u50067
u50067
šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! LUDO!!!!!!!! NEXT!!!!!!!!
03. junij 2011
next!
03. junij 2011
neeeext!!!
04. junij 2011
next
04. junij 2011
u50067
u50067
DEJ NEXTI PLLLLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSS??????????????!!!!!!!!!!!!!11
04. junij 2011
bom ju3 ko dans nimam cajta...
04. junij 2011
u19911
u19911
next
04. junij 2011
Emma:

04. junij 2011
u50067
u50067
Dej NEXT!
04. junij 2011
next
04. junij 2011
17. poglavje

"hej zbudi se." zbudil me je neznan glas. "kaj, kdo si?" zmedeno sprašujem in gledam naokrog. "Emma, se me ne spomniš več?" nekoliko začudeno vpraša. "aja, oprosti malo sem zmedena." odgovorim in pogledam skozi okno avta.
dani se, kar pomeni, da sva se vozili že kar nekaj časa. okoli naju pa ni ničesar drugega kot sam pesek in kljub temu, da je jutro je peklensko vroče in soparno.
"si na poti videla kakšno dekle?" jo v upanju vprašam. "se ti zdi?" me vpraša ona. le odkimam in se spet ozrm skozi okno.
"pridi, greva." mi čez nekaj minut reče Emma. "peš, a si nora?" jo zmedeno vprašam. "z avtom ne bova prišli nikamor." je dejala in stopila iz avta. "no, prav." sem se vdala in ji sledila.
"si res prepričana, da je odšla v to smer?" me je že spet vprašala. "ja, ena izmed trgovk mi je tako rekla." "no potem pa pohitiva, do konca dneva morava biti nazaj." reče.
"samo nekaj, kako bova našli avto. vse je enako." rečem in gledam okoli sebe. "to puščavo poznam kot lasten žep." je vse kar izvlečem iz nje.
tako končno začneva hoditi- prej gaziti. imela sem občutek kot, da hodiva po snegu, le da je ta izjemno vroč. že čez približno dvajset minut začnem zaostajati, vsakih nekaj minut moram piti, pa še lačna sem. a Emma je še zmeraj kot nova. niti za sekundo se ne ustavi. res neverjetno.
"ustaviva se malo." zasopem in se naslonim na eno izmed dreves, ki jih najdeva le redkokdaj, pa še takrat, ko jih so najverjetneje vsa suha in izžeta.
"pa saj menda nisi utrujena." se zasmeje in pride nazaj do mene. "ja pa sem. zdi se mi, da bom vsak čas umrla. ji rečem in še zmeraj sopem.
"kako se še nisi utrudila?" jo vprašam, ko spet pridem do sape. "ne vem... takšna pač sem." odgovori in takoj opazim, da je v zadregi. "nekaj je narobe." pomislim, a tega ne rečem na glas.
"lahko greva naprej." me vpraša že čez pet minut. "ja." je vse kar ji rečem. sedaj hodim za njo in jo opazujem. res je veliko hitrejša od mene, pa sem zmeraj bila ena izmed najboljših športnic v našem razredu. niti žejna ni in lačna tudi ne. mislim, da je... ja res se mi zdi.
zato ne zavlačujem več in kar izstrelim:" vampirka si." vidno je presenečena. njena čeljust visi skoraj do tal. "kako veš?" me vpraša, ko se spet zaveda sebe. "moj fant je tudi." je vse kar ji rečem. čez nekaj časa pa se spomnim. "je morda bil tukaj kakšen vampir?" jo vprašam. "kako dolgo nazaj?" "morda mesec ali pa en teden, odvisno." ji odgovorim. "spomnim se enega. bil je seksi. mislim res seksi. imel je razmršene rjave lase in čudovite modre oči." reče in se zasmeji.
"kam je šel?" jo že naslednji trenutek vprašam. "najprej je rekel, da gre v Kenijo, nato pa si je premislil in dejal, da bo raje šel v Somalio." reče in me začudeno gleda. "ga poznaš?" a ne pusti mi, da odgovorim. "to je tvoj fant. saj ni čudno, da si mi bila znana. pokazal mi je tvojo sliko in rekel je, da si bila njegovo dekle, le da nisi več hotela biti z njim, ker je vampir." govorila je in govorila, jaz pa sem bila na robu solz. "zdaj pa ga spet iščeš.ampak zakaj?" še doda.
"bila sem neumna, ko sem rekla, da nočem biti z njim. vedela sem, da ne bom mogla živeti brez njega." sem v solzah dejala. "ne joči. poiščiva Lily , potem pa še Domena ali Damena, saj ne vem več kako mu je bilo ime." reče in se na koncu malo zasmeje...
next??
05. junij 2011
next
05. junij 2011
next
05. junij 2011
neeeext!!!
05. junij 2011
"no, prav." rečem in se odpravim naprej. Emma mi sledi, a me že čez nekaj sekund prehiti. in tako sva še naprej "gazili" po puščavi, v bistvu je bolj Emma gazila, saj jaz nisem hodila kaj preveč, temveč me je nosila. ja, Emma me je nosila.
komaj še imam odprte oči, ko v daljavi opazim trikotnik, podrobneje bila je piramida.
"tam je." reče Emma in z njeno super hitrostjo sva pred piramido že naslednjo sekundo. "pojdi prva." reče in takoj opazim strah v njenih očeh. "se bojiš piramid?" se zarežim. "vedeli so kaj sem, če ne je ne bi odpeljali v piramido." reče zamišljeno in strmi v daljavo.
"kaj?!" nič mi ni jasno. "tisti, ki jo je zaprl je vedel, da sem vampir. vampirji ne moremo v piramide. ko so jih gradili so jih prekleli, saj so verjeli v demone, ki pijejo kri in zato ne morem vstopiti." mi razloži. "seveda razen, če človek to prekletstvo uniči." še doda. "in jaz jo moram uničiti?" jo vprašam. hitro pokima in me potisne do vrat. hitro skočim v piramido.
"in kaj naj naredim?" jo vprašam nekoliko prestrašeno. hitro je povedala nekaj besed, ki definitivno niso bile angleške. z nekaj težavami sem si jih končno zapomnila.
Emma mi naslednji trenutek pokaže na neko staro čašo. v njej je nekakšen prah.
hitro ga potresem povsod kjer je možno in pri tem izgovarjam tiste besede.
nenadoma opazim, kako se izbriše navidezna črta, ki je Emmi preprečevala vstop.
"hvala." mi reče in skupaj se odpraviva v piramido, da bi rešili Lily, nato pa še Damena...
next?
09. junij 2011
next!
09. junij 2011
u50067
u50067
next!
09. junij 2011
u42441
u42441
nexxxxxxxxt ;P
09. junij 2011
neeeext!!!
09. junij 2011
next
10. junij 2011
next
11. junij 2011
"mislim, da tukaj straši." rečem, ko že najmanj stotiš zaslišim čudne zvoke. "tako se pač oglašajo duhovi." se zasmeji Emma in pokaže da nje ni niti najmanj strah.
"prosim nehaj, to ni smešno." se pritožujem čez nekaj minut. "pa kaj sem spet naredila?" se razburi Emma. "emm..." obrnila sem se in bila prepričana, da no na moji rami ležala roka okostnjaka ali kaj podobnega. a bila je Liliyna roka.
"Lily! si v redu?" sem olajšano vprašala. "utrujena sem." reče in se me oklepa. "mislim, da bi bilo bolje, da gremo." reče Emma in v naročje vzame Lily. vse se začne tresti.
"in kaj je zdaj to?!" živčno začnem spraševati. "spet kakšni duhovi?" se zasmejim in se poskušam umiriti. "ne, to je bomba. kmalu se bo vse podrlo!" zakriči Emma in me potegne za roko.
"potem pa pohitimo." še rečem, nato pa obe pohitiva proti izhodu. tako blizu smo že in če res ne bi pohitele, bi se na nas zrušila plaz težkih kamnov.
Emma se vrže na pesek in pri tem iz naročja izpusti Lily, ki se začne kotaliti proti prepadu.
"pomagaj ji!" kričim panično. Emma na srečo se isti trenutek vstane in steče do Lily.
"bo z njo vse v redu?" sem zaskrbljeno vprašala. "seveda, še preden, da pridemo do avta, bo kot nova." se nasmehne in že odhitimo do cilja.
"umrla bom." stokam, ko se končno usedem v avto. "jaz pa ne." se zasmeji Emma in vžge avto.
"naj gre spat, pa bo vse v redu." mi reče Emma, ko stojimo pred hotelom. Lily je bila res bolje, a vseeno je bila utrujena. "okej." rečem. "hvala za vse...adijo!"
sedaj že ležim v postelji in poskušam zaspati. tudi karte za jutrišnji let v Somalio sem že priskrbela. mislim, da mi bo prvič v življenju nekaj uspelo.
"Lily, vstanni." sem govorila in poskušala prepričati Lily, da se skobaca iz postelje. "2 minuti še." je govorila vsakič, ko sta potekli. "zdaj pa dovolj!" se zasmejim in potegnem za odejo, Lily pa pri tem pade iz postelje.
"no, prav že grem." se končno vda. "greva v Kenijo?" vpraša, ko se obleče. "ne, Somalio." "ti razložim kasneje." še dodam...
next??
11. junij 2011
next
11. junij 2011
next
11. junij 2011
u50067
u50067
next!
11. junij 2011
u42441
u42441
nexxxt ;D
11. junij 2011
neeeext!!!
11. junij 2011
u36191
u36191
http://www.igre123.com/forum/tema/ugrabljena-a-bom-preziveva-o-o/19331/2
srri k težim samo prebrte k je kul
11. junij 2011
ne oglašuj, kr tebi tut vrjetno ni všeč, če na tvojem forumu, kdo daje linke svojih zgodbic!

nextam pa potem...hvala za vse komentarje...
12. junij 2011
u50067
u50067
next!
12. junij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani