ni keeeeeeeeeeeeeeeej.
kdaj pa boš kej nextala? pač če kej veš
05. september 2011
Neeeeeeeext !
05. september 2011
Hvala za nexte. Verjetn nextam zvečer.
sam neki: mene računalnik neki zafrkava in se ne morm pogovarjat na klepetu, tko da ne bit prosm ne zamert če vam ne odpišem, kr ne morm. Sicer sem šla enkrat na en drg comp sam tm je je delal tko da ne vem kaj je narobe
05. september 2011
u58568
u58568
nexty < 3333
05. september 2011
ufff.!
tolee je blo paa nicee
05. september 2011
neext!! next!!
05. september 2011
neext!
05. september 2011
neeeext!
05. september 2011
Kako smo nepotrpežljivi Dani. se. Bom zdele nextala
05. september 2011
24. Ian
Jokanje je ponehalo in najprej sploh nisem vedel, da je zaspala. Počasi sem jo dvignil položil na posteljo in jo pokril. Pogledal sem jo. Dan nazaj bi se spraševal zakaj sem se moral zaljubiti ravno vanjo. V zlobno bogatašnijo. Danes pa sem bil enostavno vesel. Očitno je bilo, da ni bila popolna. Včasih (verjetno velikokrat) nesramna, razvajena… Imela je veliko napak ampak na nek način jo je ravno to naredilo…njo. Tako lepo. Nekaj v moji glavi se je premaknilo, ko sem jo videl kako se je jokala. Naenkrat sem se hotel zlekniti zraven nje in zaspati. Ampak imel sem delo. Moral sem povedati Mandy kaj se je zgodilo. S težkim srcem sem jo pustil ležati na postelji.
S kolesom sem se odpeljal do Andyine hiše ter pozvonil. Odprla mi je Andy.
»O živijo Ian kaj pa ti tukaj?«
»Govoriti moram s tvojo sestro kje je?«
»Mojo sestro? No ona je v svoji sobi v zgornjem nadstropju« Še preden je dokončala poved sem stekel navzgor. Najprej sem odprl vrata kopalnice vendar v druga sem zadel. Mandy je sedela za mizo in pisala. Ko sem odprl vrata se je obrnila in me pogledala. Oči je imela malce rdeče verjetno od joka ampak že nekaj časa nazaj.
»O živijo Ian. Kaj pa ti tukaj ali iščeš Andy?«
»Ne pogovoriti se moram s tabo.«
»O čem?«
»O Allison.« Vstala je od mize in se sprehodila proti meni. Zaprla je vrata nato pa stopila pred mano.
»Nočem govoriti o njej ampak moram se ti zahvaliti ker si imel prav in si mi povedal in jo…«
»Ne zmotil sem se Mandy«
»Kaj hočeš reči, da tisto ni Allison?«
»Ne tisto je Allison vendar ona je zares tvoja prijateljica«
»Ne pa ni. Z mano je bila zaradi moje sestre.«
»Ne Allison sploh ni vedala, da si Andyina sestra.«
»Torej zakaj je bila moja prijateljica«
»Ker te ima zares rada.« Začudeno me je pogledala »Allison že tri dni v sobi joka in celo šolo je špricala. Ni ti povedala kdo je zato ker je hotela prijateljico, ki ne bi bil z njo samo zaradi denarja, ki ga ima. Nikoli še ni imela prave prijateljice. Prosim oprosti ji.«
»Oprosti Ian ampak ali ni tako, da ti sovražiš Allison. Andy mi je povedala kaj vse si naredil in…«
»Zmotil sem se. Poglej Mandy Allison ne poznam dobro in morda jo sovražim« čeprav sem zdaj vedel da to ni res »Ampak vem kdaj sem naredil kaj narobe in čeprav je razvajena bogatašinja te je imela zares rada. Prosim vsaj premisli o njenih besedah. Ali je ti nimaš rada?«
»Seveda jo imam rada in po pravici povedano tudi sama nimam veliko prijatečljev ampak Ian ne razumeš lagala mi je tega prijatelji ne delajo.«
»Vem ampak prijatelji odpuščajo in ni imela napačnih namenov. S to lažjo je samo hotela, da bi jo nekdo imel rad zaradi tega kar je. Prosim premisli.« Nekaj časa sem jo gledal potem pa je pokimala.
»Prav. Upam, da imaš prav in mi ne bo žal.« Nasmehnil sem se
»Hvala Pridi«
»Oprosti ampak ne vem kje živi«
»Ti bom jaz pokazal. Vzemi kolo.«
Vzela sva kolesa in se odpeljala, do Allisone hiše. Mandy je z odprtimi usti strmela v ogromna vhodna vrata. »O nisi se hecal o tem, da je bogata. Zdaj bolj razumem zakaj je hotela to skriti.« Počasi sva vstopila in služkinja je Mandy odpeljala v Allisino sobo jaz pa sem se odpravil domov.
05. september 2011
Happy?
Next???????????????????????????
05. september 2011
u47197
u47197
Next! Dobra zgodba!
05. september 2011
Hvala
05. september 2011
awwwwwwww. next
05. september 2011
u59406
u59406
Neeext
05. september 2011
Next!!!!
05. september 2011
Neeeeeext !!!
05. september 2011
u58664
u58664
NEEEEEEEEEEEEEXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
05. september 2011
u29507
u29507
next
05. september 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/najprej-posilstvo-cez-leto-in-pol-pa-love/22781/
Sm FuLL vesela za vse nexte k ste jih napisali. Hvala
ps: Nextam enkrat dons verjetn zvečer
06. september 2011
sam neki: mene računalnik neki zafrkava in se ne morm pogovarjat na klepetu, tko da ne bit prosm ne zamert če vam ne odpišem, kr ne morm. Sicer sem šla enkrat na en drg comp sam tm je je delal tko da ne vem kaj je narobe
06. september 2011
neeext dbest zgodbica
06. september 2011
No zdele nextam za Emčii pa za Dani. Hvala ker sta moji Bff.
..................................................
25. Allison
Zbudilo me je trkanje na moja vrata. Vstala sem in opazila, da Iana ni več. Zavzdihnila sem »Naprej!« sem se zadrla in vstala. skozi vrata je stopila Mandy. Pogledala me je.
»Ej stara ti pa izgledaš obupno«
»Mandy!« sem zavprila in ji stekla v objem. Še vedno sem jo objemala ko sem vprašala. »Kaj delaš tukaj?« Odmaknila sem se in na licu spet čutila solzo. Pa sem mislila, da mi jih je že zmanjkalo.
»Ian mi je povedal, da zgledaš grozno in me hočeš videti in moram reči, da se ni zmotil. Samo zaradi mene?« Pokimala sem
»Mandy oprosti ampak res nisem vedela, da si Andyina sestra in…«
»Pšš… Mi je že Ian vse povedal« Objela me je in spet sem zajokala »Zakaj jokaš?«
»Vesela sem« nasmehnila sem se. »Ali sva potem še prijateljici?«
»Ja. Seveda«
»Ali imam še službo?« sem v smehu vprašala.
»Ne vem ali jo še hočeš?«
»Ja.«
»No potem jo še imaš.« Pogledala sem jo
»Hvala«
»Saj veš prijatelji si odpuščajo«
»Jaz še nikoli nisem imela prijateljice ampak se bom potrudila, da bom dobra« Nasmehnila se je »Torej ali bi kaj jedla?« Sem začela in začeli sva se zabavati.
06. september 2011
Dons mal bl kratek k je ju3 en dolg
06. september 2011
u58568
u58568
nexty < 333
06. september 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. september 2011
Hvala, ker si ti mojaa bff!!!
06. september 2011
ajmo zdje pa next hahhaa