neeeeext
28. oktober 2015
next
28. oktober 2015
Nisem se dobro zavedala kdo je saj je imel črno masko jej nekdo me zasleduje. Hotela sem ga odriniti vendar me je tako močno prijel da nisem imela moči da se mu upiram. Njegov obraz je bil vedno bližje mojemu zaprla sem oči saj nisem hotela videti kaj bo naredil. Mislila sem da me bo poljubil vemdar ne! Ko se je približal mojim ustnicam se je umaknil me spustil in odšel stran. Nisem vedela kaj se je zdaj zgodilo ampak vedela sem 1! Spet sem zamudila k geografiji. Ampak itak mi jeblo vseeno šla sem stran od učilnice naženski wc. Vzela sem telefon in napisala sms naj se naslika pred ženskim wcjem! Nisem hotela biti nesramna do njega vendar sem morala biti ker sem bila tako jezna ker me zadnje čase nonstop neki fanti prijemajo. Čez kaki 15 minut je Lukas končno prišel in me vprašal zakaj sem tak jezna! Vse sem mu povedla on pa se mi je samo nasmejal. Hotela sem vedeti zakaj vednar je mogel valda iti nazaj k pouku. Ostala sem na wcju in si popravlala makeup:

Nič kaj posebnega. Stala sem pred ogledalom ko pa za mano pride nek človek. Nisem ga poznala pa mislim da ni il iz srednje šole ker je bil ful starejši:

Rekla sem mu da je to žensko stranišče ne pa moško. Ni se odzval. Rekla sem mu naj gre. Hodil je proti meni mene pa je blo tak strah. O šitt. Prišel je do mene in...
7 nextov
28. oktober 2015
next
28. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt kiss,...
28. oktober 2015
next !!!!!!!!!!
28. oktober 2015
u199215
u199215
neeexxxxtttt
28. oktober 2015
u194218
u194218
Oooh nobody gives a shit
28. oktober 2015
neeeeeeeeext
29. oktober 2015
next
29. oktober 2015
nextttttttttttttt
29. oktober 2015
NEXTTTTTTT
29. oktober 2015
jutre dobite
30. oktober 2015
nexttt
04. november 2015
In takrat je zvonilo. Moški se je obrnil me še 1x pogledal ter stekel iz ženskega wcja. Srce mi je močno bilo, Ko pa sem videla da prihajajo ostale punce sem se le opogumila in se zdevala s totega wcja. Imeli smo zadnjo uro in sicer kemijo. To sploh ni biu drgač pouk bul je bla prosta zabava ker mamo itak tako včtielco k nam vse pusti. Medtem ko pa se mi pogovarjamo pa ona razlaga snov dobesedno sama sebi in enemu piflarčku po imenu Sebastjan. Vsedla sem se k Samanthi in začeu se je pogovor:
S-Samantha J-Jas
S-Pa ki dahek si bla!!!
J-Ka hahaha pa se sem te tukaj hahah
S-Pri zgodovini te ni blo( bdw esra jebla vprašana pa je dobla 1 haha tota zavaljena kuzla)
J-Saj ji je prav drgač pa sem itak zamujala in veš ka? neki čudni dečo(hahaha) meve vstavo!!!
S-Kdo je biu?
J-Ja nevem sam mi je blo ful vroče pizda hahah
S-Omg nea morem verjet!!
J-Jaaa. Pa še več je...
Razložla sem ji ve kar se mi je zgodlo. Na drugi strani razreda so bli fanti. Thomas v skupini he biu glavni Nevem, ki točno je biu Zack zato sem gledla in ga iskala po razredi.Mislim da so fanti to vidli. Neke so se menli in potem so se vsi obrnili proti meni. Ka dafak me gledajo hahahaha. Neke so kimali ampak sem se obrnla nazaj k Samanthi. Takrat pa se Thomas( vedno on mislim halooo) zadere čes ceu razred: Scarlett!!!!
Sam pogledla sem ga in nakazal mi je naj prijem tja. Nisem htela ker bogve ka bi naredli... Potem pa me je poklical še 1x in končno sem te šla tja, Sedla sem na mizo in jih vprašala ka bi radi. Rekli so mi naj se vsedem na Thomasa( ka dafak se mam jas za vsest na njega!! Mislim se je lušen pa vse mi je všeč na njem pa očkee!!!omg te očke awwww ampak pol pam pogruntam ka je blo danes z Zackom! Ka naj vse to zavržem! Blo je tak sanjsko ampak vseeno..) Nisem hotela zato sem ostala na svojem mestu.Rekli so(pravzaprav so bolj predlagali in čakali na moj odgovor) če se gremo flašo.( wtff!? me spet zijajo kak bom enega fsipala hahahha). Ko sem kočno rekla ja so vsi rekli jess! (zdaj pa sem bla 120% da bojo naredli neke čudnega...) Vzeli so flašo od Sebastjana(največjega piflarja)

Ni se jim upiral saj ni hotel imeti težav. Zmenli smo se da se gremo sam na izzive. Zvrteli smo flašo in pristala je na Niku in Lukasu:
Nik:

Lukas:

Misla sem da bo kaj o meni ampak ni blo res. Nik je rekel Lukasi naj gre učitlco za rit prijet. Pa toto tele je res šlo...
Učitlca:

Pol pa je Lukas zavrtel flašo in prišla je na Mateja ter Thomasa:
Matej:

Uff sem ži misla da bo na mene prišlo. Ampak sem itak vedla ka bo rekel: Thomas kušni Scarlet( ne no! hvala bogi da ni Zacka notri). Prvo nisem hotla amapak sem mogla ker sem se sama odločla da se morem!! Thomas je očitno hoto zato se je naslonil k meni na uho in rekel: grem rajš vun iz razreda. Šla sma in držal me je za roko. Prišla sma in kušno me je!! Pravzaprav zalizal:

(kliknite gor ker je gif)

Ampak tarkrat! Ravno takrat se je zgodlo...
8 nextov
06. november 2015
u193093
u193093
amapk takrat! Ravnpo takrat sej e zgodilo da je mimo prišel Zack in ti si pol zardela in potem nastane cela štala hahahaha
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
06. november 2015
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
06. november 2015
neeeeext
06. november 2015
next
06. november 2015
next
08. november 2015
u57304
u57304
next
08. november 2015
next
09. november 2015
Še 1 neext
10. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt
10. november 2015
neeeeeeeeeeeext
10. november 2015
In ravno takrat mimo pride Zack! Nisem ga videla šiiit! Sploh ni nič rekel samo stopil jev razred. Ko sem ga videla sem nehala poljublati Thomasa. Vprašal me je če je kaj narobe in rekla sem da grem noter saj je iziva konec. Mislim da je pričakoval drugačen konec. In tudi jas sem si ga drugače. Prišla sem v razred in videla Zacka kako se druži z frendi. Ni bil ravno neke dobre volje. Nakazal mi je naj grema v kot razreda. Odpravila sem se in ko sma oba prišla se je začelo. Mislila sem da se bo drl ampak se ni samo mirno mi je rekel da grema rajši vun ker se drugih to ne tiče. Prvo je šeu vun Zack pol enih 5 minut zatem pa še jas. Videla sem ga kako se je naslanjal na omarico. Pehno je noter in se obrnil proti meni. Kako si drzneš?? Njega?? Ampak... Nič ampak! Mislil sem da boma sedaj končno lahko skupaj ampak vidim da se ti sline cedijo sam po njem. NI re... Nehaj sam nehaj! Ka bi me faking pusto da povem dokonca sem zakričala da je pomoje cela šola čula. Ful čudno me je pogledal nato pa mi sam reko sorri.Vprašala sem ga zaka in takrat se mi je stemnilo pred očmi. Ko sem se zbudla mi ni blo nič jasno! Ka sem oslepela al ka? NIč nisem vidla pol pa sem šele ugotovila da imam na očeh prevezo. Ka dafak je to zaj? Slišala sem neki glas. Bil mi je znan ampak nisem mogla vedet kdo je. Ko je človek videl da sem budna je rekel: Tišina zbudla se je. Takrat sem vedla da ni samo en ampak lahk tudi več. Nisem hotela da bi me slišali saj bogve ka se bo zgodlo. In takrat so me mogli. Nekdo je prišel do mene in čutla sem da mi je odvezloval prevezo. Videla sem prostor z rjavimi stenami in notri so bili 4je moški. Nobenega nisem prepoznala zgledali pa so stari okoli 25 let. Nisem pa ugotovila kdo mi je odvezal prevezo na oćeh. Moški je stopil pred mano in bil je... Bil je Thomas!!!! V njega sem bila tako zaljubljena in on je bil. Nisem vedela kako naj reagiram. Bila sem presenečena. Ko je videl moj izraz na obrazu me je vprašal:
Kaj me tak gledaš? Kaj nisi pričakovala tega?
Kak bi naj to pričakovala podgana zavaljena!!!
Pogledal me je tak grdo da bogve ka si je mislo. Samo pogledal je ostale moški jim nakazal ja in začeli so hodit prozi meni. Ko so prišli do mene pa me je najdebelejši udaril po glavi in zgubila sem zavest( spet!! pa zaka se morem to dogajat glih meni saj dobenemu nisem naredila čisto nič. Zbudila sem se na slabi postelji. Od te postle me je hrbet ful bolel ko pa sem pogledla pa sem vidla da sem v neki kao ječi. Zagnala sem paniko in začela tolči in se dreti naj me spustijo. Ampak kaj kmalu sem ugotovila da nisem sama. Bilo je še polno drugi deklet med temi je bila tudi Sara ki je izginla pred 3 mesecami:
https://secure.static.tumblr.com/3efdb66efbca727bbba613efe2d6e42b/qghapsh/WT8n7oo3y/tumblr_static_filename_640_v2.jpg

Takrat pa je še mene zgrabla panika!! Kaj če bom še jas tako dolgo tu notri kaj če se nikoli nebom mogla rešiti iz te pogube. Zaradi tega sm še 3. padla v nezavest( resno morem k dohteri kr to ni glih normalno) Ko pa sem se zbudila pa sem se zbudla v.......

9 nextov
11. november 2015
next
11. november 2015
u198892
u198892
Next-zakaj nam to delaš???? Ne moreš končat na sredi povedi glih ko je najbolj zanimivooo.................
11. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt
12. november 2015
Šiiiit fullll dober neeeeext
12. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani