Kako mislte, da bo spoznala Harrya? Nimam pojma hehe.
Mnenje? NAJBOLŠA NA SVETU JE TALE ZGODBA RES SVAKA TI ČAST
Next? JA PROSIM ZDEJJ
04. julij 2014
u142585
u142585
- nwm
- popolno je*0*
- neeext!
04. julij 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeext *00*
04. julij 2014
u171835
u171835
Omg,zakaj sem šele zdej to vidla...trailer je perfect...neeeeeeeeeext
04. julij 2014
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? nimam pojma, res ne
Mnenje? awesome *o*

NEEEEEEXT<3
04. julij 2014
neeeext
04. julij 2014
u163446
u163446
Kako mislte, da bo spoznala Harrya?
Se bo zaletela v njega?
Mnenje?
Popolno je *OOO*
Next?
Neeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2014
u160233
u160233
Kako mislte, da bo spoznala Harrya?
1. Šla bo v park, kjer se bo zaletela vanj, pa se ji bo on opravičeval, da je on kriv in ne vem kakšne bedarije še, pol bo vidu, da je ful lepa in tko dalje, pa bo hotel obdržati stike z njo, pa se bosta družila in kmal bo nastopila love.
2. Pršu bo v njeno hišo in jo kar posilil. Hecam se.
3. Mogoče bo pa res pršu v njeno hišo, sam, da bo v bistvu prišel obiskat Kyla, pa bo ona odprla vrata, pa ga bo zagledala in si bosta všeč in pol bosta živela happy ever after. The end.
Mnenje?
Ful dobr, res. *.*
Next?
NEEEEXT! ♥
06. julij 2014
u169062
u169062
Hvala za vse nexte in razpise! K jih berm mi polepšate dan! Tuki mate next!

Chapter 3

http://38.media.tumblr.com/tumblr_mcb2e1mCvA1rz5q7bo1_500.png

*after two weeks*

Zbudila sem se in ugotovila, da je ura že krepko čez 11 dopoldne. Zavzdihnila sem in se skobacala iz postelje. Uredila sem se in odšla v kuhinjo, kjer sem si pripravila kosmiče. Ugotovila sem, da mi gre te dni precej bolje glede ignoriranja. Že nekaj časa se ne režem več in dobro mi vspeva vse skupaj. Večrat hodim ven in včasih grem večer z Kylom v kakšen klub. Precej bolje gre z življenjem.

Pojedla sem in posodo zložila v pomivalni stroj in ga zaprla. Zavzdihnila sem in odšla do predsobe, kjer sem se obula in odšla ven. Hodila sem po praznih ulicah in se spraševala kje so vsi. Po navadi ni tako mirno.
Odšla sem do Starbucksa in si naročila ledeno kavo. Plačala sem in se vsedla na eno od klopic v parku.
Nikogar ni bilo v parku in bilo je osamljeno. Po pravici povedano me je strah, če sem sama nekje še posebej, kjer bi imela možnost, da me ugrabijo.
Zapihal je rahel vetrič, ki mi je razmršil lase. Zamomljala sem tih 'joj'in si jih začela popravljati. Ko sem končno končala sem zaslišala govorjenje.
Zagledala sem fanta z kravžlastimi rjavimi lasmi. Pogovarjal se je po telefonu. Videti je bil razburjen in zelo utrujen. Zasmejala sem se, ko sem se ujela misliti, da me bo ugrabil. On bi ugrabil mene? Ne zdi se mi človek, ki bi ugrabil ljudi. Misel o ugrabitvi sem odmislila in se spraševala kaj dela tukaj.
Prenehal je s pogovorom po telefonu in se vsedel na velik kamen. Zavzdihnil je in si z roko šel skozi lase. Majica z kratkimi rokavi se je napela in izrazito sem videla njegove mišice. Hitro sem pogledala stran in se delala, da gledam nekaj na telefonu.
Upala sem, da me ne bo videl in bo hitro odšel. Samo še tega se je manjkalo, da me bo začel zmerjati. Vendar ... ni izgledal kot človek, ki zmerja ljudi. Izgledal je prijazen in vesel. Če odmislimo vse prijazne stvari menim, da so punce kar skakale za njem.
Vstala sem in čim bolj tiho poskušala oditi.
Naenkrat me je nekdo prijel za ramo in od strahu sem rahlo zakričala. Zagledala sem tistega fanta. Prekleto.
»Oh, oprosti, ker sem te tako prestrašil. Samo hotel sem te vprašati kje je najbližja trgovina. Že nekaj časa nisem bil tukaj in nekako so prenovili ta del Londona.« reče zmedeno. Ko se je nasmehnil se je v njegovih očeh pokazalo veselje.
»Am ... ja. Tukaj greš po tej ulici levo in potem takoj desno.« rečem in mu pokažem.
Postal je bolj miren.
»Hvala ti. Pravkar si mi verjetno rešila življenje. Moram kupiti čips saj ga je zmanjkalo in ravno danes prirejam zabavo. Veš kaj ... morala bi priti.« reče.
Odkimala sem. »Morala bom odkloniti,« zasmejala sem se in si popravila pramen las, ki mi je silil na obraz.
»Daj no. Zabavno bo.« vztraja.
Odločno sem odkimala in žalostno me je pogledal.
»Torej. Jaz bom šla. Ti pa imej lepo zabavo.« rečem ter odidem.
»Lahko vsaj izvem s kom sem se pogovarjal?« se zasliši.
»Evangeline!« se zaderem nazaj in odidem proti domu.

Ko sem prišla domov je bilo vse tiho. Pomislila sem na tega fanta. Bil je prijazen, kot sem mislila.
Presenečena sem bila, da sva se sploh pogovarjala, ker po navadi ne govorim veliko z neznanci.
Hotel je, da grem na njegovo zabavo. Je zmešan? Poleg vsega ... mogoče me je hotel ugrabiti.
Verjetno ni res, ampak bolje da sem prepričana kot pa negotova.
Ura je bila pol 3 popoldne in začela sem pripravljati kosilo. Z kylom velikokrat jeva testenine, zato sem se odločila speči zrezke in narediti okusno solato.

Zvečer ko sem legla v posteljo je bilo vse drugače. Zdelo se mi je kot, da bi prebila tisti zid, ki sem ga ves čas postavljala. Pogovarjala sem se z njem. Ni me bil ostrah. Bil je zelo prijazen.
Ko sem se pogovarjala z neznancem sem po navadi zmeraj zmrznila sredi stavka. Tokrat je bilo drugače.
-------------------------------------------------
*razpisi prosim!*
Nekater niste vidle uprašanja... A nej se hitr spoznata al naj zavlačujem? (pač sj em, da sta se nekak že spoznala sam a nej še mau počakam al nej se drug dan srečata?)
No punce kaj se bo zgodilo zdej?
Mnenje?
Next?
06. julij 2014
u169062
u169062
Joj sliko sem pozabila dati!!!

06. julij 2014
u142585
u142585
Naj se hitr spoznata
- nwm
- popuno je*0*
- neext!!
06. julij 2014
mal ma res malo zavlačuj da pač ga ne spozna do konca že v 4 nextu...
mogoče pa bo povabu njenga brata pa on šou in bo še njo potegnu
ti odličn in prfektno pišeš
neeeext
06. julij 2014
next
06. julij 2014
u160233
u160233
Nekater niste vidle uprašanja... A nej se hitr spoznata al naj zavlačujem? (pač sj em, da sta se nekak že spoznala sam a nej še mau počakam al nej se drug dan srečata?)
Mal še zavljačuj, da bo bol zanimivo.
Škoda, ker se ni zgodilo, tak kot sem jaz ugibala v 2. primeru. Prišel bi k njej domov in jo naskočil.
No punce kaj se bo zgodilo zdej?
Pomembna novica - vem kaj se bo zgodilo! Napisala boš next! Jeeej, aplavz zame! Sem uganla?
Mnenje?
Popolno. *o*
Next?
Itak da, ne sprašuj več takih bedarij. -.-"
Iii Harry, ti je bla Evangeline všeč, hh? Bi jo naskoču, hh? Potem jo pa daj idiot!
NEEEXT!
06. julij 2014
u165907
u165907
neeext+nova bralka
06. julij 2014
no tko,v kakšnem 4,5 delu?
najbooooooooooljš<3
06. julij 2014
u88095
u88095
Naj se hitro spoznata ja
No punce kaj se bo zgodilo zdej? Aaam... Ne vem mogoče bo šla na njegovo zabavo...? Čeprav nima smisla ker sploh ne ve kje je
Mnenje? Popolno je *-*
Next? Neeeext!
06. julij 2014
u169062
u169062
PUNCE POMEMBNA NOVICA!!!
DANES SEM UGOTOVILA DA NASLEDNJI MESEC NE BO NEXTA, KER SPLOH NIMAM ČASA KER SMO VELIKO NA MORJU. NEXT PRIČAKUJTE ŠELE ČEZ MESEC! SE RES OPRAVIČUJEM KER NE BO PREJ NEXTA AMPAK CL MESEC ME NI DOMA IN NA MORJU JE ZELO SLAB INTERNET. ŽAL NE BOM IMELA S SEBOJ RAČUNALNIKA, DA BI PISALA NEXTE. UPAM, DA ZARADI TEGA NE BOSTE NEHALE BRAT, KER ČE SE BO TO ZGODILO BOM ZGODBICO MORALA ZBRISAT.
With love,
me.
06. julij 2014
u142585
u142585
Nebomo nehal brt!
06. julij 2014
Nekater niste vidle uprašanja... A nej se hitr spoznata al naj zavlačujem? (pač sj em, da sta se nekak že spoznala sam a nej še mau počakam al nej se drug dan srečata?) pač lahka bi se bol počas spoznavala al pa kej tak da lahka še mal zavlačuješ
No punce kaj se bo zgodilo zdej? nimam pojma
Mnenje? perfektno je in ni važn kak doug ne bo nexta js ne bom nehala brat
kr tole je absolutno preveč zanimiv
Next? itak da
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. julij 2014
u163446
u163446
Popolno je :$
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
07. julij 2014
malo še zavlačuj da bo bul zanimivo
amm.. mogoče bo šla na njegovo zabavo?
top je use:$
neeeext:3
07. julij 2014
u173906
u173906
next, zavllačuj
mnenje: najboljša zgodba
09. julij 2014
u173340
u173340
neeeeeeext
09. julij 2014
u121342
u121342
Naj se še ekrat srečata........nexxxxxxxttttttt
09. julij 2014
u88095
u88095
Pred kratkim sem začela en One Direction ff pisat. Res bi bila vesela če bi kdo bral:
---> https://www.igre123.com/forum/tema/fa-en.-(-ne-e-n-fanf-n)/72612/1
Sori da oglašujem...
10. julij 2014
u169062
u169062
Punce nexta ne bo do konca počitnic ker me ni doma. Veliko porujemo. Neki sm skupi spravla tko da ja. Tuki je next.

Chapter 4

"Hey, Evangeline. Zbudi se, greva ven."sem zaslišala Kyla, ki me je vsaj poskušal zbuditi.
Zamomljala sem rahel 'ja' in se obrnila na drugo stran. Prijel me je za ramo in me obrnil.
"Morala boš iti." zavzdihne. Na rahlo sem odprla oči in pogledala na okoli. Soba je bila takšna kot ponavadi. Okno je bilo odprto in lahko sem zavohala svež zrak, ki je premikal zavese. Na robu postelje sem zagledala Kyla z razmršenimi lasmi, katere je vidno poskušal poravnati. Povzdvignil je obrv in samo prikimala sem. Vstal je in odšel ter za seboj zaprl vrata.Preoblekla sem se in se odšla urediti v kopalnico.
Iz misli mi ni hotel uiti fant od včeraj. Hitro sem se naličila in odhitela v dnevno sobo. Tam me je čakal Kyle.
"Torej nekaj ti moram povedati." je začel. Upala sem, da ne bo rekel, da se seli iz hiše.
Samo vprašajoče sem ga pogledala.
"Moram na službeno potovanje v Ameriko za dva tedna." izdavi. Hotela sem ga zadaviti s pogledom.
"Kaj bom delala tukaj?" rečem presenečeno in si grem z roko skozi lase.
"Vse bo vredu. Najdi si družbo, pojdi ven, zabavaj se dokler si še mlada. Ne misli toliko. Spoznaj fanta se zaljubi vanj in končno pridobi svoj prvi poljub." reče.
Zasmejala sem se in pogledala v tla.
"Vredu, bom že nekako zdržala." prišla sem do njega in ga objela.
"Rad te imam."reče in odvrnila sem mu enako.

Peljala sem se iz letališča, saj je bil Kylov let že ob 11. zjutraj. Na poti sem se ustavila v Starbucksu in si naročila kavo. Odšla sem ven in se vsedla na pokrov avtater gledala okolico. Zagledala sem skupino fantov, ki se pogovarjajo na drugi strani parkirišča. Izgledalo je, da se zabavajo. Naenkrat je začel eden od fantov hoditi proti meni. Odmaknila sem pogled in se delala, da nisem nič videla. Ko je prišel do mene je namignil, če se lahko vsede zraven mene. Zasmejala sem se in takoj vedela, da se igrajo kakšno igrico, kjer moraš delati izive.
Prikimala sem in vsedel se je poleg mene.
"Jaz sem Connor in tistile fantje tamle so rekli, da si ne upam priti do tebe tako, da sem jim moral dokazati, da si upam in ko sem prišel do tebe sem se odločil, da bova prijatelja." vse je razložil.
"In moje ime je Evangeline."
"Torej kaj praviš. Bi bila prijatelja?" vpraša. Zasmejala sem se in prikimala.
"Sedaj pa te moram odpeljati k njim, da mi bodo verjeli. In nekdo te hoče spoznati. Moj prijatelj je." reče ter mi pomežikne.
"Connor ne res nism prepričana o tem verjetno bom kar šla." se zasmejim in stopim na tla.
"Oh daj no! Zabavno bo. Z nami ti ne bo dolgčas." reče in prime mojo roko ter me povleče do ostalih fantov.
Srce mi je skoraj prenehalo biti, ko sem zagledala fanta z kravžli v laseh in mišičasto postavo. Nisem se vznemirjala preveč.
"Fantje, to je moja nova prijateljica Evangeline." reče Connor in samo nasmehnila sem se jim.
Fant od včeraj je tukaj. Verjetno me sploh ni prepoznal. Normalno sem se pogovarjala z fanti in nekajkrat ujela pogled fanta z zelenimi očmi. Nekaj je zašepetal fantu, ki mu je bilo ime Jacob.
"Joj Connor se spomniš, da moramo k tistemu prijatelju?" je v trenutku rekel Jacob. Connor se je zasmejal in namignil na kodrolasca. Jacob je prikimal in fant po imenu Jack se je zasmejal. "Evangeline lepo te je bilo spoznati." je rekel Connor in me objel. Objela sem še vse ostale fante in vsi so odšli razen kodrolasega fanta z zelenimi očmi. Še vedno nism ugotovila kako mi je ime. Namignil je naj se vsedem poleg njega na klopico. Vsedla sem se in ohranila varno razdaljo. Zaslišala sem rahel smeh.
"Veš, morala bi priti na zabavo. Bila je tako dobra," je začel.
"Nism imela časa." nasmehnila sem se mu in namenil mi je enega tisih predrznih samovšečnih nasmeškov s katerim bi lahko očaral prav vsako punco.
"Sem Harry. Harry Styles mimogrede." končno se je predstavil.
"Dobro, da vem."
" Torej živiš tukaj?" je vprašal čez nekaj časa.
"Nekaj ulic stran, ti?"
"V hiši tudi nekaj ulic stran." zasmejal se je.
"No morala bom iti. Lepo te je bilo spoznati."rečem in vstamem.
"Ker te včeraj ni bilo si mi dolžna telefonsko številko." reče. Zasmejala sem se in mu iz roke vzela njegov telefon ter vtipkala telefonsko številko. Vrnila sem mu telefon in nasmehnil se mi je. Odšla sem proti avtu in ugotovila, da pri sebi nimam ključev. Verjetno sem jih pozabila tam. Obrnila sem se in Harry je bil še vedno na istem mestu kot prej, le da se mi je smehljal. Odšla sem proti njemu in pogledala po klopici.
"Si kaj izgubila?" radovedno vpraša.
"Ključe od avta." pokimam.
"Jaz te bom peljal." reče.
Odkimala sem.
"Je že vredu. Samo 10 minut hoje je." rečem. Vstal je in se postavil točno pred mene. Nisva bila ravno enake velikosti in morala sem ga pogledati gor. Zasmejal se je.
"Vztrajam." je rekel. Stopila sem korak nazaj in obupano prikimala. Namenil mi je zmagovalni nasmešek in odšel do njegovega avta. Sledila sem mu in se vsedla na sovoznikov sedež. Vsedel se je tudi on inprižgal je avto. Kmalu je speljal s parkirišča in kazala sem mu pot. Parkiral je pred mojo hišo in poslovila sva se. Zapeljal je malo nazan in se ustavil pred sosednjo hišo. Zmadeno sem ga pogledala in vstal je iz avta.
"Kaj ni prijeten dan danes, soseda?" skomignil je z rameni in prišel do ograje.
"Ti živiš tukaj?" zmedeno vprašam.
"In mimogrede pozdravi Kyla v mojem imenu."prikima.
"Kyle je šel danes na službeno potovanje v Ameriko. Od kje ga poznaš?"
"Včasih sva šla skupaj v kakšen klub. Najbolj mi je pa zanimivo, da nisem vedel, da ima sestro. Ne hodiš kaj dosti ven, huh?" zavzdihne.
"No, prav imaš. Neksj dogodkov je bilo, katere bi najraje pozabila in ... Ja."
"Torej koliko časa ga ne no doma?"vpraša.
"Dva tedna." odgovorim.
"In si čisto sama doma?"
Prikimala sem.
"Vredu, Harry lepo te je bilo spoznati." rečem.
"Enako, Evangeline."
Ko je rekel moje ime me je zmrazilo in le nasmehnila sem se mu ter odšla v hišo. V istem trenutku mi je začel zvoniti telefon. Neznana številka.
"Ja?" se počasi javim. Zaslišala sem smeh.
"Nekaj si pozabila zunaj." se zasloši Harryev glas.Zavzdihnila sem id stopila pred hišo. Harry je sedel na klopici pred njegovo hišo. V rokah je držal moje ključe od avta.
"To si naredil samo zato, da bi se peljala s teboj?" zavzdihnem. Stopila sem do ograje in čakala, da prišel do mene ter mi izročil ključe.
Skomignil je z rameni in čakal. Zavzdihnila sem in prišla okoli. Namignil je naj se vsedem zraven njega. Vsedla sem se.
"Veš drugič ne smeš takole izgubiti ključev." mi reče in ključe potisne v mojo roko.
"Hvala, Harry." rečem in vstanem. Odpravila sem se do moje hiše in se še zadnjič ozrla k Harryu, ki se mi je še vedno smehljal.

Razpisi prosim!!

- Kaj se bo zgodilo?
- Mnenje?
- Next?
11. julij 2014
Kaj se bo zgodilo?nwm mogoče bo Harry prišel zvečer na obisk
Mnenje? super, kul
Next? ja pa či lahko prosim od Harrya
next
11. julij 2014
u160233
u160233
Hahahaha, ta Harry je pa prebrisan. Se mi je zdel, da ji je on sunu ključe. Sam jaz ne bi kar tako postala prijateljcia od popolnega neznanca kot je Connor. Hhehehee. Sem rekla, da se s Kaylom poznata, jeeej, še ena točka zame. Heheeehee, zmagujem punce.
- Kaj se bo zgodilo?
Mogoče jo bo povabil na zabavo in se bo tam kaj več zgodilo. Hehehehe, vsekakor se bosta še družla naprej, postala prijatelja, dokler je ne bo Harry poljubil in pol bo Evangeline zmedena, pa zaljubila se bo še ona vanj in pol bosta živela srečno ever after. Hecam se, itak, da bodo še fucking zapleti vstopli vmes. In a se mi samo zdi, ali bo Kyle na tem 'službenem potovanju' spoznal kakšno dekle, hh? In pol bosta Eva in ona postali best friends forever.
- Mnenje?
Popolno je. Všeč mi je tvoj slog pisanja. To, da je Evangeline tako sramežljiva Harry pa tako predrzen in samozavesten. Res prfekt! :*
- Next?
NEEEXT!
11. julij 2014
-Kaj se bo zgodilo? Najbrž jo bo v teh 2 tednih harry še kaj povabu vn potle pa bo kayle pršu nazaj in bo meu punco al pa kej tašniga?
- Mnenje? full zakon pišeš
- Next? neeeext
11. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani