Next
18. november 2014
u173340
u173340
resno? -.-"
18. november 2014
u28319
u28319
Očitno ja haha
19. november 2014
Super zgodbica! Si ful dobra pisateljica in UPAM da bo prišla nova zgodba! Res je super ker so bili zalostni trenutki in veseli. Vem da sem čudna samo men je blo bol všeč ko sta se kregala samo sem vesela da se je koncalo srečno. Men je to tak vseccccc!!!,K!K!!!!!
Omg omg omg jaz toto zgodbico tak lubim!!!!!
Zaj pa idi pisat novo
20. november 2014
waa kok je pa men at zgodbica ušeč ♥
21. november 2014
u13123
u13123
faking končno neka zgodba k je prišla do konca <3 veš kok sm jih že prebrala pa se avtorji na sredin sprdnejo pa prenehajo pisat? Vsaka ti čast da si jo napisala do konca (y)
ja, prebrala sm jo zdele v dveh dneh in ti moram rečt da mi je tvoj slog pisanja dejankso zloooo ušeč... lih prou opisou, pa mislm da lih neka prava doužina poglavij.. tko da ja... *aplause*
27. november 2014
Super zaključek in nikoli ne nehaj pisati,ker ti gre to zelo dobro od rok,zapolni si samo en stavek nikoli ne nehaj delati tisto kar te spravi v dobro voljo pa čeprav ti nekateri nasprotujejo.Zgodbica je ena izmed najbolših na igrah,res sem vesela da si jo napisala dokonca,ter s tem osrečila vse svoje bralce.Navdušena sem nad njo in z veseljem bom prebrala še kakšno tvojo zgodbico
28. november 2014
u173635
u173635
omg umirala sem med branjem
prfekt
09. december 2014
Najprej mi je fuuul zov da nism te zgodbive prebrala ze prej (napisala sm ugodbive )

Pa bom useen se neki napisala
pac najprej naj povzamm use:
TO JE TOOOOOOOK FAKING POPOUNOOOOO!!!! --> PA SE ZDEEJ NWM ZAKAJ TOOOOK VLECM ZE BESEDE X'D sej bom nehala oblubm

to je tko ena izmed najbolsih faking zgodbic na celm faking forumu!!!! AND I FAKIN LOVE IT<33333 Bom nehala s faking rajs k ni lepo preklinjat

Leah pa Niall sta taka piiiikiiiiijaaaa
js sm tko pr ksnih stvareh faking (ne bom vec) jokala!!!!!!!

Pa ta mama je bla na zacetku taaak (zakaj da fak (ne bom vec preklinjala) se zmer velecm te f***** besede!!!) satan -> nwm ke sm nasla to besedo
sam pol je ratala uredu
Njen oci je tko itak najbolsiiiii -> kle bi ful dala enga smajlija pa mi ta faking mobi ne dovol!!!

Pac k je ona sla u avstralijo sm js tko najprj misla da se bodo pol na letaliscu premisll in da bo Niall prteku na letalisce in prepricu Leahine starse naj ostane tuki v Londonu in ga nr zapusca!!! Sam pol so res prsl u avstralijo in
to res ves kako naresz dramo jap --> predstavlite si da je kle smajli

Pa swveda ne smemo pozabt na Feith pa Harolda k sta tut fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul (-> sori mogla) pikija
pa ta jack je tut ful legenda
pa nujn mi morte povedat k bos pisala se eno zgodbico!!!!! Nujn!!!!!

Pa upam da sm se dost razpisala
TO FAKING ZGODBICO SM PREBRALA U ENM FAKING DNEVU!! Pa ne sprasujete kako mi je ratal k nwm -> sam tko da veste kle je se en smajl

In meeen je zdej fuul dovgcs zato bi se kr pisala sam se mi ne da tko da bom kr koncala kle pa nwm zakaj to sele zdele pism but who cares in udej nej se mi se zgodi da bom to poslala in mi moj supr mobi tega ne poslov in se mi bo use zbrisal in bom umrla
pac ja ne neji pisat!!!! KER BOM DRGAC PRSLA K TEP DOMOV ZADAVLA TVOJGA PSA (ce ga mas drgac pa macko) MISLM UTOPILA GA BOM PA TVOJO FAMILIJO PREPUSTILA VOVKOVOM TEBE PA ZADAVLA U SPANJI!!!! Pa sam tko to je resna grpznja --> Brez smajlija
evooo pa sm napisala in se poslal je!!!

NOW I CAN DIE AS A HERO!!!!
31. december 2014
u173340
u173340
Helloooo darlings! :3

Zakaj sem prisla pisat na to temo prav danes? Well eno leto je odkar sem zacela pisat to zgodbico in sem mislila da bi bilo lepo ce bi to napisala ker sem res vesela da sem zakljucila to zgodbico. Seveda sedaj nebi vsega naredila enako kot prej ampak vseeno sem ponosna nanjo Hvala vam ki ste jo brale in upam da bom koncala tudi druge zgodbice ki jih pisem. Vem pa da nobena ne bo dozivela taksnega uspeha kot ta
Vsaka je edinstvena in tako je tudi prav

Ly
28. april 2015
u173906
u173906
waw kak lepo
in hwala ker si napisala
tako perfekcijo
28. april 2015
res je in tut jas upam da bos dokoncala one ostale
28. april 2015
http://www.wattpad.com/story/38800782-captured
poglejte, komentirajte glasujte karkoli♥
02. maj 2015
Next+ nova bralka
02. maj 2015
next!
16. maj 2015
OMGGG!
Končno sem prebrala
in morem priznat, da
je najboljša zgodbica
na igrah! Popouna je..
taka, ki je meni všeč..
rečem lahko samo waw
ker je res popouna..
škoda, da je že konec..
a tudi najboljše zgodbe
imajo konec...
čestitam za perfekcijo!
A xxx
17. junij 2015
u173340
u173340

Coming soon... (če vas bo dovolj zainteresiranih za branje)

In hvala ana_styles <3, obožujem brati takšne komentarje :')
20. junij 2015
OMFG!!!
komi čakam,
da pride
na igreeee!
To sem brala
tri dni skupaj
in nisem mogla
nehat!!
Popouna je in
komaj čakam
naslednjo!!
OMG!!
NEEXT!
20. junij 2015
u105006
u105006
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Nujno moraš napisat nadaljevanje
Nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Čim hitreje!!!!
20. junij 2015
jaaaaaaaaaaa*O*
obvezno nadaljevanje*O*
Neah again*O*
yaaaaaaaaay*O*
moraš čimhitreje*O*
20. junij 2015
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa,more bit nadaljevanje
20. junij 2015
Jaaaaaa
komi cakam
to je najbolsi ff na teh igrah
proooosim pisi dalje*o*
20. junij 2015
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
20. junij 2015
u177126
u177126
Neeext
20. junij 2015
u82046
u82046
omg tole je d best zgodbica ever in nuuuuujno, ampak res NUJNO moreš napiast nadaljevanje
20. junij 2015
u173340
u173340
Objavim že danes ali naj še malo počakam? (:
20. junij 2015
danes objavi prosimm
20. junij 2015
u105006
u105006
Danes objavi pa če bo novi link ga pošlji!!
20. junij 2015
u173340
u173340
http://www.igre123.com/forum/tema/the-senior-game.-a-fanfiction-player-2nd-book/81631/
Here u go! Bom še posebaj pošiljala tistim, ki ste brali to zgodbico (;
ly
20. junij 2015
Jaaaa prosim napisi nadaljevanjeee <33333
01. julij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani