima on in ne jaz. Vse sem zasral.Solze so mi polzele po licih ko sem zaspal.
-------------------------
Upam,da vam je všeč!
Nadaljujem?
03. maj 2019
neext
04. maj 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next!
04. maj 2019
No tukaj je nov Next hvala ker berete in uživajte v branju.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

~Iza~

Ko sem se zbudila sem imela čisto otekle oči od joka. Vstala sem ter se odpravila v kopalnico kjer sem opravila svojo jutranjo rutino potem pa sem se odpravila v kuhinjo.
"Dobro jutro."sem pozdravila Jacka in Jessy.
"Že zdavnaj ni več jutro."se je zasmejal Jack,Jessy pa mi je pokazala na uro. Bila je že pol 3h popoldne. Zamudila sem polovico dneva!
"Zakaj me pa nista zbudila?"sem ju vprašala.
"Glede na to kaj je bilo včeraj si se mogla pošteno naspati."mi je povedala Jessy.Spomnila sem se kaj je bilo včeraj in spet sem postala slabe volje. Zakaj se je zdaj prikazal?Že skoraj sem ga pozabila...ah komu lažem nikoli ga ne bom pozabila.Spila sem kavo potem pa sem se šla v sobo sprobleči v športna oblačila nato pa sem šla ven. Odločila sem se,da grem teč saj sem potrebovala svež zrak. Tekla sem po ulicah Los Angelesa in poslušala glasbo.Ravno sem zavila okoli pekarne,ko sem se v nekoga zaletela.
"Joj se opravičujem."sem se hitela opravičevati. Ko pa sem pogledala osebo pred mano bi me skoraj kap. Pred mano je stal Zayn. Obrnila sem se in hotela steči stran a me je ustavil z roko.
"Iza,ne beži. Ali nisva prijatelja?"me je vprašal. Ja bila sva ampak on je tudi Liamov prijatelj in nočem,da mu kaj pove.
"Ja ampak ti si Liamov..."sem začela, ko me je prekinil.
"Ja Liamov prijatelj sem. Ampak saj sem tudi tvoj. Že od prej sva se poznala. Saj veš."mi je rekel in se nasmehnil.Spoznala sva se že prej,saj ga je moja mama poznala.Bila je njihova frizerka oz. stilistka. Uredila jih je pred koncerti,video spoti. In enkrat je Zayn prišel k nam,morali bi priti vsi a niso mogli zato je prišel samo on.Dobro sva se razumela-prijateljsko seveda.In preden sem spoznala tudi druge fante sva bila že zelo dobra prijatelja.
"Vem...ampak.Po tistem nismo več govorili."sem mu poskusila pojasniti.
"Saj smo te klicali.Skrbelo nas je zate."mi je pojasnil.
"Ja...ampak klical me je tudi on.In gotovo bi mu potisnili telefon v roke če bi se oglasila,ne?"sem ga vprašala.
"Verjetno bi res. Ampak vseeno bi lahko ohranili prijateljske stike."mi je razložil.
"Lahko bi...ampak vse je bilo še sveže. Rabila sem mir,bila sem prizadeta...in potem sem mislila,da ste me že pozabili."sem mu povedala. Po tem me niso več klicali in prepričana sem bila,da so obupali in da me ne marajo več. A očitno sem se motila.
"Greva na kavo?"me je vprašal.
"Lahko."sem skomignila z rameni.
Šla sva v bljižnjo kavarno in si naročila kavo.Pogovarjala sva se o življenju po tem,ko sem odšla.
"Ti,si zaročena,ne?"me je počasi vprašal.
"Ja.Poročila se bom."sem pokimala in poskusila zadržati solze. Zaenkrat mi je še uspevalo.Nekaj časa sva bila tiho.
"Veš...Liama je to zelo potrlo.Ni jedel,spal pa tudi ni..."je govoril a sem ga prekinila. Vedela sem kam to pelje.
"Imel je druge punce,prebrala sem v revijah. In zakaj potem ne bi smela imeti zaročenca?"sem ga vprašala.
"Saj nisem rekel da ne bi smela. Le...Liam je imel druge punce ampak do nobene ni čutil tega kar je do tebe."mi je povedal.
"Kako pa ti to veš?"sem ga odrezavo vprašala.
"Najboljša prijatelja sva in povedal mi je pa še videlo se mu je,da ni srečen."mi je pojasnil. Nisem vedela kaj od tega je res. Mar naju hoče spraviti spet skupaj?
"Glej,Zayn.Midva z Liamom ne bova nikoli več skupaj,zaročenca imam.Tako,da se niti ne trudi"sem mu že v naprej povedala.
"Pa ga ljubiš?"mi je postavil vprašanje na katerega nisem znala odgovoriti. No vedela sem,da ga ne ljubim ampak nisem pa vedela kaj naj mu rečem. Zakomplicirano je.
"Ne vem...Zayn."sem se poskusila izogniti. In hvala bogu me ni več spraševal tega. V miru sva popila kavo nato pa sem mu dala svojo številko in poslovila sva se.Upala sem,da ne bo povedal Liamu,da me je srečal. Kolikor ga poznam bo verjetno kaj zinil,pa čeprav po nesreči.Ampak bilo mi je vseeno. Tako ali tako kmalu odidem od tu.Odšla sem nazaj domov ter se preoblekla. Pojedli smo kosilo,ki ga je skuhala Jessy in bilo je res odlično potem pa smo šli vsak na svoj konec. Mislim,da je bilo vsem malo neprijetno in pazila sta,da nista omenjala Liama a sem tako ali tako ves čas mislila nanj. Ko sem bila v sobi in nekaj gledala na youtubu mi je zazvonil telefon.Pogledala sem na zaslon in izpisalo se je:Alex. Zavzdihnila sem saj nisem vedela ali naj se oglasim ali ne. Verjetno bi ugotovil po glasu,da nekaj ni vredu.In do zdaj me sploh ni poklical,pa sem bila tu že 1teden.Pustila sem telefon,da zvoni. Nekajkrat me je še poklical potem pa je odnehal. Odločila sem se,da ga pokličem zvečer. Večino dneva sem poslušala glasbo in pospravljala po sobi.Če še ne veste,jaz sem tak človek,da ko sem živčna pospravljam,da se pomirim.Ja vem čudaško ampak takšna sem. Zvečer,ko smo pojedli večerjo čeprav nisem bila kaj preveč lačna sem se še stuširala in topla voda mi je res dobro dela. Ko sem legla v posteljo sem vzela telefon in poklicala Alexa. Nekaj časa je zvonilo,ko se je oglasil. Slišala sem,da je zadihan in zdelo se mi je zelo čudno. Je tekel?
"Ja,ljubica?"je zadihano izdavil.
"Hej. Zakaj si tako zadihan?"sem ga začudeno vprašala.
"Oh to...v fitnesu sem bil.Saj veš,da skrbim za svojo postavo."se je živčno zasmejal. Pa kaj mu je?
"Okej...zakaj si me prej klical?Nisem se mogla oglasiti,ker sem bila z Jessy v trgovini."sem se mu zlagala. Nisem mu hotela razlagati,da se mu nisem oglasila zaradi občutka krivde,ker sem mislila o drugem fantu.
"Aha. Klical sem te,ker me je zanimalo kako si. Oprosti,ker te prej nisem poklical,ampak imel sem ogromno dela."se mi je opravičil.
"Saj je okej. In ja zabavam se.Super je in bili smo na..."sem mu začela razlagati, ko sem zaslišala ženski glas.
"Daj no Alex!"se je zadrla.
Kdo je ta ženska?Ali me slučajno vara?!
"Uf...oprosti Iza. Moja sestrična je na obisku. Saj jo poznaš vedno nekaj tečnari."je rekel po nekaj trenutkih tišne.
"Aja,seveda."sem zmedeno rekla. Ta glas niti slučajno ni zvenel kot Elenin.
"No se še kaj slišva. Lepo spi,pikica."mi je hitro rekel.
"Lahko noč in..."sem hotela reči a je že prekinil.Res čudno. Je bila tisto vseeno le Elena?Res je čudno vse skupaj. Ugasnila sem telefon in legla ter počasi potonila v spanec.

~Liam~

Zbudil sem se,ko sem zaslišal,da so se zaprla vhodna vrata. Vstal se in se pretegnil ter odšel v kopalnico. Privoščil sem si prho čeprav že zdavnaj ni bilo več jutro potem pa sem odšel na tako imenovani "zajtrk". Brskal sem po hladilniku,ko sem zagledal Zayna,ki je ravno obešal svojo jakno na obešalnik.
"Kje si pa ti bil?"sem ga vprašal.
"Ah nič.Malo sem šel na sprehod."mi je rekel. Je bil živčen?Gledal sem ga on pa se je nerodno prestopal in hotel oditi v sobo a sem ga ustavil.
"Zakaj si pa tako živčen?"sem ga začudeno vprašal.
"Nisem živčen.Ni nekam mrzlo v tej hiši.Zebe me."je hotel spremeniti temo. Vedel sem da tukaj nekaj hudo smrdi.
"Ni mrzlo,zdaj pa mi povem kaj je."sem ga vprašal. Zdel se mi je zelo sumljiv.
"Če ti pa pravim,da nič ni."je še vedno ponavljal.
"Kje pa je Harry?"me je vprašal.
"Ne vem kje je Harry,vem pa,da nekaj skrivaš. Povem mi. Takoj.Verjemi mi,da se ne boš izmuznil."sem mu strogo dejal.
"Oh. Obljubil sem,da ti ne bom povedal..."se je obotavljal. Zdaj me je že presneto zanimalo kaj je.
"Povej."sem mu strogo rekel.
"Joj si trmast. Srečal sem Izo in šla sva na kavo. Srečen?"me je jezno vprašal. Kaj za vraga?!Z Izo je bil na kavi?!Kar tako je šel z njo na kavo,pa čeprav njegov prijatelj trpi zaradi nje. No saj sem si bil sam kriv,ker sem Danielle vrnil poljub ampak vseeno.
"Kaj za vraga?!Z Izo si bil na kavi?!"sem zavpil.
"Prijatelja sva in tako kot ti je tudi ona moja prijateljica."mi je jezno dejal.
"Ja ampak..."sem mu mislil očitati,a sem pomislil,da ima konec koncev prav. Onadva sta prijatelja že od prej.
"In kaj sta se pogovarjala?"sem ga vprašal.
"Ne!Tega ti pa ne mislim govoriti."je odločno dejal.
"Povej mi kaj je rekla!"sem mu jezno rekel.
"Nisva se pogovarjala o tebi Liam. Na splošno sva se pogovarjala. Kako živi,povedala mi je,da ima službo..."mi je razložil. Bil sem kar malo razočaran. Mislil sem,da mu je morda povedala če še kaj čuti do mene a očitno me je pozabila. Zayn je odšel v sobo jaz pa sem se odločil iti na zrak.Hodil sem po ulicah Los Angelesa potem pa sem šel v kavarno in naročil čaj. Med tem ko sem čakal sem brskal po telefonu,ko sem naletel na sliko Izinega zaročenca. Prebral sem članek in skoraj bi počil od jeze. Kako j lahko tak prasec?!
-------------------------------
Vam je Next všeč?
Kaj mislite kaj je pisalo v članku o Izinem zaročencu?

Nadaljujem?
05. maj 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
1. Zelo mi je všeč.
2. Mogoče to, da jo je njen zaročenec varal?
3. Seveda ( :

Next!
05. maj 2019
neext
06. maj 2019
Hei Nova bralka
Can't wait , Next!!!!! res ful napeto, zanimivo in dobr spisano. Perfeeeect.
Ja, tudi jaz mislim, da je zaročenec nezvest. Boga, pa res nima sreče.
10. maj 2019
Prevaral jo je z neko blondinko,ki ji ni segala niti do gležnjev. Jaz ji tega ne bi nikoli storil.No ja. Saj na nek način sem a zato je bila bolj kriva Danielle. Nisem spal z njo. Bil je le tisti majhen poljub zaradi katerega se je čisto vse spremenilo,zdaj pa bom to poskusil popraviti. To je drugače. Prinesli so mi čaj,plačal sem in ga na hitro popil. Bil sem besen. Vstal sem in se odpravil domov.

~Iza~

&nbsp;Liam se je poročil z Danielle jaz pa sem bila povabljena na poroko.Prišla sem tja in Liama videla zunaj kako se pripravlja,da gre v cerkev. Stekla sem do njega im ga vstavila. Namenil mi je hladen pogled in me hladno vprašal kaj počnem tu. Po licih so mi tekle solze in rotila sem ga naj se ne poroči z njo.
Iza,že zdavnaj se te pozabil...pravzaprav te sploh nikoli nisem ljubil. Danielle je prijaznejša,pametnejša in veliko lepša od tebe. Ne seže ti niti do gležnjev. Njo ljubim kot tebe nisem nikoli. Zdaj pa odidi,ker se hočem pročiti z žensko mojega življenja.Grdo me je pogledal in se napotil proti vratom cerkve. Njegove besede so me tako zelo bolele,da sem hotela umreti. Začela sem jokati in padla sem na kolena. Ni se niti ozrl le stopil je skozi vrata. Glavo sem zakopala v roke in jokala pred vrati cerkve. Slišala sem zvonove in iz cerkve se je zaslišalo veselo vzklikanje in ploskanje. V naslednjem trenutku pa so se vrata odprla in ven sta prišla vsa nasmejana Liam in Danielle. Liam jo je poljubil in oba sta stopila do mene. Prišli so še gosti in me obkrožili. Vsi so se začeli smejati,vključno z Liamom.Slišala sem le smeh in solze so mi lile po licih. <br>
Kar naenkrat sem odprla oči in opazila,da sem v svoji sobi.Bila sem čisto potna in solze so mi tekle po licih.Bile so le sanje,tega mučenja ni bilo. Ni bilo resnično. Šokirana in hkrati olajšana,da so bile samo sanje sem vstala iz postelje in odšla v kopalnico.Privoščila sem si prho potem pa sem se oblekla v sveža oblačila.Odšla sem v kuhinjo in si nalila kozarec vode potem pa prižgala telefon. Malo sem gledala po spletu,ko sem naletela na nek članek. Odprla sem ga in,ko sem zagledala slike mi je kozarec padel iz rok. Nejeverno sem strmela v telefon in solze so se mi nabirale v očeh. V kuhinjo je pridrvela Jessy. <br>
&quot;Iza,kaj je narobe?Kaj se je razbilo?&quot;me je zaskrbljeno vprašala. <br>
&quot;Saj...saj bom pospravila.&quot;sem zmedeno rekla in pričela pobirati črepinje. Sploh nisem nič mislila le gledala sem v telefon. <br>
&quot;Iza,pusti urezala se boš!&quot;je zavpila. <br>
Pobrala sem črepinje in jih hotela vržti v koš a ko sem še enkat pogledala sliko sem močneje stisnila roko in grozno me je zaskelelo.Stresla sem roko. <br>
&quot;Sranje&quot;sem zaklela,ko sem videla krvavo roko. <br>
&quot;Iza!Si okej?Si se zelo urezala. Sem ti rekla,da pusti.&quot;je zavpila Jessy in pritekla do mene.Pogledala je roko in me hitro povlekla do vrat. Spravila me je v avto in speljala. <br>
&quot;Kam me pelješ,Jessy?&quot;sem jo začudeno vprašala. <br>
&quot;K zdravniku!Zelo porezano roko imaš in lahko se ti kaj zastrupi.&quot;mi je rekla. <br>
Zavila sem z očmi a ji nisem uporekala.Mislila sem le na Liama. Kako je lahko to storil?!Ko sva prispeli me je spravila v bolnico kjer mi je zdravnik pobral koščke stekla in roke in mi jo povil.Prekleto je bolelo,ker jo je še razkužil. Kasneje,ko sva prispele domov sva sedle na kavč. <br>
"Kaj je bilo narobe,da si izpustila kozarec" me je vprašala. Poiskala sem telefon in ji pokazala članek. Prebrala ga je in vmes zmajala z glavo.
"Žal mi je Iza...tvoj zaročenec..."
"On sploh ni pomemben!Mislim po eni strani me je prizadelo tudi to saj sem mislila,da me ljubi in zapravila 1 leto z njim. Ampak saj ga tudi jaz nisem ljubila. Prizadelo me je to,da je Liam spet z Danielle. Ponoči sem sanjala...da...se je poročil z njo in..in.."planila sem v jok,Jessy pa me je le objela.Povedala sem ji za sanje in razumela me je. Pospremila me je do sobe,da sem legla. Toliko časa je bila zraven,da sem zaspala. Nasljednje dni sem preždela bolj v sobi. Jacka in Jessy pa je bilo strah,da si bom kaj naredila. A nisem bila tako neumna pa čeprav bi najraje umrla ampak samomor ni način. Alex me je klical in mi lagal,da nima nič z tisto punco. A vedela sem,da laže. Vsak dan,ko me je klical se je zlagal nekaj drugega in še slišala sem glas tiste ženske in tisto gotovo ni bila Elena. Ubistvu mi je bilo vseeno,se mi vsaj ne bo treba poročiti. Večinoma sem ignorirala klice enkrat pa mi je prekipelo in sem mu povedala,da ga ne ljubim in da ga nikoli nisem. Potem me je še parkat poklical a je potem nehal. Roka se mi je že zacelila. Podaljšala sem počitnice v Los Angelesu. Po vsem se nisem hotela vrniti domov. Vsi bi me spraševali kaj je in kako sem...rabila sem mir. Jessy in Jack sta se trudila,da bi me razveselila a jima ni ravno uspevalo. Bil je torek in spet sem bila v sobi in se smilila sama sebi,ko je notri pridrvela Jessy.
"Vstani!Takoj!"je zavpila.
"Zakaj?"sem naveličano rekla.
"Dovolj te imam!Tu v sobi zdiš in ne greš nič ven. Punca vse pa tudi ni ljubezen."mi je ukazovalno rekla. Jaz pa sem zavzdihnila in zavila z očmi.
"Pridi,da te urediva!"me je potegnila iz postelje,da sem skoraj pristala na tleh.
10. maj 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next! To je super!
10. maj 2019
"Urediva...za kaj?"sem ji presenečeno rekla.
"Z Jackom in njegovim prijateljem gremo v klub in ti greš zraven. Njegov prijatelj je zelo prijazen in zagotovo ti bo všeč."
"Ni šans!Nikamor ne grem."sem trmasto odkimala.
"Nisem te vprašala!"se je zasmejala in me posedla na stol pred ogledalom. Vzela je ličila in me pričela ličiti. Vedela sem,da se nima smisla upirati. Nanesla mi je še malo senčila in šminke nato pa me obrnila proti ogledalu. Naličila me je res dobro.Odprla je mojo omaro in začela iskati kaj primernega. Zmajala je z glavo in se odpravila iz sobe,kmalu pa se je vrnila z temno modro obleko in mi jo podala ter me porinila v kopalnico.
"Ne bom oblekla te obleke"sem protestirala.
"Obleci jo če nočeš,da pridem noter in ti jo jaz."se je zasmejala. Zavzdihnila sem in nase navlekla obleko. Poudarila mi je postavo in bila mi je ravno prav. Odprla sem vrata in stopila v sobo. Jessy me je premerila z pogledom ter zadovoljno pokimala ter zaploskala.
"Super ti pristoji,zdaj pa obuj še te čevlje."se je nasmehnila in mi podala črne salonarje,ki so odlično pristajali k oblek. Obula sem jih in vzela sem torbico in telefon potem pa sva se napotili proti Jackovem avtu.Naslanjal se je na avto in ko je zagledal Jessy je kar ostrmel. Imela je oblečeno rdečo obleko in oči so mu skoraj padle iz jamic. Poljubil jo je nato pa smo se odpravili v avto in v klub. Morda pa je res dobro,da se malo sprostim. Liam pa kar naj uživa z Danielle.Jack je parkiral nato pa smo se napotili proti varnostnikom,ki so stali zraven kluba. Očitno so poznali Jacka saj so nas spustili naprej brez vprašanj o polnoletnosti. Takoj,ko sem vstopila sem zavohala vonj po cigaretah in alkoholu.Nekateri,ki so še lahko vsaj stali na nogah so plesali drugi pa so sedeli pri šanku.Ni mi bilo všeč.Hotela sem iti ven a me je Jessy že potegnila za sabo. Držala sem jo za roko,ko smo se prerivali med premikajočimi potnimi telesi.Kar naenkrat pa je Jessy izginila. Pozabila sem držati njeno roko in med naju so se zrinili ljudje. Ozirala sem se,da bi jo videla a je ni bilo nikjer. Hotela sem se obrniti in iti ven a sem se zaletela v neko rjavolasko.
-------------------------------------
Oprostite za <br> in ostale znakce. Prekopiram zgodbo iz beležke na računalniku kamor jo pišem in se potem pojavi tole. Prehitro mi je objavilo in nisem uspela zbrisat vsega,upam,da vam je vseeno všeč.
Kdo mislite,da je rjavolaska?
Kaj se bo zgodilo na zabavi?
Nadaljujem?
10. maj 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
1. Danielle.
2. Mogoče bo srečala Liama.
3. Itak!

Next! (še enkrat )
10. maj 2019
Next
11. maj 2019
neext
11. maj 2019
Hojla!
Tukaj imate nov Next,nisem ga mogla prej objaviti,ker nisem imela veliko časa.
----------------------------------------------
Hotela sem se obrniti in iti ven a sem se zaletela v neko rjavolasko.
"Oh...oprosti nisem te vi..."sem se ji hotela opravičiti,ko sem zagledala njen obraz. Nisem mogla verjeti. Pred mano je stala Danielle.Prasica,ki mi je ukradla fanta.Grdo sem jo pogledala ona pa se mi je le hinavsko nasmehnila.
"Glej,no glej,koga imamo tukaj."se je zasmejala in popačila obraz. Punce za njo pa so se zasmejale. Šele zdaj sem opazila,da ima za seboj grupo svojih kokoši.Bila sem tiho in nisem vedela kaj bi rekla.Ona pa me je le premirila.
"Punce?Veste ona mi je ukradla fanta."se je obrnila k njimi in me grdo pogledala.
"AMPAK sem ga dobila nazaj in ne bo mi ga več ukradla,ker sva zaročena" se je zasmejala. Nisem mogla verjeti,torej se bojo moje nočne more res uresničile. Najraje bi stekla ven a sem okamenela.
"O in veš kaj še?Povabljena si na poroko. Taka mrha kot si ti mi tako ali tako ne more škodovati. Kar pa ne pomeni da te maram. Hočem ti le pokazati,da se da ljubiti,no ja tebe ne."je rekla in se zlobno zasmejala. Prikipelo mi je. Resno!Ona mi ne bo govorila mrha in se mi smejala v obraz,ona že ne!Grdo sem jo pogledala ona pa se je smejala s prijateljicami.
"Kaj je?Se boš jokala?"je rekla z popačenim glasom in se zopet zasmejala s svojimi kokošmi.
"Ne ne bom se. Se boš pa ti potem."Sem rekla in dvignila roko ter jo klofnila. Očitno kar močno saj se ji je ulila kri iz nosa. Prestrašeno je zavpila in začela jokati.
"To mi boš še plačala!"je zavpila in se pobrala ven z svojimi kokošmi vred. Bila sem razjarjena. Nisem se ozirala na druge,ki so me začudeno gledali. Prerinila sem se do bara in sedla. Moje srce se je zdrobilo v koščke...ponovno. In to le zaradi njega. Kako sem si želela,da bi bila še vedno skupaj.Bilo bi popolno.
'Kaj boš pila,lepotička?"me je iz razmišljanja prebudil natakar za pultom in se mi nasmehnil.
"Vodko,prosim."sem mu naročila. Pokimal je in mi natočil. Spila sem in natočil mi je ponovno.Poskusila bom pozabiti na Liama. Napila se bom in uživala. Pila sem kozarček za kozarčkom,a ni
19. maj 2019
ostalo le pri vodki. Jacka in Jessy ni bilo nikjer in če bi vedela kaj počnem bi me gotovo ustavila,a ker nista prišla sem lahko počela kar sem hotela. Na rami sem začutila roko in se obrnila. Za menoj je stal blondinec mojih let. Nasmehnil se mi je in nasmeh sem mu vrnila. Bila sem že malo pijana,čisto malo.
"Kaj takšna lepotička počne tukaj sama?"me je vprašal in mi pomežiknil. Skomignila sem z rameni in se zasmejala. Če ne bi imela že toliko alkohola v sebi bi ga odgnala proč a tega nisem storila.
"Te lahko prosim za ples?Da ne boš sama tukaj."mi je pomežiknil. Zasmejala sem se in pokimala.
"Seveda,lahko."sem se zasmejala. Potegnil me je za roko. In šla sva plesat. Blondinec je izgledal kar dobro. Morda pa še bo kaj iz tega. Plesala sva in se pogovarjala.Mimo je prišel natakar z alkoholom na pladnju,takoj sem ga vzela in ga spila. Blondinec se mi je približal in me prijel za boke ter me potegnil k sebi a sem se umaknila. Šla sva nazaj do bara in naročil mi je vodko.Pila sva in se smejala ter pogovarjala. Jessy bi me gotovo ubila,a bilo mi je vseeno.Kar dobro se me je že prijelo in malo se mi je že vrtelo. Blondinec me je zgrabil za roko in me spet peljal na plešišče. Plesala sva v ritmu glasbe in vedno bolj se mi je približeval potem pa me je poljubil na ustnice. Če bi bila trezna bi ga odrinila tako pa nisem. Poljubljala sva se tam in hotel me je nekam peljati,ko sem začutila roko na svoji rami,ki me je ustavila. Obrnila sem se okoli in zagledala...Liama?

~Liam~

Ko sem prišel domov sem tako zaloputnil z vrati,da so takoj vsi pritekli v pritličje. Začudeno so me gledali a jim nisem imel časa pojasnjevati,šel sem v svojo sobo in začel iskati. Mogel sem najti Daniellino številko. To mi bo še plačala,kaj če je Iza to videla?!No ja saj ji verjetno ni mar zato ampak morda pa še vseeno nekaj čuti do mene?Koga pa slepiš Liam?Zaročila se je,z razlogom!Sem si ponavljal ampak nekako nisem verjel temu ali pa nisem mogel verjeti. Obljubila sva si,da bova skupaj za vedno potem pa se je vse podrlo zaradi Danielle in zato moram najti njeno prekleto telefonsko številko. Zagledal sem list na dnu predala in ga v upanju,da je pravi potegnil na plano. Obrnil sem ga in zagledal znane številke.Vzel sem telefon in utipkal njeno številko. Nekaj časa je zvonilo in mislil sem že prekiniti.
"Ja,prosim?"je rekla.
"Kaj za vraga se greš Danielle?!"sem skoraj zavpil v telefon.
"Li..Liam?Kaj je narobe?"me je vprašala z narejenim nedolžnim glasom.
"Ne ti meni kaj je!Zakaj si objavila najno staro sliko na socialna omrežja?!"sem zavpil.
"Pomiri se!Liam prosim daj mi še eno priložnost!Ljubim te Liam in..."me je pričela rotiti,ampak se ji nisem pustil. Uničila mi je življenje.
"Se ti je zmešalo?!Zakaj si napisala,da sva spet skupaj?!"sem jezno zavpil v telefon.
"Ker si to želim!In tudi ti si,pozabi že enkrat tisto zmešanko!"mi je zavpila in se delala, da joka.
"Ti,si kriva,da sva šla narazen. Zdaj pa boš takoj povedala kje si in vpričo mene zbrisala sliko in povedala kako je v resnici. Jasno?!"totalno mi je prikipelo.
"Ampak Liam,jaz.."je začela spet isto pesem in imel sem je dovolj. Prikipelo mi je.
"Če takoj ne poveš kje si te bom za lase privlekel do sem!"sem ji jezno zavpil. Nisem si bil več podoben. Sam sebe nisem več prepoznal.
"Prav!Ampak dobila te bom nazaj!V klubu kjer smo včasih zahajali sem."mi je osorno odvrnila nato pa prekinila. Pograbil sem jakno in odprl vrata. Očitno sem imel poslušalce saj so Niall,Harry,Zayn in Louis padli v sobo,ponavadi bi se smejal tokrat pa sem le zavzdihnil in odšel v avto. Ko sem prišel do kluba,sem se spomnila,da se z Danielle nisva zmenila kje se dobiva in glasno sem zaklel,ker jo bom mogel iskati po celem klubu.A ni bilo potrebe saj sem jo kmalu zagledal kako je jezna prikorakala iz kluba iz nosu pa ji je lila kri. Za njo so hodile njene kokoši.Šel sem do nje in jo presenečeno pogledal.A po resnici povedano me ni niti brigalo.
"Kar koli že je s tabo...vzemi telefon in zbriši sliko ter napiši,da ni res,da sva spet skupaj."
"Ampak..Liam ali ne vidiš v kakšnem stanju sem zaradi te tvoje.."mi je začela govoriti neumnosti a se mi ni dalo poslušati še nje in njenih treparij
"Naredi, kar sem ti rekel in ne zanima me kaj je bilo."sem ji naveličano rekel in zavil z očmi.
"Prav,ampak samo zato..."je spet začela.A sem ji namenil grd pogled,da je takoj utihnila. Vzela je telefon in izbrisala sliko ter napisala vsem,da je bila pomota. Sicer to niti slučajno ni bila pomota ampak vsaj ne bodo mislili,da imam kaj z njo.
"Tako ali tako pa tvoja kokoš že ve.Pa lepo se imej."mi je jezno zavpila preden je odšla. Zmedeno sem gledal in ni mi bilo jasno kako je Iza izvedela. Zagotovo me zdaj še bolj sovraži. Domov se mi ni dalo hoditi saj bi me fantje izpraševali in do tega mi res ni bilo. Hotel sem za sekundo pozabiti na to sranje zato sem se napotil v klub.
-------------------------------------
Oprostite,ker je zgodbica kar v dveh delih. Računalnik mi nekaj šteka.
Se bosta Liam in Iza srečala?
Kaj bo s tistim blondincem?
Nadaljujem?
19. maj 2019
neeext
19. maj 2019
Next Jp, srečala se bota. Liam se bo znebil blondinca, a kaj ko ga ona ne bo hotela niti videti ... I think. Mogoče ga bo nadrla pred vsemi ...

V vsakem primeru komaj čakam nadaljevanje
19. maj 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Se strinjam z angel123.

Next!
19. maj 2019
Noter je grozno smrdelo po cigaretih in alkoholu.Šel sem do bara in naročil eno pivo. Nekaj časa sem sedel tam in gledal okoli,ko sem od presenečenja skoraj padel po tleh. Zagledal sem NJO.Mojo Izo. Plesala je z nekim blondincem in verjetno je,kar veliko spila saj nikoli ni plesala...tako divje če je bila trezna. Takrat pa sem videl,da jo je tisti fant poleg nje poljubil,in ni se upirala!Je nora?!Poljublja se z neznancem?!Kaj se je zgodilo z njo?!Nisem bil ljubosumen,le...ne more se poljubljat kar z nekom!Šel sem do nje in jo prijel za ramo. Obrnila se je in se malo spotaknila.Mislil sem,da bo jezna ampak se je,ko me je videla le zasmejala.
"Veš,to pa je moj bivši,kajne Liam?"se je zasmejala in blondinec poleg nje je bil čisto zmeden.
"Iza,pijana si."sem zavzdihnil.
"Ne nisem. Spila sem samo malo. Še manj kot toliko."je rekla in mi pokazala s kazalcem in palcem koliko je spila ter se zasmejala.
"Domov moraš Iza."sem ji rekel. Ona pa je odkimala kot otrok in objela blondinca.
"Čisto okej mi je tukaj."se je zasmejala. Ne morem verjeti,da objema fanta,ki ga niti ne pozna. Zvlekel sem jo stran in do vrat kluba ter ven na hladen zrak.
"Hej!Mislila sem ga vprašat za številko."se je pritožila.Zavil sem z očmi in jo poskusil odvleči do avta.
"Kaj počneš?Ne grem s tabo v avto!Pusti me,sama znam poskrbeti zase."se je upirala. Iztrgala se mi je iz prijema in hotela iti po pločniku naprej a je padla. In namesto,da bi se jezila se je začela smejati.Zavzdihnil sem ter šel do nje. Dvignil sem jo v naročje in jo nesel do avta.Upirala se je.
"Liam,nehaj!Kaj počneš!"je zavpila. Posedel sem jo na zadnje sedeže in sedel za volan ter speljal. Nisem vedel ali je prišla sama ali s kakšnimi prijatelji.
"Si šla sama v klub?"sem jo vprašal. Odkimala je in se zasmejala."Z Jackom in Jessy sem šla,ampak sta potem,kar izginila."mi je razložila.
"To pa sta res prava prijatelja."sem rekel sarkastično. Pustila sta jo kar samo!
"Hej!Ne govori tako o mojih prijateljih!"se je razjezila.
"Pustila sta te samo Iza in poglej se zdaj."sem zavzdihnil.
"Aja?Tudi ti si me pustil samo in veš kako mi je bilo takrat?!"je jezno zavpila. Ne vem ali je bil to alkohol ali pa je tokrat govorila trezno. A vsakem primeru je imela nekako prav,čeprav sem jo imel rad se nisem dovolj potrudil,da bi jo našel. Pripeljal sem naju do mojega stanovanja. Zazrla se je skozi okno in odkimavala.
"Liam,kam si me pripeljal?!"se je začela smejati.Ja bila je še vedno pod vplivom alkohola drugače bi verjetno pobegnila proč. Pomagal sem ji iz avta in odklenil vrata stanovanja,to je bilo moje staro stanovanje v katerem sem živel še preden je nastal One direction,zato so bile po pohištvu rjuhe. Pomagal sem ji po stopnicah in jo pospemil v mojo bivšo spalnico. Odgrnil sem odejo in naročil Izi naj se uleže. Ko se je ulegla me je opazovala.
"Zdaj grem jaz v drugo sobo tu zraven,ti pa zaspi,prav?"sem se nasmehnil in hotel zapustiti sobo a me je ustavila.
"Liam?Ne odidi,prosim."mi je zaspano rekla. Bil sem presenečen.
"Ampak...kje pa naj spim?"sem jo vprašal. Nisem vedel ali je prav,da spim zraven nje. Bila je pijana in verjetno ni vedela kaj govori.
"Zraven mene.Ne skrbi nič ne bo narobe."se je zaspano nasmehnila. Bila je tako ljubka. Najraje bi jo poljubil a sem se zadržal. Tega nisem smel.
"Prav."sem rekel in šel na drug konec postelje. Hotel sem jo objeti a sem jo spoštoval in sem ostal na svojem delu postelje,z objemom bi verjetno vse še poslabšal. Nekaj časa sva tako ležala v temi ko sem zaslišal,da se je obrnila.Nisem je videl lahko pa sem slišal njeno dihanje.
"Liam?"se je oglasila. Obrnil sem se v njeno stran in vedel sem,da je obrnjena proti meni. "Ja?"sem šepnil.
"Zebe me."je tiho zamrmrala. V hiši ni bilo ravno toplo saj ni bili ogrevanja in pokrita sva bila le z rjuho.
"Pridi k meni."sem sem ji rekel. Nisem vedel ali delam prav a druge možnosti nisem imel,saj je bilo res mrzlo. Nekaj časa se je obotavljala potem pa sem začutil njeno toplo telo ob sebi. Nasmehnil sem se in jo objel.
"Nikoli več me ne zapusti Liam."mi je rekla tiho in roteče.To pomeni,da me je še vedno imela rada?
"Ne bom te Iza."sem ji šepnil nato pa zaspal.
---------------------------------------
Sorry,ker ste morali tako dolgo čakati na Next. Ni bilo na navdiha. Upam,da se vam še vedno ds brati to zgodbico.
Nadaljujem?
Kaj se bo zgodilo?
Kaj bo zdaj med Izo in Liamom?
15. junij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg