Ups ta spodnja ni v slovenscini.
08. november 2015
Naslov je PREKLETSTVO TITANOV
08. november 2015
A kdo ve kdaj bo ta kniga prevedena v slovenscino.
08. november 2015
Je ze prevedena sam nisem najdla slike
09. november 2015
jasmina16: 2. dela od Mesta kosti ( mesto pepela) verjetno ne bojo nardil, ker pride januarja ven serija kronike podzemlja z novimi igralci :/
Ampak Jace je 100x lepši u filmu ko v seriji
tu maš teaser za serijo x')

to pa je shadowhunters spletna stran ko maš polno videov in tega lol:

http://www.shadowhunterstv.com/videos
09. november 2015
Se strinjam. Sam js vseen upam da bodo posnel drugi del
09. november 2015
oja, jace je tuki fuuuuuuuul grd
11. november 2015
za vse tiste ki e nidte gledal tega filma: POGLEJTE ČIM PREJT
15. november 2015
u sranje. naroeb posnetek. tale je pravi. sori
15. november 2015
u163794
u163794
Ta film je tok dobr
15. november 2015
ja vem omg
16. november 2015

25. december 2015

01. januar 2016
meni je bla ful dobra triologija razcepljeni ampak konec tretje knjige pa sem jokala ker se knjiga ne nadaljuje pa tudi zaradi dogajanja. drugač pa za tiste, ki vam ni nerodn pri tistih stvareh berite juile garwood. napisala je okoli 20 knjig in vse so dobre čeprav e zgodbe malo ponavljajo. všeč mi je bla tudi knjiga skrinjica življenja od Polone Podkoritnik
vsebina: Skrinjica življenja je zgodba o petnajstletni Miji, ki se ji življenje postavi na glavo, ko se preseli v London, kjer začne obiskovati mednarodno šolo. Spozna nove prijatelje, kljub temu pa nikoli ne pozabi svoje druščine iz Slovenije. S sestro Natašo spoznavata londonski način življenja in skušata pozabiti svoji ljubezni iz domovine. Upata, da se bosta nekoč vrnili v Slovenijo, a preden se to res zgodi, se bosta naučili marsikaj, kar bo usodno vplivalo na njuni življenji …

Odlomek:»Me imaš za neumno!?« je zavpila. »Norčuješ se iz svoje učiteljice, da te ni sram, smrklja predrzna! Lindo bom opozorila nate … Tvoja angleščina ni za nikamor! Od kod sploh si?« je bruhalo iz nje.

»Iz Slovenije, gospa profesorica,« sem tiho rekla.

»Aha, zakotna dežela, se mi je kar zdelo.«

»Ti bom dala zakotna država, pesjanska,« sem tiho zaškripala z zobmi.

»Kaj si rekla?« se je zadrla in stopila čisto zraven mene.

»Gospa profesorica, ste že bili kdaj v Sloveniji?« sem ji pogumno pogledala v oči.

»K… kaj? Zakaj to sprašuješ? Je to zdaj pomembno? Nisem bila in nimam nobene želje oditi tja!« je bevskala.

»Zanimivo. Glede na to, da poučujete geografijo, bi človek pričakoval, da boste obiskali evropsko prestolnico, v kateri letno izmerijo največjo količino dežja,« sem ji mirno rekla.

Gledala me je, kot da sem padla z lune. V razredu je bila popolna tišina in vsi so strmeli vame. Pričakovali so, da bom nadaljevala in tudi sem: »Kaj ne veste, da je to Ljubljana, glavno mesto Slovenije te zakotne državice?«

Vsi so se zasmejali, Leemingova pa je postajala čedalje bolj rdeča.

»O tem bom poročala Lindi. Povedala ji bom, kakšen izrodek je prišel v njen razred!« je zavpila in izginila iz razreda.
24. julij 2016
Hahaha dobra knjiga.
25. julij 2016
Tuki objavljam knjige, ki sem jih že prebrala in so super: http://knjigoljuba.blogspot.si/?m=1
01. oktober 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg