u132397
u132397
neeeeeeeeext!!!
20. junij 2013
neeeeeeeext!!!!
20. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. junij 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! *w*
23. junij 2013
+no prvi del z moje strani (:
++da ne bo pomote use dele je prevedla Born To Be Bad
________

2. del
*Louis's POV*

»Povsod kamor sem šla sem se obnašala neumno. Samo zato, da mi ni bilo treba ostati tam. Vsi so rekli, da sem neuporabna, sebična smrklja. Ampak ne poznajo me. Ne vejo kaj vse sem preživela! Zato rada rečem 'Ne ocenjuj knjige po njenih platnicah!' naredim narejen nasmešek in vsi mislijo, da sem v redu. Ampak nisem. Nihče ne vidi čez moje narejene nasmeške. Ali moje laži. Vedno sem hotela domov. Vedno sem hotela pobegniti… ampak sem ugotovila, da nimam doma.« Sam se je čisto zlomila.
Obrisal sem nekaj solz, ki so polzele po mojem licu in posadil Sam v svoje naročje, presenečen nad tem, da se ni zdrznila. Nežno sem jo zibal med tem, ko je ona neutolažljivo jokala. Niall se je ugriznil v ustnico, da ne bi jokal, poljubil jo je na čelo in odšel ven iz sobe.
Nežno sem odmaknil njene lase. Ubogo dekle. Včasih se je težko spomniti, da ni kot ostala dekleta. Tako vesela in klepetava je! In po tem kar se ji je zgodilo v preteklosti ne vem kako ostane tako močna.
Začel sem ji peti neko pesem in jo zibal naprej ter nazaj dokler se niso njene solze spremenile v kolcanje.
»Je kaj bolje ljubezen?« sem zašepetal in jo pogledal v oči napolnjene z solzami.
Pokimala je in kolcnila, kar jo je pripravilo do hihitanja.
Široko sem se nasmehnil. Tako je ljubka.
»Lahko povem še ostalim fantom?«
Najprej ni nič rekla. »Verjetno.« je rekla po trenutku tišine.
Poljubil sem jo na čelo. »Pojdi pod tuš! Na intervju moramo. Ne skrbi glede frizure, oblačil in make-upa. Dobila boš svojo stilistko.«
»Hvala Louis.« se je široko nasmehnila.
»No to se je zgodilo!« sem ravno dokončal s tem kar se je zgodilo Sam. Ona je pod tušom mi pa v kuhinji.
»Boga punca.« je zašepetal Zayn.
»O moj bog.« je rekel Liam in nehal obračati palačinke.
Harry je bil tiho potem pa je vprašal. »Kaj se je zgodilo z njeno mamo in Lily?«
»Nisem je hotel vprašati.« sem rekel.
»Tako močna je.« je rekel Niall.
»Vem! Če nebi vedel za njeno preteklost bi rekel, da je vesela in zmešana punca.« je rekel Harry.
Sam je priskakljala v kuhinjo. »PALAČINKE!« Odšla je do Nialla, ki je veselo jedel palačinke, vzela je njegov krožnik in vilice ter pričela jesti.
»Hej!« je zastokal Niall.
»Hi.« se je Sam nasmehnila.
»Izvoli Niall.« je rekel Liam in Niallu dal nov krožnik sveže pečenih palačink.

»Torej imate danes intervju?« je vprašala Sam, naredila je požirek pomarančnega soka.
Zagrizel sem v svojo palačinko. »Ja! In ti se nam boš pridružila.«
Samine oči so se razširile. Vilica ji je zdrsnila iz rok in padla je na krožnik pri tem pa povzročila glasen ropot. »Kaj?«
»Bila boš v našem intervjuju!« je rekel Zayn, vstal in umazan krožnik položil v pomivalno korito.
»Ne! Ne, ne, ne, ne, ne, ne!« vstala je in poskušala pobegniti v svojo sobo.
Harry je skočil pokonci in jo pograbil. »Ne bo pomagalo, če boš pobegnila ljubezen.«
»Bojim se odrov! Res nočem iti!« je potarnala Sam.

»Oprosti ljubezen moraš iti.« je rekel Harry in jo posedel na njen stol.
»No nočemo biti pozni! Pojdimo.« je naznanil Liam, ko je pomil posodo.
*Sam's POV*

»Živjo! Sem Hailey in bom danes tvoja stilistka.« se je nasmehnila prelepa punca, ki je bila verjetno v zgodnjih 20h.

»Živjo!« sem se zahihitala in se usedla na vrtljiv stol.
»Tako si lušna!« je rekla med tem, ko je različen make-up zlagala na polico.
»Aw hvala.«
Zasmejala se je in me za trenutek pogledala. »Že vem kaj bo iz gledalo luškano na tebi!« je rekla in stekla ven iz sobe.
No v redu potem.
Nasmehnila sem se. Hiperaktivna je, všeč mi je.
Vrnila se je z oblekami v roki. »Pojdi v tisto garderobo.« je pokazala na vrata. »Preobleci se v to in pridi nazaj.«
Vzela sem oblačila, ki mi jih je izročila ter odskakljala do vrat na katere je pokazala. Odprla sem jih stopila noter in jih za sabo zaprla ter zaklenila.
25. junij 2013
neeeext ! *-*
25. junij 2013
next
25. junij 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3
25. junij 2013
u125108
u125108
Neeeeeext!!!!
25. junij 2013
u76594
u76594
neextt
25. junij 2013
neeeeeeext+nova bralka
25. junij 2013
neeeeeeeeeeext!!!
25. junij 2013
neeeeeeeeeeext!
25. junij 2013
neeeeeeeeeext+nowa bralka
26. junij 2013
Next!!!
+supr prevajaš
++nova bralka
27. junij 2013
nextt
27. junij 2013
Neeext
28. junij 2013
+nov del(:
Slekla sem svoje obleke in jih pustila, da so padle na tla. Nase sem navlekla belo majico na naramnice in denim srajco, z čipko na hrbtu. Oblekla sem si večbarvne indijanske pajkice, obula pa sem si črne Tomske. Nataknila sem si rjavo zapestnico in se nasmehnila v ogledalo. Doma ali v sirotišnicah nikoli nisem mogla nosit luškanih stvari zato sem vesela, da lahko vsaj enkrat iz gledam moderno. Pograbila sem svoj telefon in odšla nazaj do Hailey.
»Tako si luškana!« je poskakovala gor in dol ter me posedla na tol in pričela z mojim make-upom. Po približno 10 minutah je končala ampak mi ni pustila, da bi videla, hotela je, da je presenečenje. Moje lase je spustila iz fige in padli so na moja ramena.
»Tako sem ljubosumna na tvoje lase.« mi je podelila kompliment med tem, ko jih je česala.
»Hvala!« sem se nasmehnila.
Lase mi je pošpricala z zaščitnim sprejem. Iz predala je potegnila kodralnik in mi pričela kodrati lase.
Lase mi je še zadnjič pošpricala z lakom in se ponosno nasmehnila. Stol je zavrtela okoli in zagledala sem se v veliko ogledalo, nazaj pa me je gledala čudovita punca. Moje oči so se razširile in vstala sem. Make-up je bil naraven vendar sta eye linear in maskara povzročila, da so oči iz stopale. Njeni lasje so segali pod rameni in se končali z čudoviti kodri. Zasopla sem in pogledala k nasmejani Hailey.
»Sem to jaz?« sem zašepetala v nejeveri. Dekle, ki me je gledalo v ogledalu je bilo čudovito. Ni možno, da sem to jaz.

»Seveda si! Čudovita si ljubezen.« se je nasmehnila Hailey.
»SAM!« sem zaslišala Louisa.
Obrnila sem se okoli in videla, da teče proti meni. »Aw kako si lepa! Zdaj pa pridi na vrsti smo čez 5 minut!« pograbil je mojo roko in me začel vleči stran.
»Hvala Hailey!« sem zavpila, ko me je vlekel po hodniku.
Končno so prišli v moje vidno polje tudi ostali fantje. Stali so pri mizi z prigrizki. Tipično!
»Sam!« je zavpil Harry in me objel. »Pogrešal sem te.«

Zasmejala sem se in ga objela nazaj. »Bilo me ni dobre pol ure.«
Zastokal je »Vseeno.«

»Vi ste na vrsti čez 30 sekund!« je zaklical proti nam moški z listi, ki je bil oblečen v črno. Fantje so odšli do zaves, čisto do odra pa vendar jih ni nihče videl. Nerodno sem stala pri mizi z prigrizki, vzela sem grozd in ga veselo jedla.
»Pozdravljeni! Z vami sem Emma Stone. Danes imamo prav posebne goste. One Direction!« je rekla voditeljica in zaslišalo se je glasno kričanje, fantje so odšli na oder, pomahali vsem in se usedli na kavč.
»No govorice pravijo, da ste vi fantje posvojili majhno dekle.« je kar zletelo iz nje.
»Res smo!« se je Liam ponosno nasmehnil in še meni pričaral nasmeh na obraz. »Drugače je tu v zaoderju!«
Moje oči so se razširile. Ne!
»Oh res? Bi jo radi pokazali?«
Ne! Liam reči ne! Prosim!
»Seveda. Sam! pridi sem.« Liam je pogledal v mojo smer, njegove oči so ujele moje. Panično sem stresla z glavo.
Moški z mikrofoni je prišel do mene in mi hitro enega pripel na majico.
»Samo sekundo.« se je Liam nasmehnil Emmi in odšel iz odra, do mene.
»Pridi Sam.« je zašepetal, pograbil je mojo roko.
»No!« sem se zašepetala-zadrla.
»To smo predelali že zjutraj zdaj pa pojdi!«
»Nisem zares mislila, da me boste prisilili, da grem z vami!« sem zagodrnjala.
Kar naenkrat se je publika zasmejala, prav tako Emma in fantje.
Sranje. Lahko naju slišijo!
»Liam tvoj mikrofon je še vedno prižgan!« sem rekla in pokazala nanj.
»Kakorkoli, pridi zdaj.« potegnil me je na oder in me odpeljal do kavča. Usedla sem se med Zayna in Louisa.
»Hi!« sem se sramežljivo nasmehnila.
»Hej ljubica! Aw kako si luškana.« je rekla kot, da sem stara 4 leta. »Koliko si stara?«
»16.« sem rekla z narejenim nasmeškom.
»Kul. In kako je živeti z najbolj vročim boy bendom?« je radovedno vprašala.

Stresla sem se. »So kot ostali najstniški fantje. Leni. Ampak po nekem času je so zares zabavni. Res je zabavno biti z nami in vedno narišejo nasmešek na moje ustnice.«

Veliko 'AWWW' se je zaslišalo iz publike.
»Aw kako lepo.« je ponovila Emma. »Kaj pa je najboljše pri tem, da živiš z njimi?«
»Hm. Verjetno to, da je vedno zabavno.« sem se zasmejala.
»Zakaj so te posvojili? Kje je tvoja družina?« je zahtevala.
30. junij 2013
Neeext
30. junij 2013
neeeeeeext!!
30. junij 2013
u125108
u125108
Neeeeeeext!!!!
30. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. julij 2013
neeeeeeeeext!
01. julij 2013
next
01. julij 2013
4. del
No to pa je prišlo hitro.

V očeh so se mi nabrale solze, ki so grozile, da se bodo zvalile po mojih licih, srčni utrip pa se je močno povišal.

Očistila sem si grlo in se nelagodno presedla na svojem mestu. Zaynova roka je takoj pograbila mojo. Ugibam, da je opazil mojo nelagodnost. Pogledala sem ga in nasmehnil se mi je.

"Uh um moje družine ni več tukaj." Sem komaj spravila iz sebe.

"Zakaj? Te niso več hoteli? So te pustili in se preselili kam drugam?" Še kar ni odnehala.
Nekaj solz je pobegnilo iz mojih oči. Vstala sem in spustila Zaynovo roko "Oprostite." Sem zamrmrala in pobegnila iz odra. Iz sebe sem iztrgala mikrofon in tekla po dolgem temnem hodniku dokler nisem zagledala omare. Skočila sem notri in za sabo zaprla vrata.

Zakaj morajo biti ljudje tako kruti? Ne razumem. Nikoli ji nisem nič naredila torej zakaj je taka? Mislim verjetno je ljubosumna, ker živim z najbolj vročim boy bendom ampak zato se ji ni treba spravljati name.

Nekajkrat sem zasopla potem pa se globoko udihnila. Daj no moram biti močna. Stopila sem ven iz omare in odšla do mesta, kjer sem pustila mikrofon, nadela sem si ga nazaj. Obrisala sem si solze in odšla nazaj v studio.
Očistila sem si grlo. "Oprostite za tole. Um no moja mami ni več živa in oče je v... v zaporu."

Sočutno me je pogledala. "Oprosti za tole."

"Si v redu?" Je Zayn zašepetal v moje uho.
Pogledala sem ga in se namsmehnila ter pokimala z glavo.

Louis me je prijel za roko in se mi nasmehnil.

"No fantje slišala sem, da pripravljate novo pesem!" Je Emma hitro zamenjala temo. Od nadaljnega intervjuja sem se večinoma izključila. Jaz in fantje smo vstali. Ravno sem hotela nekaj reči Niallu, ko je do mene stopila Emma.

"Oprosti za to kar sem rekla prej. Res ne vem kaj mi je bilo, da sem bila tako zadirčna." Je rekla in krivo pogledala v tla.
"Saj je v redu. Hvala, da si se opravičila, to cenim."
Pogledala me je in me nato nepripravljeno objela. "Tako mi je žal zato kar se je zgodilo s tvojo družino."
Zatrla sem solze in se ji zahvalila. Odšla sem do Louisa in ga objela, brez besed. Samo potrebovala sem objem.

Odšla sem v svojo garderobo in pobrala oblačila. Odšla sem ven direktno do Liama.

"Ugani kaj Sam!?" Je Louis rekel med tem, ko je veselo poskakoval do naju.

"Kaj Lou?" Sem se zasmejala.

"Končno boš spoznala Eleanor in Danielle." Je rekel in poskakoval gor in dol ter se pri tem na široko smejal.
"Jes, končno!" Sem zavpila in stekla proti zadnjim vratom, kjer nas he čakal Paul.

Nekdo je potrkal na vrata, kar je Louisa pripravila, da je dobesedno poletel iz kavča proti vratom. Vstala sem in se odpravila proti vratom ampak z veliko več dostojanstva. Vrata so se odprla in notri sta prišli dve prečudoviti punci. Ena od punc, ki ugibam, da je bila Louisa punca je z velik nasmeškom stekla k njemu in ga objela. Drugo pa je objel Liam.

Wow tole pa je nerodno.

"Lou. Poješ jo lahko kasneje sedaj pa me predstavi." Sem rekla in se široko namsmehnila.
Louis in njegova punca sta se ločila en od drugega. Louis se je nedolžno nasmehnil.

Punca je dobila napad smeha. "Lou že sedaj jo imam rada."

Louis je zmajal z glavo in svoje prste prepletel z njenimi. "Eleanor tole je Samantha ali kot jo mi kličemo Sam in Sam tole je moj punca Eleanor."
Kar poletela je k meni in me močno objela. "Končno sem te spoznala. Toliko sem slišala o tebi in komaj sem čakala."

Objem sem ji vrnila in na moja usta se je prikradel velik nasmešek. "Lepo te je spoznati! Tudi jaz sem veliko slišala o tebi."

'Odlepili' sva se ena od druge. "Upam, da dobre stvari."

"Seveda."

"Sam tole je Danielle, Danielle tole je Sam." Naju je predstavil Simon.

Tudi Danielle me je objela. "Hi! Tako sem bila vznemirjena, da te bom spoznala. Je že bil čas." Se je zasmejala.

Zahihitala sem se in pokimala.
"Imam idejo! Zakaj se nebi igrali resnice ali iziva?" Je vprašal Niall, ki je veselo jedel banano.
"Seveda!" Sem rekla in sledila ostalim v dnevno sobo. Na tla smo se posedli v krog.

"Kaj bo kazen, če kdo ne bo opravil iziva ali pa odgovoril na resnico?" Je vprašal Liam.

"Spati moraš v kadi?!" Sem predlagala.

Vsi so se strinjali.

"Sam resnica ali iziv?" Je vprašal Niall.

"Resnica!"

"Hmm... Ker te ne poznamo vsi najbolje povej 20 stvari/dejstev o sebi."

Pokimala sem in se usedla pokončno med tem, ko sem razmišljala. "Za začetek moja najljubša barva je vijolična, moj rojstni dan je naslednji teden. 19 oktober, absolutno obožujem karnevale, sejme in zabaviščne parke. Nisem velika punca mislim ne maram preveč volančkov in tega, obožujem Vanske. Rada pojem, igram kitaro in ja Niall posodil mi boš eno svojih. Obožujem Eda Sheerena, moja najljubša pesem je Kiss me Slowly od Parachute. Nevihte me pomirjajo, ne maram teme razen, ko spim, ker sem bila v temi po navadi tepena od očeta in njegovih prijateljev, vedno sem si želela plišastega medvedka v naravni velikosti, rada sedim na strehah, sploh, ko pojem, rada imam zeleni čaj, moja najljubša pijača je voda, punce, ki źelijo narediti močan vtis na fanta mi gredo na živce. Moja najljubša ženska pevka je Taylor Swift in plesati ne znam za svoje življenje." Sem štela na prste dokler nisem prišla do 20.
07. julij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
u132397
u132397
neeext!!!!!
07. julij 2013
neeeeeeeeeeeext
07. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani