u57304
u57304
NEXTTT
12. november 2015
Šittt kok sm neucakana dej nextt ker me tokk ful zanima ka se bo nardil.....!!!!!!
12. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeext nujnooo
13. november 2015
next!!
13. november 2015
u199215
u199215
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt
13. november 2015
In takrat sem se zbudila v svoji postelji!! Kadafak? Zaka bi se zbudla v svoji postli če sem bla še pred pol ure v neki čudni hiši al kak naj temu rečem. Vstala sem se iz postelje in odšla v kopalnico. Obenem sem bla full srečna in zmedena. Po glavi sem mela 1001 vprašanje. Kak sm prišla sem? Kdo me je rešil? Sem to res samo sanjala? Ampak kajkmalu sem pozabila na vprašanja. Bila sem preveč srečna da bi se spraševala za takšne neumnosti. Ampak kasneje sem ugotovila!! Torej ni bilo poljuba z Zacckom? Ne s Thomasom? Bila sem žalostna poljuba s Thomasom sem si vedno želela ampak sedaj sem ugotovila da ga sploh ni bilo. Čisto sem bla neki drugje. Takrat pa nevem kaj mi je blo in vzela sem škarje. Verjetno veste kaj sem začela. Nagnila sem jih k roki, že so se dotikale ampak sem si v zadnjem trenutku premislila. Škarje sem pospravla in sem se vstala ter naredla makeup. Ni se mi dalo! Nič se mi ni dalo. Legla sem v posteljo in bla tak slabotna da se nisem mogla premaknit niti za centimeter. Res nisem vedla ka mi je. V sobo je zaspano prišel Lukas. Ko me je videl se je takoj zbudil. Vzel je telefo in že klical bolnišnico ter mamo in fotra. Kolikor sem mogla sem mu rekla naj ne kliče!! Tak me je pogledal ko da je vido marsovca. Ni odnehal klical je še naprej. Kar hitro so pomene prišli rešilci me dali v avto in again! Zgubla sem zavest. Zbudla sem se v bolnici privezana na polno nekih žic in naprav. Ob meni so stali Lukas mama in ata. Ko sem se zbudila je prvo k meni prisla mama. Vprašala me je kako se počutim obtem pa je jokala. Vprašala sem jo zakaj joka če sem pa budna pa vse je v redu. Sprva mi ni hotela poveat pol pa sem se začela razburjati zakaj mi ne pove. Začela je:
M-mama j-jas
M-testi so pokazali da si jemala droge
J-Kaaj??! Kakšne droge? še nikoli jih nisem poskusila
M-Ne razburjaj se. Testi so tudi pokazali da so ti jo podtaknili v hrano zato nisi ti nič kriva.
Oddahnila sem si saj sem bila prepričana da jas droge še v življenju nisem poskusla. Tedaj pa so se mi začele pojavlati misli. So bile tisto res sanje? Ali je bil Thomas za vsem? Kaj se sploh dogaja?!!
Dolgo smo se še pogovarjali potem pa je moja družina odšla in ostala sem sama. Zvečer sem dobila še dodatna zdravila in večerjo. Ko sem pojedla sem nastavila televizijo in gledala neko pocukrano komedijo! Vedno isto! Srečata se potem sta skupaj se skregata in potem se pobotata! Lahko bi kaj drugega naredli ddd!! Ko sem ugasnila televizijo in se odpravila spat pa se je neki zanni glas oglasil: Si me pogrešala??? Prižgal/la je luč.......
10 nextov
14. november 2015
¸neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
14. november 2015
u199215
u199215
omg neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttt
14. november 2015
Neeeeext omg ful dobr
14. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeext cim preej
15. november 2015
Next
15. november 2015
u198892
u198892
next, čim prejj
15. november 2015
u57304
u57304
next
15. november 2015
next
16. november 2015
u57304
u57304
nextt
17. november 2015
neeext
19. november 2015
neeext pls
20. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeext
22. november 2015
Neext! Nextt! NEXT!
NEXT! O ŠIT KDO JE TO ,HITR JZ SM TOK NEUCAKANA
22. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex pliss
27. november 2015
Bil je tisti čudni moški, ki me je skoraj napadel na wcju. Kdo si! Sem zakričala in hvala bogu me zunaj niso slišali. Stopil je proti moji postelji. Ležala sem ampak ko je bil meter stran od mene sem se vsedla. V slih sem imela 1000 vprašanj. Ali me bo napadel? Me bo pretepel? Mogoče bo izkopil naprave, ki me držijo pri življenju? Ko je bil že čisto pri moji postelji se me sploh ni dotaknil. Samo pozdravil me je. Pozdravljena Issabela. Kdo stee?! Kaj hočeš od mene?! Od tebe nič je odgovoril. Zakaj pa si hodil proti meni? Saj ni bilo nikogar tam razen mene. Nimam besed je moški odgovoril. In zakaj jih nimaš? Valda da jih maš sam ji nočeš povedat. Mislim napadeš me! Pomoje sem pa zaradi tebe celo tukaj. Ti idiot!! Klela sem tako glasno ter intenzivno da so v sobo prišli zdravniki. Samo videla sem še kako je moški skočil skozi okno ter kako so v mojo sobo prišli zdravniki z vozički na njih pa je bilo polno naprav. Takrat sem videla le še temo. Odprla sem oči. Bila sem tam. Tam kjer sem prej ostala-tako se mi je vsaj zdelo. Ležala sem na beli postelji. Vse je bilo isto hkrati pa drugače. Kako je lahko isto hkrati pa drugače? Tega nisem razumela. Samo ležala sem tam na tisti postelji, kjer sem bila prej ampak počutila sem se tako slabo da bi samo ležala. Zaprla bi oči ter zaspala ampak nisem mogla. Nikakor ni šlo. Bila sem zelo utrujena ampak nisem mogla zaspat. Bedela sem in gledala televizijo. Ta serija me je vedno spravila v smeh. Zdaj pa sem samo nemo gledla. Nič me ni več spravilo v dobro voljo. Bila sem žalostna, Nisem se več zasmejala. Bila sem zelo občutljiva. Vsakič ko je moja družina prišla na obisk in če je mama rekla kaj žalostnega sem se tako razjokala kot da bi mi nekdo umrl. Mamina miritev in objem nista več pomagala, Ko pa je moja družina odšla pa sem se tako jokala da sem kričala. Zdravniki so mi mogli dati pomirjevala. To sem začela početi vedno ko sem dobila obisk in od takrat so zdravniki mojim staršem prepovedali obisk pri meni. Nisem se mogla premikat ne smejat. Ostala sem brez čustev. Nevem kaj se je dogajalo z menoj. Ko sem bila v bolnici že 2 meseca in 3 dni sem se končno vstala iz postelje. Noge so me tako bolele kot še nikoli. Postavila sem se na noge ampak sem takoj padla nazaj na posteljo. Kliknila sem na gumb za pomoč medicinske sestre. Prišla je in me vprašala po počutju. Nisem ji odgovorila. Ko pa je videla kako se držim je stopila do omare in ven potegnila berglje. Dala mi jih je in končno sem spet lahko hodila. Počasi ampak hvala bogu, da sploh sem lahko. Vprašala me je če sem pripravljena oditi na sprehod izven te sobe. Ven na hodnik. Nisem bila povsem prepričana ampak tako dolgo sem bila zaprta v sobi, da bi mi prav prišlo nekaj svežega zraka. Stopila sem skozi vratain zunaj sem videla prazen hodnik. Bele stene. Bele stene tu pa tam obešen kakšen list. Kdaj pa kdaj pa je mimo prišel kakšen zdravnik ali pa medicinska sestra. Nikjer pa nisem videla nobenega pacienta. Ta bolnišnjica je bila naravnost strašljiva. Ko sem se počasi premikala korak za korakom sem prišla do naslednje sobe. Bila je soba obdana z blazinam, noter pa nobenega. Kar naenkrat pa buum!! Na okno se je naslonil človek. Pokazal mi je roko na kateri je bil vtetoviran križ. Ko je videl kako sem prestrašena se je zasmejal. Ko sem videla kako črne in črvive zobe ima sem soraj bruhala. Ko je medicinska sestra videla moj prestrašen hrati pa zmeden obraz me je vprašala:
M-medicinska sestra J-jas
M-Verjetno se sprašuješ kje si kajne?
J-Seveda se. Kako se nebi 2 meseca sem ležala v postelji. Nič nisem vedela kaj se dogaja. Moja čustva pa so popolnoma izginila. Postajam agresivna. Kaj je narobe z menoj?!!
M-Veš draga vsak človek je poseben Ampak ti si še malo bolj.
J-To rečete vsakemu h?
M-Kako si vedela??!!
J-veste ni bilo težko saj je vsak človek poseben drugače hjrati pa isto! No torej kje sem?
M-Si vpsihiatrični bolnišnici.
Spustila sem berglje ter se sesedla na tla. Takrat nisem padla v nezavest. Vem pa da se mi je totalno zmešalo. Začela sem kričati! To ni res! To ni res! Jas nisem tukaj! Začela sem brcati stole. Brcala sem steno. Ko je medicinska sestra poklicala pomoč in so prišli zdravniki sem brcala in tepla še njih. Nisem nehala dokler mi niso dali injekcije. Ko mi je začela delovati sem zgledala kot da sem vzela drogo. Še pred minuto sem bila cela poklapana nisem mogla hoditi. Ampak sedaj sem bila spet vesela. Vsakega ki sem ga srečala sem ga pozdravila in pohajkovala po hodniku. Ko sem prispela v svojo sobo sem se vlegla na posteljo ter prižgala televizijo. Medicinska sestra jo je ugansilain jas sem se začela kujati kot majhen otrok. Rekla mi je naj zaspim. Ker sem bila pod "drogami" sem jo ubogala. Zspala sem tako hitro kot da nebi spala že dva tedna. Ko pa sem se prebudila sem ob sebi zagledala..............

11 nextov
27. november 2015
u198892
u198892
Next
28. november 2015
neeeext OMG najboljš
28. november 2015
neeeeeeeeeeexxt nujnoooooooooo
28. november 2015
u199215
u199215