*_Lanci_*
*_Lanci_*
Heeeej Hoooj!
Ime mi je Lanam to ime ni moje pravo, to sem si izmislila, imam kar težko življenje, in zato sem se odločila napisati zgodbe iz svojega življenja vsak dan po 1, in sicer jaz objavim vsak dan, vi pa napisite cimvec Next in potem pride nova zgodba

-Sem pa kjubljančanka, če ste za 1 zgodbo napišite Next in se slisimo
Lp Lana
03. marec 2020
*_Lanci_*
*_Lanci_*
KO TE V ŠOLI ZAJBAVAJO ZARADI YT KANALA

-V mojem 5 razredu sem pričela z yt, vsem je bilo smesno, vsi so se norcevali, se danes se kdo, vendar redki, vsi so ze pozabili na to, ampak res mi je bilo takrat grozno en dan sem spoznala dekle Nino, ki je bila najprej prijazna, če je nisi pozdravu te je zasovrazila, grozno se počutim, rada sem šla v bunker, ter sem špricala po dnevih, saj mi je res grozno. Bil je petek, zadnji dan pred novoletnimi počitnicami, Nina prinese darilo, notri pa je bil le navadn papir z groznim sporocilom, takoj sem zamenjala osnovno solo v drugem kraju, z tem sem se resila tega, čez 2 leti sem se vrnila na to solo, res sem vesela da je vse v najlepšem redu, svetujem vam ce je tko, zamenjite šolo, ali pa povejte učiteljici in ne se bati, ker bi ti lahko resnicno pomagala, samo povej taki ki jo mas rada
To je to, napiši Next
04. marec 2020
*_Lanci_*
*_Lanci_*
BOLEČINSKI, BOLNIŠKI, PSIHICNI, POTRT, JEZEN, ZALOSTEN DEL MOJEGA ZIVLJENJA

-V mojem 5 razredu smo imeli uciteljico, ki je bila slaba preteklost v 1 in 2 razredu, mucila nas je z papirji, nas pretepala, prislo je do hudih pretepov in zapletov, Spomnim se kako me je prestrasila ko je mojo peresnico vrgla v zid in kričala, bila sem prerazocarana, res sem jezna, ker se je to zgodilo, sedela sem s sosolko med tem ko sva se kregali, je to uciteljica storila, vendar je bil odmor, nebi smela ce se kregamo naj resi ne da tezi in meta nase stvari v zid. Po 3 dneh sem v solo nehala hoditi in se zastrupljala z veliko hrane za pse, ter tabletami, probala sem bruhati, en dan mi je le uspelo, naslednje dni, sem pa imela srečo, bolje kot prenašati to učiteljico, mela sem zaplet mojega debelega in tankega crevesa, bila sem presrecna a bolecine velike, bruhanje krvi, prestrasenost, res sem vesela da je to mimo. Ko sem koncalaa 1 in 2 razred nisem mislila da jo bom v 5 vidla in se v 6 me je mela, res sem grozne volje, prevec grozne, saj imam skorja vedno neke probleme, recimo soslci, se vedno mislijo da sem enaka kot vedno yt, ker sovrazijo yt, res mi gre na zivce, cepravi je moj lajf sama groza, nekaj casa imam tezave z dihanjem in trenutno se ne morem ukvarjati tok z sportom , rada bi vam povedala, da ne hodite v stik z osebami ki so grozne, razn ce je ucitlca bodite pazljivi

Lp Lana
04. marec 2020
Next
06. marec 2020
Tinky Granger
Tinky Granger
Next
13. marec 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani