Vem, da obstaja že veliko zgodbic z 1D. Ampak so mi zelo všeč zgodbice o njih in oni sami. Za njih sem izvedela komaj pri eni zgodbici. In postali so mi všeč.
No, tukaj so pravila za mojo zgodbico:
~ne smete objavljat drugih tem, razen če me prosite in jaz to dovolim,
~prosim vas, da malo omilite slabe komentarje,
~brat morte še mojo drugo zgodbico Spomini znajo boleti(+Vampirji)
link: https://www.igre123.com/forum/tema/spomini-znajo-boleti-%28-vampirji%29/42042/1
Zgodbica se uradno začenja:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Krompirjeve počitnice. Nič posebnega za majhno državo Slovenijo. Moje ime je Anastazija Novak. Ne, nisem tista slavna, ki je ne vem kaj naredila. Sem navadna punca, ki je končno končala drugi letnik. To pomeni, da sem stara 16 let. Sem edinka. Na srečo. In sanjarim. Predvsem pa obožujem čarodeje, vampirje in one direction. Imam najboljšo prijateljico Saro Kolednik.
Jaz:

Sara:

Hodive v isti razred. Seveda je ona stokrat lepša od mene. Lahko bi imela katerega koli fanta na tem svetu. Ampak ona ima oči samo za enega. Nialla Horana. Tistega blondinca iz one direction. Jaz sem bila včasih v Harrya Edwarda Stylesa. Ampak potem sva z Saro našle zelo zanimiv podatek v katerem piše, da ima punce za eno noč. No, priznam še vedno sem v njega zaljubljena. Če je pa tako luškan. In ta glas. Ampak če me slučajno najde (kar SPLOH ni mogoče) se mu bom umaknila in ne bom imela spolnih odnosov z njim. Jaz se ne dam.
Danes je navaden dan krompirjevih počitnic. Takoj ko sem se zbudila sem šla do mojega računalnika in prižgala glasbo od 1D. Zaslišala se je nihova nova pesem: Little things.

Glasnost sem navila do konca naglas saj staršev ni bilo doma. Oče se verjetno vlači kje po gostilnah, mama pa je v službi pa čeprav so počitnice. Odklenila sem vhodna vrata. Kmalu bo, kot ponavadi, prišla Sara. Stekla sem po stopnicah v mojo sobo.
Naša hiša:

Moja soba:

Če bi lahko, bi mela sobo polepleno z posteri od 1D. Ampak ne smem ker moja starša popi***ta če jih vidta. Ni fer, da ne spoštujeta glasbo, ki jo poslušam. Njujni sliki raje ne dam. Kmalu sem slišala kako se je Sara zadrla:
"Prišla sem!!!" Hahaha. Najna fora.
03. november 2012
Slišala sem jo, kako se je pognala po stopniceh. Manj kot v treh sekundah je bila pri meni.
"Zamujaš,"sem rekla,"Eno minuto."
"Pa kaj. Veš kaj sem zvedla?"me je vprašala in spletala na mojo posteljo.
"Kaj?"sem vprašala. Res me je zanimalo. Sara je vedno znala med prvimi izvedeti za kakšne pomembne podatke.
"One direction so v Sloveniji! Natančneje? Tukaj v Postojni!!!"se je zadrla.
"KAJ!!!???" sem zavpila. To je odlična novica. S Saro bova že zvohale način, da se jim približave.
"Ej, prid greva dol. Si že jedla?"sem jo vprašala. Poskusila sem prikriti moje navdušenje.
"Ne. Pozabila sem. Takoj sem ti morala sporočiti to novico. Je to Little things?"
"Jap. Lahko gledaš video spot. Kar nekajkrat pokaže Nialla,"sem v hecu rekla. Skočila je iz moje postelje in me počla po hrbtu. Ugasnila sem računalnik in se preoblekla. Obula sem čevlje za vsak primer, če med zajtrkom pride oče domov. Stekle sva v kuhinjo.
Kuhinja:

Sara se je usedla, jaz pa sem odprla omaro in na dan potegnila nutelo in kruh. Pojedli sva in pospravili. ko sva hotele v mojo sobo se je prikazal moj oče.
"Opa, ljubica,"je rekel in me počil po riti. Bil je pijan do lune.
"Oči... Jaz in Sara greva na sprehod,"sem rekla in tako pojasnila zakaj sem obuta. Še preden je lahko kaj rekel, sva stekli do vrat. Odprla sem jih in za naju ni bilo več nevarnosti. Ni stvari, ki bi bila bolj nevarna, kotbiti sam doma z mojim očetom. Nekoč me je hotel posiliti. Na srečo je takrat prišla Sara in njen brat. Zdaj sva vedno kadar je prišel oče zbežali v mesto. Šle sva v park. Ni nevem kakšen park še igral ni tam,je pa lep. Sama drevesa in klopce. Tam vedno najdeš mir. Hoteli sva se usest na najno klopco, ampak je bila zasedena. In kdo je sedel na njej? One direction!
"Zapri usa, Sara,"sem rekla saj sem vedela da z odprtimi strmi vanje. Malo pa bi tudi jaz
03. november 2012
"Zapri usa, Sara,"sem rekla saj sem vedela da z odprtimi strmi vanje. Malo pa bi tudi jaz
Tuki je narobe. to je prav:
"Zapri usta, Sara"sem ji rekla. Čeprav je nisem pogledala sem vedela, da z odprtimi strmi vanje. Čito malo, pa bi tudi jaz.
03. november 2012
Pogledala sem jo. Bula je vanje. Čeljust se ji je povesila. Z roko sem jo dvignila. Zaslišala sem smejanje. Pogledala sem jih. Matr, so srčkani.

Pridružila sem se nihovem smejanju. Šla sem do njih in izvlekla moj majhen blok.
[img]https://www.lovecnacene.si/thumbnail.php?f=upload%2Fproducts%2F1901%2F3%2F1105493.jpg&w=80&h=80[/img]
"A Lahko dobim vaš avtogram?"sem jih vprašala v angleščini. Odprla sem blok na zadnji strani.
"Seveda,"je rekel Harry in vzel moj blok in črn flumaster. Vsi so se podpisal. Louis, ki je ravno imel v roki moj blok, ga je zaprel in spet odprl na prvi strani. Tam je z lepimi črkami pisalo: Sara&Me. Na nasledni strani je bila narisana Sara.
"Uvav, si ti to narisala. Je to ona?"me je vprašal Liam in pomignil proti Sari. Končno se opogumila in stopila zraven mene.
"Ja. Mimogrede to je Sara, jaz pa sem Anastazija. Lahko mi rečete Ana,"sem rekla. Rokovala sem se z vsemi.
"Me veseli. Mislim, da vidve naju poznata,"je rekel Niall.
"Ja,"je končno zinila Sara. Louisje obrnil naslednjo stran v mojem bloku. Na sliki sva bile midve s Saro, ki sediva na klopci in liževe sladoled. Na naslednji sva bile kako se rolava po mestu. Na naslednji strani je z lepimi črkami pisalo One direction. V tem poglavju so same smešne slike z njimi. Ko so jih gledal so se režali. Najbolj so se pri tele sliki:

Potem pa so bili na vsaki strani kot posamezniki. Najbolj sem se trudila ko sem narisala tole:

Harry seveda.
04. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
05. november 2012
"Vau, res dobro rišeš,"je rekel Zayn. Dobila sem zamisel.
"Vas, lahko slikam?"sem jih vprašala. Izvlekla sem mobitel.
Moj mobitel:

"Seveda,"so rekli v en glas.
"Sara, usedi se med njih. In nasmej se že enkrat,"sem rekla. Naredila sem par korakov nazaj.
"3...2...1...Simle,"sem rekla in pritisnila na gumb za slikanje.
Klikni sliko:

Nastala je prav lepa slika. Šla sem nazaj k njim in jim jo pokazala.
"Hej, bi šle vidve k nam?"je vprašal Harry.
"Ja,seveda,"sva rekli hkrati. Fantje so ustali in šli smo v hotel kjer so trenutno bivali. Njihovo stanovanje je bilo še kar pospravljeno. Mislim, da je to čistilkina zasluga.
"No, kaj bomo delali?"sem vprašala.
"Kaj če bi se igrali dobro staro flašo resnice?"je predlagal Harry.
"Ja!"smo drugi zakričali. Šli smo v dnevo sobo in se usedli na tla. Louis je medtem šel po flašo od Coca-Cole.
"Kdo bo prvi vrtel,"je vprašal, ko se nam je pridružil.
"Naj Ana, ker je najmlajša,"je predlagala Sara. Drugi so pokimali. Vzela sem flašo in zavrtela. Pokazalo je na Liama.
"Resnica,"je rekel po sekundnem premisleku.
"Se res bojiš žlic?"sem ga vprašala.
"Ja. Ne sprašuj zakaj. Še sam ne vem,"je odgovoril. Vzel je flašo in jo zavrtel. Pokazala je na Saro.
"Resnica,"je iztrelila kot iz topa.
"Kdo od nas ti je najbolj všeč?"je vprašal. O Fak, to ne bo dobro.
"Oh, to je težko vprašanje. Ne vem,"je negotovo rekla. Vedno je bila dobra igralka. Vzela je flašo in jo zavrtela. Pokazalo je na Harryija. O prosim naj ne reče...
"Izziv,"je rekel. Sranje.
"Poljubi Ano,"je rekla Sara, kot bi to vadila že stoletja.
"I. Will. Kill. You,"sem ji rekla.
"Daj no, saj ni nič takega,"je rekla.
06. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
06. november 2012
next
06. november 2012
Neeext itak:-)!

http://www.igre123.com/forum/tema/starship-*___*-1d/44752/1
Bi brala ktera :-?
06. november 2012
Fak babyblack, a si si prebrala navodila. NE OGLAŠUJ, DRUGAČ BOM TUT JAZ NA TVOJI ZGODBICi.
Vseeno vesela sem da imam novi braliki in to je next za vaju.
..............................................................................................
Z Harryijom sva jo grdo poglledala. Če bi pogledi ubijali, bi se mrtva zgrudila na tla.
"Nej ti bo. Ampak maščeval se ti bom,"je rekel Harry.
"Pa saj ne veš kako. Jaz pa vem,"sem smeje rekla. Sklinil se je k neni(Sedel je poleg mene) in me nežno poljubil. Mart, kako mehke ustnice ima. Skoraj v istem trenutku, ko me je poljubil, je poljub prekinil. Sara je zagodrnjala.
"Naslednič moram reči, da te mora poljubljati tri minute,"je rekla po slovensko.
"To bomo še videli,"sem ji grozeče odvrnila.
Harry je prijel flašo in jo zavrtel. Pokazala je na Louisa.
"Izziv,"je rekel. Le kaj se bo izmislil Harry?
"Vzemi med in si ga zli na lase,"je rekel ta. Louis je godrnaje šel po med in si ga zlil na glavo. Počakal je tri minute potem pa "zletel" v svojo sobo, verjetno pod tuš. Ostali smo se smeje valali po tleh. Louis je kmalu prišel nazaj z lasmi ovitimi v brisačo. Prijel je flašo in jo zavrtel. Pokazala je name.
"Izziv,"sem rekla. Jaz vedno izberem izziv.
"Zapoj fingerprints od Katy Perry,"je rekel. Zajela sem zrak in zapela.

Ko sem končala, so vsi fantje bulili vame.
"Lep, močan glas imaš,"je rekel Harry.
"Hvala,"sem rekla in zavrtela flašo. Pokazala je na Nialla. Super.
"Resnica,"je rekel. Super.
"Ti je všeč Sara?"sem ga vprašala.
"Ja, zelo,"je odgovoril v zadregi. Super. Pogledala sem Sara in ji v slovenščini rekla:
"Če mu zdaj ne poveš, mu ne boš nikoli."
Pokimala je. Obrnila se je proti Niallu. Ta je bil ves rdeč.
"Niall...jaz...sem zaljubljena vate,"je rekla in ga pogledala v oči."Lagala sem ko sem rekla, da ne vem kdo med vami mi je najbolj všeč..."prekinil jo je Niall, ki se je stegnil čez krog in jo poljubil. Poljub mu je vračala.
"Game over,"sem rekla. Sara je prekinila poljub in rekla:"Niti podrazno. Igra se nadaljuje."
Niall se je vrnil na svoje mesto in zavrtel flašo.
Tako smo se igrali dolker nas ni prekinil Niall, z mislijo, da je zelo lačen.
07. november 2012
u110196
u110196
next
07. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. november 2012
"Lačen!"se je zadrl kakor dojenček.
"Kaj bomo jedli?"je vprašal Liam.
"Pico!"so zakričali Zayn, Louis, Harry in Niall.
"Bosta jedli z nami?"je vprašal Harry. S Saro sva se spogledali. Ona bo morala domov ali pa bo poklicala svojega brata.
"Če lahko, bi jaz ostala,"sem rekla. Fantje so pokimali, Liam pa je rakel še "Seveda."
"Jaz pa bom morala vprašati brata. Ampak mislim, da bo dovolil,"je rekla Sara.
"Kako to, da boš vprašala brata? Kaj pa starši?"je zanimalo Zayna. Sara je pogledala v tla. Poznala sem jo. Ni rada govorila o svojih starših. Naredila sta samomor. Zato živi pri bratu. Pobožala sem jo po hrbtu. Fantje so opazili, da je nekaj narobe, ampak se niso oglasil.
"Sarina starša sta naredila samomor. Ne mara govoriti o tem,"sem rekla in jih pogledala.
"Jaz...Oprosti nisem vedel. Žal mi je,"je zajecjal Zayn.
"Saj nisi ti kriv,"je rekla Sara in ga pogledala. Ušla ji je ena solza.

08. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2012
u111868
u111868
next
08. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeexxt
09. november 2012
u110196
u110196
Next
10. november 2012
Niall je pokleknil k njej. Mislim, da ni bil več lačen.
"Ej, saj je v redu. Prid greva v mojo sobo,"ji je rekel in jo prijel za roko. Vstala sta in odšla v njegovo sobo.
"Mislim, da Niall ni več lačen,"se rekla in se rahlo nasmehnila. Vesela sem, da ima Sara tako dobrega fanta. No, uradno še nista par, ampak mislim, da bosta kmalu.
"Ja, prav imaš,"je rekel Harry in se mi nasmehnil. Čutila sem metuljčke v mojem trebuhu.
"Kaj bomo delali?"je vprašal Louis.
"Gremo gledat film. Glasujem za Toy story 3,"je rekel Liam.

"A ga nisi že stokrat gledal,"je vprašal Harry.
"Saj je vseeno. Jaz sem ga gledala enkrat in mi je bil zelo všeč. Dejmo ga gledat,"sem rekla. Liam me je hvaležno pogledal. Naštimal je film in usedli smo se na kavč. No, oni so se, zame je zmankalo prostora. Kaj čm, sem pomislila in se usedla na tla pred kavč. Nato sem začutila roke in nekdo me je potegnil gor na njegova kolena. Pogledala sem kdo je in videla....Harryja.
"Zakaj bi sedela na tleh, če lahko pri meni?"me je vprašal.
"Zato, ker imam najmanj 100 kil,"sem rekla in ga pogledala v oči. Prečudovite ima.
"Lepe oči imaš,"mi je zašepetal na uho. Imela sem zelene, tako kot on.
"Ti tudi,"sem zašepetala nazaj. Z dlanmi je ujel moj obraz in svoje ustnice potisnil na moje. Zaprla sem oči. Poljub je bil nežen, a na žalost je hitro minil. Zaslišala sem zvižganje in ko sem odprla oči so VSI, uklučno z Saro in Niallom, ki sta ravno takrat prišla v sobo, strmeli v naju.
"Kaj pa je bilo zdaj to?"je vprašal Liam.
"Najboljša stvar kar se mi je kdaj zgodila,"sem bleknila. Zayn in Louis sta še bolj divje zvižgala. V obraz sem bila rdeča kot kuhan rak. Harryju se ni godilo nič boljšega.

10. november 2012
u110196
u110196
Next
10. november 2012
next
11. november 2012
neeeeext
11. november 2012
u108932
u108932
neeeeeeext
14. november 2012
"No, povejte koliko novih parčkov imamo?"je vprašal Zayn, ki se je končno opomogel od žvižganja. Komaj zdaj sem opazila da se Niall in Sara držita za roke. In imata PREPLETENE prste. Opa to pa bo hudo.
"No, midva sva uradno par,"je rekel pravkar omenjeni. Poljubil je Saro. Louis in Zayn sta spet začela žvižgat kot nora.
"Pa vidva,"je vprašal Liam in se obrnil proti meni in Harryju. Ta pa me je pogledal v oči in rekel:"Bi bila moja punca, Ana?" Spomnila sem se moje prisege. Ne vem, no. Imam pa slab občutek. Ampak te njegove oči.
"Ja,"sem rekla. WTF, kaj je z mano. Poljubila sem ga. S poljubom sem ga presenetila. V hipu sem mi je prepustil. Za čuda zayn in Louis nista žvižgala.
"Tega pa še nisem videl. Harry se je dejansko prepusti Ani. Res je usekan nanjo,"je rekel Niall. Čaki mal, sem edina ki se ji je Harry prepuščal!? OMG!!!
16. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
16. november 2012
Ej punce, bi brale še eno mojo zgodbico. Samo eno bralko imam.
naslov: Ognjeni angel(+osebe iz Vampirske Akedemije(VA))
link: http://www.igre123.com/forum/tema/ognjeni-angel%28-osebe-iz-vampirske-akedemije%28va%29%29/45321/
Hvala če boste brale.
Nextam....
............................................................................................
Prekinil je poljub in me pogledal v oči. Kar nekaj časa sva se tako gledala. Par pramenov mi je šlo na obraz. Harry je dvignil roko in jih popravil nazaj za uho. Te njegove oči. Čisto isti odtenek zelene ima kakor jaz. Na nekoga me je spominjal. Na nekoga iz mojega otroštva. Najboljšega prijatelja? BRATA?! Ne, stoprocentno ne. Pa saj nisem posvojena. Ali pač. To bi bilo čudno. Da se zaljubim v svojega brata. Ne, nikoli.
Zaprla sem oči.
Zagledala sem malega Harryija in majhno deklico. Mene. Jokala sem. Z glave mi je tekla kri.
"Si v redu, Ema,"me je zaskrbjeno vprašal mali Harry. Majhna jaz je odkimala. Mali Harry je prišel do mene in me objel.
"Mama!!"je zakričal. Kmalu se je pojavila njegova mama. Videla je majhno mene in
vprašala če je vse v redu.
"Kri,"je napol zašepetala majhna jaz. Harryjeva mama me je vzela v naročje in nesla v kuhinjo. Odložila me je na pultu in naredila obhladek. Dala ga je v roko majhni jaz in rekla:"Daj si ga na glavo. Poklicala bom tvoje starše." Poklicala jih je. Kmalu je v hišo vstopil možki, ki ga nisem poznala. Vzel je majhno mene v roke in grdo pogledal Harryja.
Odprla sem oči. Vsi so strmeli vame. Pogledala sem v tla. Vseeno mi je bilo. Še vedno sem bila v svojih mislih. Posvojena sem. Angležinja sem. In Harryijeva najboljša prijateljica iz otroštva.
"Bog,"sem napol zašepetala.
"Kaj je narobe?"me je vprašal Liam. Preslišala sem ga in se obrnila proti Harryju.
"Se spomniš dneva, ko se je tvoja najbolša prijatelica Ema udarila v glavo?"sem ga vprašala. Ostal je brez besed.
"Ja. Mama je poklicala njene starše. Njen oče je prišel ponjo. Po tistem je nisem več videl. Mama mi je povedal, da sta se njena starša zaletela z avtom in da so Emo dali v posvojitev. Zakaj...." Ni mogel dokončati. "Saj vendar ne misliš... To je...,"ni našel pravih besed.
18. november 2012
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeeeeext
18. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
18. november 2012
"Neverjetno? Nemogoče?"sem ga dopolnila.
"Ja, oboje. Torej... Sem te našel. Res si ti,"je rekel in me prijel za obraz. Potegnil ga je bilžje k sebi."Za to si me torej na nekoga spominjala. Spet sva skupaj. Po toliko letih. Mislil sem, da te nikoli več ne bom videl,"je dahnil in me poljubil.
"Zanima me kdaj se je vse to spremenilo v telenovelo?"je vprašal Louis. Prekinila sem poljub in ga pogledala. "Mene tudi,"sem odgovorila.
"Torej imamo novo sestro,"je rekel Liam. "Pomota: dve novi sestri,"se je hitro popravil.
"In tedve bosta odlični sestri,"ga je dopolnil Zayn. Bila sem vesela, ker so naju tako dobro sprejeli. Kar naenkrat sem mi je zameglilo pred očmi.
...
...
...
...
...
...
...
...
"Ema? Ema si v redu?"sem slišala Harryjev glas. Odprla sem oči. Zagledala sem njegov obraz. Ležala sem na postelji v neki sobi. Mislim, da v Harryjevi.
"Kaj se je zgodilo?"sem zmedeno vprašala.
"Pogovarjali smo se in ti si kar naenkrat izgubila zavest. Si v redu?"me je vprašal. Dvignila sem se pokonci in prikimala. Vsi so bili okoli mene in me zaskrbljeno gledali.
"Koliko je ura?"sem vprašala.
"Sedem,"je odgovoril Liam.
"Kaj!?"sem se začudila."Že zdavnaj bi morala biti doma,"sem rekla in vstala. Zavrtelo se mi je in sedla sem nazaj na posteljo.
"Govorila sem s tvojo mamo. Dovolila jje, da prespiš pri fantih,"je razložila Sara.
22. november 2012
neeeeeeeeeeext!
22. november 2012
neeeeeeeeeeext
22. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani