oj
upam da vam bo všeč
to sem jaz Sarah:

to je Jesy:

to je Brina:

to je Elena:

in to je Jade:

1d fante pa itak poznate vsaj misl itak da jih.
Stala sem v vrsti za vstop v "celico London eye".O bog sovražm višino, res me je strah.JESY: Sarah a se lah mal premakneš prosim. In res sem se premaknila. JADE: OMG, OMG, OMG Sarah a veš da so zanami One direction. JAZ: A se ti zajebavaš, k če se ti bo še žal. Ne no resno sem največja oboževalka One direction, še posebi obožujem Louisa Tomlinsona. Tisi smisel za humor in njegove tople modre oči... No kokr kol ubrnila sem se in res so stali tm pet prelepih fantov a eden je še posebej iztopal in to je bil Louis Tomlinson.....

Mislila sem si ok igraj cool, igraj cool...... Medtem pa Jade kriči: Kako nej igram coollll ce pa gledam bodočega moža!!!! ELENA: Jade a se umirišno. In jo prijela za roko. Kokr kol sedaj pa še malo o meni. Sicer živim v Pariz a sem tukaj na počitnicah s mojimi BFF: JESY- una ta pametna, BRINA- Jesijina dvojčiča in sicer zelo kritična, ELENA- lepa, kul, sproščena in JADE- malo nora v dobrem smislu, zaščitniška in zelo nora na 1d. Samo da je njej všeč Harry Styles. O bog na vrsti smo. Nakar nas policajpogleda in reče. POLICAJ: Oprostite dekleta na London eye smejo le 4. JAZ: Ok bom jaz ostala na tleh m mojih ljubih tleh. ELENA: Dej no če te je strah bi to povedala pred tem ko smo kopile karte. JAZ: Sej sem rekla pa si rekla nej se ne oglašam! Sem rekla skoraj zakričala. POLICAJ: Dekleta a se lahko prosim že zmente in grejo 4 punce v kabino. JAZ: V celico. Sem ga z nasmeškom popravila. BRINA: Ok pa ti ustan kle dol na tvojih ljubih tleh samo da veš sama si si kriva. ELENA: Sam poj nam ti plačaš večerjo da so oddložiš, JAZ: Ok oddolžila se bom. Enkrat sem si potiho rekla. Stopile so v celico in mi pomahale. Jaz pa sem jim v slovo pokazala jezik. N o super sedaj pa bom morala pol ura čakati da se vrnejo. No to sem si samo mislila.

Usedla sem se na klopco in gledala One direction, ki so bili le pet metrov stran od mene. Tako blizu so bili da sem lahko slišala pogovor. LIAM. Louis kakšna boječka si. HARRY: Louis ti si taka pusy. LOUIS: Če ne grem ne grem. Samo nasmehnila sem se pogovoru in iz žepa potegnila telefon. Šla sem na facebook in pogledata sem svojo profilko. Seveda profilka je bila slika Louisa, glejte sem pač res velka fenica. Cel čas sem imela občutek kot da me nekdo opazuje. Mislila sem si da si to vse le domišljam. No odločila sem se da si zamenjam profilko s selfijem.Ker ni sem ravno človek ki bi snemal selfije nisem imela niti enega v galeriji. No pa bom sedaj enega posnela sem si mislila. Že sem nastavila telefon na fotoaparat, nakar opazim da v kadru nisem sama. Poleg tisoč mimoidočih je bil v katru tudi on. In ta on je bil Louis Tomlinson.....
Uff se opravičujem če je bedn naslednič bo bolj......NEXT?
Pa sorry za vse pravopisne napake.
06. junij 2015
En next pa nadaljujem
07. junij 2015
u194855
u194855
hahaha huda jst
07. junij 2015
Ha pa dgrac ti je podobna
07. junij 2015
u194855
u194855
a sm tok lepa
hahaha hecam se
07. junij 2015
ja nekak
07. junij 2015
u194855
u194855
next
07. junij 2015
next
07. junij 2015
2. del
Telefon mi je padu iz rok. Mogoče zato ker sem se ga ustrašla al pa ker ne vidš vsak dan Louisa Tomlinsona.LOUIS: O joj sorry. Nism mislu, sam ko sem sliša un pogovor o londonskih celica sem te mogu spoznt. JAZ: Torej se ne bojiš višine? LOUIS: Mmmm ja se je. JAZ: Ja jaz tudi. LOUIS: Ammm to se bo mogoče slišal čund ampak ali bi šla z mano v to tvojo celico. Se mi je nasmehnil. JAZ: Mi bo v čast. Podal mi je roko in sprejela sem jo.
#v celici#
Gledala sem skozi steklo nakar se Louis prikrade za mano. LOUIS: A ti je všeč razgled. Pokimala sem mu a sem imela nekakšen slab občutek. Bilo mi je slabo. To je učitno opazil saj me je objel okoli bokov in rekel. A si dobro........ Am človek men se v želodcu dobesedno terga in rečeš A SI UREDU..... No vsaj mar mu je. JAZ: Ne sam mal mi je slabo. Louis me je še močneje objel okoli bokov. Počutila sem se tako varno in ...........zaljubljeno.
LOUIS P.O.V
Omg ona je popolna. Je lepa in smešna, taka punca kot sem si jo vedno želel. Slabo ji je bilo zato sem jo še močneje objel sem jo in lahko sem samo upal da me bo objela nazaj. In počaki objela me je. O bog mislim da sem zaljubljen. Sam to pa še ne pomen da sem njej tud jz všeč. No. Samo en način obstaja da ugotovim.
SARAH P.O.V
LOUIS: Mmm a bi šla z menoj vn jutr. JAZ: Z veseljem. Sem se me nasmehnila. Prijel me je za roko in mi pomagal iz "celice". No to pa je bilo smešno. Takoj ko sem iztopila sem se vrgla na tla in rekla: O tla ljuba, nikoli vas ne bom zapustila obljubim. Louis je storil enako. Nakar se pred mano pojavijo preostali člani One direction in Jesy, Brina, Jade in Elena. JESY: Ti greš z njmu v kabino ns devet te pa klele išče. Je rekla no ja kr kričala je. Louis se je skobacal iz tal in mi podal roko. Vstala sem. JAZ: Sorry sam morm it punce so tečne. LOUIS: Lah dobim telefonsko. Vzela sem listek in napisala telefonsko. Nasmehnil se mi je. JAZ: No čao.

07. junij 2015
sorry za pravopisne napake
1 next pa nadaljujem
hvala
07. junij 2015
u194855
u194855
next
zanima me kuko se bo nadeljeval maša ma dobišljijo...uf
08. junij 2015
next
08. junij 2015
Neeeext
omg omg
to je prfekcija
d best
ooooo
takoj nexti
hitr nexti zanima ns kaj bo!!!
Neeeeeext
08. junij 2015
OMG OMG OMGGGG!
Res popouno je!
In hočem next takoooj
in zdaaaj!
Zato daj next zakooj
in sedaj in v tej min
sekundi in stotinki!
Hwala za razumevanje!
A xx
P.S:
popouno jeeeee!
08. junij 2015
ommmggg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttttt
08. junij 2015
u194906
u194906
next next next pliiis

perfektno
08. junij 2015
u194855
u194855
ooooo vidm da si sara pejt v chat
08. junij 2015
u194906
u194906
ok
08. junij 2015
HVALA VSM ZKON STE!!!!!!
3.del
Po dveh sekundah mi zazvoni telefon. Neznana številka a me hecaš. Nism nevem kva previdna s temu, zato sem se javla. NEZNANA ŠT.: Ne približuj se mu, jasno!!!! Nakar odloži. Bilo me je kr malo strah. Sej mogoče je pa bil samo Louis sem si mislila. Sam sem se zmotila. Še isti trenutek me je poklical Louis. LOUIS: Hej popolna! JAZ: Sej sem vedla da maš smisu za humor sam ne pa da maš tazga! LOUIS: Hmmmmmm. Kaj sem naredil narobe. Čak mal če ni bil Louis kdo je pa pol bil. LOUIS: Sarah a si še živa? JAZ: Mmmm ja sem. Nič sam mal razmišlam. Več o tem ti bom povedala kasnej ok. LOUIS: Če ti je tko prov, no se vidva. JAZ: Čao! Hodila sem po poti in razmišljala o tej neznani številki. OMG sem se spovnla-punce, punce one mi bodo ponagale.
# v hotelu #
Stopila sem v sobo. Prvo kar sem si mislila je bilo- ke zavraga sem staknla te punce. Elena je na pojstli snemala selfije. Brina je gledala Top model in zravn imala več kritik kot sodniki. Jesy je brala knjigo. Jade pa je skaypala s Harryem. Izgledala sta tok pocukran. Se sezujm, rečem živjo, zakričim živjo-nič. Sploh niso opazile da sm pršla. Očitno bo treba z grda. Eleni uzamem telefon, Jesy zaprem knjigo, Brini ugasnem TV, Jade zaprem laptop. JAZ: HEJ, SE ME ŠE SPOMNETE. JZ VAŠA BFF. ELENA: Pa kva za vraga te muč ženska. JESY, JADE,BRINA: Ja! JAZ: Nekdo me je poklical z neznane številke in rekel: Hej pusti ga pri miru. JESY: Pokaž mi številko. JAZ: Klele je. ELENA: Pa sem mislila da bo imela Jade take težave s Harryem.(Žal mi je, vsi fani Taylor Swift) Jade jo je samo grdo pogledala in ji vrgla povštr v glavo. BRINA: Sarah brez skrbi bomo že ugotovile kdo je. Jesy je šla v recepcijo po kulije in zveske. Nato pa je vsaka začela brskati po svojem računalniku. V uri in pol smo imele že kup podatkov. A nismo prišle do dna te številki. Vsakič ko smo našle popolnoma razumljivo razlago se je takoj pojavila še druga.
* sanje *
Hodila sem po tmni ulici brez konca. Nakar mi zazvoni telefon. Neznana številka. Javila sem se. NEZNANA ŠTEVILKA: Poskusi se ga še enkrat dotakniti pa bo konec. Takrat sem dojela da tole z Louiso ne bo šlo.
Zbudila sem se. O bog, sej so bile samo sanje. Pogledala sem po sobi. V se kar sem videla je bilo kako so moje 4 BFF spale vsaka na svoj način. Nasmehnila sem se prizoru in zaspala s mislijo n

a današnj dan, ki mi je življenje vrjetno obrnilo na glavo.
08. junij 2015
že spet fulll pavopisnih, pa če je slabo me ne sovražt
08. junij 2015
next
08. junij 2015
Neeeeext
hah
d best
uhu
Sigurn he Eleanor!
joj
hitro nexti pa nej ta ----- neha težit jim
hitr napiši next
neeeext
08. junij 2015
u194906
u194906
Next masa pliis prosim ♥♡♥♡♥
Love it
08. junij 2015
Awwwww...
kok kjuuuut!
Am...
kaj bo?
Res me zanima, ker
jaz nimam pojmaa!
Hahaha...
res, nevem...
pamet in glava
sta na 1D koncertu, ki
je btw JUTRIII!
OMG, JUTRII!
FAK!
Okej..ti sam nextaj,
ker je poopuno!!
NEEXT!
09. junij 2015
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttt
ful smo lepe
09. junij 2015
ja vem da smo
09. junij 2015
u194855
u194855
dejmo Maša....next
ps: itak najlepše bffjevke
09. junij 2015
Next
09. junij 2015
neeeeeeeeeeeeexxxtt
09. junij 2015
DEJ NEXT ŽE ENKRAT KER NE MOREM DOČAKAT!
09. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani