u237728
u237728
UVOD:
Zgodba govori o 5 letni Marry, ki je posvojena, a ona tega ne ve. Njena mama Hanna ji želi povedati, vendar njen oče Harry pravi, da je še premlada, da bi izvedela.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marry:
Oči mi je rekel naj grem iskati neko barvo, ki jo ima na podstrešju. Nekaj časa sem hodila in spotaknila sem se ob neko škatlo, ki je bila na tleh pogledala sem kaj je notri, notri so bili neki papirji "Dolgčas..." sem si mislila in zaprla škatlo. Šla sem po barvo in jo nesla očiju. Pomagala sem mu barvati kos lesa, ki ga je nato pritrdil na prazno mesto ograje. Zaslišala sem mamico, ki mi je rekla, da naj grem na vrt po 3 velike paradižnike in po 2 zelene paprike. Ko sem ji jih prinesla mi je povedala, da bo spekla pico za večerjo.Vprašala sem jo, če ji lahko pomagam, rekla mi je, da lahko zvaljam testo, če želim samo umiti si moram roke. Umila sem si roke, nadela predpasnik in šla pomagati mamici. Ko je mamica rezala paradižnike je zazvonil zvonec.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next? Mnenja?
08. december 2018
Next
08. december 2018
Rai
Rai
Next
08. december 2018
Next
09. december 2018
u237728
u237728
Hanna:
Zazvonil je zvonec in šla sem pogledati kdo je.Bila je neka ženska po imenu Ellie, povedala mi je, da je naša nova soseda in, da nam je nekaj malega prinesla, prinesla je piškote. Povabila sem jo v hišo in, ko je videla Marry je bilo videti, kot, da bi jo poznala od prej.Vprašala sem jo, če je kaj narobe odgovorila mi je, da ima nečakinjo, ki ji je zelo podobna.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ellie:
Kaj pa, če je to moja hči, ki sem jo pri 3 letih zapustila, ker nisem imela dovolj denarja, da bi jo preživljala? Tudi, če je raje jo bom pustila vidim, da je srečna pri svoji družini nebom ji uničila veselja, če prav vem, da je laž kot sulica, ki ti jo nekdo zabije v srce.(Si je mislila Ellie.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harry:
Prišel sem iz delavnice in, ko sem prišel do kuhinje sem bil presenečen, saj sem videl to žensko vprašal sem jo kdo je, odgovorila mi je, da je naša moja soseda.Čez 15 min je prišel njen mož Collins takoj sva se ujela, saj sva oba imela skupne hobije.
Tako so se pogovarjali vse do večera...
Next? Mnenja?
09. december 2018
Rai
Rai
Next
09. december 2018
Next
09. december 2018
Next
09. december 2018
u237728
u237728
Marry:

Kako so glasni... Rekli so mi naj grem spat, ampak kako naj spim, če so tako glasni. Vseeno moram se naspati jutri imam vrtec. "Lahko noč Cofko." (Reče svojemu mucu, ki je predel in spal v svoji košarici v njeni sobi.)
Ellie:
Če prav sem se zabavala sem ves čas mislila, če je Marry moja hči. Kar 6× sem se zagledala v zid in razmišljala o tem, a vsakič je prišel Collins in malo glasneje rekel "Dobro jutro. He he he..." zadnjič, ko je bila ura 22 sem ga pogledala v oči in rekla "Morava domov nekaj ti moram povedati.". Opravičila sva se in šla domov.
Collins:
Ko sva prišla domov sva se usedla za mizo. Ellie je začela fantazirati o tem, da je možno, da je Marry najina hči. Zasmejal sem se, ulegel na kavč in prižgal televizor.
Ellie:
Šla sem spat užaljena. Nisem bila jezna nanj s tem je samo dokazal, da moram poiskati dokaz. Jutri bom nekako poskusila najti nekaj z mojim in Marry-jinim DNK-jem.
Hanna:
Zanimalo me je kaj sta si Ellie in Collins ves čas šepetala zato sem se odločila, da bom začela drug dan raziskovati, ker sem enkrat slišala ime Marry in besedo hči.
09. december 2018
Next
09. december 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg