Hardin je rad bral in jedel knjige. Gr3at gatsby, hunger games, shadow and bone, wikipedija. Vse je bral.
Nekega dne po sporu z tesso, se hardin zaleti v zelo brihtno dekle z imenom Y/n.

Ne obupaj na ljubezen
08. avgust 2021
DEL // 1

HARDIN POV

"Tessa! Prosim te, nočem več biti sam" sem zakričal naglas čez celotno sex shop. Spet se je zgodila kar se je že kar 6-krat.
Prvič je bil moj penis prehajen za seks, drugič so mi manjkale bradavičke, tretič dem spojlu narobe lačno gosenico.
Bečina za bolečino.

Tessa me je odrinila in kot prdec odtekla čez vrata. Stal sem sam in osamljen. Moje srce je bilo zlomljeno, vendar se je vse kmalu obrnilo. Videl sem prelepo dekle. Nosila je izvrstno modo.

V rokeh pa je držala ogromni pripomoček.

Res mi je zanimivo to dekle.

Odločil sem se da bom pristopil do nje. Dlani sem rahlo položil na njenega ogromnega veseljaka in nato jo povprašal po imenu. Prišepnila mi je.

"Y/n"

Wow, bil sem zatreskan. Nasmejala se mi je.

Vedel sem da bo to začetek nekaj lepega.

///////////////////////////////

NO LJUBČKI, KONEC PRVEGA DELA
ČE VAM JE VŠEČ PLS PIŠITE Next

IN ŠE LEPOTEC ZA VAS

08. avgust 2021
ZDRAVO JA SM ANA IN JS BOM ZRAUN PISALA ZGODBICO.. zelo imam dada hardina in socrazm ressoo
--------

DEL // 2

Y/N POV

zdravo. moje ime je y/n im sm stara 16 let. zivim v usa ceprau zdle fovorim slovenskk (moja prababica je bio kugoslovanska, kar pomeni da sm preziveli survivor. #feminizem. sm zelo velika feministka in zmeraj se mi je zdelo grozno ce so se zensks
spreminjLe za moske.

nekega jutra sm sla na pokopalisce ker je moja mami crknila ker jo je jc iz nyshinc ubiu (long sorry short njena mama je mislala da je jc pregnant and he wasnt happy)

no uglauvnem na poti do tja sm se spoumnila
da nimam roz zto sm zavila v trgovimo kjer
ugorovom da nism v cverlicarni ampak v fucking sex shop. ke nankeat sm zaglejala orjaskega sildofa
in mogla sm ga met za mojo mami.
no other
reasom...

no uglauvnem js so tist ogledujem ko ke naenkear se mi prisleni k meni neki mulc ko T posa.
"zdravo moje ime je softon in ti bos moja do konca leta"
09. avgust 2021
Ne žali mojega mucka
09. avgust 2021
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani