u71681
u71681
"No samo prepričati sem se hotel če si res" Še bol sem zardela. "No sej nisem misnla tako." Sem se hitela zagovarjati. "Sej vem je odgovoril.Že ko sem te prvič videl sem vedel da nisi taka kot druge." Aham.. ujela sem ga.sem si mislila "Kakšna paa ?" Me je zanimalo. "Khm.. no saj veš. Kot tiste avše tam" in z glavo pomigne proti Kristini in njeni kompaniji ki naju napeto opazuje. vedela sem da je Kristina ljubosumna prav ji bodi sem si mislila.. "Opazujejo naju." Sem zašepetala. Tedaj pa se mi je približal in svoje ustinice pritisnil na moje. "HAHA. zdaj bo komaj ljubosumna se je zasmejal Luka." Bila sem osupla sploh se nisem mogla premakniti. "Oprosti." Je rekel Luka. Nisem vedela ali je njemu ta poljub kaj pomenil ali me je poljubil samo zaradi Kristine da bi bila ljubosumna. "Moram pa pripomniti da si izbral nadvse dober kraj za poljub". Sem rekla. Da bi se prepričala. "Nisem se moral upreti všeč si mi že od vsega začetka samo žal mi je da ti nisem takoj povedal" Je rekel in me prijel za roko jaz pa sem se stisnila k njemu. Bil je takoooo topel da bi se v njegovem objemu naraje stopila......

5 nextoou. ;3
22. januar 2012
u71681
u71681
od leve proti desni- Kaja,Kristina,Mateja :

22. januar 2012
u73536
u73536
neeekst:*
23. januar 2012
Neeeext ;3
23. januar 2012
u72938
u72938
nexšttt.. :3
28. januar 2012
next:**
31. januar 2012
nextt!!!! )
31. januar 2012
u16947
u16947
neeeeeeeeeeešxtej! < 33
sporočiiš?:*
17. februar 2012
u71779
u71779
next. < 3
22. februar 2012
u71681
u71681
Ko sva se tako objemala sploh nisem opazila da sva že prispela k šoli. Pred šolo sva se poljubila ter oba odšla k svoji učilnici saj je Luka eno leto starejši kot jaz. Učiteljica me je morala pri pouku ves čas opozarjati. To je bilo zame logično, saj si vendar še nisem prav opomogla od tistega poljuba na avtobusu. Kaaj pa učiteljica ve. Tako ali tako verjetno sploh neve kaaj je prava zaljubljenost, no zato zdaj stojim pred razredom! Upam da ne bo povedala moji mami.

Šolski zvonec je končno naznanil konec pouka. Luka me je čakal pred vrati. Stekla sem mu v objem ter ga poljubila. Popremil me je do doma. Pred vrati doma sva se ustavila ter si gledala v oči postala je mučna tišina. "No adijo.." Sem rekla ter go objela. "Jess." Šepne. "Ali bi bila moja punca?". "Lukaa.! Pa saaj sem vendar že tvoja punca.!" Se nasmehnem ter se obrnem k njemu. Zgodilo se je pa nekaj česar ne bi nikoli pričakovala. Močno me je privil k sebi ter me strastno poljubil, poljube sem mu vračala. Bilo je takoo.. tega se res ne da opisati.! Bila sem v sedmih nebesih.! "Danes ob sedmih zvečer." Mi je prišepnil na uho.....

5. nexštou. :3
~ Veem da ste neskončn douug čakal, sam jst sm na vaas čist pozabla. x'D
+. Upaam da je useen uredi. :3
26. marec 2012
neeeext!!
26. marec 2012
NEXT
28. marec 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani