Heyla
naredila sem novo temo, saj je v prejsni prislo do komentarjev ki niso sodili tja in ker tema ni bila moja ali pa od katere koli aktivne uporabnice/uporabnika nismo imeli možnosti blokirati žaljivk.

Basically tiste k ste ble tam pa redno komentirale veste o čem govorim..
Tako, da je let's continue our "conversations" here ! ~

Enjoy~ and be nice to each other ~
✌️
18. april 2018
Rai
hay
19. april 2018
Hei again ^^
Just curious, a kdo posluša c-pop?
20. april 2018
kris wu edino hahah drugac niti ne tolk ^^
21. april 2018
Aa okej ^^ sem misla če se kdo na c-pop kej spozna, k sm gledala Idol Producer and I need to stan Nine Percent now ><
23. april 2018
hahah sorry pri temu res nemorem pomagat hahah vcasih pa tut jst pogledam kak video clip o idol producer tbh ^^ sam nisem neki ful notr padla v to
23. april 2018
Haha ja, ful so mi ratal všeč, bolj kot PD101 čeprov nism neki gledala ^^

Btw a gre mogoče kdo na kpop žur 15. maja?
24. april 2018
hahah same.. PD101 ni lih ravno my type of thing pa tut ko se mel samo za punce nisem nek spremljala..
jst nimam prevozou do Lj hahah
24. april 2018
Ja vrjamem, tud zame ne hehe xP
Ahh škoda ://
26. april 2018
yup that sucks man maybe kdaj drugic haha ...
26. april 2018
Tisto The Unit sm drgač začela enkrat neki gledat sam sm pol nehala, mi tud ni blo lih neki... ampak ta komad zdej od UNB - Feeling mi je bil pa ful ušeč
Haha ja maybe, sj jst tud nikol ne grem nikamor k nimam nobenga za zravn
28. april 2018
hehe ma ja .. meni tevi shows ko pride vec k 200 ljudi, pa pol jim dajajo ranke od A do F kot pr PD101 mi ni kul.. pac usi se enak trudijo pol na koncu jih pa zberejo tak okol 9

pr stray kids ko je meu jyp tut nek survival show pa je teu 2 dat vn mislim ni blo pointa.. in pol k je vidu da so bli usi gledalci prot temu pa glede na to da je Felix eden izmed najbolj priljubljenih se je odlocu da obdrzi in debut vse..
29. april 2018
jaa js bi tut rada 9 percent stanala
01. maj 2018
Ja res vsi se isto trudjo, res more bit velik pritiska na njih... pa še to k gledalci odločajo, res ironično kako gre lahko kdo iz A ranka prec vn, iz F pa ma skor debut, popularnost pač
Dobr da jyp zna upoštevat tud gledalce hehe ><

Idol Producer se mi zdi fajn, ker so mel vsi tak fajn odnose med sabo, čeprov my pick didn't make it, mislm da so si vsi zaslužil ^^ Stan Yuehua boys too hehe ><
03. maj 2018
hahaha no ja vsaj za nekaj da je jyp uposteval mnenja drugih, pa ni delau neki tja po svoje lmao

drugac pa ja ful ne sledim temu haha PD101 sem ful brala k je blo po instagramu velik tega zdaj sm res cist vn se bolj fokusiram na bts pa ostale skupine k stanam ^^
03. maj 2018
heiii
04. maj 2018
ahoy.
05. maj 2018
Haha true
Respect vsem k so multifandom, jst še eni skupini težko sledim haha no time for all hh OTL
Dreamcatcher comeback tho *o* pa sm vidla da bojo AOA tud mele comeback ta mesc, sm jih prou že pogrešala :')
10. maj 2018
omg dreamcatcher so my ultimate girl group <3 T_T
11. maj 2018
Omg moje tud [+ f(x) & RV] :') sleep-walking je edn mojih najljubših kpop komadov nasploh, ne morem verjet da so tok underrated TT
13. maj 2018
omg same i mean i live for dreamcatcher, f(x), rv, oh my girl, gfriend and clc ^^

sam ja res si zaslužijo vec pozornosti they're so different and uniqe..
nevem npr i just cant find myself listening to twice man, nic nimam proti njim sam njihove pesmi so just no for me.
13. maj 2018
jaa, njihov concept je lajf :'D
zame tud niso twice, ampak ja vsak ima svoj stil hehe ^^
16. maj 2018
true hahaha pa upam da bodo soon imele f(x) kaki comeback, i'm tired of waiting.
16. maj 2018
Jaa jst tud, res je blo že celo večnost od zadnjega cb ://
btw RV so v sloveniji... bi me lahk kdo keep me updated about these things, jst zmeri vse zadna zvem če kdo sm pride TT
16. maj 2018
true true.

ja lol, usi neki freak out .. ja red velvet so v ljubljani od ponedeljka ampak nikjer ne pise al pa je blo povedan kolk casa bodo tukaj. snemajo baje novo sezono za revelup 3
16. maj 2018
Haha ja, sam res je upsetting da nism nikol na tekočem lol mogoč bi mela pa srečo pa jih kje vidla... ne sj ne
17. maj 2018
hahaha pa drugic ej
17. maj 2018
heyyy kdo alive?
06. julij 2018
me apperently
06. julij 2018
jay park
11. avgust 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg