rees vlk nextu *__* huala vaam !

************************************************************************+
nato je k meni prišla amm,ki je bila polna navdušenja. vsdla se je na posteljo zraven meene in mi govorial kaj se je zgodilo. tudi pri njej je bil jack. razložoile sma si čisto vsako podrobnost .bile sma res zlato vesele.in skupaj sma objemale vzglavnike in se smejale.potem čez čas pa je v sobo prišla mama,ki je v rokah dr
žala velike vreče. začela je govooriti, da nama to pošilja teta,ki je modna keratorka. bille sma rees vesele, takoj sma začele brskati po vrečah. mama je nato rekla da naj se hitro oredima ,ker boma hmalo šle. amm je svoja oblačila v hipu oblekla,ampak jaas sem še kar brskala in nisem ničesar našla. amm mi je predlagala črno obleko z pentljico ,ampak sem našla potem nekaj čisto drugega, oblekco z nakitom

res popolno se mi je podala, in ko sem si uredila pričesko in se namazala z make upom,ki ga, na novo ,imava z amm res polno *_* nekako sem delala počasi,da bi malo pozabila na sramežljivost in da bi se malo sprostila. amm je nato odhitela ... js pa sem se še zdaj gledala v ogledalo, če pa hočem biiti lepa za ryana. potem sm šla ven... vzunaj me je taxi odpeljal,. končno sem istopila in vzunaj se je že slišala glazba. vstopila sme noter in bilo je res veliko ljudi. začela sem hoditi med množico in iskala primeren prostor kjer bi sedela in poslušala ryana. vsedla sem se na rob odra,kjer sem se malo poigravala z kablom za mikrofo. zarad moje nerodnosti so se mikrofoni ogasnili in vsi so pogled obrnili name. bilo me je rees sram, zato sem se skrila za zvočniki.potem pa na hitro oredila mikrofone, vsi so naprej pleasli in ryanov bend je igral naprej. oohh...nabrž sem se zdaj totalno osramotila,pred ryanom. bilo me ej strah.. resnično strah pred vso to množico ,srce mi je bilo. ko pa je do mene prišel ryan, so moje noge bile šibke, skoraj bi padla na tla in se stopila ob njegovem pogledu,ampak me je ogovoril. ''haaai '' je rekel in svojo kapo dal dol,kot v starih časih,ko so se tako tudi pozdravljali.

nasmehnila sm se.''haha,zakj pa to ,z kapo ? '' sem vprašala,''kr tko,mogoče za zabavo '' je veselo rekel in prišel malo bliže k meni. '' eem ,oporosti za tisto prej,res sem neroda,nabrž sem se totalno osramotila pred vsemi tvojimi prijateljimi in...tabo '' sem žalostno rekla, '' nisii se,prprosto ti se ne znaš osramotit , to je nekja kar so lahko zgodi tudi meni,na odru. '' je rekel ,jas pa sem se sramežljivo nasmehnila.'' aiia,zakaj nisi na ordu ? '' sme vprašala,'' sej igrajo fantje, jas si morm vzeti premor,za moj glas in ..tebe ! '' je veselo rekel, js pa sem skoraj padla na tla. začela sma se še malo pogovarjati,ko pa so ryana poklicali na oder,sem ostala sama. spet se je slišal ryanov lep glas ob petju. bilo je ress lepo... ob zadnji pesmi , je ryan imel težave, nonstop se je brisal in pil vodo. njegov bonbnar in osatli so šli iz odra,on pa je v roke vzel svojo lepo črno kitaro....

še preden je začel peti,je pred mikrofonom rekel '' okj, na to se že pripravljam res doglo časa,čeprav imam velik strah, bi rad povedal to vsem vaam, ta pesem gre ,k moji prijateljici megg, no nekako ne prijateljca,samo rad bi ji v tej pesmi izdal stvek ,ki ji ga že dolgo želim povedati...'''
ospupla sem, nisme vedle akja naj rečem.samo začela sme ga poslušati ,ko ej začel peti... peel je v ljuberzni in vse.. tako lepo, njprej nisem vedela kaj mi namerava povedati,ampakk na koncu je vsem izdaal' ,''no ,megg...'' luči so zasvetile name ,'' em, že dolgo sem zaljubljen vate,ampak nisem imel poguma da bi ti to dokazal ! '' je sramežljivo in počasi izgorvoril, meni so se zasvetile učke od ljubezni,nisem vedela kaj naj naredim, se ugreznem, ali kaj ? potem je ryan ,skočil iz odra ,k meni. stala sma na sredini množice. ... gledal me je v oči,jas pa njega. bila sma čisto tiha, vsi pa so bulili v naju. ko sma bila žečisto blizu,se mi je ryan prebližav še bliže.... na hitro je njegova usta naslonil na moja..., bilo je res na hitro,ampak ko sem ga nazaaj poljubilaa.. resnično poljubila...je bilo vse čarobno.,manjkalo je da bi še zletela v zrak...

,poljub je bil nežen in romantičen. ampaak... med nama se niso čutile isrice.. skupaaj sma stekla veen na sredino trevnikaa,čisto dol ,kjer ni bilo več ljudi. taam sma se skupakj spraševala,zakaj ni med nama ni bilo ničč! čeprav je bil poljub res lep,nisma bila totalno zaljubljena. počasi me je prijel za roke,in rekel'' veeš, nekaj ti moram povedati še,ampak naj bo srivnost ! '', je rekle,'' jaas tudi ! '' sem na hitro vzkliknila.''noo, čudno se bo slišaalo... ampaak..'' je rekle ins e prekinil,v tistem hpu pa sma oba dva na enkrat reklaa '' čarobno magijo imaam !!! '' sma vzkliknila,potiho, in e oba dva čudilaa ! spraševala sma se in se gledala začudeno. poteem se nama je prešinilo, daa zato morda ni deloval poljub, le zakaj se nama mora to dogajati ? rees ,z ryanom sa bil ačist osupla,kot da se nama je prekinil čas v življenjune gre ! ''' em ,mislim da vem zakaj ne gre ,to med nama '' sem rekla,'' jaa ,zaradi magije..ampak msiliš da bi se dalo to preprečiti?? '' je vprašal,'' msilim da, neekje sem že brala o teeem.'' sem rekla,''ahha,misliš da bo to med nama potem delovalo ?? '' je še enkrat vprašal,'' nee veem, misliš da sma potem resnično zaljubljena v drug drugega ?? '' sem žalostno vprašala,'' ohh, ne veem, ja se že dolgo v tebe,ampaak ne vem če je to med nama res resnično...'' je rekel,'' mislim da je potem boljše ,..da sma za nekaj časa še ..samo prijatelja '' seem počasi rekla,on pa je pokimal. vmislih sma se poljubila,ampak v resnici sma se le objela,kot prijetlja. bilo je žalostno.'' no,boljše da grem,'' sme na hitro rekla in stekla dol po bregu,zraven sem močno jokala. videla sme da je ryan tekel za mano,ampak potem ko sm že vstopila v taxi, sm se odpeljala,ryan pa je stal na robu ceste, in nekako jokal ! bil je res žalosteen ! ohh.. zakaj med nama ? med potjo sem gledala iz okna,in jokala. ko sem vstopila k nam, so že vsi spali. ko sme potiho stekla v sobo,sem se zvila v klopčič na postelji ,čista razmazana, potrta, in objokana. jokala sme in jokala...celo noč,samo upaam da se do vse lepo končalo ,in da boma z ryanom našla rešitev .. ♥

*******************************************************************************************************+

okjj,ta neext,je eden izmde najbolšjših ,vsaaj mislim -.-,hihi ♥ noo,
hope you like it ! c:
p.s . sory za pisne napake ....
08. september 2012
u40823
u40823
next!!!!!!!!!
08. september 2012
u70569
u70569
next!
08. september 2012
next
08. september 2012
next
08. september 2012
u95766
u95766
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. september 2012
u89913
u89913
šupeeeeeeeer! itak ti tko dobr pišeš...
08. september 2012
next!!! < 3333333333333
08. september 2012
u104419
u104419
next ;*
08. september 2012
u89913
u89913
haaai punce, začela sem pisat še eno zgodbo: http://www.igre123.com/forum/tema/simple-plan/41662/ jo pliss berete? bom full hvaležna...
08. september 2012
next
08. september 2012
u89913
u89913
nextiš danes zvečer od mene
08. september 2012
u106333
u106333
next
08. september 2012
Neext.!!
08. september 2012
u105767
u105767
next
08. september 2012
u89913
u89913
okeeey punce, ker pišem še eno zgodbico sem napisala nextt tam zdej, Ju3 pa next na tej zgodbici. Huala vam za nexte ress. :3
08. september 2012
u74711
u74711
next
08. september 2012
u89913
u89913
že pišem... moje pikice že pišemmm... ♥
09. september 2012
u89913
u89913
nadaljujem:
Zjutraj me je zbudila meg, ki je jokala v moji sobi na ves glas. "Kaj je meg? Je kaj narobe z Ryanom?" sem jo poskusila iz mirnega vprašati. "ne, on..... On ima magijo. Ne moreva biti par..." " Kaj ress? On ima magijo, kot sva slutile?" sem zrla v njene objokane oči. "Zdaj se je to razvilo v popolno resnico. Mislile sva, da je to samo naključje, zdaj pa je to nanananaključje." je meg padla v večji jok. Bila sem tiho. "Ampak, kaj misliš, da jo ima tudi Jack?" "On, on mislim, da imaš srečo..." "Zakaj imam srečo? Mogoče jo ima..." "Pusti zdaj to, rada bi se umirala. Ampak, se ne morem!" je jokala Meg. Poiskala sem po najini škatlici z nakitom in ven izvlekla verižici, ki sta padli iz knjige. Eno sem dala meg. Verižici sva stisnile v pesti in se prijele za roke. Kar naenkrat pa...

v bleščicah sta se pojavili podobi moškega in ženske, ki sta se poljublajala. Z meg sva v to verjele, kot, da naša ljubezen se ne bi prekinila. Gledale sva. Ženska je imela verižico, kot sta najini. Takrat pa je v sobo stopila mami. Hitro sva pokrile bleščice in nazaj sta se pojavili verižici. "Punci, emmm pojditta prossim na zajtrk. Pospravila bom posteljo." "Okeeeeey mami." je dejala Meg. Po poti do jedilnice sva se pogovarjali kako je to mogoče. Pri mizi je že sedel James. Na svojem nintendu 3Ds je igral super mario. Ress je otročji. Takrat je prišla še mami. Pojedli smo zajtrk. "Jutri bomo imeli takšno spoznavno kosilo na naši terasi.2 "Supeeeer!" "a pride tudi teta Zara?" "Ja punci vsi pridedjo. Danes pa... Lahko gresta malo k ham... Ryanu in jacku. hihi" "Sej, sej bova šle." Nato sem se šla stuširat in umit. Prvič sem se kopala v kadi! Vste kaj je to! Nato sem si oblekla to:

meg pa podobno s srajčko in to. Ura je bila pol 12 in odpešačili sva do Ryana, saj je bil Jack pri Ryanu. Joj kako lepo ima Ryan urejeno, se vidi, da je magičen. "Haaaai!" Sva pozdravile, ko sva se ozrle naokoli. Najprej je pritekel Ryanov pes nato pa še fanta, ki sta bila sama doma. "Oyla punci!" je rekel Jack. Nato smo odšli v sobo. Gledale sva skozi okno in se ozirale na najino prejšnjo sobo. Takrat pa sva se spomnile na knjigo. "Knjiga!" sva si se zadrle v obraz. Fanta sta izpod pojštra izvlekla knjigo, ki je bila ista kot najina. "Kaaaaaj?" je rekla meg. "Vidva imata knjigo?!" sem zrla v knjigo. "Od takrat veva." "Torej sta oba magična?" je rekla meg. "Jaaaa in to pravkar hočeva razkriti." je dejal Jack. "Midve tudi!" sva se spogledale. Takrat smo začeli brskati po knjigi. Sklenili smo zaenkrat še samo prijateljstvo. Takrat pa sva z Meg njima pokazale čarovnijo, ki sva jo izvedle zjutraj. Tokrat sta se prikazala dva para, ki sta s sklenjenimi rokami hodila po poti. Takrat sta pa onadva pokazala magijo in to z zapestnicami. Pojavile se je ista podoba. "Dej no, nehajmo čarati. Smo nori ali kaj?" smo se nato vsi hihitali. Pozabili smo na vse, saj nam je to bila beda. Odšli smo v bližnjo pizzerijo in pojedli pizzo nato pa smo šli jaz in Jack posebaj in meg ter Ryan posebej.Z jackom sva se pogovarjala, če sva naj par in kako se naj izkaževa.Odšla sva na breg, kjer mi je Jack pokazal hiško, ki jo imata z Ryanom že iiz otroštva. V bistvu sta onadva bratranca. Hišico njima je naredil dedek. Odpočila sem se v mreži, ki je visela sredi koče, Jack pa je medtem pripravil coca colo z limono. Pisedel je k meni na mrežo. In me prijel za roko. Približevala sva se in takrat nisem več čutila prijetelstva, temveč nekaj več. To je bil prvi

poljub. Nisem vedela kaj reči. "Amm, jaz bi bil tvoj..." "Fant?" "Ja, tako pač..." Nekaj časa sva še uživala v tisti hiški, nato pa sva odšla vsak domov. Za mano je prišla tudi meg. Rekla je,da ona nemore biti več prijateljica z njim, more biti nekaj več. Zvečer sva z Jamesom gledale komedijo, ki naju je tako razveselila. Še mami se je smejala. Na koncu smo bili vsi srečnin in smo zaspali kot majhni medvedki.

Nextt?
09. september 2012
u89913
u89913
upsi prva slika:

09. september 2012
next
09. september 2012
suuuuuuuuuuuuuuuuuuper , okjj no js nextam mogoče popoldne ,al pa ne vem kdaj ko grem nekam... ♥
09. september 2012
next!!!
09. september 2012
u70569
u70569
next
09. september 2012
u99504
u99504
next
09. september 2012
u89913