nexti
14. april 2011
next
15. april 2011
neext
15. april 2011
hitro me je še enkrat potegnil k sebi, me poljubil, nato pa sva smeje odhitela po stopnicah. skupaj sva odšla v kuhinjo, tam pa sva zagledala Matta kako je gledal vrtnice in sporočilo, ki mi ga je poslal Damen. Matt me je pogledal in rekel:" ali nisi bila še pred nekaj meseci zaljubljena vame?" s tem vprašanjem me je spravil v zadrego. hotela sem se ga izogniti pa ni šlo, zato sem odločno odgovorila:" pa saj veš, da si mi bil le všeč, no morda sem se skoraj zaljubila vate." nato sem čez nekaj minut nadaljevala:" potem pa je prišel Damen in vse se mi je obrnilo na glavo." pogledala sem Damena in videla kako ljubeče me gleda, to je bilo vse kar sem potrebovala.
Matt me je prebudil iz mojega sanjarjenja, ko je rekel:" kaj vidiš na njem, šele spoznala si ga. midva pa se poznava že od malih nog!" takrat mi je prikipelo, začela sem kričati nanj:" ti ga ne poznaš, on je vse kar si lahko želim- je najboljša stvar, ki se mi je zgodilo v življenju,vse mi pomeni! ljubi me, za razliko od tebe! ker če bi me ti ljubil, bi moral ukreniti že pred meseci, takrat ko sva se nazadnje videla!" bila sem tako razburjena, da sem mislila, da bom eksplodirala. Matt je takoj odhitel skozi vrata, jaz pa sem se sesedla na kavč in pričela jokati. Damen se je usedel zraven mene in me tolažil. ko sem se nekoliko umirila me je vprašal:" je vse tisto res, kar si prej rekla v zvezi z mano?" le pokimala sem, ker nisem mogla govoriti. nato pa je še rekel:"veš kaj? tudi ti mi pomeniš vse na svetu." poljubil me je, nato pa sem zaspala. ko sem se zjutraj zbudila ga ni bilo več...
16. april 2011
i lovee it napreejj nextt fuul dobr pišš!!!!
16. april 2011
next
16. april 2011
u44487
u44487
next!
16. april 2011
next pliis hitr fajn pišeš
16. april 2011
neeeeeeeeeeext plissssss
16. april 2011
nextii
16. april 2011
hvala za vse komentarje takoj bom naxtala
16. april 2011
nextala*
16. april 2011
u39401
u39401
nextiii
16. april 2011
u44487
u44487
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. april 2011
7. poglavje

ves dan sem razmišljala le o njem. nič drugega mi ni hodilo po glavi, dokler opoldan ni Lily prišla domov vsa razcapana. skočila sem pokonci stekla do nje in jo vprašala:" kaj se je zgodilo? kje si bila? si v redu?" moja vprašanja sem kar niso končala. Lily pa je imela oči že čisto solzne. takoj sem jo močno objela. nato mi je povedala:" vso noč me je nekaj zasledovalo. nato sem zašla v gozd in se izgubila." posedla sem jo na kavč, kjer sem jo poskušala spraviti v dobro voljo pa ni šlo. bila je na smrt prestrašena. ni si upala pogledati skozi okno, kaj šele iti do vrat. sama nisem vedela kaj narediti, zato sem poklicala Damena. takoj je prišel k nama. skupaj sva poskušala ugotoviti kaj je zasledovalo Lily. jaz sem mislila, da jo je zasledoval kakšen pijanec, on pa je mislil, da vse skupaj ni tako nedolžno. Damen je bil res pameten za svoja leta.
na koncu nisva ugotovila, kaj velikega saj sem sama ves čas razmišljala le o Damenu in njegovem nasmehu, o njegovih nebeško rumenih očeh. on pa me je ves čas le poljubljal. naenkrat sem ugotovila, da je ura že 7.00 zjutrja, zato sem odhitela v sobo za goste. Lily je še zmeraj mirno spala v velikanski postelji. tiho sem se poskušala odplaziti iz sobe, a ni šlo, saj se je Lily v naslednjem trenuku že zbudila in začela kričati:" Alice, nekdo je tukaj, hitro pridi sem!" odhitela sem do nje in ji rekla:" jaz sem bila. bi pila ali jedla?" le odkimala je in se vrgla nazaj v posteljo. odšla sem v dnevno sobo, kjer je Damen gledal TV. privila sem se mu v naročje in od utrujenosti zaspala...
16. april 2011
full hudo!!! nexti k boš loh !!!
16. april 2011
u39401
u39401
nextiii
16. april 2011
*Modrih oceh

zmotla sm se
16. april 2011
nexti
16. april 2011
nexti
17. april 2011
neeeext
17. april 2011
u44487
u44487
next nujno!!!!
17. april 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
18. april 2011
8. poglavje

ko sem se zbudila je bila ura pet popoldan. ležala sem v svoji postelji, v sobi. nato pa sem zagledala vrtnico in sporočilo:" pridi v kuhinjo" ne da bi razmišljala sem se pognala po stopnicah v kuhinjo. tam je stal Damen in pripravljal malico. le nasmehnila sem se mu, ga poljubila na lica in se usedla za mizo, na kateri je stala vaza prelepih redečih vrtnic.
ravno, ko sem hotela ugrizniti v sendvič, ko je mojo in Damenovo prisotnost pritegnilo poročilo na televiziji:" krvoločna zver ubija najstnike" le spogledala sva se, jaz pa sem bila že naslednji trenutek na poti v sobo za goste. Lily pa je v njej le mirno sedela pred ogledalom in se česala. bila sem vesela, da je končno mirna, ampak nisem je nameravala spustiti izpred oči. rekla sem ji naj pride dol. v dnevni sobi smo se pogovarjali o različnih neumnostih, z Damenom pa ji nisva niti upala namigniti, da zver, ki jo je zasledovala ubija najstnike po vsem svetu. a ni šlo vse po načrtih, saj je ravno, ko smo se nekoliko sprostili, v hišo vstopila mama in začela paničariti zaradi napada te zveri. na srečo je, kar kmalu že spet odšla.
Lily je z nekaj omahovanja le povedala: " veš, mislim da bo bolje, da se vrnem v New York, tu se ne počutim varno. tudi ti, tvoja mama in Damen lahko pridete." vedela sem, da je res najbolje da se vrne domov, a s kom se bom lahko sedaj pogovarjala o Damenovih prelepih očeh, njegovem nasmehu... s kom se bom lahko pogovarjala o vseh rečeh, o katerih se pač pogovarjajo najboljše prijateljice. vseeno sem ji rekla:" ja, verjetno bo res najbolje tako." za trenutek sem prenehala govoriti, se spogledala z Damenom, nato pa nadaljevala:" midva pa bova ostala kar tu." vedela je, da sem si zmeraj želela oditi od tu in se preseliti k njej, a sedaj je vse drugače, saj je prišel Damen in ona je vedela, da bi naredila vse, da bi ostala z njim.
naslednji dan se je Lily odpravila že zgodaj zjutraj. jaz pa sem le sedela na verandi in objemala Damena ter se jokala. ko pa sem pogledala proti gozdu v katerem se je Lily izgubila, sem zagledala čudno postavo, ki se je z neverjetno hitro premikala po gozdu, kar zmrazilo me je. čeprav še zdaj ne vem kaj je bilo, sem bila prepričana, da ni bilo nič dobrega...
18. april 2011
a prebere kdo mojo zgodbico začarana...
http://www.igre123.com/forum/tema/zacarana/15792/
18. april 2011
u39401
u39401
nextii
18. april 2011
nexti
18. april 2011
nexti
18. april 2011