next
22. oktober 2013
hahah ja ker za ____mr.jst____ vem, da še vedno ni prebrau zgodbice...in je trenutno 18 bralcev torej vm še vedno velik manka...tko da mi zgledate vi zlo optimisti. ;**<3
22. oktober 2013
u151249
u151249
Najprej,hvala za posvečen next :* Ampak tokrat Barbi ne bo zmagala! Kjerkoli je klanje,sem jaz glavna xĐ.
No,zadnji next sem prebrala že včeraj,ampak nisem imela časa komentarja napsat--- No,prebrala sem ga pred poukom,ker sem ravno še imela čas. In potem sem ga takoj prebrala še enkrat. OMG,najboljši next do sedaj!!! Ha,ha,Niall fall in love. And Hannah to?

Missy...iii nooo,srčica ena <33 Mami je vlka punca,jaz pa mala. Iiiii,jaz sem se topila zraven <33

Ahahhaah,no,zdaj,pri zadnjem,bi mankalo samo,da bi Lou padel s stola in potem bi se vsi začeli smejati. Potem bi Niall predstavil Hannah in Missy (iii,no....še jaz sem se zalubla v njo <33) in vsi bi bli srečni,ker je končno (wow,en dan,no -.-) prebolel Anne.

Aja,pa Anne se bo tut zalubla v Missy (kdo se pa nebi) in bo postala vauška... Budala jaz...skor sem napisala nadomestna mama xĐ Upsss.

Mnenje: no,danes ko se mi da pisat (v bistvu pišem ta komentar,med tem,ko bi morala pisati next za svojo polomijo... se javi kdo,da next napiše namesto mene? =P) bom napisal lep,dolg komentar,kot se za tako prfekcijo spodobi. Sicer ne berem čisto od začetka (kaj mi je bilo,da ne? O.o),pač...mislim,da si bla na 3. strani,ko mi je moja Tjaša poslala link,in rekla,da MORAM prebrati. In sme začela in se takoj zaljubila v to popolnost :* Ti se sploh zavedaš ne,kako popolno pišeš,in kako mi vsak next polepša dan. Sploh zadnji <33 Ahahahaha. In mislim,da je vse skupaj postalo še lepše,ko si vključila Hannah in Missy xĐ. Tale love triangle Anne-Harry-Niall,mi sicer ni bil ravno všeč (brez zamere,še vedno je popolno),ampak mi je sedaj všeč,ker je bil,ker brez njega Niall nebi spoznal Hannah (ali pač?).

Pohvale: Tole je POPOLNO!!! Reči kaj hočeš. Ampak vedno bom zaljubljena v to zgodbico (kako že pravijo? prva ljubezen se ne pozabi? xĐ). Sploh ne veš,kok sem srečna,da sta se Zayn in Dazy pobotala in,da sta spet skupaj,ker sta popoln par. Čeprav Dazy še vedno nisem oprostila onega s Samom,ampak vseeno...

Graje: hmm....no....pač....kak naj ti povem....bom kr naravnost.....PREKRATKE NEXTE PIŠEŠ! pa...no,glede tega,da redko pišeš si se res izboljšala....malo :*

Predlogi: Spoki se next pisat! Ne,resno....zasvojena sem s tole prfekcijo. Obožujem jo. Ne,ne obožujem je... LJUBIM JO. No,amm,dala ti bom predloge (ne jih uporabit,nočeš si zasrati zgodbice),ampak samo pod pogojem,da danes napišeš še en next....saj veš....kot zgodbica za lahko noč za Sačiko xĐ Sam malo...to sploh ni slaba ideja xĐ Kdaj sem jaz pametna ratala?? Torej,upam,da bodo sedaj končnooo usi srečni,ampak še ne sme biti konec. zaradi mene lahko vso to srečno na dolgo in široko opisuješ...samo nehati pisati ne smeš!! Kapito??
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttt <33
No,ja...nisem premagala Manje...ampak okej,no.... xĐ vsaj potrudla sem se....
22. oktober 2013
hahahah Hvaaala Sarči ;* Ljubim te. <333

sam morm te razočarat next bo ko bo 25 bralcev...in ti si 19. tko da. sorči. <3;**
22. oktober 2013
Waaaw!!! Carska zgodba! Vse bi mogla zbrat in napisat v knjigo! Pa tut ce bi biu svetovno znan mislm da bi rekla da ke bedno NAJ ZGODBA EVER EVER EVER EVEEEEER! A ti sploh ves da svetovn pises??? Teh pohval od mene ankol nau konc ! Pa use sm prebrala k sm pred dvema dnevoma zacela brat. Pa se predlog: nej se Hannah poroci z Nailom k sta tok cute pa zato k je Missy tooooook prisrcna!! Ona je naaaj puncka. Tok cute. Se mi kr mau smil ka se nemorta porocit. Sploh nevem ker komentar nej dam za Missy. The best story ever. To ze ves. Pa dolge nexte pises. Se bl kat pa v zgodbi Zaljubila sem se v svojo bff (zgodba) in ne najdem vec besed. COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. oktober 2013
Pripis next in to je biu moj pru komentar za to zgosbo
22. oktober 2013
Pa KatjaMedvedek oziroma karkoli ze si ne mi zamerit pliiis!
22. oktober 2013
ufff hvala. ;$

Moja 20 bralka. ;***
22. oktober 2013
Maša- 5 ni lih tolk velik, haha :*
22. oktober 2013
ja najdi jih 5. ;* pa boš vidla al je velik al ne. hehe <3
22. oktober 2013
u151249
u151249
Daj no
23. oktober 2013
sorči Sara tko to gre. ni bralcev ni zgodbe...smo na 54 strani in mogla bi met več k 25 bralcev...ampak zaenkat bom zadovolna s 25. (:
23. oktober 2013
u151249
u151249
si bom zapomnla -.-
23. oktober 2013
Nextiii no
23. oktober 2013
Neeeeeeeeeeext trenutno se ne bom razpisala ker se mi ful mudi ampak ko bom mela čas se bom<3333
In da še enkrat omenim da je popolno!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
21...dobr vm gre
23. oktober 2013
u127239
u127239
neeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
22....madonca no. o.O
23. oktober 2013
No, evo. Ker ŠE NISI NEXTALA.? bom jaz napisala en lep komentar in te spodbudila k nextanju, ok? ahhaha sej vem da se STRINJAŠ ker itak nimaš izbire<33

➽preveč radodarna? AHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAH AHHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAH AHAHAHAHAHAHHAH AHAHAAHHAHAHAHAHHAHAHA neeeeeeeeeeeeee?

➽umm, a veš.pa ravno sem hotla pokomentirat, da nextaš čist preredko...umm, boljše, da sem tiho? ;p ahhahahaha no u glavnem: Men je vseeno če so privvilegiji al ne, glavno da je NEXT. :*********** muahahhhah

►KDO.Je.reku.da.DOLGOVEZIŠ? neeeeeeeeeeeenaaaaaaaaa.:*
ahahh razumemo razumemo..pač glasna punca;p<333333

❂umm, a posebnice v pozitivnem smislu? ;p hahahh sej vem da nas maš rada jaa<3
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ. Aja ne: ahhaha MESARSKO KLANJEEEE.!(:
I love it. Sem vesela, da sem ti polepšala dan, tko kot ga ti vedno meni z svojimi nexti:* Mislim, da vem kolk ti pomenijo naši komentarji..približno tolk, kot meni vaši?<33
In jaa. Oziroma ne. Nisem trdno odločena, da bom zmagala, amapak jaz to VEM. Razumeš? Sem vedla da boš razumela, ker si tok pametna*: ahahhahaha

In evo, sem vedla... KER SMO SE TOK POTRUDLe, BOŠ NEXTALA KAR ZDAJ ? Čeprav še ni 25NEXTOV? Ker NAŠI NEXTI štejejo ZA 5? muhahahahah Sem vedla, da je tkoo<333333

►Hvala, za posvečen next. NajrajeTeMam <333333 in jaa, seveda se bomo še razpisali.◄

☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁•▽☁

Vidiš zdj, zakaj jaz pravim POPOVNOST tej zgodbici? ker je že prva slikica PER-FECT *leeory voice* <3333333333 Pa da nebi slučajno ugovarjala, ok? Ok.! Deal<3

O bog. :$ Ker če pa kdo, pol pa znaš ti napisat tko, da dejansko Vidiš, kko rad ma Niall Hannah. Meni sta taka pikijaa. *_____* čeprav u bistvu bolj shipam Nialla & Missy. Sam se mi zdi, da je Missy še mal premlada, tko da naj bo kr z Hannah skupi . Ok? Ok.! hah<3

#2 SLIKA: umm, amm, emm, I know I know.<3 ahahahaha

ps: Če še kdo ni vidu, si morate to pogledat:
http://www.youtube.com/watch?v=SRv_06xXhuw
*Niam4ever<33333333333333333333333333333333333333333333333333333*

Ko pa vidiš, da je še tko mala, pa je že Directioner pa ti je lepoo pri srčku ;p *____*
uu, k Niallu je hotla. Jaz bi tudi*__________* Niall, hold me tight<33
A ga lahko jaz tud poljubim? Na lička? Lahko tut kam drugam?
A ga lahko tut jaz božam po ličku? Prosim? Še kje drugje* x'D
Barbari je tud Niall všeč, pa mu Missy ni tega povedla?;oo
okejj, tu bi res lahkovsako poved komentirala, sam se mi neda:$ U glavnem, vse povedi in vse skupi je PER-FECT.! Ok? ok.!

Že veeeeeeem. Potem bi lahko šla Missy z Niallom domov, in potem bi itak mogla it Hannah tud z Niallom. In pol bi mala zaspala na kavču in bi šla Hannah in Niall mal počivat na posteljo, sam se ne bi spočila, ker bi kaj drugega delala? npr: bratca za Missy? Zarad mene je lohk tut sestrica. IDon'tCare. I want her to have siblings. NOW.!<33

SLIKICA: ummm, ta slkica mi je mal znana? hmm, kdo neki jo je pomagu izbrat?;oo ahhahahah SejVemDaTiMojeMnenjeDostPomeni<3333333:* mauhahaahahah

Ja iiiiiiiiiiiiiii<33 in pol ji je vse lepo poveduu. Piki<33 *___________________*

That SMILE. That FACE. That LOOK. That Eyes. I'm not even surprised that Niall fell in love. Shoul I be?<33 LepaSta*bosta*skupaj.<33

SURPRISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:! ahahh najlepša slikica. <3333333333 ;p

that was the very first part. <33

Let it continou *____________* muahahahhaha ne bom pustla Manji da zmaga.!<3

ɴeхт.? AHHAHAHAHAHAHA ne? Mislim kdo bi bral to zgodbico? Ko nam itak grejo vsem nexti na živce ampak pač beremo da si nebi slučajno mislla da slbo pišeš. Pišeš za en drek-.- kdo sploh bere ta drk? Nevem, jaz? muahahaha Vse je prefextx pa da nebi slučajno resno vzela mojga sarkazma, ok? ok.! Hvala za razumevanje. NEXTAJ. TAKOJ. ZDAJ. RAZUMEŠ? RAZUMEŠ. RAZUMEŠ!

мɴeɴje?
u f. u f. Končo se lahk orazpišem :$ let it start with? I don't know even where to start. So let's just go with..hmm 1Direction? Yeah. ahhahah okej okej.. Jaz mam njih tok rada, da si nemorte predstavljat. Včasih sem brala, kko so enim pomagali iz depresije in vsega, in si nisem mogla predstavljat, da lahko nekdo, ki je tok daleč, ki ne ve da obstajaš, ki te ne pozna..da ti lahko nekdo tako pomaga. Nisem vedla, da ti lahko nekdo tolk pomeni. In potem sem postala PROUD DIRECTIONER in sem ugotovila koliko ti lahko neki fantje pomenijo. Zayn<3Harry<3Niall<3Liam<3Louis. Oni so tisti, ki me vedno nasmejijo. Ampak vseeno nisem mogla verjet, da te lahko spravijo iz depresije. Amapk zdj verjamem.<33 Najboljši so.<33333333333333333333333:*********************************************

Neda se mi več pisat-.- ahahhahaha

ɢrαje
noup,
predloɢι,
nextaj?
reči, da sem zmagala?
poнvαle.?
Jap.
Vse.
Kar
si
lahko
zamisliš
ok?
ok.!

нope yoυ lιĸe ιт. ;** ﺕ hohohoho sevedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa<33

Si vidla?
Našla sem čas in ti napisala čudovit komentarr<3 muahahhaha sam če bom matematiko v petek pisala 3boš ti kriva, ok? ok.! ahhahahah<33

RadaTeMamDoZvezdiInŠeNaprejTerNazaj. SiLahkoMisliš?<33

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!.!
23. oktober 2013
u151249
u151249
joj no. ti pa tvoji romani -.- Hate you.
23. oktober 2013
ahahhaha i know you love me<33
23. oktober 2013
next
23. oktober 2013
u151249
u151249
Jaz bi tut tak dougo pisala. ce bi mela cas-.-
23. oktober 2013
muahhahaha--sej jaz tud nimam časa, sam danes sem se res potrudla in se nisem učila biologije za ju3. ;p muahahaha
23. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeekt
23. oktober 2013
neeeext
23. oktober 2013
Spet je preteklo nekaj časa spala sem vendar se ne spomnim ničesar. Končno sem po dolgem času odprla oči. Zraven mene je bil nek fant. »kdo si ti? Se me ne spomniš...?
prosim če bi kdo bral
https://www.igre123.com/forum/tema/i-love-it-(one-direction)/62453/3
oprosti za smetenje pa hitro nexti nekaj sem tudi oglaševala če bo kdo želel bret
23. oktober 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
omgg!!!!!!! kok popouno pišeš....najbulš zgodbica ever .....!!!!
aja pa nova brauka
23. oktober 2013
u151249
u151249
Jeeeeeeeej!!!!
Nextaj zdaj!
23. oktober 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani