Lejte glede na to da Niall pa Louis ne pojeta tolko zlo velik, nimata velik solotov se bomo tuki o tem pogovarjal, prpopite slikce če hočete!
29. junij 2012
aniall_1D s to temo nic ne pomagas Niallu in Louisu
29. junij 2012
Žalostno je da v ospredje ful tlačijo Harrya- čeprau mi je on najboljši.. , Zayn ain Liama, Niall in Louis pa sta neki zapostavljena. In ja mi počasi že gre na žiuce ker Liam vedno otvori vsako pesem! Vedno! jemati bi jih morali kot skupina, pa zgleda da jih ne. Ampak kljuib temu sem njihova oboževalka. In če bo tako, bo pač tko.. Ne moremo nič narediti ker preprosto ni v naših rokah. :/
29. junij 2012
Kєℓℓү*Lσνє
29. junij 2012
Kєℓℓү*Lσνє
29. junij 2012
ma joooj * mi ne pokaže kar hočem napisat. Se strinajm da s tem ne bo pomagala ta tema, ampak useno se lahko o tem pogovarjamo..
29. junij 2012
dvakrat jo je sicer zayn, sam bi mogel v odpredje tut dat niall in louisa...louis bo zdej meu več solotov, ker je tut harry v nekem intrevjuju povedal da bo, niall pa se je neki sam odloču al neki, ker b naj lahko fanjte spreminjali da bi dali neko zamenjavo al kaj, ker je harry oblubu v intervjuju da bota mela niall in louis več solotov :''c
29. junij 2012
Kelly*Love, ma saj vem samo to je za ns da mamo debato o tem kar me mislemo, ma to resno ne morejo nardit, kaj je point pol sploh da je NIall v skupini če nč ne poje! Če pa Nialla ni v skupini pol pa pač to ni več 1D :'(
Upejmo da dobila Lou pa Nialler več solotov
29. junij 2012
Lou ma več solotov, to zagotvo za Nialla pa nevem...ful sem upala da jih bo meu več, sam lohk da je slika tut fejk ker nwm kaj so si že ene directionatorke smislne...-.-
29. junij 2012
:/ ma useno, skoraj usako otvori Liam. In tudi neki .mah nevem.. Vsi fantje bi mogli imet enako število solotov, minut karkol.. in ne bi jih smeli ločevat...so skupina in to bi mogli sprejemat skupjno. Zdej če se je Niall tko sam odloču pač nemorem reč nič, ampak tistim ki jih zastopajo..tej menedžerji al kaj so..njim se ge samo za denar in za njihovo prepoznavnost..in očitno da jim ni mar za 1D.. delajo kokr njim paše in nažalost fantje mnogokrat nimajo besede pri tem .. -.-
29. junij 2012
++ni treba samo o njiju dveh govor lohka tut o krkol 1D
29. junij 2012
Ja vem!Da povem iz zanesljivih informacij kolko solotov so meli vsak član posebej:

CEL ALBUM: 53 min 14 sek

Harry: 7 min 18 sek
Liam: 7 min 8 sek
Zayn: 5 min 38 sek
Louis: 1 min 29 sek
Niall: 1 min 24 sek

29. junij 2012
js tak pravim..js bom 1D podpirala do konc lajfa, z njimi bom v dobrem in v slabem..ker niso oni krivi ampak pofukani menedžerji..če je to res da bo niall igrau sam kitaro bom šla pa do tistih glupih menedžerjev pa jim jebem vse po spisku :@
29. junij 2012
Ines: ma sej maš prov mislem poglej tist kar sm prej objavla o njihovih solotih za crknt
29. junij 2012
omg ja.. pa men gre to na kurac da jih eni tolk primerjajo med seboj pizda..drugo je če jih primerjajo z bibrom ne pa da jih med sabo če so oni skupina
29. junij 2012
si ziher da Harry najvec poje... men se zdi da Liam najvec poje drugace pa Louis in Niall absolutno premalo pojeta. Men je se posebej zal za Louisa, ker ma fuul posebn glas... pa ne da bi Niall grdo pel ravno nasprotno fuul lepo poje ampak Louis mi poje enako kot Liam ki mi poje drugi najboljsi...
29. junij 2012
men bi blo pa všeč če bi naredli na naslednjem albumu da bi louis pa niall več pela pa oni trije manj..čeprav mi liam najlepš poje sam ne bi mela nič proti če bi blo za spremembo tak..
29. junij 2012
na zacetku x-factorja ko so postali skupina so ze delali taki vrstni red kdo je kaj pel potem pa sploh niso opazli kak Niall in Louis odlicno pojeta zdaj pa se drzijo tega vrstnega reda
29. junij 2012
pa na x factorju tudi, ko so bli na live showih sta tut louis in niall mela najmanj solotov! sploh pa pri torn, ko je vsem neke posebnegaa -.-''
29. junij 2012
kakšn vrstni red kdo je kaj peu? a , ja ..pač Liam vedno začne pesem... mah, meni so tej fantje super. Vedno mi bojo! In use kar pokvarijo so tisti njihove menedžerji.. in Simon Cowell? Nič jim ne pusti. Tak mentoor ja. Ni čudno da je imeu pol Harry že 1oo punc in že 1001 imeu spolni odnos ( s starejšo ) , če pa kao nesme imet punce..ma dobro ..sm malo se razpisala..
29. junij 2012
Kelly ja 100% sem ker je to iz zanesljivih virov čas uzet
lily nč nisi tečne ker SO taki prasci!
29. junij 2012
OMG kdo pa je napiso da je Harry mel spolni odnos z Caroline ce si misla njo
29. junij 2012
ma lej sej ni bla samo ona .. nimam nič proti temu, je njegovo življenje, sma odloča s kom bo bil in s kom ne..samo mi gre na žiuce ker mu Simon kao ne dovoli da bi imeu punce ker bi se pol zanimanje za skupino neki ..pač bo upadlo..to sm nekej prebrala tko da ne mene obsojat
29. junij 2012
saj te ne obsojam
Pa Harry je na intervjuju dal izjavo da nikoli ni bil na zmenku ali pa hodil z starejso zensko
29. junij 2012
okej jz sm se čist zgobila :
kva je z spolnimi odnosi?
pa kermu fantu ne pusti met fanta? (WTF)
okej jz čist nč več ne štekam
29. junij 2012
Aniall_1D jas tut na zacetku nisem vedla kak smo prisli na splone odnose .
kateremu fantu ne pusti met fanta/ SAJ NISO PEDRI
29. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg