u119629
u119629
neeeext!!! sm se že zalubla v to zgodbico<3
19. april 2013
next
19. april 2013
neext
19. april 2013
"Oh,Grace pridi sem takoj!"sem zaslišala Harryja reči.Ne, Grace začela boš teči.In res začela sem teči.Mislila sem si nemorejo me vedno uloviti ne glede nato ,da so vampirji.Tekla sem vse dokler se nisem spodbila na drevesnem steblu in padla.Ponesreči sem se porezala z nožem po roki ,tako da sem krvavela.Ne smem jim dovoliti da me ujamejo.Vstala sem se ,ampak me je Harry prijel.Udarila sem ga v roko z vso močjo ,ki sem jo zmogla tisti trenutek.Ampak nekaj sem se spomnila.Nož.Uporabila sem levo roko in prijela za nož.Zabodla sem ga v roko.Spustil me je in se prijel za roko.Spet sem začela teči.Obrnila sem glavomedtem ko sem tekla in ga videla teči v vampirski hitrosti.Nisem se ozirala na njega ,tekla sem tako hitro kot sem zmogla.Videla sem drevo in se odločila izrezlati delež lesa.Da bi z njim naredila majhen križ.Upala sem da to še ni bil še eden mit.Začela sem izrezljavati ,ampak sem opazila da zelo težko saj nož ni bil dovolj oster.Harry je bil edini ki me je lovil.Končno je pritekel.Obrnila sem se z križem v roki.Tako kot vedno .Še en navaden mit.Damn!
19. april 2013
neextt
19. april 2013
u76594
u76594
nexttttttt
19. april 2013
u59329
u59329
next
19. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. april 2013
nextttttt
19. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeext
19. april 2013
Neeext<333
amm a lahko prosim malo daljse nexte? Drugace pises fantasticno!
19. april 2013
next
19. april 2013
Omg, next+nova bralka. A bi ti prebrala mojo zgodbico o vampirjih? http://www.igre123.com/forum/tema/v-objemu-vampirja-spoznanje/53763/1
19. april 2013
u128524
u128524
Neeeeeeeeeeeeext!!!!!!
19. april 2013
Next pride jutri.Bom upoštevala tvoj nasvet Harry's Bitch.
19. april 2013
Neext
20. april 2013
nnneexxttt
20. april 2013
Na roki je imel velik rdeč madež.Njegove oči so bile rdeče in njegovi čekani so bili zunaj.Hotela sem mu pobegniti,ampak bi me ulovil.Zato sem prijela nož in ga vrgla v njega,ampak ga je prestrežil.Prijel me je za roko in začel teči z vampirsko hitrostjo nazaj proti domu.Zaprla sem oči saj se mi je začelo vrteti.
Ko sva končno prišla domov je odprl vrata.Namesto da bi me spustil me je prijel za vrat in naslonil na steno.Njegove oči so bile rdeče in tudi čekani so bili zunaj.
"DA NIKOLI VEČ NE NAREDIŠ TEGA!SI ME SLIŠALA!?"me je nadrl.Trdo me je držal za vrat tako da sem komaj dihala.Ne bom se več zajebavala z njim ,ker me je trenutno prestrašil do kosti.Začela sem jokati in pokimavati.Ampak me ni spustil.
"P-prosim spusti m-me"sem ga prosila.Strmel je vame in spusil moj vrat.Globoko sem dihala da sem lahko prišla do zraka.Zakaj morajo biti tako nesramni?
Njegove oči so se spremenile od rdeče do zelene.Težko sem dihala ,fantje pa so me samo gledali.
"Upam da si se naučila lekcije"je dejal Louis.Zavila sem z očmi in še vedno jokala.Ubili me bodo.
"Ne babe, ni ti treba jokati"
Vstala sem se ter si pomela oči.Nič nočem delati z njimi.
"Samo spustite me domov"sem rekla.
"Oprosti,ampak tukaj si za vedno"je rekel Niall.Za vedno?Ne,našla bom način da bom prišla domov.Ne bom obtičala z temi vampirji do konca mojega življenja.Ampak vedo da bom puskušala pobegniti.Kam bi ušla?Če povem po pravici nisem vedela kje sem.Sploh nisem vedela kako sem prišla v tisto ulico.Mogoče lahko pokličem mamo.Hotela sem pogledati za moj telefon v žepu,ampak ga tam ni bilo.Kaj za ?Vzeli so mi telefon tako da ne morem nikogar poklicati?
"Dajte mi moj telefon" sem ukazala.Louis in Zayn sta zagodernjala.
"Ne ,ljubica ne smemo tvegati ker bi lahko koga poklicala"je rekel Louis.
"Samo dajte ji telefon.Če ne samo da pokliče mamo in pove da je vredo"je rekel Liam.Zakaj je bil prijazen z mano?Mu mogoče ni bila všeč ideja da so me vzeli stran od staršev?
"Vredo ,ampak imaš nekaj pravil za klic"je začel Louis"Povedala ji boš da si vredo in da ne boš prišla domov.Povedala ji boš naj te ne išče saj če te bo bodo posledice.Razumeš?"
Stala sem tam in po licu mi je spolzela solza.Želijo da lažem svojim staršem?
"In še povedati ji moreš naj ne kliče policije"je dodal Harry.Privolila sem .To bo zgleda zadnjič da bom govorila z mojo mamo,očetom ali sestrico.
20. april 2013
Neext
20. april 2013
next
20. april 2013
u76594
u76594
nextttttttt
20. april 2013
Louis mi je podal telefon.Vtipkala sem mamino številko.
"Prosim?"sem zaslišala mamo reči v telefon.
"Hey ,mami"sem rekla.
"Ljubica!?Kje si?" je mama rekla cela panična.Čutila sem solzo ,ki je zdrsnila po mojem licu.
"Vredo sem in sem nekje.Ne išči me ker bodo posledice."sem rekla.
"Ne prihajam pote.Poklicala bom policijo."je rekla.Čutila sem da je še več solz spolzelo po mojem licu.
"Ne mama.Če boš bodo tudi tebe ubili"
"Kaj misliš s tem?Kaj bodo naredili s teboj,Grace?"
Fantje so rekli da se moram zlagati.
"Ko boš ti prišla pome,bom že mrtva.Rada te imam mama.Prosim če to poveš tudi očetu in Brook.Ne kliči policije.To je nazadnje da si govorila z menoj.Adijo"
"Ne ,poča..."je rekla mama preden sem prekinila.Solze so padale po mojem licu.Res bom pogrešala mojo družino.Zayn mi je vzel telefon.Jaz pa sem začela jokati v roke.Zakaj sem se morala zlagati moji mami.Slišala sem korake ,ki so hodili proti meni.Nisem hotela govoriti z nikomer.Čutila sem roke ,ki so me objele ampak sem se hitro umaknila.Nočem da se me kdo od njih dotika.Usedla sem se na kavč pred menoj.Pobrisala sem si sledi solz in se zazrla skozi okno.Povsej verjetnosti nebom nikoli več tam zunaj.Obrnila sem se in opazila da so se njihove oči spremenile iz normalne barve v rdeče.Strmeli so vame.Spomnila sem se nekaj,da sem se porezala v gozdu medtem ko sem bežala pred Harryjem.Pogledala sem rano in opazila da še vedno krvavim.Ne bodo me ubili samo zaradi malo krvi.Ali?Ni šans!Ampak kako se bom zaščitila pred njimi ?Ja nož deluje,ampak lahko zabodem samo eno osebo hkrati.
"Prosim,ne"sem prosila in se primila za rano.Poskušala sem ustaviti krvavlenje.Liam je zaprl oči in rekel"Pridite fantje.Harry ostani z Grace"
"Počakajte!Kam greste?"sem vprašala zaskrbljeno.
Nekaj vprašanj:
a)Kam gredo fantje?
b)Kaj se bo zgodilo ?
c)Mnenje?
č)Next?
20. april 2013
ven iz sobe?
nevem
cool je
itak neeext
20. april 2013
u76594
u76594
nexttttt
20. april 2013
neext!

a) na lov
b)nwm
c)svetolnoo!
č)itakk
20. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
u113639
u113639
na lov
nwm
cool je
neeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2013
next!
20. april 2013
bereš,prosim?
http://www.igre123.com/forum/tema/dance-is-my-life-(one-direction)/53848/

hvala!
"Grace.Oprosti če sem te prestrašil malo prej.Bil sem jezen"je rekel.Zavila sem z očmi.
"Zakaj?Zato,ker sem hotela iti domov in stran od vas krvoločnežov!"
Zaslišala sem ga zarjoveti.Prišel je bližje meni.Njegov obraz je bil pritisnjen mojemu,moj hrbet je bil naslonjen na steno.Njegove oči so postale rdeče in njegovi čekani so prišli na plan."Priporočam ti,da me ne kličeš več tako" je rekel.Nisem ga hotela razjeziti,ampak tudi mojega straha do njega mu tudi nisem želela pokazati.
"Če ne boš naredil kaj?"sem rekla sarkastično.
"Nočeš zvedeti,ljubica.Lahko naredim stvari ,ki so nedovoljene".Utihnila sem.Kaj je mislil s tem?Nisem hotela zvedeti.Ampak jaz sem jaz zato sem ga vprašala."Naprimer kaj?"Zarenčal je"Nočeš izvedeti".Zapustil dnevno in stekel v kuhinjo.Kaj dela?Sledila sem mu v kuhinjo in ga videla piti vodo.
"H-Harry?"sem rekla.Obrnil se je in namignil naj povem do konca.
"Kam so šli fantje?"Pogledal me je kot da sem butasta.
"Šli so lovit."je rekel.Lovit?Šli so lovit?!
"Zakaj?!"sem ga vprašala .
"Kaj misliš?" me je vprašal.Stala sem in pomislila.Mogoče so kot vampirji v Twilight in so šli mogoče lovit živali.Ampak seveda svet me sovraži.
"Zakaj?!Ubijajo nedolžne ljudi!Ljudje imajo živlenje pred njimi in vi jim ga vzamete!"sem rekla.Videla sem ,da je postajal jezen.
"Moramo,Grace!Če se ne prehranjujemo postajamo šibkejši!Šibkejši ko postajamo več ljudi želimo ubiti!"Utihnila sem.
"Kaj želiš da storimo?!"me je vprašal.Sovražim to,ampak nebom dovolila,da ubijajo ljudi.Tako ali tako me bodo ubili.
"Pijte iz mene"sem rekla.Vem da bom obžalovala,ampak ne želim da hodijo naokoli in ubijajo ljudi.

Nekaj vprašanj:
a)Kako bo reagiral Harry na to?
b)Kaj bodo na to rekli fantje?
c)Kaj se bo zgudilo z Grace?
č)Mnenje!
d)Next??
20. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem