neeeeext!
18. julij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeext
19. julij 2013
neeeeeeext *-*
19. julij 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeeext
19. julij 2013
Evo me punce jst sm doma in v prihodnjih dneh dobite next.... Samo, da se jaz malo vnesem s prevajanjem
29. julij 2013
can't wait (:
29. julij 2013
Nextt
29. julij 2013
Evo pa je tukaj en mal krajši next! Verjetno dobite zvečer še enega. Aja pa mogoče je kej čudno preveden, ker morm spet mal v formo pridt

Look After You

4. Poglavje

"Je Harry že buden?" Sem vprašala nikogar določenega, ko sem se usedla Zaynu v naročje.

"Ne mislim, da še ni." Je odgovoril Liam in naredil požirek čaja.

Kar naenkrat mi je na pamet padla ideja. "Imate vi fantje tukaj bazen?" Sem se zlobno nasmehnila.

"Na koncu hodnika je notranji." Je rekel Lou z zmedenim pogledom.

"Fantje oblecite si svoje kopalke." Sem se zasmejala in stekla v sobo. Odprla sem vrata v svojo 'walk in closet'. Odšla do kota z bikini kopalkami. Slekla sem svoje oblačila in si nataknila črne bikinke. Oblekla sem rdečo majico na naramnice na kateri z belo barvo piše Coca Cola. Pograbila sem svoje ekstremno kratke hlače in si jih oblekla. Čeprav je jesen je v stavbi vroče zato je vseeno. Svoje dolge, kodraste lase sem pustila na miru ni pomembno kakšni so.

Odskakljala sem iz sobe in fantje -brez Harrya- so bili tam.

"Louis mi lahko prineseš brisačo? Se dobimo tam." Sem se zahihitala.

"Kaj boš naredila ubogemu Harryu?" Je Louis zmajal z glavo, vendar se je vseeno nasmehnil.

"To jaz vem vi pa morate ugotoviti." Sem se zasmejala in odskakljala v Harryevo sobo.

Prižgala sem luč in odšla do njegove postelje. Awww iz gleda tako luškano! Prižet je k svojo blazini, ovit v odeje na obrazu pa im prikupen izraz.

Oprosti Harryboo. Smejala sem se, ko sem skakala po njegovi postelji.

"Zbudi se!" Sem se drla, ko sem skakala gor in dol.

Nobenega odgovora.

"Zbudi se! Zbudi se! Zbudi se!"

Nobenega odziva.

"Harold! Harry! Harriet!" Sem se smejala.

"Utihni otrok." Je zagodrnjal in zgrabil mojo nogo, zaradi tega sem se zrušila na vrh njega.

"Ugh." Je zagodrnjal, ko sem pristala na njemu.

"To je rekla tudi ona." Sem se histerično smejala.

"Pojdi straaan." Se je hripavo zasmejal. Wow to je pa vroče.

Kaj? Punca sem!

"Harold pridi." Sem zakričala in ga porinila.
Spet se ni odzval.
»Harryyyy!« sem potarnala in začela spet skakati po postelji.
Tokrat me je zgrabil za nogo in me vrgel čez svojo ramo, kot takrat, ko me je 'ugrabil' iz mojega 'doma'.
»Deja vu.« sem zamrmrala.
Harry je pričel hoditi ven iz sobe.
»Harold. Harry. Harrrrry.« sem potarnala. »Daj me dol!«
»Nah.« je zagodrnjal in odšel iz sobe navzdol po hodniku. Odprl je vrata in vonj klora je napolnil moj nos.
»Ne.« sem zašepetala kaj bo naredil Harry. »DAJ ME DOL HARRY!«
»Nop.« se je zasmejal.
Slišala sem oddaljen smeh fantov.
»Lahko vsaj slečem majico in hlače? Nočem, da se zmočijo!«
Položil me je na tla in ta čas sem izkoristila za to, da sem stekla stran, ob enem pa sem iz sebe povlekla majico in hlače. Vrgla sem jih v smeri fantov in še naprej tekla.
Pametno bi bilo, da nebi tekla. Glede na to, da je bilo mokro in drseče.
Ustavila sem se ampak me je nekdo zbil na tla. Slišala in čutila sem pok v mojem kolenu preden sem z velik pljuskom padla v vodo. Nisem imela časa, da bi zajela zrak, plavati pa tudi nisem mogla saj je bila bolečina v moji nogi enostavna prevelika.
Začela sem mahati z rokami in upala, da bo pomagala ampak ni bilo nič bolje, saj sem kmalu zdrsnila v črnino.
*Harry's POV*
»Lahko vsaj slečem majico in hlače? Nočem, da se zmočijo!« je zatarnala Sam.
To je imelo smisel. Postavil sem jo na tla, ona pa je stekla stran in zraven iz sebe vlekla oblačila.
Damn kako ima lepo postavo. Skoncentriraj se Harry. Prav. Začel sem teči za njo.
»Harry!« obrnil sem glavo vendar še vedno tekel. »Pazi, drs-.«
Preden bi Liam lahko dokončal svoj stavek sem se zaletel v Sam. Nekaj je počilo v njenem kolenu. Shit. To ne more biti dobro!
Z pljuskom je padla v bazen. Pričakoval sem, da bo priplavala na površje in se drla name vendar ni.
»HARRY EDWARD!« je zavpil Louis; stekel je k robu bazena.
»Kaj si storil!« Louisova glava se je hitro dvignila in prijel se je za lase in se začel vleči.
Zayn je strgal svojo majico in skočil za njo. Wow očitno jo ima zelo rad glede na to, da ni ravno ljubitelj vode. Prišel je na površje; v rokah je držal nezavestno Sam. sklonil sem se in prijel njeno majhno in ranljivo telo. Liam je zgrabil Zayna za roko in mu pomagal iz bazena. Sam sem položil na mrzle ploščice.
»Zbudi se ljubica.« sem zašepetal, njene mokre lase se umaknil iz bledega obraza.
»Zares je bleda.« sem zamrmral in prijel njeno roko.
»Hvala, kapitan očitni!« je sarkastično vzkliknil Louis.
No.
»Louis nehaj biti jezen, ker s tem ne bomo nič rešili.« je zamomljal Niall in se sklonil. Zayn je iz gledal še posebno zaskrbljeno. On in sam sta se v zadnjem času zares zbližala. Sklonil se je in jo poljubil na čelo. »Daj no ljubica zbudi se.« je zašepetal in zgrabil njeno prosto roko.

1. Mislite, da se bo Sam zbudila?
31. julij 2013
1. Ja sam ne takoj
neeeeeeeext
31. julij 2013
1. Jaaaaaa.Pač fantje jo bodo nesli v sobo in ko se bo zbudila jih bo mau zajebavala.

Neeeeeeeeeeext!
31. julij 2013
next
31. julij 2013
u117133
u117133
jaaa no upam da bo :c
neeeeeeeeeeeext
31. julij 2013
u125108
u125108
Ja, sam mogoče res ne takoj zdaj
Neeeeeeeeeeeeext!!!
31. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. julij 2013
jaa

neext
31. julij 2013
neeeeeeeeeeext!!
31. julij 2013
Sam je začela močno kašljati. Liam jo je previdno posedel medtem, ko je kašljala. Njene oči so se odprle in pogledale direktno vame. »Bolje, da spiš z odprtim enim očesom, koderček.«
Široko sem se nasmehnil. »Bom poskušal.«
Zahihitala se je in poskušala vstati. »Koleno me boli.«
»Verjamem, da. Samo poskušaj čim manj pritiskati nanj.« je rekel Liam.
Pokimala je in odšla do svojih oblačil. »Jaz grem pod tuš.« odkorakala je ven iz sobe.
»Kaj je bilo to?« je vprašal Niall in se obrnil k Zaynu, ki je bil izgubljen v mislih.
»Kaaj?« je rekel Zayn in se posvetil Niallu.
»Ti sovražiš vodo?«
Skomignil je in odšel.
»Samo pojdimo.« je rekel Liam in sledil Zaynu.
*Sam's POV*
Po prijetnem tušu sem si oblekla črne pajkice in siv top na katerem je z rdečo pisalo 'AWKWARD'.
Hitro sem nanesla eye-linear in maskaro, lase pa sem si zravnala.
Odšla sem v dnevno sobo in se usedla Zaynu v naročje. Wow to se velikokrat dogaja.
»Pozdravljen.« sem se zasmejala njegovemu izrazu.
»Je v mojem naročju prijetno ali nekaj?« je vprašal in zmajal z glavo na njegovih popolnih ustnicah pa je igral majhen nasmešek. Damn kako iz gledajo te ustnice dobro. Čakaj… ne. Samo ne.
»Oh seveda je.« sem se zasmejala in se pretegnila ter noge položila na Harrya.
»Ugh, dolgčas mi je!« sem potarnala in s tem pretrgala tišino. »Vse kar počnemo je, da sedimo tu in gledamo TV.«
»Kaj bi rada počela?« je vprašal Liam.
»ZABAVIŠČNI PARK!« sem zakričala in začela skakati gor in dol.
»Ow. Pomiri se mala.« je zamomljal Zayn.
»Nisem majhna! Ja sem 2 leti mlajša kot ti?! Plus čez en teden bom 17!« sem rekla.
»Ura je že dve popoldne kaj, če bi šli v zabaviščni park jutri, da bomo tam cel dan.« je predlagal Louis.
»Poglej Louisa, ki uporablja svoje možgane.« sem rekla presenečeno a igrivo.
»Trudim se, trudim.« je zraven igral Louis.
Zaynovo roko sem vzela v svojo, da bi se lahko igrala z njegovimi prsti, ko je kar naenkrat preskočila iskra. Počutila sem se kot, da mi je elektrika stekla po roki navzgor in hitro sem jo spustila. Kaj je bilo to? Zavzdihnila sem, verjetno ni bilo nič. Ker nimam nič narediti z svojim življenjem sem se z Zaynovega naročja skotalila na tla in pristala z pokom.
»Kaj je narobe z tabo?« se je smejal Niall.
»Nisem sigurna.« sem zamomljala med tem, ko sem se raztegnila na veliki bež preprogi.
»Lahko bi šli igrati golf?« je predlagal Niall.
»Ne! Nisem dobra plus beden je!« sem se pritožila.
Fantje so začeli razglabljati kaj bi lahko počeli, sama pa sem se samo odstranila od pogovora.
»Lahko jutri pride Ashley?« sem zamrmrala glede na to, da sem bila z obrazom obrnjena v preprogo.
»Ja to je odlična ideja!« se je Harry odzval malo prehitro.
Hm.
»Seveda!« je rekel Louis in skočil pokonci. »Jaz grem po korenje!«
»Še meni prinesi Lou!« sem se zadrla za njim.
»Kaj, če bi Ashley prespala? Danes lahko pride in potem gremo lahko jutri skupaj v zabaviščni park?!« sem predlagala in se prekotalila na hrbet tako, da sem gledala bel, bled strop.
»To je čudovita ideja!« je rekel Harry.
»Zaynie!« sem potarnala in ga pogledala. »Mi lahko podaš telefon? Na mali mizici zraven tebe je.«
Zayn je pogledal k telefonu. »Hm, ne vem kaj je čarobna beseda?«
»Losjon?« sem vprašala in nagnila glavo.
»Je pravkar rekla losjon?« je rekel Niall in bruhnil v smeh.
»Čakal sem prosim ampak mislim, da bo tudi losjon v redu.« je rekel in mi poslal prečudovit nasmeh, ter mi podal telefon.
Zasmejala sem se in vzela telefon. »Hvala!«
»Nazaj sem in prinesel sem korenje!« je rekel Louis in mi vrgel korenček.
»Pazi Lou! Lahko bi me zadel v oko.« sem rekla in ga igrivo pogledala. Ugriznila sem v okusno zelenjavo.
»Oprosti.« je rekel in grizljal svoj korenček.
Odklenila sem telefon in odšla med sporočila. Vtipkala sem Ashleyino kontaktno ime in natipkala hitro sporočilo.
Za: Ashley my sex goddness
Lepo kontaktno ime me zanima kdo ga je naredil takega (; kakorkoli bi prespala pri meni? Fantje in jaz gremo jutri v zabaviščni park in hočem, da prideš tudi ti. Čaw )))
-Sam xx
Pritisnila sem gumb pošlji in se spet pretegnila. »Lahko bi se igrali skrivalnice!«
»Ja!« je zakričal Louis in veselo poskakoval gor in dol. »Rad bi bil v Harryevi ekipi!« vrgel se je v Harryevo naročje.
01. avgust 2013
u117133
u117133
neeeeext
01. avgust 2013
next
01. avgust 2013
u125108
u125108
Omg, losjon!
Neeeewxt
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!
01. avgust 2013
Neeeeeeeext!!!!!
Losjon omg hahahha
01. avgust 2013
u144633
u144633
neeext!!
02. avgust 2013
neext
02. avgust 2013
u145117
u145117
Lojson lol hh x'd Next!!!
02. avgust 2013
Neeeeeeeext!!!!!
02. avgust 2013
u139566
u139566
next+ nova bralka
02. avgust 2013
Ahahahahahaha OMG! Deej hitr neext.
02. avgust 2013
Neeext
02. avgust 2013
• Hej prebereš moj nov One Direction FF.?
•Ga prevajam.Za infromacijo.
•Oprosti za oglaševanje
•ZGODBICA: http://www.igre123.com/forum/tema/little-girl-(one-direction-ff.-prevod)/59600/
02. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani