u169599
u169599
neeeeeeeeeex nujno!
hvala, ker si mi poslala to zgodbo! popouna je! hitro nextaj!!!
03. maj 2014
next pa please hitro
03. maj 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeext *w*
03. maj 2014
ßσяηTσßeFιgнтєя
ßσяηTσßeFιgнтєя
neeeext
03. maj 2014
next+nova bralka
03. maj 2014
u167582
u167582
Neext!
03. maj 2014
u165821
u165821
in končno še za to zgodbico next napisala! men je res žal da tko dolgo ni blo nexta haha ampak ja sej je razlaga na prejšnji strani. in končno se ena strinja da je dylan sexi! ker je *_* in nehala bom ker me daje neki.... izpadi pač. nora sem.
hahah ja upam da vas moji bedni 'predgovori' ne odvračajo od branja 'o'
sej je vseeno. enjoy. ☆
═══════════════════♛♥♛══════════════════

Chapter 2 ☆| Leah Selena Madison

"Sovražim vaju oba." sem rekla ko sem kovčke pustila v novi hiši.
"Joj Leah daj se že sprijazni, da nebo vedno vse po tvoje. In ne pakiraj. Jutri greš v internat." je rekla mama.
"In tvoj brat tudi." je še dodala. Debelo sem ju pogledala.
"Živela bova v internatu?" sem vprašala in kar nisem mogla dojeti da se to res dogaja. Meni. Nikoli nisem zagrešila kakšnega zločina v šoli sem bila vedno odlična, učila sem se bolj kot vsi učenci na tem svetu in še vedno imam nič sreče. Super.
"Vse vo vredu Leah. Moja soba je eno nadstropje višje." je veselo rekel Jack, moj brat.
"No super. Na koncu bom še take sreče, da bo z mano v sobi neka važička ki se oblači v mini krila se šminka in izgleda kot plastična barbika." sem rekla. Sploh se nisem mogla pomiriti.
"Leah! Nehaj ugovarjati. Jutri gresta oba in potem vaju zapeljem še v šolo da malo spoznata novo okolje." je rekla mama.
"Misliš rečt začasno okolje." sem jo popravila in zavila z očmi.
"Leah vsaj enkrat poskusi uživati in se vklopiti v to življenje." je zagodrnjala mama in odšla stran.
"Jack ubila se bom. Resno samomor grem delat." sem rekla in že hotela zakorakati proti stopnicam ko me je ustavil.
"Leah prosim te potrpi. Tudi za mamo in očeta ni lahko." je rekel in tudi on odšel. Torej jaz naj bi ugajala mami in očetu onadva pa bosta počela karkoli hočeta. Zelo zelo pametno Jack. Nehala sem se pogovarjati sama z sabo v mislih ampak sem šla v dnevno kjer je bila velika televizija. Poiskala sem dalinjec in vklopila. Predvajal se je prenos nogometne tekme. Vedno sem oboževala nogomet in če bi kdaj za vedno ostali na enem mestu bi se verjetno vpisala na treninge čeprav so tam večinoma fantje. A nikoli nisem imela problemov pred fanti. Nevem kako sem zaspala ali kdaj sem zaspala saj me je naenkrat pobralo in videla sem le še temo.
"Leah! Zbudi se. Pol dvanajstih je ura." me je prebudila mama. Do dnevne sobe je dišal zajtrk. Pretegnila sem se nato pa počasi vstala in se odvlekla do mize. Vzela sem le jabolko čeprav je toast omamno dišal. Želela sem stradati do smrti. Če bom jedla jabolke mi vsaj k zobozdravniku nebo treba. Ko se je najedel tudi Jack sva oba vzela kovčke in odšla za mamo v avto. Najprej naju je odpeljala do internata kjer sva dobila ključe svojih sob. Kovček sem pustila v sobi. Izgledalo je da sem sama in nebi mogla biti bolj vesela. Nato pa se je začel slabši del. Odpeljala naju je v šolo. Verjetno je bil odmor za kosilo saj je bilo veliko učencev zunaj. Ko sva z Jackom izstopila iz avta so se seveda vsi pogledi obrnili proti meni. Nekatera dekleta so se čudila saj sem nosila raztrgane kavbojke in preveliko majico. Vse so bile urejene in našminkane kot kurbe.
"Gremo čimprej noter." sem rekla in porinila Jacka in mamo v notranjost kjer je bilo še več učencev. Skoraj bi se mi začelo vrteti in komaj sem čakala da se vsedemo v ravnateljevo pisarno.
Pogovor je bil res beden. Govoril je o pravilih in o stvareh ki me res niso zanimale. Čeprav sem izgledala kot poslušna majhna punčka to nisem bila. Vem le da se nisem nikjer vklopila v družbo. Ko je bilo končno konec so nas spustili in mama je mene in Jacka pustila pred internatom.
"Lepo se imejta. In vsak vikend lahko prideta z avtobusom domov." je rekla mama in poljubila na lice vsakega. To se mi je res gabilo najbolj od vsega. Nato se je še poslavljala in če je nebi ustavbila in ji rekla naj se odpelje bi tam stali cel dan. Bila je zlobna a tudi zelo skrbna. Morda pa se je le meni zdela taka. Ampak nisem jo še preveč sovražila.
"Občutek imam da bo super tukaj." je rekel Jack in dal svojo roko preko mojih ramen.
"Občutek imam da te bom porinila na tla." sem odvrnila in ga res odrinila od sebe. Zavil je z očmi in se zasmejal.
"Se vidiva v šoli sestrica." je rekel. Hodnik se je ločil na neka vrata kjer je pisalo 'dekliške sobe' in na stopnice pred katerimi je bila puščica 'fantovske sobe'. Jack je odšel po stopnicah jaz pa sem odprla vrata in poiskala druga vrata ki so vodila v mojo majhno sobico. Kuhinjo smo imele vse punce skupaj in kopalnico tudi kar mi je šlo najbolj na živce. V sobi sem se vlegla na posteljo in hotela umreti.
═══════════════════♛♥♛══════════════════
next?
03. maj 2014
neeeeeeextt *w*
03. maj 2014
u167582
u167582
Neext! nujno!
03. maj 2014
neeeeeext *0*
03. maj 2014
ßσяηTσßeFιgнтєя
ßσяηTσßeFιgнтєя
neeeext
03. maj 2014
neeeeeeext
03. maj 2014
u163248
u163248
neeeeeeeeexttt!!
03. maj 2014
u28319
u28319
HHahahahhaa. A lahko krepnem?
"Občutek imam da bo super tukaj." je rekel Jack in dal svojo roko preko mojih ramen.
"Občutek imam da te bom porinila na tla." sem odvrnila in ga res odrinila od sebe. Zavil je z očmi in se zasmejal.
Hahaha. Kera pametna, jst bi tui to naredla *w* Ugh, če boš u torek nextala, mi posveti del, sej boš ugotovila, zakaj:$ Oh gosh, kak ti perfektno pišeš<3 Res omojbog, kako lahko zanikaš? Kako lahko rečeš, da je tole bedno? Madej ti si bedna-.-' Ampak še vedno najboljša pisateljica na igrah. Lofju ma babe<3

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext c":
03. maj 2014
hahahahahha neeeeext!
03. maj 2014
ahahahahahok next
03. maj 2014
u82046
u82046
neeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2014
NNEXT
03. maj 2014
Neext
03. maj 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2014
haunted.
haunted.
Neeeeeeeeeeeeeeeext!! *OOOOO*
03. maj 2014
u88095
u88095
neeeext
+nova bralka <33
03. maj 2014
Next
03. maj 2014
"Občutek imam da te bom porinila na tla." sem odvrnila in ga res odrinila od sebe... umrla hahh x'd neeeext.<3
03. maj 2014
next
03. maj 2014
omg na to se je pa splačal čakat
kaka perfekcija
komi čakam da vidim ka se bo naprej dogajal
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
03. maj 2014
looking good, čeprav sta samo 2 nexta.. super je
neeeeext!
03. maj 2014
Neeeeext
03. maj 2014
Next!
03. maj 2014
u142227
u142227
Hahahaah faaak no še 'neeext' ne morm napisat ker tti mi prehitro odposuješ! Umiriii se prosiiiiim! Alja js te bm ubila! Ceu dan mi že u tem Teen Wolfu naklada. Čeprav je Dylan sexy *000*
Neeeeeext!
03. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani