u104471
u104471
Neeeeeextt!!!<333
20. oktober 2013
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

HEIII
SEM EVCIKA!
PIŠEM SVOJ TOP MODEL IN NUJNO BI VAS POTREBOVALA.

VSAK DOBER TOP MODEL POTREBUJE NEKOGA KI GA PRIPRAVI, ZANIMIVE NAGRADE IN DOBRE TEKMOVALCE. MISLIM DA JE DOBER TEKMOVALEC SPOSOBEN BITI VSAK OD VAS. LAHKO SE PREIZKUSITE, ČISTO PREPROSTO: PREBERI SE PRIJAVI IN SODELUJ.
POTREBUJEM TE!!!!!
HVALA ZA POZORNOST, ČE TE ZANIMA SE PRIJAVI TULE:
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-bella-thorne-in-lt-33/63130/

*sori za smetenje.
24. oktober 2013
"Dina!" je veselo zaklical in se na široko nasmehnil.Nisem vedela kaj naj naredim.Nisem vedela niti kako se počutim.Bila sem preveč šokirana.Ker je bila takšna tišina tudi Jacob ni več vedel kaj naj reče. "Ali me nisi vesela?" je vprašal,ko je njegov velik nasmešek malo zbledel. "Jacob! Nemorem verjeti,da si tukaj...Jaz..." samo to mi je uspelo izgovoriti.Čez nekaj sekund sem že bila v njegovem objemu,ki sem ga zelo pogrešala.Nekaj časa sva samo stala objeta. "Kaj delaš tukaj?" sem ga konno vprašala. "Ko sem rekel,da te pogrešam sem mislil resno! Odtrgalo se mi je,kot je rekla Nicky,ko sem ji povedal da odhajam na Havaje.Ampak je bilo prepozno,da bi me ustavila,saj sem bil že na poti sem.Joj kako sem vesel,da te spet vidim!" je srečno rekel,jaz pa sem se končno nasmehnila.Tudi jaz sem bila presrečna da ga vidim. Ampak moja sreča je kmalu izginila,ko sem za Jacobom zagledala še eno postavo.Maxovo. Ko je Jacob opazil,da ga sploh ne poslušam več se je tudi sam obrnil in videl Maxa.To se ne bo dobro končalo... "Max?!" je glasno rekel.Oba sta imela začudeni izraz na obrazu,ki je bilo po svoje dokaj smešno,toda v tem trenutku se ne mroem začeti smejati. "Kaj za vraga ti delaš tukaj?" je začel Max. "Tudi jaz imam takšno vprašanje zate!" mu je odgovoril Jacob.Max je bil prvi,ki je zagledal moj prestrašeni obraz,zato se je pomiril. "Jacob umiri se.To bova razčistila kasneje,sedaj ni pravi čas." je rekel in se mi približal,a mu je Jacov seveda ustavil pot. "Ne približuj se ji!" je začitniško rekel in se postavil pred mene. "Jacob prosim pomiri se.Nič mi ne bo naredil in zdaj res ni pravi čas za prepir! Ni te bilo tukaj in veliko si zamudil,ampak obljubim da kmalu izveš vse,ampak sedaj moramo rešiti svojo prijateljico preden jo zaprejo v zapor." sem mu povedala,on pa je zgledal še bolj začuden.Stopila sem k njemu in ga poljubila na lice. "Ne skrbi.Moral mi boš zaupati." sem mu šepnila in njegov izraz se je končno pomiril.Prikimal je.Nasmehnila sem se in se mu zahvalila.Z Maxom sva stekla po cesti proti mestu.Tekla sva nekaj minut in končno prispela na policijsko postajo.Rabila sva kar nekaj časa,na koncu pa so naju le poslali na pravi kraj kjer smo se srečali z Danom in Jane.Stekla sem jima v objem. "Jane! Kako si?" sem jo vprašala,ko sem videla njen žalosten obraz. "Bila sem boljše...Dina,jaz...Ne vem kaj naj rečem.Vem,da misliš da sem najbolj grozna oseba na svetu,ker sem se pretvarjala da sem vaša prijateljica,ampak..." prekinila sem jo. "Tiho Jane.Poglej me v oči.Nisi slaba oseba,okej? Imaš pa vseeno veliko sreče.Če ne bi poznala organizacija za katero si delala,potem ja,verjetno bi mislila da si grozna oseba,ampak imaš srečo.Tale fant tukaj te je rešil pred zaporom in z njegovo pomočjo boš dobila nazaj svoje prijatelje in svojega Dana." sem ji rekla in pomežiknila Danu.Oba sta pogledala Maxa,ki se je samo nasmehnil. "No...če je to res,potem bi zelo rada spoznala tega fanta." je rekla Jane. "Jane,Dan to je Max." sem jima ga predstavila.Rabila sta nekaj sekund,da sta pogruntala... "Kaj? Kaj ni to tisti,ki..." je začel Dan,ampak sem tudi njega prekinila. "Ja to je on.Ampak...bil je Jane-in sodelovec na nek način,kar pomeni,da to kar mi je storil ni naredil namenoma." sem mu razložila in takrat sta vse razumela.Nekaj časa smo se še pogovarjali in mislim,da bosta Max in Dan kar dobra prijatelja! Neka policistka je prišla vmes in nam povedala,da je Jane izpuščena.Dan,Max in Jane so odšli po svoje jaz pa sem pohitela k Jacobu,ker nisem hotela,da predolgo čaka.Našla sem ga na pomolu,kjer je sedel in gledal v odprto morje.Prišla sem do njega in se usedla zraven. "Ste jo rešili?" je tiho vprašal.Prikimala sem. "Dolgujem ti dolgo pojasnilo." sem mu rekla in takrat me je končno pogledal. "Res je." je rekel in se malce nasmehnil.
Ko se Jacobu vse razložila,me je gledal z odprtimi ustmi.Imel je še nekaj vprašanj,na katere sem mu odgovorila.Bila sem prav presenečena,da je vse skupaj tako dobro prenesel.Ko sva nehala govoriti,se je že začelo mračiti. "Torej...Ali boš šla sedaj nazaj domov ali boš ostala?" me je vprašal.Vedela sem da bodo sedaj prišla vprašanja na katera si še sama sebi težko odgovorim.Ampak končno sem imela odgovor.Končno sem se odločila kakšna bo moja prihodnost.Vem kaj bom storila,kam bom šla,kaj bom rekla.Sedaj pa je čas,da to povem še ostalim. "Jacob...Havaji so moj dom.In mislim...mislim,da bom ostala tukaj." sem mu povedala in njegov obraz je postal malo žalosten. "Aja..." je počasi rekel.Preden sva lahko nadeljevala z pogovorom,sva za seboj zaslišala sirene.Obrnila sva se in v policijskem avtu zagledala poznan obraz.Bila je Nicole ne zadnjem sedežu policijskega avtomobila inko naju je zagledala skozi okno je na široko odprla usta in začela kričati.Tolkla je po vratih,a bo za to verjetno zašla v še večje težave.Njen obraz je bil čisto rdeč od jeze,midva z Jacobom pa sva se samo spogledala in se začela na ves glas smejati.Ustala sva in iz pomola šla nazaj na plažo.Šla sva v lokal kjer so bili vsi moji prijatelji.Imeli so manjšo zabavo za ponovno prijateljstvo in zvezo med Danom in Jane.Tam je bil seveda tudi Max in mislim,da sem celo videla kako se je pogovarjal z Larryjem.Morda pa bosta celo prijatelja? Sama sebi sem se nasmehnila,ker mi je bilo zelo všeč,da se je vse končalo lepo.Vsi so bili veseli in dobre volje,celo Jacoba so sprejeli v družbo in se z njim skupaj zabavali.Potem pa je do mene stopil Larry. "Hej Dina." me je pozdravil in se usedel zraven mene. "Živjo Larry!" sem ga veselo odzravila. "Verjetno že veš kaj te bom sedaj vprašal..." da,vedela sem... "Ampak saj veš,da potrebujem odgovore.Ne samo jaz,vsi.Torej,ali boš ostala na Havajih in za katerega od nas tri se boš odločila?" vedela sem odgovore.In sedaj prihaja trenutek resnice................................................................................................................................................................................................................................................

končno next!
okkej ljudje zlo mije žau ampak morm vam povedat da bo sam še en alpa dva nexta do konca! ja vem rekla sm da jih bo več ampak zdej razmišljam o dveh novih zgodbah in nemorm jih pisat tok naenkrat tkoda bom tole mogla zaklučit! tkoda bo vrjetn nasledni next konec pol pa še en k bo tak dodatni next kjer bo pisal sam na kratko kaj se zgodi čez par let.tkoda jaaaaaaa fuuuuul hvala tistim k ste bral od začetka in boste zdele do konca (: ampak na žalost se bo mogla tut ta zgodba končat ane? :*
26. oktober 2013
cjoo okej :/ neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2013
okej
ampak... NEXT!!!!!!
27. oktober 2013
drgač mam pa še eno idejo da bi napisala drugi del te zgodbe sam pomoje nebom...kr bom eno novo in bo dost podobna tej tkoda priporočam da če vam je bla tale ušeč da tut uno preberete : D drgač pa kaj mislte da se bo zgodil v zadnem nextu pa za koga se bo odločla dina? (;
27. oktober 2013
u151965
u151965
next
27. oktober 2013
u30738
u30738
Mislim,da se bo odločila za larrya.
Next
27. oktober 2013
u154136
u154136
Nekš! Nova bralka.
28. oktober 2013
u104471
u104471
nextttttttt!
05. november 2013
u152981
u152981
Next!nova bralka!vse prebrala od začetka do tule!!!
06. november 2013
u154348
u154348
dej nexttt
07. november 2013
u152981
u152981
next in moraš nadeljevat 2 del te zgodbe!!
07. november 2013
u154348
u154348
se strinjam !!!!!!
07. november 2013
!!!! ZADNJI DEL:
Tudi Max in Jacob sta vedela o čem se gre pogovor zato sta stopila bližje. Vsi trije so me gledali z pričakovanjem. Bilo je težko,ampak to moram enkrat narediti in to bo takoj zdaj. Globoko sem vdihnila. "Vsi trije veste kako težka odločitev je to zame.Vse vas imam rada in neglede na mojo odločitev vas imam rada,zato tega ne pozabite. Max...tebe poznam že nekaj let in vedno si mi bil všeč,ampak sem zmeraj mislila da nimam šans pri tebi.Bil si eden najbolj popularnih na šoli,mene pa so ljudje komaj da poznali.Toda po tem kar si mi naredil sem te sovražila.Nisem morala verjeti da si takšen...ampak sem zdaj spoznala resnico.In nekako te ne morem več sovražiti! Jacob.Tebe sem spoznala,ko mi je bilo najtežje.Spomnim se dneva ko si mi podal v roke škatlico cigaretov,saj si vedel da mi bo to pomagalo.Vedel si vse moje skrivnosti,predstavil si me svojim prijateljem in me spet naredil srečno.Branil si me pred vsako stvarjo,ki bi me lahko ranila in res zelo sem ti hvaležna. Larry...Zelo sem vesela,da sem spoznala tudi tebe.Si eden najprijaznejših fantov na svetu.Seveda ne smem pozabiti omeniti tudi to,da si mi rešil živeljenje. Imela sva nekakšne probleme,a sva jih hitro popravila.Bila sva najboljša prijatelja,čeprav sva oba čutila nekaj več eden do drugega. Torej...zelo vesela sem,da sem imela priložnost spoznati vse tri. Zelo veliko časa sem razmišljala kateri od vas je pravi zame.In sedaj vem odgovor. Toda morate vedeti...neglede na mojo odločitev upam da bomo vsi ostali prijatelji,ker ne bom morala živeti brez vas.Vsi mi pomenite ogromno in želim si da ne bi bilo toliko problemov okoli tega,toda...ni vse vedno tako kot si zamislimo..." pogoltnila sem slino. Larry,Jacob in Max so me še zmeraj živčno gledali. Toda vseeno so se zdeli sedaj bolj umirjeni. No,kar bo pač bo... "In odločila sem se za fanta,katerega sem imela rada ne glede na vse.Fanta v katerega sem bila zaljubljena že od takrat,ko sem ga spoznala.Fanta, ki ga ne bi izbrala nobena druga punca c takšnem položaju,ampak jaz vem da je to prava odločitev.Odločila sem se za...Maxa." utihnila sem in pogledala Maxa.Njegov obraz se je prav razsvetlil ob mojih besedah.Izbuljil je oči in prikazal velik nasmešek. Nasmehnila sem se mu nazaj.Nisem vedela,kaj naj sedaj naredim.Za vse okoli mene mi je bilo vseeno.To je bil trenutek samo med mano in Maxom.V kotičku očesa sem videla Larryja,ki je bil malce razočaran,ampak sem videla da se je tudi sam malo nasmehnil.Mislim,da je enako storil tudi Jacob. Maxu sem skočila v objem. Stisnil me je k sebi in v tistem trenutku sem bila najsrečnejša oseba na svetu.Vse osebe,ki jih imam rada so bile srečne,sploh fant,ki mi je pomenil največ na svetu-Max...
.
.
.
.

.
.
.
.
----------2 LETI POZNEJE----------
"Nimaš pojma kako te bom pogrešala Dina!" je rekla Clara,ko me je tesno stisnila k sebi. "Tudi jaz bom tebe.Obljubim,da se bova slišali vsaj trikrat na teden!" sem ji povedala nazaj. Ja...odselila se bom nazaj k staršem.Zapuščam Havaje in se odpravljam nazaj v šolo. Poslavljam se od Clare,Jane,Nicka,Dana,Larryja in babice in dedka.Skupaj smo bili 2 leti in imeli smo se zelo lepo,ampak čas je da grem nazaj.Skoraj vsi smo se jokali,ko smo se poslavljali.Bilo mi je hudo,da jih ne bom več videla,ampak se bom najverjetneje kmalu vrnila.Pravzaprav jaz,Max in Jacob.Vsi odhajamo in puščamo ogromno spominov na Havajih. Komaj čakam da spet vidim svoje starše,čeprav bom Havaje zelo pogrešala. Sedaj iz letala še zadnjič pogledam proti letališču in naenkrat se letalo dvigne.Pogledam proti Maxu,ki je tudi izgledal zelo žalosten da moramo iti. "Ne skrbi Max kmalu pridemo nazaj." mu rečem in ga poljubim.Nasmehne se mi in pogleda čez okno. "Jacob tebi ni nič žal da greš od tu?" ga vprašam,on pa samo odkima. "Oh kakšen lažnivec! Vem,da ti gre skoraj na jok!" se zasmejem,saj vem kako rad je imel Havaje v resnici. "Meni? Na jok? Dina,kaj pa govoriš!" je rekel,a ni mogel zadržati smeha.Vsi skupaj smo se zasmejali.Bila sem tako vesela,da se je na koncu vse odvilo kot sem želela.Z Maxom sva danes skupaj točno 2 leti. Jaz in Jacob sva najboljša prijatelja,tako kot z Larryjom.Ko že govorimo o Larryju,ima novo punco! Ime ji je Zoey in je res zelo zabavna in prijazna,prav takšna kot Larry. Zelo sem vesela zanj! Dan in Jane sta še zmeraj skupaj in čeprav sta že zelo mlada razmišljata o poroki! Skupaj sa tako ali tako že 5 let in sta zelo odrasla,zato mislim da je to čisto prava odločitev za njiju. "Bzzz!" zaslišala sem,da mi je zabrnel telefon.Bila je Ana. Da,tista Ana. "Ko prispete pojdite takoj pred šolo kjer vas bomo vsi pričakali.In z 'vsi' mislim skoraj cela šola,Jacobovi prijatelji in tvoji starši :-)" je pisalo na telefonu.Sama pri sebi sem se nasmehnila.Ne mroem verjeti,da bomo imeli tako lepo dobrodošlico! Z Ano sva se namreč spet spoprijateljile.Ko sem bila še na Havajih,sva se začeli pogovarjati po Skypu in spet postali dobri prijateljici.Torej,kot sem rekla.Vse se je odvilo na boljše. Stisnem se k Maxu in spet pogledam čez okno. Počasi vdihnem in izdihnem. Še vedno imam pogled na letališče in čeprav ne vidim mojih prijateljev,vem da so tam nekje spodaj in mi mahajo. Zato še zadnjič pomaham in rečem: "No...to pa je bila zanimiva zgodba..."
........................................................................................................................................................................................THE END........................................................................................................................................................................................
KONEEEEEEEEEEEC!! Ja konec je zgodbe "Life can be hard.".vau če sm iskrena si nism misnla da jo bom sploh kdaj dokončala ampak sm jo in to sam za vas,bralce k ste mi skos govoril naj ne neham pisat zato sm se potrudla za vas in to je moja prva dokončana zgodba : D MOGOČE pride drugi del,nč nebom obljublala ampak če se odločm da bom napisala drugi del vam bom povedala,oblubim! no ja...upam da vam je všeč zadnji del (: PROSIM povejte svoje mnenje o celi zgodbe pa kok se vam zdi Dinina odločitev za Maxa? bi vi izbral koga druzga al misle da se je pravilno odločila?
mogoče pride še en next kjer bo pisal kaj se je zgodil tko čez par let ALPA bo to pisal v drugem delu,če pride pač to se morm še odločt (:

še zadnjič...HVALA DA STE BRALI <3333333333
09. november 2013
ta zgodba je resnooo fenomenalna-prfektna-popouna-najbuulša zgodba vseh časov. um jah za dinino odločitev se..strinjam. pomoje se je prav odločila. smuu resno škodaaaa, da je zgodbe konc kr je res zloo bla dobra. upam da bo še kak nextt pr tej zgodbi. drugače pa kot rečeno.. ta zgodba je več kot prfektna.!<33
09. november 2013
u154348
u154348
Upam da bo drugi del te zgodbe ker je full dobra.Za Dinino odločitev se pa jst tud strinjam .
09. november 2013
zgodba je res najboljša!!! no.. enih par delov mi res ni blo za brat (2 al pa 3-je) ampak vseeno mi je bla ful všeč. takoj mi sporoči, o začneš pisat nasledni del al pa kako novo zgodbo. osebno mislim da se je prehitro končala. no glede Maxa.... cel čas sem si želela da bi bla skupaj z Larryjem. sicer pa najbolša zgodba kar sem jih prebrala na igrah123.
09. november 2013
veliko uspeha pri naslednji zgodbi oz. delu. jas bom sigurno brala...
09. november 2013
u30738
u30738
Zgodba je res odlična!!Za Dinino odločitev pa glih nisem glih zopet tak vesela,ker sem skos upala,da bo hodila z larryjem in bi bila bolj vesela,če bi hodila znjim sam,če je ona srečna sem tudi jaz.
12. november 2013
u151965
u151965
se strinjam vse z orijano
13. november 2013
u152981
u152981
Zgodba je super-odlična upam da bo 2 del..ja ne vem če dina tako misli da je odločitev prav no pol pa je
13. november 2013
Super Next
02. november 2016
u220427
u220427
Next
15. marec 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani