Se opravičujem, da ste dolgo čakali :I

5.del
»Lexi, čas je.« mi nekdo reče. Čas za kaj? »Lexi! Čez uro in pol moramo biti na letališču! Potiti!« je rekel moški glas … seveda! To je bil moj oče. In danes bom odletela v London, svoji prihodnosti nasproti. Juhu! Kot raketa sem se izstrelila iz postelje, mimo staršev v kopalnico. Kako sem vznemirjena! Oblekla sem si obleko, ki sem jo izbrala prejšnji dan in se naličila, tokrat malo bolj 'močno' kot po navadi. In že smo bili na poti proti Ljubljanskemu letališču. Vozili smo se dobre pol ure, medtem pa mi je mama razlagala, kaj vse lahko in kaj ne smem početi v Londonu. Kako bo pa vedela kaj delam, če ji ne bom povedala? Bosta poslala vohuna za menoj? Že samo misel na to me je spravila v smeh, mama in oče sta me malce čudno pogledala, vprašala pa nista ničesar.
Končno smo prispeli na letališče, tudi Emily je prišla takrat kot jaz. Poslavljali smo se vsaj 15min, če ne več. Kmalu pa so oznanili, da bo moje letalo kmalu vzletelo. Prtljago naj bi že imela na letalu, le še jaz sem manjkala na njem. Staršem sem dala še zadnje zagotovilo, da ju bom poklicala vsak dan, Emily pa še poslednji objem letošnjega poletja.
In vzletela sem. Sedela sem sama, zraven mene ni bilo nikogar, zato sem si prižgala Ipod-da in si ogledovala bežeča se mesta pod menoj.

Polet je minil dokaj hitro in brez večjih nevšečnosti. Ko sem stopila nazaj na varna, trdna tla sem k sebi vzela telefon in poklicala domov. Starša sta se oglasila takoj po prvem zvonjenju. Povedala sem jim, da je bilo super in tako dalje in naprej … ko smo se nehali sem iz svoje torbice vzela listek na katerem je pisal naslov mojega novega prebivališča. 'London Hidden Street 7' je pisalo na njem. Hitro sem malo pogledala na zemljevid in ugotovila, da je ta ulic oddaljena le dobrih 20min od tukaj (od letališča). In tako sem se podala na pot. Kot sem predvidevala sem hodila 20min. Ko pa sem prišla, pa sem zagledala…
20. maj 2012
u63958
u63958
neext
20. maj 2012
Next!!!
20. maj 2012
neeeeeeeeeeext!< 333333333
20. maj 2012
neeext
20. maj 2012
u90852
u90852
Next.!
20. maj 2012
next
20. maj 2012
NEXT!!!!!!
20. maj 2012
u40060
u40060
Next
20. maj 2012
u90852
u90852
Next
20. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
20. maj 2012
neext
20. maj 2012
Zoey Chiara
Zoey Chiara
next
20. maj 2012
next še dons pliss
21. maj 2012
Hvala usm < 3
Ju3 oblubm bo next : 3 Trenutno ne morm uskladit urnik računalnika in šole -.- -in ja šola prevladuje -__-
23. maj 2012
_______
6. del
Ko pa sem prišla, pa sem zagledala nenormalno veliko hišo.
»Kaj nisem najela neke srednje velike hiše?« sem se spraševala. Mogoče je pa vendarle napačna hišna številka ali pa sem zgrešila ulico. S hitrimi koraki sem odhitela do vrat nad katerimi je bila hišna številka, na kateri je jasno pisal naslov enako mojemu na listku. Ko sem bila tako zamišljena, se je nekdo notri začel dreti kot, da bi bil zanj njegov sodni dan. To je pomenilo, da najbrž že nekdo že stanuje tukaj. Plašno sem pozvonila na zvonec, spet se je nekdo zadrl, da bo 'on' odprl in čez nekaj sekund je ven prišel prikupen blondinec srednje rasti. (vsi govori v nadaljevanju naj bi potekali v angleščini. Ampak zakaj bi se mučila z njo?)
»Živijo! Si ti naša nova sostanovalka?« me je vprašal z zanimanjem.
»Tako bi vsaj rekla.« sem mu previdno odgovorila.
»Fantje!! Prišla je!« se je zadrl.
»Pridi, kar pogumno naprej.« me je še povabil z izjemno prikupnim nasmeškom. Pa saj še prišla nisem, pa sem se že v enega zagledala. Res sem neverjetna! Tudi hiša je bila neverjetno velika. Hodnik do dnevne sobe se je vlekel kot tistih prekletih 45min pouka zadnje ure. Ko sva končno prišla v dnevno sobo, me ostali fantje sprva niso opazili, saj so gledali –po njihovih obrazih sluteč- zelo zanimiv film.
»Živijo. Sem Lexi, vaša tako imenovana nova sostanovalka.« sem jih previdno pozdravila. Ko so me končno videli so hitro vstali in vsak mi je podal roko in se predstavil. Fant s črtasto majico, ki je rekel, da mu je ime Louis oz. Lou se mi je očarljivo nasmehnil. Tudi on je bil prikupen tako kot blodinec Niall in seveda tudi vsi ostali. Potem, ko smo končali z uradno predstavitvijo sem jih počasi vprašala.
Jaz: »Kaj ni tako, da sem jaz 'najela' malo manjše stanovanje?«
Zayn: »Seveda si, ampak to pred štirimi meseci.«
Lou: »In od takrat se je že veliko spremenilo, sej vendar ne moremo dopustiti, da tako lepa punca,« Med tem mi je pomežiknil »kot si ti, da živi v tako majni hiši kot je bila prejšnja, pa še svoje kopalnice ne bi imela.«
Jaz: »Ampak s tem se bo tudi najemnina povečali in ne vem, če bom lahko odplačevala…« sem ugovarjala.
Liam: »Saj ti ne bo treba. To hišo smo odkupili torej si brez finančnih obveznosti.« je veselo dodal še Liam. Niall pa je medtem prinesel še mojo potovalko, se mi je zdelo, da je nekam izginil.
Niall: »Tvoja soba je v prvem nadstropju tretja vrata na levo.« mi je povedal in mi podal kovčke.
iiiiiiii neext!< 333333
24. maj 2012
u40060
u40060
neext
24. maj 2012
neext:3
24. maj 2012
neeexttt!!!
24. maj 2012
u80842
u80842