TO je ta prava punca hahh
Čiiiist prou je ravnala, ka jo je pa neki izkorišču whatever je že delu haha
Ker kreten -.-
Drgač pa PERFECT od PERFECT!
Nnnnnneeeeexxxxxxttttttttt!!!!
17. april 2015
u192076
u192076
hualaa <33
17. april 2015
u192076
u192076
Na njegovi glavi se je pokazal velik krvav madež. Sreča da nisem bila na kaj zavezana. Čudno pa je bilo, da ni bilo slišati krikov ostalih. Na srečo, so očitno že šli. Še enkrat sem se ozrla proti Leonu. Krasno… ubila sem osebo, ki naj bi jo ljubila. Pa ne le to. Na sploh sem zdaj morilka. Leona sem nekako zvlekla globoko v gozd, kjer je bila ena jama. Zvlekla sem ga tja noter, da ga nobeden ne bi našel. Za vsak slučaj, sem mu v roko dala pištolo, da bi če ga slučajno kdo našel zgledalo kot samomor. Ne vem, kaj mi je bilo, da sem začela jokati. Bog ve kaj bi on storil meni. Hitro sem odšla proč, saj ga nisem več mogla gledati. Ampak vseeno sem se ozirala. Končno mi je uspelo premagati solze in na videz sem ob mestu hodila, kot da se nič ne bi zgodilo. Ampak v meni me je nekaj tiščalo. Doma, me je družina le pozdravila, jaz pa sem kot po navadi, kot da ne bi bilo nič, šla v mojo sobo. Poskušala sem zaspat, da bi vsaj malo pozabila…
No sedaj veste mojo grozno skrivnost. Sreča, da to 'knjigo' pišem v zvezek, ki naj bi bil dnevnik in jo tako lahko zaklenem. Niti zamisliti si ne morem, kaj bi sledilo če bi kdo prebral. Sedaj mi po licih steče nekaj solz, ki si jih hitro obrišem. Moram biti ponosna nase, moram se ceniti. On je bil kriv, da je izkoristil mojo ljubezen. Sedaj, o Leonu nihče nič ne ve. Vsi so obupani, v vseh časopisih so že bili članki o izginulem 17-letniku. Pred starši se delam žalostno, ker je moj fant izginil, da ne bi kaj posumili. Po mojem vsi mislijo, da se je ubil, ali zadrogiral, napil itd. na srečo nobeden ne sluti, da sem kriva jaz. Ne popravek: sam si je kriv!
Ura je že 3 zjutraj in zunaj ni žive duše, le redko kdaj zaslišim motor kakšnega avta, ki se pelje mimo. Drugo je vse tiho. Slišim le še drobne, redke kapljice dežja, moje dihanje, drsenje svinčnika po papirju. Tako je tiho, da lahko zaslišim tudi svoj povečan srčni utrip, ne vem pa zakaj povečan. Res ne vem kaj bi lahko še počela, saj spati ne morem. Skozi ne prav dobro 'zaprte' zavese ob mizi, za katero sedim, mi list osvetljuje bližnja ulična svetilka. Vse je mirno, ko se pred hišo ustavi avto…
▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
Kaj mislite da je bilo?
Mnenje/kritike?
Next?
18. april 2015
nnnnnnnnnneeeexxxt duul dobr pšeš prfect
18. april 2015
u184315
u184315
Neext<3 full fajn pises
18. april 2015
u191176
u191176
Next
18. april 2015
next
18. april 2015
nexxt, če maš čs deli dalše nexte ker so ful dobrii<3
18. april 2015
Ughhhhn ke si končala!? Zdj me pa firbc daje...
Mogoče policija? K je najdla Leona pa pištolo zravn njega in so dobil njene prstne odtise na pištol pa so oni pršli?
Ok ne, to ni, kdo bi biu took nor da bi sred noči pršla policija? No mjbi kdo je ampak za nubenga nwm haha
Ok, to je peeeeeeeerrfeeeeekkkktnooo!!!!!!
Nnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt!!!!!!!!
18. april 2015
u192076
u192076
hvala usemm <3333
18. april 2015
u189657
u189657
next mojaa <333 gosh *O*
perfekcijaaa sj veš no
18. april 2015
Firbec ke!!
Pa dej nooo, zakaj morš lih ke končat?? cx
Prff je *--*
Nujno morš nextat!!
Pomoje... bom rajš počakala do, naslednega nexta xđ
18. april 2015
Next, ful sm že firbčna!
Ko sm prebrala zadnji stavek, se je tut men poveču srčni utrip.
Next nujno!
18. april 2015
u192076
u192076
hvalaa <33
18. april 2015
u192076
u192076
Čudila sem se kdo je. Nočem it pogledat skozi okno, da me ne bi kdo opazil. Kar otrpnila sem. Res nisem vedela kaj me čeka sedaj. Hitro sem spravila 'dnevnik' in se v postelji delala da spim. Pozvonilo je pri nas. Kot sem predvidevala. Še naprej sem 'spala'. Slišala sem mamo in očeta ki sta šla dol po stopnicah in nekaj momljala, kdo bi lahko bil. Ko sta odprla vrata sem iz radovednosti skočila k mojim vratom od sobe. Priprla sem jih in tiho poslušala. Z grozo sem ugotovila, da je policija. Da bi preverila sem šla do okna, kjer je res bil parkiran policijski avto. Pa kaj iščejo tu sredi noči?! Je tako nujno, da ne morejo počakat do jutra?! Posvetilo se mi je. Sigurno so ga našli. Njega. Mrtvega. S pištolo v roki. Ko sem slišala da mama prihaja gor sem spet šla v posteljo. Komaj sem dihala. Prišla je in je 'zbudila'. Delala sem se da sem spala in zakaj me budi sredi noči. Rekla je da je prišla policija in me išče. Bila je povsem panična. Jaz sem se delala nedolžno in se čudila zakaj. Šli sva dol. Policista sta želela govorit z mano na samem. Takoj in zdaj, sredi noči. Rekla sta da so našli Leonovo truplo in da želita z mano govoriti, ker so tisti njegovi prijatelji rekli, da sem bila zadnja z njim. In to v gozdu. Ko so mi povedali 'šokantno novico' sem planila v 'jok'. Fejkan jok seveda. Delala sem se obupano, da je moja ljubezen izgubljena za vedno in vse kar spada zraven. Spraševali so me kaj se je zgodilo. Jaz pa jem v joku odgovarjala, da ne vem nič in da sem šla domov sama. Da nisem slišala nobenega poka. To se jim je zdelo čudo in rekli so da je mogoče čakal da bo sam. odšli so z besedami, da se bodo potrudili še raziskat. Oddahnila sem si, ko so odšli brez da bi me razkrinkali. Kaj bi se pa zgodilo če bi me? Pa saj ne morejo kar zapreti 16-letnice. No vsaj mislim, saj ne vem kakšne dolžine so take kazni. Dosmrtne? Kar zmrazi me ob tej misli. Starša sta me vsa obupana, živčna napadla z vprašanji. Povedala sem jima vse, kar sem povedala policistoma. Laž. Eno samo laž brez katere ne gre. Mislim, da pod to streho še nekaj časa ne bomo mirno spali. Sreča da se moja 15-letna sestrica ni zbudila, da ne bi bila še ona živčna. Dogovorili smo se, da ji vse zamolčimo. Zdaj me pa popadajo misli, če bodo šli slučajno v iskanje prstnih odtisov itd. bi bilo najbolje da kar zbežim? Konec koncev bi se lahko v najhujšem primeru zagovarjala s tem, da bi drugače on ubil mene. Ampak potem bi me spraševali, zakaj sem 'priredila smrt' in se nekako znebila vseh dokazov. Ne, to ne bi zgledalo tako nedolžno. Ostane mi le to, da zbežim in/ali prikrijem skrivnost. Ampak spet je možnost prstnih odtisov. Sigurno jih bodo raziskali, saj samomor 17-letnika ni tako nedolžna stvar. Joj, v kaj sem se spravila :/.
▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
Mnenja/kritike?
Dovolj napeto, realno?
Next?
18. april 2015
u184315
u184315
next<3
prfektno!!!
18. april 2015
u192076
u192076
hualaa <3
18. april 2015
nexxt <3
18. april 2015
+ ful je dobr! ;D
18. april 2015
u192076
u192076
hvala <3
18. april 2015
Uuu, ona je pa dobra
Policija uuuu xđ
Dost realno
Love it!! Preveč mi je všeč!!! 'p'
Ni kritik, nikol!!
Uuuu, fancyy xđ
Neeext!!
18. april 2015
u192076
u192076
hvalaaaaa <333333333333
18. april 2015
, nzk <333
18. april 2015
next
18. april 2015
Nexxtt <3+fuulll dobrr
18. april 2015
Jeeej prou sm mela! Hahah policija sred noci? Mau čudn ampak ok hahah x
Ooo zdj bo pa pobegnla! Sam ka če jo najdejo?
Kam bo sploh pobegnila?
Fuulll dobr drgač ampak ta Leon se mi res grauž -.-
Nwm več ka nj napišm, brez besed si me pustila pa to pr men ne rata usakmu hahah
Nnnnnnneeeeeeeexxxxxxxttttttt!!!!!!!!!!
18. april 2015
u192076
u192076
gosh huala *O* <333333333333
18. april 2015
u189657
u189657
brez besed-again <33333333333
hitro nexttttttttttttttt
najbolša zgodbica na igrah *O*
18. april 2015