u35501
u35501
upam da so vredu slike
28. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttttt
28. januar 2011
nexti
28. januar 2011
u35501
u35501
Z miley sva se peljali z limuzino. Ble sma mal "fashionably late". Tam je blo fuul vlk ljudi. Z miley sma šli k seleni gomez in demi lovato. Jst sm se jima predstavla, pol smo se skupi slikale in se pogovarjale. Pol sma srečale še dylana in cola sprouse in smo se tut pogovarjal. Pršla je tut emily osment. Pol je stopla miley na oder, ki je biu postavljen in rekla. Hvala da ste pršli na zabavo. Priredila sm jo za nšo novo zvezdo, ki bo igrala v novem filmu- Mino Milen (ne spounem se kej bolšga priimka)!! Vau!! Tto zabavo je priredla miley in to sam za mene!! Počutla sm se ful srečno in presenčeno in blo je še velik občutkov, ki se jih ne da opisat!! Potem je miley rekla, da bom zapela mojo pesem, ki sem si jo izmislilka čisto sama, miley je samo napisala note, drugače sem si pa jaz izmislila besedilo in melodijo. Naslov pesmi je biggest step in my life. (objavim takoj, ko si zmislim). Zapela sem jo in vsi so mi ploskali. Bla sm presenečena, kr sm si ponavd doma kr tk zmišlevala pesmi in jih igrala na klavir, sam se mi je zdel, da nobenmu ne bo fajna. Zabava je trajala do ene 5 zjutri, tkrat pa je v sloveniji bil čas kosila. Poklicala sm emo po skypu in sm ji vse povedla. Odločla sm se, da bom poznej poklicala še domov, ko bo tm ura ene 2. Pol sm šla spat in sm spala do 1 popoldne. Hitr sm se oblekla in šla na kosilo. Miley je rekla,da je vlkokrat kak taka zabava in da boma še šle, sam da ne boma mogle tk dolg ostat, kr bo pol verjetn snemanje. V ponedeljek ja bil prvi dan snemanja. Potekal je tkole:
...
29. januar 2011
u35501
u35501
Taka je bla emily osment:

Takale sta ble selena gomez in demi lovato:

Tale pa dylan in cole sprouse:

29. januar 2011
u34611
u34611
nextttttttttt
29. januar 2011
next
29. januar 2011
u35501
u35501
Najprej sm pršla na snemanje. Oblakl in naličl so me. Pol sm dobla navodila od režiserja. Mal sm si mogla še pogledat besedilo in smo začel snemat 1. prizor. Uspel nam je v 7 poskusu. V prvem prizoru sem se jaz zbudila in je bilo jutro. Nato smo snemali naprej. Kar naprej smo mogli ponavljati in se preoblačiti, kdaj pa kdaj so mogli popraviti naa ličila. Posneli smo približno 5 minut filma. Vse bodo še na koncu zmontirali. Po snemanju sem poklicala Emo in mamico po skypu in jima vse povedala-kaj smo delali na snemanju, še kaj o zabavi, kar sem pozabila, kaj sva delali iz miley itd. Blo je fuul fajn. Dans sma šle bl zgodi spat. hh. Ampak js sm še vseen pogrešala mojo mami, mojo bff in seveda mojo simpatijo. Ja ja, kot da še niste vedeli da imam simpatijo.
...
29. januar 2011
u35501
u35501
ps. od zdej naprej bom govorila če se je kao na snemanjih naredl kej zanimivga
29. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttt
29. januar 2011
next nujn!!!!
29. januar 2011
u35501
u35501
Ta tedn se ni več pol bl ko ne dogajal nč zanimivga. Ampak nasledn tork se je naredl neki ful carskiga. V ponedelk sm zaspala ob pržganem compu in prjavlena na skype. Ob dveh zjutri me zbudi neko zvonenje. Ugotovila sm, da ma naša šola skype, no ubistvu ga ma ceu naš razred. Na srečo tist dan nismo mel snemanj. No, potem sm kliknla na skypu answer with video in tm sm vidla ceu naš razred. Ugotovila sm da zgledam grozn in sm hitr šla strn in se mau zrihtala. Pol smo se pa pogovarjal. Moja simpatija je bla čist udspredi, ker so njega zbral, da mi reče zdravo. Bla sm ful presenečena. Jeeej!! Sm si misla. No, ko sm kliknala so se vsi zadrl zdravo!!! In jst sm jim rekla hej, a mogoč vi vete kolk je tuki ura???
j=jst, r=razred, al pa en iz razreda, s=simpatija, u=učitlca
r: ne, pr nas mamo zdele tretjo uro
j: no pr men je pa ura 2 zjutri
u: no pol te bomo pa pustil spat
j: ne ne, sej sm zdej tk ži čit budna
u: aha, v redu
Naša razredničarka uči slovenščino, zna pa tut fajn emšk. Ampak o angleščini nima pojma. Js sm se ži skor odvadla govorit po slovensk in sm jim rekla
j: how are u
r: v redu
u: kaj je pa rekla, js je nism zastopla
Od zdej naprej sm govorila slovensk
j: pardon, tuki morm kr naprej govorit anglešk in sm se mal spozabla
u: aha
s: ok, men so rekl da te morm sprašvat stvari, tk da kaj kej delaš
j: sem na snemanjih in hodim poshoppingih in partijih
r: še kr govoriš anglešk
j: ura je 2 zjutri, a bi se ti oziru na to kok govoriš?
s: no, ok, ka pa kej snemaš
j: film??!! zato sm šla tja!!
s: ja, vem, sam mislim kaki so prizori
j: zaenkrat, se še ni naredl nwm kaj smešnga, no ubistvu se je sam ne smem razlagt
s: aha
u: no, bi jo še kdo rad kej uprašu
r: a anm boš prnesla kako darilo iz hollywooda
j: pa kaj zej mislte, da vam bomvsakmu kupla eno obleko al kaj al pa neki tajga
r: joj no sorry
j: hec, oblek vam res ne bom kupvala glih, mogošč edino, če bojo delal kake take majce al pa kej tajga al pa mogoč kak pas al pa ruto, drgač boste pa ži neki dobil, boste ži vidl pol sptembra
s:ja sej tk zdej bo kmal konc, ži bl ko ne pospravlamo
j: pa zaklučujete ocene
s: ja
u: ok, še kdo kej
Nekateri so me še kej uprašal, sam pogovarjl smo se sam do konca šolske ure. Pol so pa vsi šli. Razn simpatija. Kr je ži ugasnu skype je mislu da me ni več gor in je reku, da me pogreša. Pol sm jes rekla naglas jes! ampaksm hitr ugasnala da ne bi ugotovil, da sm še kr gor na skypu.
Nexta ko bo 5 comentov od različnih oseb
29. januar 2011
u35501
u35501
Pa, nej mi da en predlog za ime simpatije, ne bo mu pa ime nč na n
29. januar 2011
haha zka pa ne h h h !!! nwm sama si zmisl kr je itak najlepše ime za tvojo simpatijo na n sam če nočeš da bi mu blo ime tk ku mu je zares pol pa nč sam si smotana veš!!! hh rtm mua
29. januar 2011
aja next nujn nujn nujn!!!!!
29. januar 2011
u35501
u35501
hej polly ne bom dala prauga imena zato kr nism do zdej dala od nobenga še taprauga imena, jst sm tuki mina, moja bff je ema tk da...
29. januar 2011
u35501
u35501
aja no ok, mu bo pa ime aleks
29. januar 2011
u35501
u35501
to pa je alex:

29. januar 2011
u35501
u35501
pa še 4 comenti morjo bit da nextam, kr je tole biu kr dolgi next
29. januar 2011
next
29. januar 2011
next
29. januar 2011
next
29. januar 2011
next
29. januar 2011
no zj pa že nexti enkrat!!!!kr me res zanima
29. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttttt
29. januar 2011
u35501
u35501
pa mislala sm od različnih oseb, pa sej polly sej sm ti tk rekla da mam dramske. Aja, a hočte da objavim ono pesm sam besedilo, al da še zrovn zapojem, da si bom pol zrovn zmislala melodijo??? Plis povejte!!!!
29. januar 2011
poj!poj!poj!
29. januar 2011
u35501
u35501
hej a si zdele na skypu??
29. januar 2011
u35501
u35501
aja, pa ne bom objavla pesmi, kr bi pol lahk kdo naredu plagiat
30. januar 2011
next