Moje ime je Vasilisa ampak me vsi kličejo Lissa stara sem 16 let. Nemaram one direction.
................................................................................................................................
VASILISA:
Dokler se ni vse skupaj začelo...Sedela sem v šolski klopi in klepetala s Nikko mojo bff,ko je v razred vstopil Harry. Bil je božanski.Učiteljica ga je dala sedeti poleg mene Nikko pa je dala sedeti zraven njenega fanta Tomija. Ko se je usedel poleg mene sem se boleče zavedala njegovega toplega telesa in lepega nasmeha. Podal mi je roko a sem se obrnila stran. Po koncu pouka me je vprašal kaj je narobe? Veš če misliš da bodo vse punce letale zatabo naj ti bo jasna 1. stvar nisem nora nate,s temi besedami sem ga zapustila sredi hodnika in se pridružila Nikky, prizadeto je gledal za mano a mi ni bilo mar.

Harry <3

Že ko sem vstopil v razred je bila kot angel njeni svetli lasje so bili kodrasti in so ji prikupno objemali obraz. Bila je vitka z lešnikovimi očmi in prečudovitim nasmehom. Zaželev sem si jo takoj ko sem jo videl. Ko pa sem prisedel in ji podau roko se je obrnila stran.Nič mi ni bilo jasno??Kaj je bilo narobe??' Ni bila še ena od mojih fenic tega sem se zavedal in bilo mi je žal. Edina punca ki mi je bila resnično všeč mislim da sem popolen kreten.Perfek

Jaz

Harryja pa tak al pa tak poznate usi

Next pliis
29. september 2012
next
29. september 2012
u103845
u103845
neexšty
mam dobr občutek glede te zgodbice
mislm da bo kuuuuuuuulll
29. september 2012
mislim da imaš prov fucking me
29. september 2012
next
29. september 2012
okey dobite next ) hvala samo za vas moje prve bralke )

VASILISA:
Ležala sem na postelji in poslušala svojo najljubšo pesem ter razmišljala o Harryju.Vest me je pekla saj mu nisem dala priložnosti. Nato pa me je poklicala Nikky in me povabila na sprehod. Ko smo se sprehajale pa smo zagledale Harryja,Zayna,Niala,Liama in druge fante kako so igrali fusbal...Harryju je bil brez majčke.Če me nebi podpiral drevo bi se kar sesedla. Madona bil je božanski...Naslednji dan pridem v šolo in se usedem zraven Nikke.Nato pa vstopi ravnateljica in oznani da je treba Harryju razkazati šolo. Seveda sem prav vedela da bo zato izbrala mene. Torej dobila sem navodila kaj vse mu morem razkazati in verjemite mi tega ni malo. Vdala sem se v usodo ter z Harryjem sva zapustila razred.

HARRY <3

Ko je vstopila si nisem mogel kaj da je nebi pogled. Vedel sem da me je včeraj opazovala v parku, zato sem prosil ravnateljico če bi mi lahko ona razkazala šolo. Vedel sem da nebo navdušena kar je dones tudi odločno pokazala z obrazno mimiko. Odločil sem se da nebom odnehal nakoncu bo moja in samo moja. Ko sem skupaj z njo odpel iz razreda se mi je ponudila odlična prilika kot sem vedel je še nedolžna,mogoče mi pa lahko to koristni...

Tom in pa Nikka (ko se poljubljata) Next???
29. september 2012
next
29. september 2012
Next
29. september 2012
u105502
u105502
ka to se poljubljata nikka in tom ali harry pa lissa??
drgač pa neeeeeeeeext
29. september 2012
oblubim da bom nextala takoj ko pridem nazaj domov in Mrs.sweer to se poljubljata Tom in pa Nikka (Harry pa Lisa nista skupi) )

Hvala vam za nexte
30. september 2012
u103845
u103845
nnnextttttttt
30. september 2012
naxt
30. september 2012
VASILISA
Medtem ko je hodil za mano sem razmišljala kako bi se izognila pogovoru. Povedala sem mu vse do najmanjše znamenite podrobnosti. Videla sem da bi se raje pogovarjal o čem drugem kar iz nenada pa me je vprašal če imam fanta??!!! Vem da lagati ni lepo a sem mu vseeno odgovorila da ga imam in tudi če ga nebi imela me on nebi zanimal…Rekel je da mi ne vrjame,seveda še sama sebi nisem verjela ampak haloo kera punca pa bi bila tako butasta in mu to povedala?? Nerabiš se trudet igrat ledeno princesko mi je rekel,takrat pa mi je prekipelo(hitro me spravi ob živce) verjetno si navajen da te imajo vsi za boga sploh punce ki padajo na tvojo sexy postavo in nasmeh ampak nekaj si zapomni, v nedalnje če hočeš sodelovati z mano ne poskušaj svojih osvajalskih trikov na meni nedelujejo. Harry se je nasmehnil. Prav prikupna si ko se takole jeziš…

HARRY
Medtem ko je hodila pred mano sem opazoval njene boke zibali so se v istem ritmu kot njene besede. Bilo mi je dougčas po glavi pa mi je hodila samo 1 misel ali ima fanta?!
Moral sem jo vprašati in ko mi je razlagala kako je nastala šola in podobne bedarije ki sem jih itk že vedel sem jo vprašal. Odgovorila je prepričljivo kot da bi resnično verjela da mi lahko pobegne moja bo. Všeč so mi mrhe in ona definitivno ne spada pod mirne in pridne punčke. Preden sem pomislim sem verjetno naredil usodno napako ki bi me pri njej lahko stala veliko. Rekel sem da je prikupno ko se jezi…

VASILISA
Obrlnila sem se in mu primazala klofuto. Za danes sva končala bolje da se vrneva v razred preden nama dajo neopravičene. Pustila sem ga tam da je izgubljeno gledal za mano ni mi bilo mar. Kdo pa misli da je????!!!Sovražila sem ga to pa samo zato ker sem ga tako močno ljubila. Katera neumnica pa bi se zaljubila v najbolj zaželenega tipa po celem svetu… To se lahko zgodi samo meni. Na hodniku sem srečala Nikko in skupaj smo se odpravile k naslednji uri matematike. Nisem se mogla zbrat razmišljala sem samo o njem in njegovih vročih pogledih. Si me je res želel ali pa je samo igral?? Vsekakor to nameravam izvedeti.
HARRY

Primazala mi je klofuto. Dobro to da je trpel moj ego je že jasno ampak da je lahko taka mrha??Odšla je ne da bi me vsaj še enkrat pogledala. Hotel sem iti za njo in jo stresti. Bil sem besen,bila je prva ki me je zavrnila in prva katero sem resnično hotel imeti. Kakšna ironija,končno je eni uspelo da mi je všeč pa se obnaša popolnoma otročje. Sledil sem ji v razred a še vedno nisem mogel dojeti zakaj me tako sovraži???
………………………………………………………………………………………………
VASILISA/HARRYZvedeli smo da gremo v Španijo to bo pa še zanimo…
30. september 2012
Ko dobim 4 nexte nextam )
30. september 2012
next!
30. september 2012
nextam ko dobim še tri nexte patricija lahko prosim rečeš se kakšni prijateljici da prebere zgodbo hvala
30. september 2012
u67720
u67720
next
30. september 2012
u106043
u106043
next
30. september 2012
u108233
u108233
next
30. september 2012
next
30. september 2012
next!
30. september 2012
NEEEEXTTTTTTTTTTT !
30. september 2012
okey že pišem next
30. september 2012
ok
30. september 2012
DAN PRED ŠPANIJO

VASILISA:

Prišla sem v šolo,bil je dan pred odhodom v Španijo. Ja prav ste slišali šolo so izžrebali in sedaj se vsi odpravljamo na 1 tedenski oddih. Prvo uro smo imeli razredno uro. Ko sem vstopila je Harry že sedel na mestu. Vedno ga opazim pa naj se še tako prepričujem da ne obstaja. Nasmehnil se mi je ko sem šla mimo a ga nisem niti pogledala. Ravno ko sem se usedla poleg Nikke je v razred vstopila naša razredničarka Lollypop, in začela razlagati da gremo v Španijo sami brez učiteljev. Jeeeeej, prva dobra novica danes,vsi smo je bili veseli. Nato pa nam je oznanila da nas je razdelila po skupinah. V eni skupini naj nas bi bilo 6. Brala je skupine. In končno je prebrala mojo skupino bili smo skupina številka 4. torej:Jaz,Nikky,njen fant Tomi,Sarah,Amanda in pa seveda Harry.Prekleto.Očitno počitnice v Španiji le nebodo tako sproščujoče kot se je sprva zdelo. Sploh če bo imel umes orste Harry. Fak noo.
30. september 2012

njegov nasmeh aww najlepiši
30. september 2012
neeeeeeeext<3
30. september 2012
tnx
30. september 2012
nextam???? če ne dobim nextom bom nehala pisat
30. september 2012
prov
30. september 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani