°Hojla
°Torej pač kpop je zanič
°korejski fantje sploh niso seksi
°nevem kaj punce vidite v tem
°mejbi ste lezbe k tej fantje zgledajo k zenske
°sploh ni kul
°prosim ne bit jezne trenutno sm js jezna k je to ful popularno
°sovražim t o z vsem svojim srcem
°pišite če vam kej ni všeč
°kpop je ena mišerija
°zaradi mene lahko me hejtaste k js hejtam kpop

°uživajte še naprej pa prečekirite rock pa metal ;')
14. junij 2018
aja pa da ne pozabim oni so geji(nimam nč proti gejem sam pač hja)
14. junij 2018
Ohhh girl/boy, get a life. Poslusi musko k jo poslusas, pa pusti druge da uzivajo v cemer najdejo smisel. Ne vem kaj si hotla/hotel dosezit s tem postom. Grow up. Te opazke da izgledajo kot punce so tak primitivne da me glava pece ko berem. Also...Music is transcendent. Try being open minded and less judgemental. It feels good Drugace pa vsakemu po svoje, poslusam power metal, poslusam rock, pop, kpop, jazz... music is universal and as i said before: it feels good, no matter what genre. We all feel pain, love, saddness, happiness... we all FEEL through music. I lbelieve we'd be dead without it. Language is just a small barrier but you can push through if you are, again, as i said before: open minded. Brighten you horizons babe. You might learn sth new. I do everyday.
22. avgust 2018
eyaaaxx sorry bla sm pijana ko sm to pisala lol
10. september 2018
še en razlog zakaj se naj južna koreja združi s severno in bi združena koreja nehala sodelovat z zda
11. september 2018
I guess you think you're being very creative by opening a theme about a popular trend, especially hating on it.
Maybe you should actually open your mind and realize how hard it actually is to become a k-pop idol and how much work these people put in it, also by addressing males in your post I think you should be reminded there are female k-pop groups and there is a lot of them.
So maybe Next time you dislike a certain thing you should turn off your computer and go hump your Justin Bieber poster
01. november 2018
Hahahaha justin bieber? A ves da tui on ni glasba
11. november 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg