next :33
24. december 2011
u13249
u13249
še 1 next
24. december 2011
u52174
u52174
next
24. december 2011
u13249
u13249
nooooooooooo
24. december 2011
u13249
u13249
sam ti si že bil
24. december 2011
u57700
u57700
next
25. december 2011
u52174
u52174
next!!!!!!!!!!!!!! pa kaj pol če sm že bil
25. december 2011
u13249
u13249
nism pisu ko sm bil pri sestrični praznoval božič
25. december 2011
u13249
u13249
letalo,
nekje nad evropo,
17 december
8:30
Z Tomom sma gledala Policisko akademijo(seveda s slušalkam).Pogledal sem čez okno. končno ni več oblakov. Videl sem doline, gore...... potem se je uglasil nek otrok ki je rekel " oči iz motorja se kadi". Oče ga je ignoriral,ampak je malo pogledal. Res se je. pogledam še jaz, RES je! potem se je po zvočniku uglasil kapitanov glas: "žal bomo zaradi okvare motorja morali zasilno pristati v Ankari(Turčija)". " oh,in še, dobili boste zastojn vstopnice za polet,ki bo čez 2 dni"
j: js T:tom
J: 2 DNI!
Tom je dal slušalke dol
T: kaj pa je?
J: zasilno bomo morali pristati v Ankari!
T: kje je Ankara?
J: V TURČIJI!
T: kdaj bomo prišli do te Ankare?
J: čez 30 minut
T: slišal sem nekaj 2 dni, kaj je s tem?
J: dva dni boma osala v Ankari,ker drugega letala ne morava dobit!
T: zdej pa sma v riti,kajne?
J: ja očitno pa res!
In sem se nasmehnil.
25. december 2011
Next : D
26. december 2011
u13249
u13249
bom jutr!
26. december 2011
u13249
u13249
mal fotk ankara:

letalo:

26. december 2011
u62555
u62555
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ! :'D
26. december 2011
nextnetxnetxnetxnetxnetxnetxnetxnetx
26. december 2011
neext
26. december 2011
u69306
u69306
nekšt
26. december 2011
u44487
u44487
next!!!
27. december 2011
u13249
u13249
sorry ko mam mal časa. ju3 bom napisu 3 dele zarad zamude!
27. december 2011
u58097
u58097
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneext!
27. december 2011
u13249
u13249
Letališče Ankara
17 december
8:12
spet na tleh! Stevardesa je nama že dala vozovnici za Kairo(Egipt). S taxijem sma šla do hotela Ring.
28. december 2011
u13249
u13249

sorry zarad kratkega dela!
28. december 2011
u13249
u13249
....tam so naju čakali služabniki,kar je zelo nenavadno. Dobila sma ključ in šla do sobe. hmmm 3 nadstropje soba 355. odkljenila sma.....zelo velika soba, z zakonsko posteljo. posteljo boma dala narazen. Plazma televisor, zvočniki,balkon, res sem presenečen.
next kasnej
28. december 2011
u13249
u13249
.....celi dan sma gledala televizijo,ker v Turčiji imajo zanimive oddaje. Potem pa je bil čas za spanje . potem je iz neba padel meteor in slišal sem krike. moje telo je raztrgalo,in sem umrl. samo sanje. Po televiziji so bila sporočila od CNN-ja, ki so govorili da je Nasa razkrila svojo skrivnost o Kometu ki bo zadel Zemljo 24 decembra ob 15:31.
J:js T:tom
T: Spet ta Nasa
Jovolj mam Američanov
Tustma to, kk gre z Anjo?
J: ne vem, ker je ni bila glih kaj vesela ko sem jo zadnjič videl.
T: pri men isto.
J: lahko noč
T: lahko noč.
in sma zaspala.potem pa tom: "jutr pa grema mal v divjino". odgovoril sem mu " ja mogoče v kak bar.
evo to je bil zdej prvi next. še 2
nadaljujem?
28. december 2011
u13249
u13249
*dovolj*
*pustma*
pa tam sem mal narobe takole bi moglo bit.
potem pa tom: "jutr pa grema mal v divjino". odgovoril sem mu " ja mogoče v kak bar.
in sma zaspala
28. december 2011
u52174
u52174
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
28. december 2011
nexty
28. december 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
28. december 2011
28. december 2011
u13249
u13249
Hotel Ring,
Ankara,
18 december
10:11
S Tomom sma se zbudila. Bilo je zelo vroče. Kakih 30 stopinj. pustmo to. Spodaj je naju čakal plemiški zajtrk.
Gostov je bilo malo. Vzela sma si neko turško jed,ki je bila nekako čudna, ampak dobra. Ko sma odšla sem že videl služabnike ko so v sekundi počistili mizo.
Šla sma v bar. Pogovarjala sma se slovensko,prav zaradi tega so vsi naju gledali in se čudili. sej ni normalno da majo tujce v baru. Potem sta prišla dva gengsterja s pištolo v rokah. "beživa" je Tom rekel preden jaz odprem usta.
Letela sma, zraven sem slišal, kako streljajo puški in se razbijajo kozarci. Ko sma prišla iz bara so se pripeljali gengsterji z motorji. A jih ni bilo že dovolj. hitro sem z komolcem udaril voznika enega motorja. Tom je skočil gor. Odpeljala sma se po zadnji gumi do hotela(seveda sma upoštevala cestna pravila). Pred hotelom je eden meril pištolo v naju. On je rekel: "Vedel sem da bosta prišla" je rekel po angleško.
j:js D:neznanec s pištolo T:TOM
J: "koliko pa ti veš o naju"
D: "veliko, vem kje živita, na katero šolo hodita,kam sta namenjena, oh in seveda ne bom pustil da prideta živa v Kairo"
t: " in kje si to izvedel"?
D: " ne bom vama povedal,kaj pa misliš? samo namig ti bom dal...
J: in to je?
D: "Od dveh oseb ki sta vama zelo pri srcu!"
T: " misliš da sem butast,vem kdo je!"
D: "KDO?"
J: "Anja"
T: "In Liz"
D : " Tom, jaz sem mislil da si butast, ampak sem se motil, in ti Mike, Jaz sem zasedil vse sobe v hotelu"
J: "Za tvoje može, ki me hočejo ubit"
D: "spet prav,in pazi, ker te lahko takoj ubijejo!
D: in moje ime je Denis, denis Kaler!"
J:Tom, V kritje!!!!!!"
nadaljujem?
28. december 2011
u13249
u13249
Pred vhodom v hotel Ring,
Ankara,
10:56,
18 december
Skrila sma se za eden avto. Denis je začel streljati.Nenadoma je eden od služabnikov priteče in Denisu vzame orožje. Prišla je policija. Naju so peljali na zaslišanje.
M: js T:tom Policist
P: "Povejta mi, kaj se je zgodilo"
T: "midva nisma nič naredila!"
P: "Midva sta priči,ne usumljenca"
T: "Oh"
M: "no gremo k vprašanju" Najin dan se je začel normalno, po zajtrku sma šla v Bar, tam so naju napadli gengsterji, vzemema eden od njihovih motorjev , se pelama do hotela kjer naju čaka denis,ki nama grozi s pištolo. ja nič posebnega.
policist si je vse zapisoval.
P: Ali imata zraven potni list?
M: ja
T:ja
P: kako se piše ta Denis?
T: Kaler
P: dobro je eden najbolj iskanih, zaradid poskusa umora!
M: samo malo, ga ni policija zaprla.
P: so, samo da je zbežal iz kombija, zunaj so ga pa čakali njegovi prijatelji.
s Tomom sma se spogledala
M: boma dobila nekakšno zaščito?ker je rekel da hoče naju ubit!
Pom sporočil v Kairo, da naj pazijo na vaju.
T: lahko sedaj grema?
P:lahko ampak pazita se!
Dal nama je potna lista in sma šla.
M: Morama iti v drug hotel!
T: ampak ne smema rezervirat, ker lahko nama izsledi!
M: prav imaš!
T: Jutri pa v Kairo!
28. december 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani