u167233
u167233
Neeeext*_*
09. maj 2014
u28319
u28319
Ofaaak no, sory ker pozno berem, sam učerej nism mela časa. đx
Dej plis Trish, nej se že finally srečata. Mene zanima kako bo reagirala.
Aja verjetno bosta šli v klub in tm bo valda On, za katerega ne bo vedla, ker ne ve kako zgleda ane hh in jo bo spravu v posteljo, pol pa pustil. Sam bo ugotovil, da je najlepša, kar jih je spoznal in bo poskušal ostat z njo, čeprav mu ne bo uspeval. KER JE PLAYER HAHAHAHAHHA:33 Sory za ta izpadek. đx
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext c:
09. maj 2014
u167582
u167582
Neeeeeeext!
09. maj 2014
Next,tole je prfektno
10. maj 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. maj 2014
u170715
u170715
NEEEEEEEXT!
10. maj 2014
next♡
11. maj 2014
u142227
u142227
Aaa popolno *0000*
Neeeeeext!!!
11. maj 2014
u165821
u165821
Hello there people! :3 patricija je next napisala in ja končno je nialla horana spoznala haha xđ pač hvala usem za nexte danes morem še eno zgodbico nextat dve sem že *proud* in ja next posvečam moji nuši ℍemmings.† --> ker se je potrudila zame in ja me prenaša že kr nekej cajta prenašat mene pa ni lahko tko da aplauz! *clapping*
well... havefun;3
═══════════════════♛♥♛══════════════════

Chapter 6☆| Leah Selena Madison

Jutri je hitro prišel in mogla sem v šolo. Jack je bil jezen name ker sem izostala od pouka že drugi dan. Nisem ga poslušala medtem ko mi je pridigal v avtobusu. Razmišljala sem kako izgleda Horan. Najbolj popularen fant na šoli. Zagotovo je nek samovšečnež z rokezo in potrganimi kavbojkami.
"Jack veš morda če bi se lahko vpisala na nogomet? Slišala sem da imajo na šoli treninge." sem vprašala.
"Samo fantje hodijo tja." je rekel. Zavila sem z očmi in končno smo se ustavili pred šolo. Počasi sem zapustila avtobus in odšla do šole kjer me je pri vhodu čakala Faith.
"Jutro." je pozdravila in skupaj sva šli v notranjost šole. Omarico je imela blizu moje zato sva se lahko pogovarjali. Obe sva imeli prvo uro angleščino. Sedela sem v tretji vrsti in risala v zvezek. Ponavadi sem vedno poslušala pri pouku ampak tokrat se mi ni dalo.
"Leah! A sploh poslušaš?" je nenadoma vprašala učiteljica. Pozornost sem preobrnila nanjo. Pogledi so viseli na meni.
"Ja samo... Malo sem zamišljena." sem rekla.
"No nehaj biti ali pa te bom poslala k ravnateljici že tretji dan. Včeraj si manjkala. Si bila bolana ali kaj?" je vprašala.
"Am mama je rekla da morem z njo k zdravniku..." sem se hitro izgovorila. Pokimala je in nadaljevala z razlago o present perfectu. Nevem zakaj to sploh še nadgrajujemo ko pa smo vse to imeli že v osnovni šoli. Prva ura se je kmalu končala in po tem sem imela književnost. Tretja ura je bila zgodovina nato pa končno malica. Imeli smo rogljiček in jogurt. Z Faith sem se našla na hodniku in skupaj sva odšli na malico.
"Vidiš tistega blondinca tam?" je vprašala Faith in z pogledom nakazala na dve mizi za mano. Obrnila sem se in najprej zagledala Jacka pri njemu pa fanta z rokezo in blond lasmi.
"To je on?" sem vprašala. Pokimala je.
"Zraven njega je moj brat." sem rekla.
"Tvoj brat je zašel v zelo slabo družbo." je rekla Faith. Oči ni mogla obrniti od Jacka. Začudeno sem jo pogledala.
"Prosim ne reci da pravkar buliš v mojega neumnega brata?" sem vprašala. Zasmejala se je in pojedla svoj rogljič do konca.
"Kaj imaš zdaj?" je vprašala.
"Mislim da matematiko."
Zvečer sva se s Faith dobili pri avtobusni postaji. Posikali sva tisto ulico za katero so bili lokali. Bilo je še temneje kot podnevi in bila bi sama tema če nebi imeli svetilk. Od daleč se je že slišala glasba in vohal se je alkohol. Nekaj pijancev je ležalo na tleh.
"Tukaj je pa drugače kot podnevi." sem rekla in si ogledovala same osvetljene napise. Svetilk več nisva potrebovali.
"Seveda je. Pridi." je rekla Faith in me povlekla v prvi klub, ki ga je videla. Notri je bilo polno ljudi, ki so uživali alkohol. Glasba je bila tako glasna da sem mislila da bi bodo počili bobniči. Smrdelo je tudi po cigaretih, ki so bili na vsaki mizi.
"Greva k šanku." je rekla Faith. Naročila nama je pijačo jaz pa sem se razgledala okoli. Sami lepi fantje so plesali ali pa sedeli za mizami ter se pogovarjali. Medtem ko sem gledala po klubu sem zagledala svojega brata, ki je plesal z nekim dekletom. Bil je pijan. Vsaj tako je izgledal.
"Jack?" sem se zadrla in upala da me je slišal. Ni bilo odziva. Faith mi je podala kozarec vodke. Nekaj časa sem odlašala nato pa vse zlila vase.
"Koliko imava denarja?" sem vprašala.
"Dovolj da si plačava nekaj pijače. Drugo ti bodo plačali lepotci tu notri." se je zasmejala. Pokimala sem in ji sledila na plesišče. Nekaj fantov se je takoj približalo Faith sama pa sem odlašala da bi stopila na oder in šla plesat. Glasba je postaja vse glasnejša in nekdo me je potegnil na oder.
"Leah? Kaj ti delaš tu?" je vprašal Jack. Z ust mu je smrdelo po cigaretih.
"Prišla sem se zabavat. Misliš da si edini ki se lahko?" sem vprašala. Zavil je z očmi in ostal pri meni. Nekaj fantov je prišlo do mene in mi ponujalo pijačo.
"Se vidiva bratec." sem rekla in odšla za lepim rjavolascem nazaj za pult.
"Kaj boš pila?" je vprašal.
"To kar boš ti." sem rekla in se nasmehnila. Pokimal je iin naročil nato pa sva se z kozarčkoma odpravila plesat.
"Jaz sem Nathan. Pa ti?" je vprašal.
"Leah." sem odvrnila in ponavljala korake za njim. Še nikoli se nisem tako zabavala dokler ni prišel Jack in vse pokvaril.
"Umakni se stari." je rekel in ga odrinil od mene.
"Jack kaj delaš?" sem vprašala. Vedno sem vedela da je zelo zaščitniški do mene ampak vse je še poslabšal ko me je začel vleči iz gostilne.
"Jack spusti me! Kaj delaš?" sem kričala nanj in se izmuznila njegovim močnim rokam.
"Spusti jo Jack. Mar ne vidiš da se hoče zabavati." sem zaslišala glas za sabo. Tudi Jack se je obrnil.
"Niall Horan." sem rekla z gnusom.
"Oh torej me že poznaš." se je nasmehnil.
"Kdo te pa ne? Saj si že vse zajebal ane?" sem vprašala. Zasmejal se je in se mi prbližal.
"Tebe še ne." je rekel in mi ponudil pijačo.
"Obdrži zase. Ne sprejemam pijače od samovšečnih bedakov." sem rekla in se obrnila da bi šla. Pridužila se mi je tudi Faith.
"Jack. Imaš pa zanimivo sestro." je rekel Niall.
"Bolj zanimivo kot ti sigurno." sem rekla in že vlekla Faith proti izhodu.
"Se še vidiva!" se je za mano zadrl Niall.
═══════════════════♛♥♛══════════════════
next? c:
11. maj 2014
u142227
u142227
hahhaha awwwh najboljši next je posvečen meni *ooooooo* + sploh te ni težko prenašat
zdele bi se razpisala, če mi ne bi tuki fotr zravn glejal
NEEEEEEEEEEEEEEEXT!!! *ooooooo*
11. maj 2014
u28319
u28319
Awwh hahahaha. Ker failast človek tu notri, named MAJA. Wuut? Pač mal mi dogaja, da smo si na jasnem! tega noben ne sme brat, moj glupi prfuknen izpad... Well. Mislm, da se mu bo prepustila, ker pač se ne more upret njegovi lepoti hh *OO* Jst sm zadeta aveš, tko da boljš da sm kr tihoo. Huanhauahnoanfo cpšwebvšoe btoš
Neeeeeeeeeeerfxtr5ttt<3
11. maj 2014
neext !!
11. maj 2014
Waaaaaa<33 to bo še napeto<33 Hitro NEEEEEXT!!<3
11. maj 2014
next
11. maj 2014
u167582
u167582
zdei bo pa napeto... Neeeeeeeeeeeext!
11. maj 2014