Popouno je + nova bralka
"Občutek imam da bo super tukaj." je rekel Jack in dal svojo roko preko mojih ramen. 
"Občutek imam da te bom porinila na tla." sem odvrnila in ga res odrinila od sebe. Hahhahahaha OMFG umiram od smeh
Komi čakm nov next kr me ful zanim kak se bo uklopla v šolo čeprav je triler da se ne bo neki bobr
aja btw popoun triler je
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
03. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
03. maj 2014
neeeext
03. maj 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeext
04. maj 2014
neeext
04. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
04. maj 2014
Neeeeeeeeeext!!!!
04. maj 2014
u167582
u167582
Neext!!
04. maj 2014
u165821
u165821
Hello there :3 trish se je potrudila in napisala next čeprav je trajal ;p in spet je ven prišla bednost haha ne zamerit. kmalu se bo tudi niall vklopil v dogajanje in nebo več tako dolgočasno :I
ampak ja torej v mojem predgovoru itak more se nekej dogajat ane haha in učeri sm tko umirala od smeha zarad moje alje ki je rekla da lovi krompirje (namesto komarje) in ja budalo moja next ti posvečam haha ;*
hvala vam usem da berete -means a lot to me- in da ja čakate da se bo dogajanje začelo al neke o.o ampak sej bo kmal. morm mal zavlačevat. haha hope u understand.
havefun!ღ
═══════════════════♛♥♛══════════════════

Chapter 3 ☆| Leah Selena Madison

Srednja šola. Pekel v mojem prevodu. Sploh če se seliš iz kraja v kraj in se ne znaš vklopit v dogajanje ali v družbo. In sama res nevem kaj je huje. Zjutraj sem se komaj zbudila. Pripravila sem zvezke, ki so bili skrbno zloženi v torbi. Bila sem vzgojena da imam urejene stvari ampak sebe nikakor nisem urejala. Nisem posvečala veliko časa sebi in svojemu izgledu. Oblekla sem si kavbojke -tokrat za spremembo normalne- in navadno črno majico z napisom. Nahitro sem se še počesala in si lase spela v figo. Nato sem brez da bi šla v skupno kuhinjo in si naredila zajtrk kar zavila na avtobusno postajo. Bilo je kar nekaj dijakov tam, ki so čakali na avtobus in med njimi tudi moj brat.
"O Leah končno!" je vzkliknil takoj ko me je zagledal. Moje upanje da me mogoče nebo opazil je povsem izblinilo.
"Fantje to je moja sestrica. Leah." me je predstavil svoji skupini. Res sem mu zavidala da se je tako hitro ujel z drugimi. Na hitro so pozornost obrnili name nato pa spet prešli na svojo temo. Stala sem ob Jacku in čakala na avtobus. Ta son of a bitch je vedno zamujal. Na kateri koli šoli sem bila je bilo vedno pet minut prepozno.
"Avtobus!" se je nekdo zadrl. Vsi so se takoj nagnetli pred vrati in upala sem da bom še našla prostor. Ko sem končno prišla na vrsto kot zadnja je bilo edino mesto prazno ob nekem piflarju z ogromnimi očali. Očitno se nihče ni hotel usedet zraven a jaz sem se. Nisem hotela obsojati ljudi. Vsaj ne takih ki niso krivi da so pametni in da potrebujejo očala. Sovražila pa sem plastične barbike ki so bile na vsaki šoli ki sem jo obiskovala do zdaj. Vožnja se je vlekla in končno smo se ustavili pred veliko zgradbo z igriščem in nekaj drevesi okoli. Počakala sem da se vsi zrinejo ven nato pa še sama zapustila avtobus. Ključ moje omarice sem imela shranjen v žepu jakne čeprav to ni najboljše mesto. Ko sem prišla v šolo sem jakno pustila v garderobi in odšla na hodnik kjer so bile stene 'pokrite' z omaricami modre barve. Med vso gnečo sem se prerinila do svoje omarice 35. Bila je prazna saj je neka učenka pred dnevi zapustila šolo. Nisem imela namena oblepit omarice z raznimi rečmi saj bomo tako ali tako kmalu odšli od tod. Najdlje smo ostali nekje štiri mesece.
Nekaj deklet, ki so stale vsaj pet metrov stran od mene so šepetale in se smejale medtem pa me gledale. Sovražila sem to. Dogajalo se je na vsaki šoli. Nikjer nisem bila hitro sprejeta ali pa sploh nisem bila sprejeta. Prvo uro sem imela biologijo. Bilo bi super če bi vedela kje je učilnica za biologijo a nisem imela pojma. Prvi dan tukaj pa že neopravičena ura. Moje razmišljanje je zmotil zvok odpiranja vhodnih vrat. Notri je prihitel nek učitelj.
"Učitelj za biologijo?" sem vprašala. Začudeno me je pogledal nato pa pokimal.
"Ne vem kje je učilnica." sem rekla.
"Samo sledi mi." je odvrnil. Vrata na koncu hodnika z omaricami so vodila v razred polepljen z plakati o človeku in živalih. Za mizami so sedeli dijaki in po tleh so bili papirčki. Pogledi so bil usmerjeni vame. Hitro sem našla prosto mesto v prvi vrsti in dala zvezke iz torbe.
"Torej učenci umirite se da lahko začnemo."
═══════════════════♛♥♛══════════════════
se opravičujem za slovnične napake ;p drugač pa me zanima kakšno je kej mnenje do zdej? ma kdo že kake teorije za naprej čeprav trailer velik pove xđ ?
next?
04. maj 2014
u169599
u169599
neeeeeeeeeeeeext
04. maj 2014
nnnnneeeeexxxxttttt
04. maj 2014
ßσяηTσßeFιgнтєя
ßσяηTσßeFιgнтєя
neeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2014
u28319
u28319
Oh gosh, super je *w*
Neeeeeeeeext c":
04. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
04. maj 2014
Neeeeeeeeeext!!!

ja trailer pove, am ja sošolka bo od Nialla? in še prej se bo z eno spoprijateljila in ji bo pač povedala naj se ne zaplete z Niallom, ampak Niall jo bo poskušau dobit, ker bo mislu da je le še ena punca. ampak u bitsvu bo se zaljubu vanjo in ona bo pa misnla da je še vedno un lomilec srcs sej veš
04. maj 2014
u163248
u163248
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
04. maj 2014
Neeeext!! Zgodbica je super popolna<333
Neeeeext še 1x!!!
04. maj 2014
omg kak popouno (again)
komi čakam da se niall vključi zram
to bo še zanimivo
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT