..."Leighton,ne boš verjela kakšen marsovec me uči,"je začela Nicole.Slišati je bila razburjena. "Enako.Neka Amanda Patridge,stara približno tristo let." "Res?Potem je moja učiteljica verjetno njena sestra-Melinda Patridge.Komaj sem zdržala z njo,njena lasulja smrdi po čebuli in med njeno razlago sem skoraj zaspala.In celih šest mesecev jo bom morala prenašati!"mislim,da sem Nicole prvič slišala tako.Ponavadi je veliko bolj mirna. "No,med snemanjem se bova vsaj lahko skupaj učili.In to bo že čez en mesec!"hotela sem jo razvedriti. "Hja,upam,da bom zdržala.Moram iti,mama me kliče.Se vidiva jutri!" -Še en mesec-sem si govorila.Naslednji dan sem imela cel dan vaje.Vadili smo po prizorih in res sem si težko zapomnila besedilo.Matthew,ali Boss,kakor smo ga klicali,ni bil preveč zadovoljen z našim delom:"Celoten scenarij se naučite do naslednjega tedna.Prišle so spremembe o snemanju filma,začeli bomo že čez dva tedna." Ko je odšel iz sobe,je postalo glasno.Vsi so bili vznemirjeni in skrbelo jih je kako se bodo vse to naučili.Mene je verjetno še najbolj.To je bil moj prvi film in nisem mogla vega pokvariti.Pospravila sem vse liste in se odpravila do Nicole in Elle,a je bila soba prazna. "Kje pa je Nicole?"sem vprašala Diane. "A ne veš?Šli sta v k Elle domov.Elle ne mara teh -majhnih- sob,kakor reče ona.Vedno šiva doma,in Nicole je njena pomočnica.Greva skupaj domov?" Hotela sem kaj reči ne,ampak bila sem čisto zmedena:"Z veseljem."...

next?

11. oktober 2011
next plis!!!!!!!!!
11. oktober 2011
u40996
u40996
next
13. oktober 2011
u35585
u35585
nexxxxttttttttt
pa prjavla sm se na top model
14. oktober 2011
nextam zdej (:
xxxgirl -kmalu dobite prvi izziv
14. oktober 2011
...odpravili sva se proti domu,Diane živi tri ulice naprej. "Veš,na začetku si se mi zdela čisto prestrašena,zdaj pa se zdi kot,da obvladaš igranje,"je rekla Diane. "Haha,sebi se še zdaj zdim čisto brez spomina.In kolikokrat me Boss popravi!" "Saj se bo navadila.Hej,bi se do naslednjega tedna kaj dobili in vadili besedilo?" "Seveda,"sem še rekla in odšla v hišo.V dnevni sobi me je pričakala mama:"Kako je bilo na vajah?Si kaj pojedla?Kdo je bila tista punca s tabo?" "Dobro,ja,Diane." Odgovorila sem koliko hitro sem mogla,saj se mi je mudilo k pouku.To je res beden del dneva,vbistvu je še huje kot v šoli. "Lei,pa Nicole te je 5x poklicala" Najpomembnejše stvari mama vedno pove na koncu.Kakorkoli pa-le zakaj me je klicala Nicole?Da mi pove,da me ni mogla počakat?Saj je vseeno,poklicala jo bom jutri.Hitro sem se preoblekla v udobnejša oblačila in se odpravila proti kabinetu,moji novi učilnici.Ko sem vstopila notri sem skoraj padla v nezavest.V kabinetu je resnično smrdelo.To sem opazila prej kot učiteljičino opozorila,da zamujam.Po koncu pouka sem počakala,da je učiteljica odšla ven in poiskala prostor od kod prihaja smrad.To je bila učiteljičina omarica.Odprla sem jo in...

next?

14. oktober 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2011
u40996
u40996
nextej
14. oktober 2011
u35585
u35585
neeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttt
15. oktober 2011
u40996
u40996
next
15. oktober 2011
u44487
u44487
NEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!
15. oktober 2011
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. oktober 2011
...notri zagledala olupke od banane,jogurtove lončke(seveda umazane),ostanke kosila,... 'Kaj si ona dela zalogo za zimo?'sem se spraševala.Bilo je zares ogabno.Raje sem odšla v svojo sobo in zaspala.Naslednje jutro je bilo eno od redkih,ki sem ji imela prosto.Vaje imamo komaj naslednji teden,pouk pa imam komaj jutri.Počasi sem se odvlekla do kuhinje,ko sem zaslišala mamo:"Lei,Nicole je tukaj!Hitro se obleči in pridi v dnevno sobo.Midva z očetom greva v Miami za tri dni." Nicole me je prišla obiskat?Ji je Elle to pustila?Šla sem spet nazaj v sobo in se oblekla. "Živjo,"me je pozdravila,ko sem prišla v dnevno sobo. "Jutro." "No,"je začela:"Tukaj sem,ker me zanima,zakaj se me izogibaš?" "Jaz se te izogibam?"to je bilo res presenečenje. "Na prejšnji vaji si odšla z Diane,jaz pa sem te pol ure čakala pred vhodom.Z njo imaš popoldne vaje,ko te pa jaz pokličem,se ne oglasiš." "In to mi boš ti govorila!"postala sem jezna."Z Elle šivata doma,domov hodim sama..." "To mi ne očitaj!Medtem,ko ti vadiš,imam jaz delo.In vedno te počakam pred vhodom.Na kaj pa namiguješ z Elle?" "No,"morda pa sem šla res malo predaleč. "Veš,Lei,ona je meni kot starejša sestra,ki je nimam.Nikoli pa ne mora postati moja najboljša prijateljica." Postala sem...

15. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!
15. oktober 2011
next < 33333333333333333333333333
15. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*__*
15. oktober 2011
u44487
u44487
neeexttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. oktober 2011
u40996
u40996
next
15. oktober 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*__*< 3
15. oktober 2011
u40996
u40996
next *______*
16. oktober 2011
...čisto raznežena.Jaz,ki nikoli ne bi pokazala,da kaj boli. "Nicole..."hotela sem se opravičiti,a nisem našla pravih besed. "Je že v redu.Upam pa,da mi boš od zdaj naprej zaupala." "Seveda." "Greva na kakav?"me je vprašala Nicole:"Poklicala bom še Leona.Že dolgo se nismo dobili.Misliš,da nama zameri?" Z Nicole,sva odšli do Leona in skupaj smo preživeli popoldne.Leon ni kazal zamere,toda vseeno se mi je zdel čuden,saj je ponavadi vesel in se šali z nama.Ko smo se odpravljali je rekel:"Moram vama nekaj povedati.No,revija Monday,mi je ponudila pripravništvo." "Saj to je čudovito!"sva vzkliknili z Nicole. "Res je.In to je čudovita priložnost za mojo kariero.Toda,pripravništvo je v New Yorku." Zato je bil tako čuden.Ne zaradi naju,ampak zaradi pripravništva. "Saj te bova obiskali,"je rekla Nicole.Bilo ji je hudo,saj sta si bila že od malega blizu.Pa čeprav ga nisem dolgo poznala,sem ga imela rada,in zaupala sem mu vse težave.Zdaj pa bo odšel. "Obljubim,da vaju bom obiskal vsak vikend.Če seveda ne bosta imela dela.In na rdeči preprogi me morata nujno omeniti,"je skušal na šalo obrniti stvar. "In ti napiši kakšen članek o naju,"sem mu odgovorila:"Tudi kakšen intervju bi nama prav prišel." Poslovili smo se in z Nicole sva skupaj odšli domov. "Pogrešala ga bom,"je prekinila tišino Nicole. "Ja,vedno nama je stal ob strani." "Raje spremeniva temo,preden začnem jokati,"je rekla Nicole:"Kako kaj vaje?" Hja,včasih je življenje v filmu lažje,kote v resnici...

next?

16. oktober 2011
next
sori kr oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/top-movie-4ever/24204/
glasujte!
16. oktober 2011
next (:
17. oktober 2011
u62735
u62735
neeeext
17. oktober 2011
nextam u sredo < 33
Sodelujte in glasujte:http://www.igre123.com/forum/tema/models-pictures/16281/8
17. oktober 2011
u44487
u44487
nexttt!!!
dons morrš!
19. oktober 2011
nextam zdej (:
19. oktober 2011
...doma sem padla v posteljo,Nicole pa je spala na blazini.Pogovarjali sva se pozno v noč in zjutraj sva se komaj zbudili.Ura je bila 8.00,zato sem hotela zaspati nazaj,ko se zadrla moja seseda(mama je bila namreč v Miamiju):"Lei,zbudi se že!Z Nicole imata čez 20min pouk!" Pozabila sem,da je to razlog,da je Nicole prespala pri meni.Danes imava skupaj pouk.In še cel teden,vse do snemanja.Kaj nama morajo res vse proste trenutke zapolniti s poukom?
In tako je bilo cel teden.Vstajanje ob 8.00,pouk,prosti čas,malo pouka in spanje.Za kaj več nisem imela moči.Končno je prišel dan snemanja.Snemali smo prvi prizor,v katerem nastop samo jaz in še nekaj ljudi,zato ni bilo tako hrupno kot ponavadi.Nicole je medtem tekla sem in tja.Elle je očitno precej lena ali pa ima rada red.Skupaj s še nekaj šiviljami in kostumografi je dokončevala obleke.Na vrst osem prišla jaz in vsaj pol ure je trajalo,da sem pomerila samo nekaj oblek.Potrebnih je bilo veliko popravkov in šele čez 7ur smo bili pripravljeni vsi igralci.V garderobi so vsi ponavljali besedilo,tudi jaz.Film je govoril tudi o najini preteklosti,za ta namen so bile tukaj tudi mlajše deklice. "Leighton,pridi hitro!Začeli bomo snemati prvi prizor!"me je poklical kamerman.Odpravila sem se proti prizorišču in Nicole mi je še enkrat zaželela srečo. "Prvi prizor.Posnetek ena!" Čisto sem pozabila kaj bi morala reči in sem samo strmela predse.Bil je moj prvi posnetek in planila sem v smeh...

next?

19. oktober 2011
jaaaaa....čimpreej..
hude slikcee :*
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani