nexttt
30. september 2012
ŁOŁ
30. september 2012
u70925
u70925
haha Lily tvoja mama zmaga
30. september 2012
hahahaha moj ata pa mi je koruzo v glavo vrgo ker nisem pustla mački da miš poje
30. september 2012
u70925
u70925
haha naš pes se pa boji žoge .... x)
30. september 2012
hahahahaha, to še pa nisem čula, hahahaha naš pix bi si kr ono vlko v lape stišo če bi šlo
30. september 2012
u70925
u70925
haha

Pika (moj pes-psica) pa od babice in dedija psa naskakuje O.o
30. september 2012
hahaha mi pa mamo dva psa...pix-a in benija...pa onadva sta kot lou pa harry skoro, čel čas bi neki skup tišala, včasih pix hoče naskakovat benijevo nogo
30. september 2012
u70925
u70925
haha
30. september 2012
Next!!
30. september 2012
Jas sem napisala vse pa je boter internet (Ario) izklopo pa sem jas brez da bi kopirala prilepla in pol se mi je use zbrisal zdaj pa ne smem več bit na compu.. dobite next ko pridem domov
30. september 2012
u70925
u70925
ok, čakamo...
30. september 2012
next!!!
30. september 2012
neext
30. september 2012
u88611
u88611
Moja potrpežljivost ni ravno vrhunska..
Neeeeext
30. september 2012
u20538
u20538
aha. strinjanje z zαчп'ƨ мσпšтεεя.
NEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠTTTTTTTTTTTTTT
30. september 2012
u101906
u101906
zαчп'ƨ мσпšтεεя ----> ►вaвєρяηicєѕѕ◄ ♥
30. september 2012
u20538
u20538
ok.
NEEEEEEEXŠŠŠTTTTTTTTTTTTTTTT
30. september 2012
Ok grem zdaj nextat da me ne bo zaradi slabe potrpežljivosti ►вaвєρяηicєѕѕ◄ ubila
30. september 2012
neeeeeeeeext
30. september 2012
Ta next pa posvečam osebo ki ima zelo slabo potrpežljivost in jo mam zelo rada: ►вaвєρяηicєѕѕ◄

~~~~~~~~~~Rose~~~~~~~~~~
"Sem vam rekla da jih je kot kitajcev" reče Syd previdno pogleda fanta z rjavimi lasmi... Verjetno je to tisti Liam zaradi katerega je bila tako živčna. Vem kdo so to... to s 1D. Scarlett, Megan ter Taylor so jih včasih cel dan omenjale zato jih ne prenesem. Zdaj jih omenjajo le ko slišijo kakšno njihivo pesem ali pa kaj takega. Liam ali kako je že se je počasi nasmehnil. "Cool so" reče in jo objame ona pa kar zažari. Verjetno ker smo mu ušeč. "Aja... fantje in punce to je MOJ Liam" reče ter povdari besedo MOJ... ja seveda saj ti ga ne bo nihče ukradel. Verjetno... "To je Zayn" reče in pokaže na črnolasca. "To je Niall" reče in pokaže na blondinca ki se je prisrčno smehljal. "To je Harry" reče ter pokaže na nekega kodrolasca ki izgleda kot pudelj... Ampak so mi njegovi lasje všeč... Kaj pa govorim seveda mi niso všeč! "To pa je Louis kličemo ga Lou" reče ter pokaže še na enega rjavolasca s črtasto majico. Zakaj so že tukaj... upam da bodo res kmalu odšli ker jih ne morem gledati. Sploh se ne smem spomniti da so kdarkoli bili v naši hiši.
"Aja pa opoyarjam vas da bodo vas Megan, Scarlett ter Tazlor kmalu napadle in rotile za avtograme" doda še Syd in vsi se zasmejimo. "Aja pridite da še vam pokažem sobe. Liam mucek ti boš z mano" reče Syd jas pa izbuljim oči. KAJ?! Ne reči da bodo živeli pri nas.. Kdaj kako in zakaj!!!
"Kaj... Čakaj Syd zakaj bi jim mogla pokzati sobe... kaj bodo tukaj?" vprašam umirjeno kolikor se le da. "Ja... kaj nisem povedala. Eno leto imajo prosto... no ymes bodo seveda imeli koncerte ampak večina pa ne zato bova z Liam-om izkoristila ta čas... Res nisem povedala? No važno je da vesta očka in mami" reče in jih hitro povleče nazaj v hišo. "Mami očka! Dobro vesta da jih z Hanahh sploh ne marava zaradi Scarlett, Megan in Taylor!" v zkliknem Hanahh jezna pokima, očka pa me jezno pogleda. "Vi-dve pa dobro vesta da se imata Sydney in Liam rada in se poredko vidita in zdaj imata priložnost da bosta bolj pogosto skupaj in to bosta tudi ikoristila ker je tako tudi prav!" reče strogo jas pa trmasto roke prekrižam na prsih. "Lahko bi povedali... ampak če igrajo nogomet so čisto OK" reče Ian jas pa se zamislim. "Ja no... se strinjam z Ian-om" rečem ker sem nogomet oboževala ravno tako kot on. Ja pač moja strast.
"Ohjoj Rose ti si enaka kot Ian" reče mama jas pa smeje skomignem z rameni češ *Če ti tako praviš*...
Fantje in Sydney so že prišli nazaj. "OK zdaj bo tako ali tako počasi večerja tako da lahko samo počakamo" reče Sydney in skoraj vsi pokimajo. "Ali pa igramo nogomet" rečeva z Ian-om na enkrat nato pa se zasmejiva. "Ja to bi bilo super" reče Louis ali Lou kakorkoli že. "Odlično" reče Harry in že smo stekli do igrišča ki je bil malo manjši od pravega. "Res je veliko!" vzklikne Lou jas pa pokimam. "Nekajkrat igramo ko pridejo še naše sestrične in bratranci... no pač takrat nas je dovolj in imamo lahko bi rekli PRAVO tekmo" rečem Lou pa pokima.

Pol ure smo igrali nato pa je mama naznanila da je večerja. Šli smo po hodniku in 1D fantje so bili od-spredaj in kar na enkrat so se ustavili, jas pa sem se skoraj zaletela v tega pudlja... Sploh ni varno hoditi za njimi! "Zakaj ste se ustavili?" vpraša Justin oni pa 'izgubljeno' pogledajo naokrog. "V bistvu nimamo pojma kam moramo iti" reče Niall jas pa zavijem z očmi. "10 vrata levo" rečem... ja imeli smo ogromno vrat in ogromno hodnikov... saj veste da je naša hiša gigantska kajne? Šla sem malo naprej in tako sem stala med pudljem in Ian-om.
Kar na enkrat sem na svoji riti začutila roko. Ustavila sem se in razširila roki tako da sta se ustavila tudi Ian in pudelj in še vsi za njima in napeto opazovali kaj se bo zgodilo. Obrnila sem se in ju jezno pogledala... "Zdaj takoj mi povejta kateri me je prijel za rit" rečem Ian in Harry pa se spogledata nato pa pogledata mene in dasta roke v zrak tako kot kak nogometaš češ *Jas nisem bil* ali pa *Jas nisem kriv*. "Pridite že enkrat za mizo no!" vzklikne mama jas pa zavijem z očmi in počasi gremo naprej do jedilnice.
30. september 2012
Next! Haha za rit jo je prijel! Haha
30. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeextttt
30. september 2012
neeeeeeeeext
30. september 2012
u70925
u70925
Neeext
OMJ se vedno ne vem imen :'''D
30. september 2012
u85994
u85994
neeeeeeext
30. september 2012
Styles juice - jas sem se zgodovino napiflala in pol če se lahko tisto se lahko tut to in mi je ratal!... Večina
30. september 2012
next
30. september 2012
nekšt
jst si imen sicer ne zapomnem ampak je vseeno fulllll doro
30. september 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani