u181707
u181707
Neeext:3
25. oktober 2014
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
► Hαι.♡

Zjutraj me je zbudila glasna budilka, ura je bila 7:30. Vstala sem in se oblekla. Nekdo je potrkal na moja vrata. Odprla sem in zagledala strica. Rekel mi je: »Veš nekaj ti moram povedati, zadnjič sem te videl, kako si raziskovala po gozdu. To zna biti nevarno, sploh pa v teh časih, ko… Ko… Ko so tu ubili Rebecco, skrbi me, da se še tebi ne bo kaj pripetilo.« Sklenila sem, da mu povem, kar sem videla, pa tudi, če me potem nebo več hotel v svoji hiši. Vse skupaj se mi je zdelo že prav srhljivo, zato sem rekla: »Veš tudi jaz ti moram nekaj povedati, res sem raziskovala po gozdu in tudi nekaj odkrila… Gozdno kolibo, ti že veš katero, zakaj mi nisi že prej povedal o lovcih na vampirje in vampirjih, mislila sem, da smo zdaj družina in nimamo skrivnosti!« »Mhm, veš nekatere stvari ne smejo priti v javnost in niso kar za vsa ušesa, ampak, če obljubiš, da ne boš to nikomur povedala, ti povem zakaj tako sovraštvo med vampirji in lovci, najprej pa tudi nekaj o lovcih. Mi nismo navadni ljudje, razlikujemo se od drugih, tako, da vsak ob rojstvu dobi nadnaravne sposobnosti… Jaz naprimer znam tole!« Vov iz hrbta so se mu razšopirila velika krila! Vprašala sem ga: »Kakšno sposobnost pa je imela moj oče?« Skomignil je z rameni in rekel: »On ni hotel biti eden iz med nas, čeprav mi je Max rekel, da ga je enkrat videl, kako je postal neviden, ampak takrat je bil Max star 4 leta, zato mu prav nič ne verjamem… No si ti že kaj opazila?« »Opazila kaj,« sem ga vprašala. Nato je v sobo pridervel Max in zatulil, da je čas za zajtrk. Stric je nato rekel: »Bova pogovor nadeljevala kasneje…« Okay sem rekla, čeprav stric sploh ni razumel, kaj to pomeni, saj živi odrezan od sveta. Stekla sem po stopnicah in pogrnila na tla. Na srečo ni bilo hujše poškodbe. Kmalu po tem sem odšla ven. Usedla sem se na klopco poleg hiše in opazovala okolico. Odločila sem se, da nekaj preverim. Stekla sem do kolibe in še enkrat prelistala seznam oseb in našla to kar sem iskala. V seznamu je bilo napisano ime in priimek Juniorja. Iz nenada pa se mi pridruži točno tisti fant Junior o katerem sem ravno kar govorila in rekel: »Torej nisi vampirka, ampak izdajalka kaj!? Kako sem bil tako trapast in ti zaupal?« Prestrašeno sem mu odgovorila: »Ne, napačno si razumel! Nočem ti nič žalega. Pred kratkim sem se preselila h stricu in šele danes zjutraj mi je povedal, da sem lovka na vampirje.« Nato je zabrusil: »Joj te novinci, kako mi grejo na živce!!!« in izginil, kakor vedno. Pohitela, sem nazaj domov a bilo je prepozno, na sredi poti sem srečala strica, ki mi je povedal tole: »Vidim, da si našla prijatelja. Ampak bojim se, da se ne smeš družit z njim, on je… Nato sem rekla: »Ja, vem vampir in jaz sem lovka…« »Saj veš to nikakor ne gre skupaj, tako piše v zakonih,« mi je povedal stric. »Ampak stric, kaj če nisem lovka na vampirje, če moj oče ni bil potem tudi jaz nisem in no saj nisem pokazala še svojih nadnaravnih moči,« sem dejala stricu. Njegov jezni pogled mi je povedal: »Greva domov!« In ja tudi odšla sva. Besna sem se ulegla v posteljo in zakričala: »Avvv!!!« Usedla sem se na nekaj zelo, zelo trdega. Odkrila sem odejo in zagledala… Prenosni računalnik, na katerem je bil roza listek z napisom. »Vse najbolše Anna, oprosti, ker ti nisem darila kupila že prej, ampak mislim, da se je splačalo počakati,« in podpis: Hannah. Ni bil ravno najnovejši, ampak res sem ga bila vesela. Takoj sem si ustvarila Face Book accaund in poiskala uporabnika: Juniorja Smitha. Poslala sem mu prošnjo za prijateljstvo. Bližal se je večer, zato smo imeli z družino družabni večer. Nad izbiro igre nisem bila ravno navdušena, ampak nisem imela izbire. Imela sem občutek, da je stricova jeza še izginila. Tisti večer smo se zelo zabavali, ampak vsega lepega je enkrat konec. Ura je bila 0:00 in odšli smo spat. No odšli so spat, jaz še nisem zaspala, ker sem imela pomembnejše opravke. Odšla sem na spletno omrežje in odšla na Juniorjev profil in zasledila, da živi v Ajdahovu 23. Pomislila sem: »To mora biti blizu naše hiše, saj naša hiša nosi številko 22.« Sklenila sem, da jutri poiščem kje živi, ter mu prinesem nekaj za opravičilo.

Pokrajna v kateri živim

Moj računalnik in delček sobe

► Upαм dα vαм je všeč х'd
► Čαv-Čαv<3
27. oktober 2014
Carsko je
neeeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2014
neext c:
27. oktober 2014
u166108
u166108
Next
27. oktober 2014
neeext c;
27. oktober 2014
u181195
u181195
next ;3
27. oktober 2014
Hvala <3 prosim mal oglasujte ;*
28. oktober 2014
Next...prosm ne zbriš se nikol, piši zgodbo naprej, ker je top, mogoče boš lahko izdala knjigo
28. oktober 2014
jah v sanja ane?!
28. oktober 2014
u173906
u173906
hii, kdaj bo next?'
07. november 2014
nevem zadnje case sem zelo zaposleno mogoce ta vikend??
10. november 2014
► Hαι.♡ + oprostite za velko zamudo<3

Skozi okno je prodrla sončna svetloba. Z roko sem si pokrila oči, da bi lažje pogledala na uro. Ura je bila devet. Vstala sem in odšla v dnevno sobo. Na TV-ju je bil pritrjen listek: »Prosim, oprosti, ker naju ni doma, odšla sva na kratko potovanje po Londonu, prosim poskrbi za Maxa in skuhaj kosilo, vrneva se jutri zjutraj. Lep pozdrav tvoja Hannah in Mark xoxo!« Bila sem rahlo presenečena, ker mi tega že prej nista povedala. Prižgala sem TV in slišala novico o Rebecci. Ugotovili so, da ni umrla naravne smrti, ampak jo je nekdo ustrelil. Sumijo bližne lovce. Tisti hip pa je na vrata potrkala policija. Slišalo se je nekako takole: »Halo policija, odprite vrata!« Nič drugega mi ni preostalo, kot da jim odprem. Vdrli so v hišo in me vprašali, če lahko pogledajo po hiši. Odgovorila sem jim, da ne. Nato je prišel sheriff in rekel: »Mladenka, to ni bilo vprašanje ampak ukaz, zdaj pa ne vtikaj nosu, kjer ni treba.« Pregledali so kuhinjo, dnevno sobo, še celo stranišče, nato so se nameravali odpraviti v klet. Postala sem histerična, saj sem se spomnila, da je v kleti skrivni predor. Poskušala sem jih zamotiti z stokanjem a ni pomagalo. Hodili so po stopnicah navzdol. Vsak korak je bil zame muka živeti. Tedaj se je zaslišal krik. Slutila sem , da je to Max. Vsi smo stekli do Maxove sobe. Odprli smo vrata, a nikjer ni bilo nobenega, okno je bilo odprto na stežaj. Vsi smo pogledali pod okno, saj smo mislili, da je storil samomor ali kaj podobnega. Na okenski polici pa je stal listek u napisom: »Sedaj smo poračunali…« V srcu me je začelo tiščati. Solze so mi pritekle iz oči. Pomislila sem, če res nisem tako odgovorna, da ne morem paziti Maxa in s tem hudo prizadeti Hannah in strica. Policaji raziskovali izginotje Maxa. Ura je odbila tri popoldne in policaji so odšli. Povedali so,da se vrnejo jutri. Tako sem bila prestrašena, da sem se odločila, da pobegnem od doma, tako, da me nihče več ne bo našel. Spakirala sem svoje stvari in se odpravila daleč v gozd…

01. december 2014
Omg wau next ful dobr. Nexti so ful kratki :c daljše piš. drgač pa brez pripomb in komentarjev, zgodbica je perfect <3 ne morem čakat, ker nwm kaj se bo zgodilo in bi čimprej rada zvedla.
Joj rada bi vedla, kaj se bo zgodilo z Maxem in kaj več o vzroku Rebekine smrti. Le kaj se bo zgodilo z Ano? nekdo jo bo ziher našel in jo napadel.
01. december 2014
+ nova bralka <3
01. december 2014
neeeeeeeeext
01. december 2014
joj hvala obema<33 + mam že next za naslednji del tko da mal oglašujte da bo prej next + nasleden next bo daljši... oblubm<333
03. december 2014
neeeeext
03. december 2014
u173906
u173906
neeeeeeeeeexxxxxttt
03. december 2014
joj hvala prosim mal oglašujte
04. december 2014
Ful carsko popolno ekstremno zanimibo fantastično
Nakratk ubila te bom če ne nextaš
Pa ber zgodbico MESEČINA piše moja bff pa je men carsko če prov ne maram volkodlakov haha
NEXT
05. december 2014
Hvala + za dej link
05. december 2014
*zs
05. december 2014
Rekla sem zs- zasebca -.-
06. december 2014
1. Waw obozujem vampirje<3
2. Top pises!!!
3. Res me zanima kaj se bo zgodilo z Anno in kje je Max???
4. Next!!!!
06. december 2014
Joj hvala<333
06. december 2014
Opala sori
06. december 2014
Kdaj bo nexz???
06. december 2014
Next
06. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike