next
30. januar 2011
u35501
u35501
Na enem izmed snemanj sva mogli z miley speči muffine, zato sva jih spekli že doma, da nama bo šlo lažje na snemanju. Bili so čokoladni, moji najljubši. Recept za njih znam na pamet, ker sem jih doma pekla skoraj vsako soboto. No na snemanju se je šlo o tem, da nama je njen ati (robby ray stewart, oz.billy ray cyrus)pod pogojem, da nama ne bo ostalo mase dovolil speči muffine. Imela smo samo 2 pekača in midve sva jo mogli na snemanju naredtit preveč. Ker potem ni bilo druge rešitve sva jo morali pojesti čim hitreje, medtem ko njen ati ni gledal. blo je zelo smešno. Maso, ki nama je sicer ni veliko ostalo, čeprav bi iz nje lahko naredili še vsaj 3 muffine, sva mogli zajemati, kot s šeflo samo da z roko. Bilo je zelo smešno. na srečo nam tega prizoa ni bilo treba ponavljati, ker nama je že tako ali tako postalo slabo. Aja, Aleks me je dodal na skypu. Sicer je rekel da so mu v šoli rekli da mora, ampak jaz mu ne verjamem. Jeeeej!! Zdaj se bova lahko midva pogovarjala. Blo bo tko kul. aja, pa še to, moja pesem ...
30. januar 2011
nexxti
30. januar 2011
u35501
u35501
Moja pesem je postala pravi hit. Predvajali so jo na vseh radijskih postajah. Širle so so govorice, da že snemam drug psesm in mi ne manjka več veliko do mojega 1 albuma, čeprav sem jaz trenutno snemala samo film. Filma smo posneli že eno četrtino. Res sem že pogrešala dom in moje starše, prijatelje. Sedaj se je v filmu začelo dogajati, da je konec počitnic in je treba v šolo. Začnejo se dogajati neverjetne stvari. No ja, to ravno nwm če, in kolikor sm si prebrala besedilo, bom mogla na koncu poljubiti enega čudnega fanta. Miley in jaz sva se poskušali dogovoriti s producentom, da mi ni treba nikogar poljubljatoi, saj sem namreč stara šele 12 let in se še nisem. Producenta nisva prepričali. Zato pa je odpustil fanta. Rekel je da bo počakal dokler ne bomo našli nekoga ki mi bo dovolj všeč. Ampak meni je bil dovolj všeč le eden, le ta fant iz Slovenije, Aleks. Miley je opazila moje domotožje in mi je priredila presenečenje. Bilo je res nekaj najlepšega. Nekaj kar sem si želela. Bilo je...
31. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttttttttttttt
31. januar 2011
next
31. januar 2011
next
31. januar 2011
u35501
u35501
Bilo je zares veliiiikkkoooo presenečenje. Enkrat mi je miley rekla, da imamo z en teden odpovedano snemanje. Rekla mi je naj spakiram nekaj oblačil, ker nekam odpotujema. In ne boste verjeli. Še isto dopoldne sva bili na letališču. Šle sva pa v Slovenijo. Ko sem šele na letališču izvedela da grem za en teden nazaj, sem skoraj omedlela od veselja, tako sem skakala. Bilo je zelo kul. Ja, prispeli sva ravno na zadnji dan šole in na prireditvi, ki je bila v čast počitnicam sva zapeli, ja ,jaz sem zapela mojo novo pesem. Medtem pa je Aleksa zanimalo, če še iščejo kakšnega novega igralca in je miley rekla da ja. Mene takret ni bilo zraven ampak sem še vseeno izvedela in to od njega!!! Bla sm tk happy. No blo je zares kul in zabava je trajala pozno v noč. Nasledni teden pa sem šla v Ameriko ampak ne samo z miley, namreč res je šel aleks zraven
31. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttttttttttt
31. januar 2011
u35501
u35501
No, v ameriki smo imeli še dva dneva prosta, ker smo imeli še cel ponedeljek prost, ob torkih pa ni bilo snemanj. Aleks je živel v isti hiši kot jason earles. Tokrat smo šli na zabavo, ki jo je priredila selena gomez. Aleksu je bilo zelo všeč. Naslednji dan v snemanju se je tokrat res začel tisti del fillma, v katerem sem šla v šolo. Bilo je kul. In sedaj sem celo ugtovila, da se bom mogla z Aleksom poljubiti!! JEEEEEEEEEEJ!!!! No, na prvem šolskem dnevu sem se mogla predstaviti učencem, no v filmu. Uf, ja pa z emosem se pogovarjala po skypu pa tut z mojo familijo. No ja tolk o tem, kej več pa še v naslednem delu.
...
02. februar 2011
u35501
u35501
Ko si neki zmislim naprej
02. februar 2011
nexti
02. februar 2011
u35501
u35501
Čas v Hollywoodu je hitro tekel in kmalu je prišel tisti del, ko sva se mogla z aleksom v filmu poljubiti. Bla sm čist vznemirjena, happy, strah me je blo, nism vedla, kaj se bo nardil, živčna sm bla, ja in to vse skupi. No pol smo šli snemat. Predn smo to začel snemat, nama je režiser razložu, kok se nardi filmski poljub, ampak še vseen zgleda tk ku pravi. No, text je šel tkole in tut tkole je blo.
a: hej, jst ti morm neki povedat
j: tih bod. Sej vem kaj si misliš o men.
a: o, a res, ql
j: ja, da sm sam še ena punca, ki ti nč ne pomeni..
a: kje si pa to slišala, to sploh ni res
j: kaj??
a: no, men ti.. jst te... oh ti bom pokazu
POLJUB
j: aaaa, zdej razumem (oba čist rdeča v faco)
a: no, zdej ko sm te ži kušnu, a bi hodla z mano
j: jaaaaaa!!!!!!!!!!!!itaq!!!!
No, poljub ni bil filmski, ampak sma se čist zares poljubla!OMG!!! Bla sm tolk happy!! Pozneje,po snemanju, sma se pa tkole pogovarjala:
a: no, a veš, tist snemanje
j: ja sj wm, no verjetn misliš, pč..
a: če bi... čist zares hodla
j: ja itq!!!
In od takrat naprej sma bla par. In pol ko je film vn pršu, sma se mogla lagat. No ja, o tem poznej. Domov sm se vrnala ži 20 avgusta, tk da sm ži lahk bla na rojstnem dnevu mojega bratca. Aja, pa ko sm prla, je blo tkole...
03. februar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttttttttttttt
03. februar 2011
u35501
u35501
No, na letališču me je čakala ceka družina, vsi sorodniki, celo tisti, ki so doma v avstraliji, no v bistu niso bili vsi ampak babici, dedka, mami ,ati, bratec, sestrica, tete, strici, sestriči in moja mala teta ter stric(ja vem, je še vseen vlk). Pa moja bff ema in ja, aleksa pa ni blo, ker je šeu en dan poznej . No, blo je fuul avtov in pol smo šli k nam domov na naš travnik in tm so ble postavlene mize in klopi. Nikogar ni bilo, potem pa sem prišla in je tam bilo še nekaj mojih prijateljev in prijateljic. Zavpili soresenečenje!!! Dobrodošla doma!! Bla sem res vesela. Zabaval smo se pozno v noč. Na disney channelu so že objavl datum premiere filma. Bil je 24.9. Vse ql in to in celo lahk sm še šla na gledališke delavnice!!! Ja vem spet od družine blabla. Ble so še vseen carske. Pa še mami mi je ovila vse zvezke za v šolo. In res, kmalu se je začelo še to. Dobila sem 2dnevnika: enega za noter pisati kaj imam za nalogo, drugega pa kot zaresen dnevnik. 1. september:
...
05. februar 2011
u34611
u34611
nextttttt
05. februar 2011
u35501
u35501
1. september 2011, četrtek
Dragi dnevnik!
Danes je bil kar naporen dan, saj smo po 3 mesecih začeli šolo (no ja, ostali so jo začeli po treh mesecih). Ja isti sošolci, iste učiteljice, nekaj istih predmetov, ista stara šola in novo šolsko leto, nekaj novih predmetov, nove ocene in novi učenci. Vse to se navezuje na prvi september. Naloge nismo imeli, in vsi so bili v šoli. Zame je bilo vse drugače, vsi so me spraševali kaj vse se dogaja v filmu, ali jim lahko dam avtogram in take fore. Nekateri so že skoraj izvedeli za moj poljub z aleksom. Oh, ja, mi2 sva se obnašal kot prej, kot da se med nama ni inč zgodilo. Nihče ni vedel za naqjino romanco, razen naju in ja, najinih bffjev. Klicala me je miley, češ, kak je kaj v šoli, pa moji sorodniki z avstarlije so šli domov. Vsi na šoli že nestrpno čakajo na film. Dnevnik, za zdaj ti izdam le naslov, ostalo pa pozneje. No, naslov je the new sister. Ja, pa v glsbeni smo imeli razdelitav pouka. In ja, spet avtogrami. Mislim da tak vsi geldajo disney channel. Zdej pa papa, morm it
...
06. februar 2011
u35501
u35501
no, vse se je zelo vleklo vse do 24. septembra. V kinu je bila premiera in jaz sem šla na njo. Bilo je kar ql. Film nam je kar uspel. Najbolj presenečeni so bili gledalci, ko sva se z Aleksom poljubila. No, zdej pa vam bom izdala še kak je film potekal:
ko bo kak next
...
09. februar 2011
next!!
09. februar 2011
nextii
09. februar 2011
u35501
u35501
V filmu mi je ime Anna. Sem sirota, ki živi v sirotišnici. Enkrat pride pome Robby Ray. Dobim 2 novi sestri in 1 brata: Miley, Lili in Jacksona. Vsi že vedo, da je Miley bila Hannah Montana in Lili Lola. Js sm zelo presenelčena ko vidim s kom bom živela. Aja, stara sem 12 let. Vse je kul, dogajajo se smešne stvari ampak je kmalu konec poletnih počitnic. Začne se šola. Sem seveda nova in na prvi pogled se zaljubim v fanta, ki mu je ime Jack. Stvari pa se še zakomplicirajo, ko moja nova družina ugotovi, da sem iz Slovenije, ker sem prej živela tam, ampak nisem imela nobenega drugega sorodnika kot staršev, ki so mi umrli v letalski nesreči, ko smo šli v Ameriko. Najbolj pa se zaplete, ko slišim kako se Milesy in njene prijateljice pogovarjajo, če bi me dali nazaj. Miley reče: Seveda!!!ne!! Ampak mene preveč prizadene seveda in preslišim ne, ker tečem stran. V solzah. Odločim se, da bom zelo osramotila Miley in mojo novo družino, nastavila bi jim past v kateri bi izgledali smešno, jih posnela in objavila na spletu. To se že začne dogajati, ko mi Miley končno razloži, da je potem še rekla ne in da sem najboljše sestra kar bi jih kdajkoli lahko imela. Hitro tečema domov in ...
10. februar 2011
next
16. februar 2011
nexti
16. februar 2011
u35501
u35501
Ugotovima,da je Jackson že v košu za smeti. Potem naj bi na vrsto prišel Robby. Rešila s ga. In na koncu je bil ovse lepo in prav in sem začela hoditi s fantom, mislim no, to itak vsi veste s kom-Jackom.
Jaz in Aleks sva sedaj mogla zanikati da sva par, ker bi naju drugače oblegali mediji. Kamor sem se obrnila, vsepovsod:"ali lahko dobim avtogram?" Sej je ql, da imam toliko oboževalcev, samo bolela me je že roka od vsega tega pisanja. Na koncu pa sem še mogla v Ameriko za en mesec, za cel oktober: zaradi premiere in...
17. februar 2011
NEXT !!!
02. april 2011
nexti
02. april 2011
u35501
u35501
odločili so se, da bodo nadaljevali hannah montana serije. Bilo je ql. Šel je tudi aleks. Mami se je vse dogovorila z ravnateljico in mi en mesec ni bilo treba v šolo. Pogrešala sem vse, še posebej pa Emo. V serijah se je dogajalo veliko zanimivih stvari. Ni jim konca ne kraja. Robby s tistimi njegovimi šalami, če jim lahko tako rečemo, Miley se je mogla še naprej soočati s svetom ne več kot Hannah ampak kot ona sama, Prav tako tudi Lilly, Jackson, kaj pa vem, tak kot ponavadi, in tudi jaz sem enkrat mogla stopiti na oder z miley, kjer me je predstavila celemu svetu kot njeno malo sestrico in skupaj sva peli njene uspešnice in nazadnje postali duet. Ampak Jacku to, da sem sedaj tako oblegana z novinarji ni bilo tako všeč, skoraj me je že zapustil, saj skoraj ni bilo časa za naju 2 skupaj. No po snemanju in med snemanjem serij sem morala še opraviti nekaj intervjujev itd. Ja, saj vem, samo snemanja, intervjuji in slikanja pa zabave ipd. Saj sem s imela zelo ql, ampak sem komaj čakala na vrnitev domov. In vrnila sem se domov, bil je že 1. november. Kot ponavadi so prišli moji sorodniki in vse je bilo lepo in prav, dokler ni bilo konec jesenskih počitnic in se je spet začela šola. Bila sem kar v velikem zaostanku, a sem nekako "sfolgala" vse. Ampak problem ni bil v tem....
04. april 2011
u44021
u44021
Hej, jst sm Bridy*LoL*Girl, pa mam nov profil unga sm si zbrisala, pa nism stara 16, sam tolk kaže kr sm se neki zmotla, tk da bom s ttim profilom nadaljevala zgodbo
04. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani