Next Next Next Next
08. julij 2018
u209032
u209032
tnx
08. julij 2018
res lepi temi imas
08. julij 2018
u209032
u209032
eej hvala ti full
08. julij 2018
u209032
u209032
Žal nisem nič pisala ker sem bila malo na offu da se malo sprostim in tako bom pa sedaj zopet začela.

Me pa nekaj zanima ali si želite da imam še eno temo kjer pišem knjigo? Hvala za vaša mnenja
31. julij 2018
mogoce, ampak bolje bi blo da ostane ko preseneco
31. julij 2018
u209032
u209032
vem za naslednič hh
31. julij 2018
Next Next Next Next Next
07. avgust 2018
ful lepo temo maš
07. avgust 2018
u209032
u209032
hvala
08. avgust 2018
u209032
u209032
Dober večer.
Res me že zelo dolgo ni bilo gor in nisem objavila nobene teme a med tem časom se je tudi veliko zgodilo. Predvsem pa sem dobila idejo o čem bi pisala in to je tema, ki se je zagotovo že vsakdo izmed vas srečal z njo ali pa pozna koga, ki se vaskodnevno srečuje s tem. In tema o kateri želim danes spregovoriti je zbadanje med najstniki oziroma že pri otrocih. No pa bom kar začela, da ne bom predolgo aja pa še to predno začnem tole bo govorjeno nasploh.
Zakaj večinoma vas, ki mislite da ste močni zajebavate druge, ki so šibkejši od vas , ki se morda ne znajo postaviti zase ali pa imajo takšne in drugačne zdravstvene težave. Zakaj stalno najdete nekoga, ki ga lahko zajebavate, se mu posmehujete ali pa najdete takšne in drugačne načine, da se lahko posmehujete njemu ali njegove bolezni za katere ni kriv sam. Dajte pomislite malo ali je sploh vredno tega, da zajebavate šibkejše od vas in namesto da bi jim pomagali jim vi zarinete nož v srce. Postavite se enkrat za spremenbo vi v njihovo kožo in kako bi vam bilo mučnk čepral nebi nikoli priznali, da vam je hudo in da ne zmorete več. Bodite drugačni od drugih, bodite nekaj več in pomagajte ljudem, ki so morda drugačni od vas ali potrebujejo takšno in drugačno pomoč. Ljudje smo si različni tako vizualno kot karakterno, lahko imamo takšne in drugačne zdravstvene težave ali kakeršnokli drugo težavo a če je nekdo drugačen od nas še ne pomeni, da je slaba oseba ali ni vreden ničesar...morda so celo boljši od nas. Zaustavimo nasilje ( tako fizično kot psihično) in naredimo svet lepši prdvsem pa prijaznejši tudi za ljudi, ki so drugačni od nas.
Upam da dobim vsaj 5 nexstov. Lahko pa podaste svoje mnenje o čem naj pišem ali imate kašne posebns želje. Pa sedaj bom začela objavlati le ob vikendih in hvala vsem, ki zelo radi preberate mojo temo.
05. februar 2019
u209032
u209032
oh hvala ti, drugace pa v kratkem pride nekaj novega
22. februar 2019
Next
26. februar 2019
u209032
u209032
hvala
26. februar 2019
Next
30. marec 2019
Mhm, govoriš o tako imenovanem ustrahovanju oziroma angleško: bullying.
Tovrstno početje vsekakor ni lepo ali dobro. Zavedati pa se moramo, da ima tako kot vsako vedenje, tudi to svoj razlog. Pogosto je izvor ustrahovanja nizka samopodoba ali negotovost vase, kar se sprva lahko sliši celo kontradiktorno. Ustrahovalec se izživlja nad šibkejšim, da bi (si) s tem dokazal, da je sam močan, boljši. Tako moramo imeti v mislih, da pomoč potrebujeta oba.
Tisti, ki je šibkejši in žrtev nasilja ter tisti, ki nasilje izvaja
06. april 2019
u209032
u209032
Vem to
06. april 2019
u209032
u209032
S svojo temo bom končala, a razlogov je več. Povedala vam jih bom le par in upam da me boste razumeli. A še predno spregovorim zakaj sem se tako odločila naj se vam vsem skupaj zahvalimi, ki ste redno spremljali mojo temo in nestrpno čakli kdaj bom objavila spet kaj novega.
Zaključila bom s svojo temo zaradi tega, ker mi šola vzame vse preveč časa in ker bo doma vse preveč dela. 2 razlog zakaj sem se tako odločila je tudi zato, ker imam obdobje iz katerega ne vidim izhoda oz. ker sem zopet v depresiji. In pa še en razlog je to, da si brišem račun.
14. april 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg