*♥ Amore ♥*
*♥ Amore ♥*
► Zgodba o kotalkanju.
►Usponih in padcih.
►Prijateljstvu.

1. Poglavje
Živijo ime mi je Luna in obužujem kotalkanje. Ravno kaj sem zaključila Tekmovanje in hitim v službo saj me čaka Prijateljica Kira in zoprna šefica Čara ki jo kljičemo Zmajovka saj je vse narobe če zamudiš. Kira me vedno pritihotapi v garderobo kadar zamudim da me ne vidi Zmajevka ker drugače znori.
Sem dostavljalka hrane in nekega dne dobim naročilo iz vile v kateri dela moja mama. to me je presenetilo saj moja mama suprer kuha a naročilo je bilo za gospodično Mio Skat in njeno botro gospo Šarono Baron. ko sem že na kotalkah peljala tja sem se zaletela v nekoga elegantnega in super kotalkarja. REKEL MI JE DA NAJ PAZIM "Dostavljalka" ker se je samovšečno smejal sem mu dala uzdevek "hohštapler" Rekel mi je da je Miran in ne pa "hohštapler" jas pa sem mu rekla da nisem "dostavljalka" ampak Luna in že sem bežala do vile. Tam sem predala naroćilo Miji in zagledala sem Mirana hotela sem zbežati a sem polila Mio. Tisti hohštapler se je pa le smejal. Opravičila sem se in Mia je kričala name. ko sem kotela iti mi je nastavaila nogo da sem padla v bazen. Zaradi teže kotalk nisem morala ven in tisti Hohštapler se je šel delat frajerja in me je rešil.
10. december 2017
pa zaka pišeš tto temo pa itak nobenga ne zania to tk so za vsi gledli
10. december 2017
*♥ Amore ♥*
*♥ Amore ♥*
ja to je res a not so drugačna imena in različne dogodivščine
15. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg