škoda da do konca počitnc ne bo nexta
sam bomo že počakal kr se vedno splača
- Kaj se bo zgodilo? evangeline se bo zdej vrjetn začela družit s harryjem
mogoč bo šla tut v kak klub z njim sam dvomim
no uglavnem postala bota prijatelja in pol se bota zalubla
itak da bo vmes še velik zapletov
ostalo pa nimam pojma
- Mnenje? perfektno pišeš
tale zgodbica je ena izmed mojih najljubših
ful je fajn kr vse tak lepo opisuješ da si pol ni težk predstavlat
uglavnem popouno perfektno fenomenalno amaZAYN faboLOUIS....
brez besed ostanem vedno ko preberem kak tvoj next
tak da res ne vem ka naj še napišem
- Next? itak da in tega ne rabiš več sprašvat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. julij 2014
u163446
u163446
- Kaj se bo zgodilo?
V teh dveh tednih se bosta spoprijateljila in se zbližala pa to :$
- Mnenje?
Popolno je, o fak *OOO*
- Next?
Neeeeeeeeeeeeext
11. julij 2014
u169861
u169861
neeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2014
u88095
u88095
- Kaj se bo zgodilo?
Harry je ne bo same pustil revice
- Mnenje?
Perfektno je res!
- Next?
Itaak neeeext!
11. julij 2014
- Kaj se bo zgodilo? pač zdaj ko harry ve kje živi se bota zbližala
- mnenje? tadada tota zgodba je top*0*
- neext? dd zka še sprašuješ če veš naš odgovor? x'3 neeeext*0*
11. julij 2014
u142585
u142585
- Kaj se bo zgodilo? nevem
- Mnenje? Popuno je! *O*
- Next? Jaaa
12. julij 2014
u165907
u165907
neeeeext
12. julij 2014
u175846
u175846
Next
13. julij 2014
next
15. julij 2014
next + nova bralka
popouna zgodbica !
20. julij 2014
u169062
u169062
Punce men je res sori, ker že tok časa ni blo nexta ampak počitnce so pač...

Chapter 5

Stopila sem v hišo in avtomatsko pogledala skozi okno. Še vedno je sedel tam, tokrat se je z nekom pogovarjal. Sama sebi sem se nasmehnila, kar se mi je zdelo butasto, in odšla do hladilnika saj sem bila pošteno lačna. Odprla sem ga in zagledala praznino. Po navadi je šel Kyle v trgovino.
Sklenila sem, da bom šla v trgovino. Spet sem se obula in odšla ven. Hodila sem po potki do pločnika v upanju, da me Harry ne bo opazil.
»Kam pa kam, lepotička?« se zasliši. Ne peti sem se obrnila in ga pogledala.
»Mama mi je doma naročila, da ne smem govoriti z neznanci. Babici nesem kolačke potem pa takoj domov.«
»Kje pa živi tvoja babica?« namenil mi je predrzen nasmešek in vstal ter se počasi premikal proti meni.
»To pa je zaupna informacija, Styles.«
»Resno misliš, da če boš citirala Rdečo kapico, me boš odgnala?« povzdvignil je obrv.
»V trgovino grem.« zavzdihnem.
»Super, bom vsaj imel družbo.«
Zavila sem z očmi in začela hoditi proti trgovini. Harry je hodil zraven mene, kar mi ni bilo všeč, saj je bila celo pot tišina.
»Zakaj pa greš v trgovin?« vpraša čez nekaj časa.
»Verjetno zato, ker si moja hčerka želi imeti plišastega medvedka.« zamrmram.
»Ti imaš otroka?« me začudeno vpraša.
»Verjetno še nikoli nisi slišal za sarkazem, butec.« Nekaj je gledal na telefon. Zasmejal se je in si šel z roko skozi lase. Ko sva prispela sem hotela odpreti vrata, a me je ustavil ter jih odprl on. Zavila sem z očmi in počasi zašla do polic s hrano.
Hitro sem stopila iz trgovine v upanju, da se bom otresla Harrya.
Žal se to ni uresničilo. Zagledala sem ga na klopici pred trgovino. Njegovi bujni kodri so mu rinili na obraz in vsake toliko časa se je ugriznil v ustnico. Neopazno sem poskušala iti mimo njega, a mi to ni uspelo.
»Connor prireja zabavo in rekel je naj te povabim.« se zasliši za mano.
»Ne vem, če je to dobra zamisel.« obrnila sem se.
»Zakaj ne?«
»Ne znam kaj preveč dobro komunicirati z ljudmi.« tiho odgovorim.
»Meni se zdi super kako se pogovarjava.« zagodrnja.
»Edina težava je, da sploh ne vem zakaj ti to govorim. Sploh te ne poznam.« obrnila sem se in začela hoditi naprej. Za mano sem zaslišala rahel tek, ki se je počasi ustavljal. Zaslišala sem globok izdih. Samo hodila sem naprej. Pravzaprav nisem vedela kam hodim. Tega se nisem zavedala, dokler nisem prišla do slepe ulice. Zagledala sem fante, ki so kadili. Njihov pogled se je uprl vame.
Hitro sem se obrnila in začela korakati v drugo smer. Zaslišala sem rahel smeh, ki mi je začel odmevati v glavi. Obrnila sem se in fantje so zaželi hoditi za mano. Pospešila sem korak in se znašla v parku. V tistem, ki sem srečala Harrya. Dobesedno stekla sem domov. Nisem se ozirala nazaj.
Prispela sem do doma in počasi odklepala vrata. Ko sem prišla noter sem se sezula in odšla naravnost v kuhinjo.
Ura je bila pol osmih in nikoli v življenju se še nisem tako dolgočasila.
Kaj pa če bi šla na Connorjevo zabavo? Harryu sem napisala sms.

Za: Harry Styles
Rdeča kapica bi šla rada na zabavo. Še velja povabilo?

Nekaj časa sem čakala na odgovor

Od: Harry Styles
Rdeča kapica si je premislila?

Tudi Rdeča kapica si včasih premisli.

Od: Harry Styles
Hitro se uredi in pridem do tebe čez pol ure. Vredu?

Ok.

Hitro sem se stuširala in nase navlekla kratke hlače in majico do popka. Namazala sem se z maskaro in eyelinerjem. Vzela sem svoj telefon in zaslišala sem zvonec.
Odhitela sem do vrat in jih odprla. Pred vrati je stal Harry. Drug drugega sva premerila od glave do pet. Imel je oblečene črne kavbojke in belo majico, ki je razkrivala tattoje na njegovi roki. Vrnila sem se nazaj k njegovim očem, ki so že bile na mojih. Nasmehnil se mi je in nasmeh sem mu vrnila.
»Greva?« me je vprašal. Prikimala sem in odpravila sva do njegovega avta.

-------------------------------------------------

Prosila bi za razpise!!

Kaj se bo zgodilo na zabavi?
Mnenje?
Next?
28. julij 2014
u165907
u165907
neeeeext
28. julij 2014
u142585
u142585
- Am pomoje ji bo kak fnt težiu in bo pol Harry pršu in pol se bota poljubilaa*o*
- Popuno je!! *o*
- Neeext!!
28. julij 2014
u163446
u163446
Neeeeeeeeeeeext
28. julij 2014
next
28. julij 2014
u160233
u160233
Kaj se bo zgodilo na zabavi?
En pijan tip bo osvaju Evangeline, pol bo pa Harry ljubosumen in bo mahnu tistega tipa.
Heheheheh, bi blo to smešno.
Upam, d abo tako.
Mnenje?
Popolno je.
Komaj čakam next! *_*
Next?
NEEEXT!
p.s. sorry, ker se mi ne da razpisat, sam zadnje čase mal zaostajam z zgodbami, ker jih veliko berem in komaj uspem prebrat za razpise mi pa pol ne ostane veliko časa.
Sorčiii. ;*
28. julij 2014
hahaha rdeča kapica
omg no
pomoje bo tut na zabavi kak zaplet
upam da se bota s harryjem bolj zbližala
omg tole je tak perfejtna zgodbica
komi čakam nadaljevanje
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
28. julij 2014
u169062
u169062
Puncee jst mam eno uprasanje. Pac a bi lahko mau oglasvale ker zgublam bralce?
28. julij 2014
ok bom oglaševala
28. julij 2014
neext
28. julij 2014
neeext(:
28. julij 2014
u173340
u173340
neeeeeeeeeeeeext
28. julij 2014
u88095
u88095
Kaj se bo zgodilo na zabavi? Po mojem bo srečala tiste fante iz ulice prej in jo bodo zasledovali in potem jo bo Harry rešil in tak naprej
Mnenje? Perfekcija, res fuuul dobro pišeš
Next? NEEEXT!
29. julij 2014
u100166
u100166
Super zgodbica*w*
neeeeeeeeext!<3
29. julij 2014
u169062
u169062
Evoo next in naslednjega dobite v četrtek, ker prej nimam časa
Next je pa posvečen Tjašyy. Upam, da vam je všeč!
Chapter 6

Prispela sva do Connorjeve hiše. Nabiralo se je polno ljudi in že od daleč sem zavohala alkohol. Glasba je bila glasna in ko sva vstopila v hišo se je jakost samo še povečala.
Že od daleč sem zagledala Connorja in ostale fante, ki so hodili proti meni. Vse sem objela in Connor me je objel zadnji. Njegovo roko je postavil na moj bok in me poljubil na lice.
»Pijan si. Pojdi.« rečem in se zasmejim. Zapeljivo me je pogledal in zarenčal.
Ko je odšel se je skoraj spotaknil in ob tem sem se morala zasmejati. Harry me je prijel za roko in me odvlekel do 'šanka', kjer sva naročila dve vodki.
»Greva plesat?« naenkrat vpraša.
»Ni mi ravno do plesa, veš?«
Zavil je z očmi in si razmršil lase. Nekaj je hotel reči a je bil raje tiho. V trenutku so do njega prišle neke punce in ga začele osvajati. Zavila sem z očmi. Ena se mu je dobesedno usedla v naročje.
Halo! Tudi jaz sem tukaj! Ne moreš mu plesati v naročju če centimeter zraven sedi druga punca.
Zavila sem z očmi in odšla v drugo nadstropje ter našla balkon. Bilo je veliko tiše. Pogled je imel na bazen in vrt. Eden od parov se je mečkal v bazenu in priznam v tistem trenutku sem želela narediti isto.
Zaslišala sem korake, ki so se mi bližali. Obrnila sem se in zagledala Connorja.
»Kaj delaš tukaj čisto sama?« vpraša in se nasloni na ograjo.
»Harryu so se punce metale v naročje in ni bilo kaj preveč prijetno.« odgovorim.
Zasmejal se je in si šel z roko skozi lase.
»Klasika.«
»To dela na vsaki zabavi?« vprašam.
»Pravzaprav ne...« rahlo se je nasmehnil, »samo kadar so poleg njega kakšne hude punce, da bi jih naredil ljubosumne in bi hotele biti z njem.«
»Ampak meni Harry ni všeč.« začudeno sem ga pogledala.
»Vprašanje je samo ali on tudi čuti tako in verjamem, da si se pravkar zlagala.«
»Seveda, spoznala sva se šele pred nekaj dnevi. Ne more se zaljubiti tako hitro in ne Connor nisem zaljubljena vanj.«
»Veš Evangeline, Harry je moj najboljši prijatelj in dovolj dobro ga poznam, da vem, da se lahko punca vanj zaljubi samo če zamjavka.«
»Tvoj humor je zanič, veš to?« sem se zasmejala in ga dregnila v ramo.
»Ni zanič, samo malo bolj umazan je.« predrzno se je nasmehnil in se ugriznil v ustnico.
»Isti kreten kot Harry.« zamrmram sama pri sebi.
»Harry je že mogoče kreten, ampak nikoli ne boš našla fanta, ki ima boljšo osebnost. Lahko si vesela, da si ga spoznala in, da si mu všeč. Nihče ne ve kakšne punce so mu všeč in zdi se mi, da si mu zelo všeč.«
»To si bom zagotovo zapomnila.« rahlo sem se mu nasmehnila.
»Na tvojem mestu bi šel do njega, ker je po mojem že krepko pijan.« zasmejal se mi je in namignil proti izhodu. Nasmehnila sem se mu.
»Se vidiva.« rečem preden odidem skozi mrzlo sobo naravnost v pritličje. Glasba se je nekako umirila in med množico sem iskala Harrya. Preiskala sem celo pritličje, a ga nisem našla. Na koncu sem se usedla na stopnice in premišljevala o pogovoru, ki sem ga imela z Connorjem.
Verjetno je bil pijan in je to govoril kar tako. Ne verjamem, da bi bila Harryu všeč.
Kdo bi imel rad mene? Harry že ne.

Glavo sem zarila v moje dlani in se poskušala sprostiti, kar je bilo nemogoče, zaradi glasbe. Odločila sem se, da bom še enkrat poiskala Harrya.
Prišla sem v prvo sobo, kjer so bili zvočniki in veliko ljudi je plesalo. Stopila sem na kavč, da bi lažje videla Harryeve bujne kodre, a jih nisem našla.
Odšla sem v drugo sobo, kjer se je nekaj parov mečkalo. Upala sem, da ga tukaj ne bom našla in priznam, da sem si oddahnila, ko ga res nisem našla.
Tretja soba je bila kuhinja. Bila je lepe bele barve. Kuhinja je bila čisto prazna.
Sledila je velika dnevna soba in zagledala sem Harrya, ki je ležal na kavču. Prišla sem do njega in ugotovila, da je pravzaprav spal. Zasmejala sem se in mu razmršila lase. V trenutku se je zbudil in se rahlo nasmehnil. Pretegnil se je in zazehal. Še vedno je ležal in nič ni naredil. Ves čas sva gledala drug drugega v oči. Občutila sem rdečico na mojem obrazu in pogledala sem proti tlom. Zaslišala sem rahel smeh. Usedla sem se na tla saj so me noge bolele.
Do naju sta prišli dve punci. Najprej sta pogledali mene, potem pa Harrya.
»Pojdi stran, cipa. On je najin.« reče ena in se važno nasmehne. Harry je v trenutku vstal in mi nastavil roko, da bi mi pomagal vstati. Sprejela sem jo. Postavil se je pred puncama.
»Ljubček na tvojem mestu ne bi prijela njene roke. Mogoče si zdaj okužen.« je rekla druga in povzročila, da se je prejšnja histerično zasmejala.
»Če ne bi bila punca bi te udaril. Ampak kljub temu, da sem pijan se zavedam, da punce nikoli ne bom udaril.« je mirno rekel Harry.
»Jaz bi na tvojem mestu udarila njo poglej jo kakšna je.« namignila je proti meni.
»Veliko boljša oseba, kot vidve skupaj. Pridi Evangeline greva.« je rekel in prijel mojo roko.

-------------------------------------------------

Kaj se bo pa zdaj zgodilo?
Mnenje?
Next?
29. julij 2014
u142585
u142585
Awwwwwwiii:$ Harry jo je branu tralalala..:$ (men se je odfukal)
- Am mogoče bota šla vn na sprehod in ji bo reku nej se ne sekira zarad unih KURB!! In pol se bota poljubila:*:*:*
- Popouno je!! *o*
- Neeext!!
29. julij 2014
u163446
u163446
Kaj se bo pa zdaj zgodilo?
Vn bosta šla in se nekam skupi usedla pa se mal pogovarjala in se mogoče kušnla :$
Mnenje?
Apjfdspojdsgp perfect *OOO*
Next?
Neeeeeeeeeeext!!
29. julij 2014
u100166
u100166
Iiiiii! Kako se je lepo zanjo postavu! Bravo,Harry,so proud on you,hehe.
Kaj se bo pa zdaj zgodilo? Zahvalila se mu bo in bosta šla plesat ali pa ven na sprehod. POZOR. romantični sprehod,hehe. Grozna sem v ugibanju,zato,raje napiš next!
Mnenje? Popolno,carsko,ljubko,perfektno,fantastično.<3
Next? Ne,ukin zgodbico. JA;SEVEDA DAJ NEXT;KAJ SI PA MISLILA,ZGODBICA JE POPOLNA *W*!!!!!!!!!!!!!!!!
29. julij 2014
neeeext! zgodbica je svetovna!*-* trailer od zgodbice je super... *w*
+ nova bralka
29. julij 2014
Neeeeeeeeeeeexxxxxttt in hocem ga zj! ... aja pa noa tle
29. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani