naenkrat pa nič več. nisem ga več čutila za mano. sesedla sem se na tla in rekla sama sebi:" pa sem mislila, da bo spet vse kot mora biti, da bom lahko z njim. z Damenom, ne pa z vampirjem." solze so se mi spet ulile po licih. nato pa sem zaspala.

13. poglavje

ko sem odprla oči sem bila v svoji sobi. neverjetno, sem pomislila. na tleh sem zagledala šopek vrtnic in sporočila: zmeraj te bom ljubil. Damen < 3
že spet sem pomislila, ko so mi po licu začele teči solze. v teh dneh sem jokala več kot v vsem življenju. nenadoma sem zaslišala korake, Damen sem pomislila. želela sem, da bi ga videla, a ni bil on. skozi vrata je vstopila moja mama. prav tako sem je bila vesela, skočila sem ji objem. "kaj je narobe ljubica?" me je vprašala. "nič, zakaj?" poskušala sem se ji zlagati pa ni šlo, preveč dobro me je poznala. "ljubica, saj veš, da mi lahko vse poveš." nisem več zdržala. solze so se spet ulile po licih:" Damen. odšel je." sem hlipajoč povedala. "kaj? kar odšel je?" me je vprašala. "ne, jaz sem mu rekla naj gre." sem dodala. "ampak, zakaj?" nič ji ni bilo jasno "saj je vseeno, nočem govoriti o tem." sem rekla in odšla v kopalnico.
uredila sem se in odšla v mesto. hotela sem se razvedriti a ni šlo. ne brez Damena in brez Lily življenje ne more biti zabavno. takrat se mi je posvetilo v New York moram. in že sem klicala Lily. "Lily, k tebi prihajam!" sem zakričala v mobitel, ko se je oglasila. "kaj!? res?! komaj čakam, kar takoj pridi!" je vsa navdušena kričala v mobitel. "sem že na poti do letališča." sem rekla. "jutri se vidiva." sem še veselo rekla. "okej, adijo. komaj čakam!" je še dodala in nato odložila. upam, da ga bom pozabila, sem sama sebi rekla, ko sem čakala na letališču...
29. april 2011
next
29. april 2011
neeeeeeext
29. april 2011
nexti
29. april 2011
u39401
u39401
nextii :Đ
29. april 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. april 2011
u45227
u45227
LEPO
29. april 2011
u45697
u45697
naprej naprej naprej!!!!
29. april 2011
u45697
u45697
prosim prjaute se u moj top model!! prosim..

https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-tyra-banks/17172/

aja pa hvala gaja da si se prjaula..
29. april 2011
nzk
30. april 2011
14. poglavje

"AAAAAAAAA!!" sva obe kričali, ko sva se našli v gneči na letališču. ko sva se nekoliko umirili, pa me je vprašala:" kje je Damen? mislila sem, da bo prišel." je rekla in videla sem, da je zaskrbljena. "kaj se je zgodilo?" je že naslednji trenutek vprašala. "odšel je." sem žalostno rekla in spet so sledila ista vprašanja kot včeraj pri mami. "kmalu ga boš pozabila, to ti lahko jamčim." mi je rekla. jaz pa sem se ji le nasmehnila in upala, da je govorila resnico.
Lily je živela na veliki nogi, imela je eno najlepših stanovanj v New Yorku, poleg tega pa je imel še prečudovit razgled na vso mesto. "Lily ne morem verjeti, da bom živela tu." sem rekla, ko sem se že umirila. "kar verjemi." je smeje rekla. "zvečer morava iti ven. New York je najlepši ponoči." je rekla čisto navdušena. tudi sama sem bila.
prehodili sva skoraj ves park, ko sva naenkrat opazili, da v njem ni več niti enega človeka. "strah me je." sem ji tiho rekla. "saj ni nič, vidiš? tam so ljudje." nenadoma je veter odpihnil Lilyno čepico. "takoj pridem." je rekla in odhitela za njo. sama sem v tem velikem parku sem pomislila, ko sem naenkrat zaslišala znan glas. bil je Damen. hitro sem se obrnila in ga zagledala. in že spet so tekle solze, hotela sem ga objeti, pa ga nisem mogla, saj je naenkrat izginil. naslednje dni sem ga opazila še nekajkrat. postala sem depresivna, dokler nisem spoznala Jacka...
30. april 2011
jack:
[/img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQqPV3wq4BQ2FPlXLBBpTvTP62RmHgSHAtlhI9T8M0fj4COoDby6g&t=1[/img]
30. april 2011
jack:

30. april 2011
next
30. april 2011
nexti
30. april 2011
kook je sexi noo!!! next...
01. maj 2011
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. maj 2011
neeeeeeext
02. maj 2011
Next!
02. maj 2011
bilo je nekega hladnega večera, ko sem se sama sprehajala po parku. hodila sem med drevesi, ko se je nenadoma prikazal. ogovoril me je z očarljivim glasom in takoj sva postala prijatelja. vsak dan sva se videvala v parku in kmalu sem ga predstavila Lily, tudi ona je bila navdušena nad njim. a včeraj je šlo vse skupaj predaleč. bila sem sama v stanovanju, zato sem ga poklicala, da bi si ogledala kakšen film. seveda je takoj pristal in čez pol ure je že stal pred vrati. sedela sva na kavču in se smejala. nenadoma sva imela glavi čisto skupaj, tudi nosova sta se skoraj dotikala. kar skupaj sva lezla in kmalu so se najine ustnice združile, bilo je čisto drugače kot pa takrat, ko sem se poljubila z Damenom, v vseh pogledih je bilo drugače. takoj, ko sva ugotovila, kaj se je pravkar zgodila sva skočila narazen. Jack je vedel za Damena (razen tistega, da je vampir mu nisem povedala), zato je vedel kako se počutim. a sedaj sem še bolj zmedena, želim si Damena, a je tako daleč stran, Jack pa je tukaj in zdaj...
03. maj 2011
next
04. maj 2011
next
04. maj 2011
nexti
04. maj 2011
ne oglaševat Tjaši_Maši!!!
04. maj 2011
dj plis nexiiiiiiiiiiiii
07. maj 2011
nexxxtyy!!!
vse tvoje zgodbe berem!vse so mi fu ušeč!!!!!!!
08. maj 2011
hvala za komentarje bom takoj nextala...
08. maj 2011
15. poglavje

naslednjih nekaj dni nisem mogla početi prav ničesar, niti videti nisem hotela nikogar, saj mi je po glavi hodila le ta odločitev- koga naj izberem Jacka ali Damena. a kot sem ugotovila že prej je Jack tukaj in zdaj, pa še tako srčkan je, Damena pa si želim a je tako daleč stran. a čez nekaj časa sem se le odločila Jacku moram dati priložnost.
"živjo." Jacka sem veselo pozdravila, ga objela in poljubila na lice. "no, danes si pa dobre volje." se je nasmehnil. "mislim, da bom od sedaj naprej kar zmeraj dobre volje." sem mu vesela rekla. "čeprav si brez Damena?" me je previdno vprašal. "saj imam tebe." sem mu rekla in se nasmehnila, on pa me je le objel okoli pasu. "pridi no." mi je nato rekel. "kam?" sem ga vprašala. nič ni rekel, le zasmejal se je. brez premišljevanja sem mu sledila. kmalu sva prispela do njegovega avta. "me hočeš ugrabiti?" sem se zasmejala. "mogoče." mi je skrivnostno rekel, nato pa se tudi on zasmejal. usedla sva se v avto in se odpeljala. "smem vprašati kam me pelješ?" sem ga vprašala. "skrivnost." je jedrnato odgovoril. čez približno pol ure sva prispela do prečudovitih slapov. "Jack to je prečudovitu." sem mu rekla, mu skočila v objem in ga poljubila, a tokrat na usta ne le n lice, poljub mi je vrnil in kmalu sem ugotovila, da je njegov poljub veliko bolj pristen kot pa Damenov. "nekaj ti moram povedati." mi je rekel, ko sva se končno odlepila drug od drugega. "kaj je?" sem ga žalostno pogledala, saj sem videla, da je tudi on žalosten. "veš..." a ni nadaljeval, videla sem, da ga nekaj skrbi a nisem vedela kaj. "to ni dobro." sem rekla, saj se je podobno končalo tudi z Damenom. "jaz sem vampir." je spregovoril in takrat mi je zmanjkalo tal pod nogami, Jack me je takoj ujel. "si v redu?" je rekel, a se nisem odzvala. "ne smeš me zapustiti, ne zdaj, ko sem te končno našel." ko sem ga slišala, si je prva solza vtrla pot po licu in kmalu so se ji pridružile tudi druge. "saj te ne bom zapustila."sem mu rekla in ga poljubila. ko sem prišla k sebi sem mu povedala za Damena- to da je vampira in da sem ga zapustila takoj po tem, ko mi je to povedal. "boš tudi mene?" me je vprašal. "ne, saj sem ti povedala, da ne. ti si drugačen, ti si mi povedal po nekaj tednih, Damen pa po mesecih. res mogoče, da me je ljubil in da sem tudi jaz njega, a ti si drugačen, ti si Jack in ne Damen." sem mu odgovorila. "ljubim te." mi je zašepetal v uho in me poljubil. "veš, Damen mi ni nikoli rekel, da me ljubi, le v sporočilih mi je to pisal, ti pa si mi pravkar to rekel." sem mu rekla. "dovolj o Damenu." je rekel in me spet poljubil...
08. maj 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani