Next
14. januar 2014
next
17. januar 2014
Kako ljubim povratne tekme! Poraženi nasprotniki so jeznega obraza, saj si mislijo, da te bodo premagali... haha , ne če imaš opravka s Phoenix Princess! Sem vam že povedala, da ekipa Phoenix Princess uradno razpada? Igralke smo se odločile, da ekipa ne bo sprejemala novih članic in ko bomo me v drugih klubih bo Phoenix Princess pozabljen. Samo na papirju. Imele smo odlične navijače skozi vsa leta in upamo, da se bodo vedno z nasmeškom spominjali kluba Phoenix Princess! Torej ostali smo pri povratni tekmi. Sunsi so se z Gogijem na čelu pripravljali na tekmo, me pa s Phoenix Princess pa smo seveda bile čisto mirne. No, vsi smo bili mirni, le moje srce je razbijalo od navdušenja vsakič ko sem pogledala Markieffa.

Uradni začetek tekme! Žogo so si izborili Sunsi. Seveda, če so pa nekateri veliki tudi po 5 metrov ;D vendar smo kmalu prevzele žogo in vodstvo. Igra je bila na koncu kljub podaljšku izenačena. Ah, še sreča, na koncu nobeden ni bil jezen ;D

Čez nekaj tedno sem odšla za en teden v Slovenijo. Zakaj? Ker se Phoenix Princess poslavlja. Imele smo najprej tiskovno konferenco (kjer so nas itak vsi spraševali, zakaj se je to zgodilo) potem še itak, poslovilna zabava in kmalu se bo spet začela NBA in WNBA sezona. Kako čas beži. Sem vam pozabila omeniti, da sem bila pred 5 dnevi stara 25 let?

25 let. To pomeni, da sem že 2 leti par z Markieffom. Dolga, a ne? ) In še bolj sem se začudila, ko me je enkrat Markieff povabil, da si tekmo ogledam iz klopi za igralce. Vedno sem tekmo gledala na tribunah s prijateljicami iz Phoenixa, ali pa zaradi časa kar po televiziji.

Tekma time! Sedela sem na klopi za igralce in spremljala tekmo. Ampak, ne vem zakaj me je Gogi ves čas z nasmeškom opazoval?! Polčas. Med daljšim odmorom se vedno kaj pametnega dogaja s strani Phoenix Suns plesalk, vendar so zdaj prinesli stol in rožice. Maskota Sunsov (gorila) me je dvignila in posadila na stol. Se mi samo zdi, ali nobeden od navijačev ni zapustil dvorane (sej veste, čik pavza ali pa kaj takega)? Am, kaj se dogaja?

Markieff si je kar čez dres oblekel svečano obleko in vzel rdečo škatlico. Ali bo, ali me bo...? Markieff:'' Klara, bi se poročila z mano?''

Najprej sem samo nemo gledala z odprtimi usti, potem pa sem začela kričati:'' ja, ja JA!''

sorčk k nisem doug pisala. Se bom potrudla da bo zdej bolj redno ) sem kr mal pozabla na tole c:

04. februar 2014
u144245
u144245
next
04. februar 2014
next
04. februar 2014
neeeextnujno
05. februar 2014
Next
06. februar 2014
neeeext
08. februar 2014
Next cool
09. februar 2014
Ka pa Gogi
09. februar 2014
Huda zgodba
Next
Aja pa še nova bralka
09. februar 2014
Kdo te je zaprosu
10. februar 2014
u165470
u165470
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
17. februar 2014
u115658
u115658
OMG kak lepo
Nexxt!!!
23. februar 2014
Takle mamo.... Poročila sem bom! In to s moškim mojih sanj! Si lahko predstavljate? Takoj ko me je zaporosil sem že začela noreti kako obleko bom imela, torta in tako dalje, ... Markieff me je samo nemočno in smeje se opazoval in me na koncu le umiril. Tekma se je nadaljevala in če me vprašate za rezultat vam ga ne znam povedat, ker sploh nisem bila sposobna slediti tekmi...

Čez par tednov smo se s prijateljicami iz Mercury-a odpravile po šopingih... aghhh, saj veste kako sovražim to... Še nekaj vam bom zaupala: VSE moje soigralke bodo moje družice! Awwww, tudi njih bi rada videla v oblekicah ^.^

Najprej smo šle seveda iskati obleke za družice. Na skoncu so se moje družice demokratično odločile za tole oblekico:

In nato še, oh, tri urna izbira... moje obleke )

zanimivo, tale obleka je pa še meni všeč )

Tako, potem je bilo treba še poslati vabila...

in seveda naročiti torto:

in tole sta najina prstana )

tako, sem si kar malo odahnila... do poroke je bil še en mesec in lahko sem si odahnila. Zdaj mi ni treba skrbeti še za poroko. Lahko sem se v miru posvetila svojim tekmam...

Mesec je hitro minil in bližala se je poroka. Z Markieffom sva seveda povabila vse najine soigralce, povabila sem tudi Phoenix Princess in našo slovensko košarkaško ekipo.... Perfektno bo! <3

23. februar 2014
u144245
u144245
next
23. februar 2014
u165470
u165470
next
24. februar 2014
next
24. februar 2014
Next