Hahahah, jah naslednji je krajši.. Mislim da dve strani na Wattpadu! Drgač je pa še velik takih dolgih
12. junij 2013
neext((:
13. junij 2013
nova bralka+ nexxxt!!!
13. junij 2013
neeeeext
15. junij 2013
Dober prevod.....zgodba je res carska
En velik neext od mene
15. junij 2013
waw dolg prevod!
NEXT!!
odlična zgodbica
15. junij 2013
u87504
u87504
next
15. junij 2013
u126015
u126015
next
15. junij 2013
neeeeeeeeeeext nujno
15. junij 2013
odlično prevajaš
16. junij 2013
Hej hej verjetno bo še danes
16. junij 2013
u132397
u132397
neext!!!!
16. junij 2013
Neext
16. junij 2013
Hvala za vse nexte :****

Look After You
Drugo poglavje
Ko sem se zbudila sem zazehala. Pretegnila sem in se skotalila iz postelje.
Z rokami sem šla skozi moje razmršene lase in odšla ven iz sobe.
Louis in Harry sta jedla palačinke med tem, ko sta gledala TV in Harry je bil nag.
»O, bog Harry obleci se.« sem zagodrnjala in si prekrila oči.
»Prav.« je potarnal Harry in nase navlekel boksarice, trenirko in Jack Wills majico.
Odšla sem do kavča in se vrgla nanj.
Gledala sta žrelo.
»Za boga prosim ugasnita to!« sem zacvilila in si pokrila oči.
Louis se je zasmejal. »Zakaj?«
Usedla sem se pokončno in mahala z rokami med tem, ko sem razlagala. »Sovražim morske pse! Zakaj bi kdo hotel žival, so morski psi sploh živali? Sploh ne vem! Mislim kakorkoli kdo bi sploh hotel biti zraven morskega psa, ko pa jejo ljudi?«
Louis in Harry sta bruhnila v glasen smeh.
Ne vem točno zakaj se tako obnašam. Mislim to je moja normalna osebnost, mislim sem nora in zgovorna ampak tako se nikoli ne obnašam. Lepo je, ko se lahko obnašam normalno.
»SEKS BOG JE V STAVBI, WOOP WOOP!« je zavpil Zayn, ko so on Liam in Niall prišli v dnevno sobo.
»AWW! Hvala Zayn.« sem se pošalila.
»Haha!« je rekel Zayn sarkastično ampak na obrazu je še vedno imel velik nasmešek.
Moj trebuh je glasno zakrulil. »Lačna sem! Louis imaš kakšen muffin?«
»Ja, zaviti so v kabini zraven hladilnika.« se je zasmejal.
Skočila sem pokonci in se pretegnila. »Hvala!« odskakljala sem v kuhinjo, po hrano.
*Louis's POV*
»Hvala!« sam je odskakljala v kuhinjo.
»Kaj pa je z njo?« se je zasmejal Liam.
»Nisem prepričan. Ampak mi je všeč mogoče se nam počasi odpira.« sem izdavil.
»AHHH! PAJEK, PAJEK! POMAGAJTE POJEDEL ME BO!« se je Sam glasno drla v kuhinji, kmalu za tem pa se je zaslišal še en pok.
»Ja definitivno se odpira.« se je smejal Zayn.
»Jaz jo bom rešil, tako ali tako sem lačen.« Niall je odšel v kuhinjo.
»Kaj, če bi odšli danes v nakupovalno središče in Sam kupili kaj za obleč. Prepričan sem, da nima veliko, ker ima samo en kovček.« je predlagal Zayn.
»Sam odloži lopatico!« se je drl Niall.
»NE! Pajek me bo pojedel.« je Sam zakričala nazaj.
»Bog pomagaj temu otroku.« se je smejal Harry.
»Takoj bom nazaj.« sem se smejal in stekel v kuhinjo.
Na steni je majhen pajek. Predal, kjer so vilice, žlice, noži in podobno je bil prevrnjen in tam je stala Sam z kuharskimi rokavicami in lopatico v roki, postavljena je bila v pozo obrambe.
Zavil sem z očmi, ko sem videl Nialla, ki je samo stal tam, jo gledal in jedel jabolko.
Odšel sem do pulta in vzel prtiček. »Sam ta pajek je manjši od tebe. Ne bo te poškodoval.« sem se zasmejal, ko sem ga ujel z prtičkom in vrgel v smeti.
Sam je vrgla stran lopatico in rokavice ter zavzdihnila. »Granata je manjša od mene ampak me lahko ubije.«
Dobro tukaj me je dobila.
»Res je.« sem se zasmejal in odšel do omarice ter ji podal mafin.
»Hvala!« se je zahihitala in odskakljala v dnevno sobo.
Midva z Niallom pa sva ji sledila.
»Sam mi gremo v nakupovalno središče in ti greš z nami.« je odločil Harry
Pogledala je dol, njen izraz na obrazu pa ni povedal prav ni.
»Kaj je narobe?« je vprašal Niall.
»Ničdenarjanimam!« je zamrmrala tiho.
»Kaj?« sem vprašal. Nisem slišal kaj je rekla.
»Nič denarja nimam!«
Vsi smo se začeli smejati.
Sam je prekrižala njene roke na prsih in prhnila. »Ne vidim kaj je tukaj smešnega!«
»Mi bomo plačali.« je rekel Liam z 'logično' tonom.
*Sam's POV*
»O moj bog. Tako sem utrujena.« sem zagodrnjala, ko smo vstopili v restavracijo. Rečem lahko le, da sem dobila VELIKO oblek. Vsak drži vsaj 5 vrečk.
»Ja se strinjam!« se je strinjal Niall.
Ravno sem se obrnila, da bi nekaj vprašala Louisa, ko sem se v nekaj zaletela.
»O moj bog. Oprosti!« obrnila sem se okoli in zagledala punco okoli mojih let, ima rjave lase, ki segajo do prsnega koša.
»Oh, saj je v redu tako ali tako bi morala gledati kje hodim.« se je zasmejala.
»Jaz sem Samantha, večina ljudi me kliče Sam!« sem se nasmehnila.
»Tvoje ime mi je všeč! Moje ime je Ashley.«
»Kul! Bi se mogoče prišla usest tjale k meni in mojim bratom?« sem vprašala in pokazala na idiote, ki so se obnašali kot… idioti.
Pogledala je kam se kazala. »Tvoji bratje so fantje iz One Direction!?«
Zasmejala sem se njenemu izrazu na obrazu. »Nekako so me posvojili. To je dolga zgodba prepričana sem, da ti jo bom enkrat povedala.«
Pokimala je. »V redu. In seveda bi rada sedela z vami, če jim je prav.«
»Seveda je v redu! Pridi.«
Odšli sva do fantov, ki so že našli mizo.
»Fantje!« sem zavpila na njih, poskušala sem pridobiti njihovo pozornost. Nehali smo govoriti in me pogledali.
»Hvala! To je Ashley!« sem rekla in pokazala na dekle poleg mene, na obrazu pa je imela velik nasmešek.
Harry ni moral premakniti oči iz nje. Awww Harry!
»Živjo ljubezen!« je zaklical Louis.
»Živjo fantje!« je pomahala.
»Jejmo jaz sem lačen!«
Stopila sem v stanovanje in spustila vrečke na tla, stekla sem v dnevno sobo in se vrgla na kavč.
»UGHHH!« sem zagodrnjala kar se, da glasno.«Utrujena sem!«
Slišala sem, da so fantje dali vse vrečke v mojo sobo potem pa so prišli v dnevno sobo.
»Jaz se grem preobleči v pižamo! Takoj bom nazaj.« odskakljala sem v svojo sobo. Zaprla sem vrata in se preoblekla v Victoria secret kratke hlače in preveliko majico, ki je bila prav tako iz Victoria secret. Ven sem vzela leče, odstranila sem si ličila, lase sem si spela v visoko razmršeno figo in si nataknila očala.
Odšla sem nazaj v dnevno sobo. Na kavčih ni bilo več prostora zato sem se odločila, da se bom usedla Louisu v naročje.
»Oh ja! Lahko sediš na meni, saj mi je čisto prav!« je sarkastično rekel in zavil z očmi.
»Awww! Hvala.« sem rekla in se stisnila k njemu.
»Sam?« je vprašal Liam, poskušal je pridobiti je skušal mojo pozornost.
»Ja?« sem pogledala gor.
»Nekaj smo ti prinesli.« se je nasmehnil Niall. Podal mi je škatlo zavito v vijoličen papir z roza mašnico.
Vzela sem jo in jo pogledala. »Fantje nič ne bi bilo treba kupovati.«
Harry je zavil z očmi. »Samo odpri.«
Odvijala sem vijoličen papir dokler se nisem dotaknila škatle. Pogledala sem škatlo in izbuljila oči.
»Kupili ste mi iPhone!?« sem vprašala vznemirjeno.
»Ja.« mi je odgovoril Zayn.
Odprla sem škatlo in ven potegnila iPhone 4S.
»Hvala vam fantje.« sem zašepetala.
Po približno 2 urah učenja uporabe in nastavljanja smo sedeli na kavču in gledali White chicks. Dopisovala sem si z Ashley, saj mi je prej dala številko, da boa ostali v stiku.
Telefon sem dala v žep in se še bolj stisnila k Louisu, zaprla sem oči.
Resnica je, da Louisa nimam rada na tak način. 1. Zato, ker je on tisti, ki ima skrbništvo nad mano. 2. Ker že ima punco. Samo tako prijetno je biti pri njemu, počutim se, da je kot moj starejši brat.
Nežno sem se nasmehnila potem pa utonila v miren spanec.
*Louis's POV*
Gledal sem kako se je Sam dopisovala z Ashley med tem, ko je igrala Angry Birds. Kar naenkrat je telefon pospravila v žep in se še bolj stisnila k meni. Nasmehnil sem se in svoje roke ovil okoli nje.
Pogledal sem njen obraz, na njenih ustnicah je igral majhen nasmešek.
»Zaspala je.« sem se zasmejal.
»Aww! Kako je luškana!« je rekel Niall.
»Nisem vedel, da nosi očala!« je rekel in glavo nagnil na stran.
»Verjetno nosi leče.« je pametno komentiral Liam.
Odločil sem zamenjati temo. »Jo bomo predstavili na intervjuju čez dva tedna?«
»Mislim, da je to dobra ideja. Tako bomo vse pojasnili. Tako paparaci ne bodo mislili, da imamo neko noro zasledovalko!« se je zasmejal Zayn.
»Odnesel jo bom v sobo!« sem rekel, ko se je Sam začela premikati. Vstal sem in jo prijel kot nevesto ter jo odnesel v njeno sobo. Položil sem jo na posteljo, pokril sem jo z odejo in jo poljubil na vrh glave. »Nočko ljubezen!«
16. junij 2013
neeeext *-*
16. junij 2013
u125108
u125108
Hahahaha & wow & awwww!!
Popolna zgodbica in popolno prevajanje!
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
16. junij 2013
+uau
++neext! ((:
16. junij 2013
neeeeeeeeeeext!!
16. junij 2013
u132397
u132397
neext!!!
16. junij 2013
u117133
u117133
aaaawwwwwww
To je tako cutteeeee!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXt
16. junij 2013
Imam eno vprašanje!? Konec tedna grem za en mesec na morje in me zanima če bi kera objavlala lahko dele, ki bi jih jaz že za vnaprej prevedla? Drugače boste brez, ker ne vem kako bo kej z internetom! Hvala že vnaprej
18. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno
18. junij 2013
Js bi lahko
19. junij 2013
u138043
u138043
next!!!!!!!!!
19. junij 2013
Jutr dobite še zadnji next... Potem pa vam bo nekaj časa objavllala **forever young..
19. junij 2013
neext!!
20. junij 2013
neeexxxxxxxxxtttttttttt
pa prosim sporoči na zs ko bo
20. junij 2013
u76594
u76594
neeextt
20. junij 2013
Evo zadnji del iz moje strani

Look After You
Tretje poglavje
1. del
*Sam's POV*
»Zbudi se ljubezen.« je zašepetal Louis in me zbudil.
Minila sta že tedna od kar sem se preselila k fantom in vse to tako zelo obožujem.
Odprla sem oči in ga pogledala. »Koliko je ura?«
»Ura 7:30 ampak imam intervju zato pridi.«
Glasno sem zagodrnjala. »Ne. Pusti me spati.« odejo sem potegnila čez glavo in poskušala nazaj zaspati.
»Samantha takoj.« je zagodrnjal Louis.
Nisem odgovorila.
»Sam. Sammy. Samantha. Takoj.«
Nisem odgovorila.
Tišina.
Zmagoslavno sem se nasmehnila. Ha, odšel je lahko zaspim nazaj.
Skoraj sem že zaspala, ko sta me napadli dve roki in me začeli žgečkati.
»OWW!« sem zakričala. Ni vedel da sem imela opekline.
Odeja je bila odstranjena in Louis me je pogledal. »Kaj?«
»Ne dotikaj se me. Nikoli. Razumeš?« sem zagodrnjala z nizkim glasom.
Pokimal je, njegove oči so potovale do mojega trebuha, potem pa so se razširile. Sranje moja majica je bila dvignjena.
»Od kje so te brazgotine?« je zakričal Louis.
Fantje so pritekli v sobo.
»Kaj se dogaja?!« je vprašal Liam.
»Kaj?!« je zavpil Zayn.
Oči vseh fantov so potovale do mojih brazgotin in na silo sem dol potegnila svojo preveliko majico.
»Od kje so te?«
»Ali so to opekline?«
»O moj bog!«
»Kaj za vraga!?«
Vsi so v šoku vpili.
»Utihnite!« sem zajokala kar se, da glasno, da se pridobila njihovo pozornost.
Vsi so me v šoku pogledali, saj niso pričakovali tega od mene.
»Nočem govoriti o tem. Prosim odidite.« sem zašepetala po minuti tišine.
Vsi so pokimali in odšli ven, razen Nialla in Louisa.
Niall in Louis sta prišla do mene in se usedla na posteljo. »Kaj je narobe ljubezen?« je Louis vprašal pomirjeno.
Nič nisem odgovorila samo gledala v tla.
»Sam prosim govori z nami.« je Niall zašepetal obupano. »Moramo vedeti kaj je narobe. Kaj se dogaja? Rabimo odgovore.«
»Vi ne potrebujete ničesar!« sem rekla.
Nillo prsti so dvignili mojo brado, da sem ga morala pogledati v njegove čudovite oči. Zdrznila sem se o njegovem dotiku ampak se nisem umaknila.
»Povej mi.«
Zavzdihnila sem in zvijala prste. »Bila sem zlorabljena. Moj oče me je zlorabljal. Po tem, ko sta moja mami in sestra Lily umrli se mu je zmešalo. Stara sem bila 10. Nikoli ni bil enak. Začel je piti in se drogirati zato me je začel pretepati. Na začetku je bila samo verbalna zloraba ampak postajalo je vedno huje. Z-začel me je t-tepsti. Na začetku je bil to udarec vsake toliko časa. Včasih udarec ali brca v trebuh. Potem pa je domov prihajal pijan in začel me je pretepati z vsem kar mu je prišlo v roke. Pas, nož. Potem pa je vzel kovinsko cev jo dal na ogenj, jo umaknil dvignil mojo majico in mi jo pritisnil na trebuh, hrbet in na boke. Ko sem bila stara 13 pa je domov začel voziti prijatelje, po tem, ko so odšli v klub. Zbudil me je me odvlekel v klet in me pretepel. On in njegovi prijatelji so se izmenjavali. Stavili so kdo me bolj pretepel in kdo me bo spravil v večji jok. Če sem kričala sem morala roko položiti na vročo pečico. P-potem p-pa so z-začeli.« hlipala sem in nekaj solz je steklo po mojih licih. »Spolno zlorabljati.« sem zašepetala. Nisem ju pogledala v oči ampak sem samo gledali v steno. »Tako zelo so me poškodovali. Najprej so me posili enkrat na teden potem pa je postajalo vedno hujše in na koncu se je to dogajalo že vsak dan. Hotela sem samo umreti. Počutila sem se in se še vedno počutim tako umazano. Oče mi je govoril grde stvari. Govoril mi je, da nisem ničesar vredna. Govoril mi je naj grem nazaj od koder sem prišla potem pa je rekel 'Saj res tvoja mami je mrtva!? Za vse je krivil mene. Nedolžnosti nisem hotela zgubiti z očetom in njegovimi prijatelji. Hotela sem jo izgubiti u nekom, ki bi ga ljubila. Nikoli si nisem predstavljala, da bom zlorabljena. Po vsakem pretepanju sem odšla v sobo in skozi odprto okno ven potem pa sem tekla. Nisem prepričana zakaj ampak sem. Tekla sem in tekla dokler se nisem zrušila na travo in jokala. vedno sem mislila, da bo to rešilo moje probleme. Ampak žalostno sem vedno odšla nazaj, pri tem sem pazila, da me oče ni videl. Potem pa so odšli oče in njegovi prijatelji v zapor mene pa so posvojili. Odkrila sem, da so me ljudje posvojili samo zato, da so jim drugi govorili kako čudovito so, ker skrbijo za dekle brez staršev. Samo zato, da bi bili poznani. Po tem sem se odločila, da bom zaprta kamor koli bom šla ampak mi je vse to spodletelo že prva dva tedna pri vas, ampak mi ni mar, zaupam vam. Nikomur ne pustite blizu mene. Zato, ker me ljudje, ki jih imam rada vedno zapustijo. Povsod kamor sem šla sem se obnašala neumno. Samo zato, da mi ni bilo treba ostati tam. Vsi so rekli, da sem neuporabna, sebična smrklja. Ampak ne poznajo me. Ne vejo kaj vse sem preživela! Zato rada rečem 'Ne ocenjuj knjige po njenih platnicah!' naredim narejen nasmešek in vsi mislijo, da sem v redu. Ampak nisem. Nihče ne vidi čez moje narejene nasmeške. Ali moje laži. Vedno sem hotela domov. Vedno sem hotela pobegniti… ampak sem ugotovila, da nimam doma.« nisem morala nadaljevati. Čisto sem se zlomila.
20. junij 2013
+jeej
++no zdej ne morm napisat next ker naslednjega objaviva jaz
20. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani